|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:38:32   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!


Ni treba kričat, smo prebrale. Na bivše, ki so požrešne, pa je treba drugače nastopat, ne pa podlo kot je ona. Ker dokazat ne boš mogla. Za preživnino pa lahko vzamejo 1/3 dohodka. Na žalost. Ampak 250 € ne bo dobila, ker ne bo mogla dokazat, da ima mesečno 500 € izdatkov za enega otroka.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:39:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Tolk simpatij do lopovov pa res težko najdeš kje drugje k kle goruser posted image

Pol bo pa jutri tema: audija so nam ukral iz pred bajte. Banditi ogabni. Folk nemoralen. Kje je policija!?user posted image


Lopovi že vejo, kje imajo kaj za ukrast. Zato je pa kasko user posted image .


Ne boš verjela, tud 6 let stare kradejo k niso več kaskouser posted image

Torej nauk....če ukradejo audi k je kasko je kul, bravo tatovi....če pa starga k ni pa....prasci kradljiviuser posted image

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:40:21   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!


Ni treba kričat, smo prebrale. Na bivše, ki so požrešne, pa je treba drugače nastopat, ne pa podlo kot je ona. Ker dokazat ne boš mogla. Za preživnino pa lahko vzamejo 1/3 dohodka. Na žalost. Ampak 250 € ne bo dobila, ker ne bo mogla dokazat, da ima mesečno 500 € izdatkov za enega otroka.


Zakaj pa ne? user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:40:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Tud ta mamica, ki je prijavljena kot samohranilka plačuje davke ne mislite, da jih samo ve.....Zakaj pa nebi izkoristila drzave, če jo lahko .....saj sama nam tako in tako nič ne da!!!!!!!!!!!!!!!!!


Se upam it stavt da bejba ne dela, torej ne plačuje davkov. Dedc pa dela in ma verjetno kar orng plačo.
Ona pa seveda pol dobi najvišje doklade, skor zastojn vrtec ipd.. Ne me nategvat da je to 30€ mesečno.
Resno se upam it stavt. Ker ženskam k so zaposlene se teh igrc sploh ne splača it. Razn če so res požrešne k sto mater.

Da pa država nč sama od sebe ne da?
Kaj pa subvencjonirani vrtci. Otroški dokladi. Porodniška en let. Očetovski dopust.

Še en nacjonalen šport sm se spomlna, oz. kar ene par. Nezadovoljstvo, požrešnost, jamranje, pohlep...


sorry brisačkarica, ampak vse to je razbrati iz tvojega posta.

Jaz sem zadovoljna s svojim življenjem in srečna, da se mi ni trba it takšnih goljufij, zato da bi lahko dostojno živeli. Požrešna sploh nisem, imam borih 48kg in sem vbisoka 166cmuser posted image , jamram sploh ne (sem večni optimist), pohlep....ne vem kje je razbrati pohlep....




Ti si pa res zakon od zenske, ce prav razumem
 
Kraja je uredu in lopovi so fajn ljudje, dokler se ne krade tebi osebno lastnino...
 
Kdor je debel je pozresen...
 
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:41:30   
jazsemjaz
TIA12.... saj ne,da bi plačeval za oba, ampak ona se izdaja za samohranilko dvema otrokoma, za svojega pa naj bi moj plačeval več kot mati (torej naj bi on dal več denarja zanj kot ona).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:44:31   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!


Ni treba kričat, smo prebrale. Na bivše, ki so požrešne, pa je treba drugače nastopat, ne pa podlo kot je ona. Ker dokazat ne boš mogla. Za preživnino pa lahko vzamejo 1/3 dohodka. Na žalost. Ampak 250 € ne bo dobila, ker ne bo mogla dokazat, da ima mesečno 500 € izdatkov za enega otroka.


Zakaj pa ne? user posted image


Ker je napisala, da imata nizke dohodke.


_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:45:12   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Tud ta mamica, ki je prijavljena kot samohranilka plačuje davke ne mislite, da jih samo ve.....Zakaj pa nebi izkoristila drzave, če jo lahko .....saj sama nam tako in tako nič ne da!!!!!!!!!!!!!!!!!


Se upam it stavt da bejba ne dela, torej ne plačuje davkov. Dedc pa dela in ma verjetno kar orng plačo.
Ona pa seveda pol dobi najvišje doklade, skor zastojn vrtec ipd.. Ne me nategvat da je to 30€ mesečno.
Resno se upam it stavt. Ker ženskam k so zaposlene se teh igrc sploh ne splača it. Razn če so res požrešne k sto mater.

Da pa država nč sama od sebe ne da?
Kaj pa subvencjonirani vrtci. Otroški dokladi. Porodniška en let. Očetovski dopust.

Še en nacjonalen šport sm se spomlna, oz. kar ene par. Nezadovoljstvo, požrešnost, jamranje, pohlep...


sorry brisačkarica, ampak vse to je razbrati iz tvojega posta.

Jaz sem zadovoljna s svojim življenjem in srečna, da se mi ni trba it takšnih goljufij, zato da bi lahko dostojno živeli. Požrešna sploh nisem, imam borih 48kg in sem vbisoka 166cmuser posted image , jamram sploh ne (sem večni optimist), pohlep....ne vem kje je razbrati pohlep....




Ti si pa res zakon od zenske, ce prav razumem...baje da resuser posted image  
Kraja je uredu in lopovi so fajn ljudje, dokler se ne krade tebi osebno lastnino...od kod pa zdaj toleuser posted image
 
Kdor je debel je pozresen...sem se hecala-a ti ni prikazalo smajlija?
 
user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:45:22   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

TIA12.... saj ne,da bi plačeval za oba, ampak ona se izdaja za samohranilko dvema otrokoma, za svojega pa naj bi moj plačeval več kot mati (torej naj bi on dal več denarja zanj kot ona).


In kaj je tukaj narobe? user posted image

Če ima apč večje dohodke kot ona,  pač lahko več prispeva k preživljanju otroka. Hja, kje pa piše, da mora bit 50:50? user posted image

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:47:17   
Anonimen
Ma pri jurju dohodka(skupnega) in pri še treh otrocih ni šans da dobi ženska tako preživnino.
Kolk ma pa on sam dohodka? Ker v bistvu je to važno, ne kolk mate skupaj.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:48:07   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!


Ni treba kričat, smo prebrale. Na bivše, ki so požrešne, pa je treba drugače nastopat, ne pa podlo kot je ona. Ker dokazat ne boš mogla. Za preživnino pa lahko vzamejo 1/3 dohodka. Na žalost. Ampak 250 € ne bo dobila, ker ne bo mogla dokazat, da ima mesečno 500 € izdatkov za enega otroka.


Zakaj pa ne? user posted image


Ker je napisala, da imata nizke dohodke.



aja user posted image

Ampak izdatki so lahko kljub temu višji kot dohodki...

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:50:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: ****


Ti si pa res zakon od zenske, ce prav razumem...baje da resuser posted image    He,he!!



Kraja je uredu in lopovi so fajn ljudje, dokler se ne krade tebi osebno lastnino...od kod pa zdaj toleuser posted image
 
Ja, a je to da se krade o.k. al ne?

 
Kdor je debel je pozresen...sem se hecala-a ti ni prikazalo smajlija?
 
user posted image user posted image user posted image user posted image

Smajli je lahko tam tud zato,ker se ti to zdi smesno...
O.k. saj, se mi je zdelo daje hec..user posted image








(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:51:10   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Zanima me, kako lahko dokažemo, da ena, ki se izdaja za samohranilko, to NI? Prijavljena nista na istem naslovu, živijo pa vsi skupaj.


Veš koliko je takšnih??? Večina vseh tistih ki živijo na kuruzi. Mene tudi jezi ko vidim kako goljufajo državo, vendar...če država dopušča to, podpira nepoštenje, kdo smo mi, da...Pa tudi če bi jo prijavila, kaj bi imela od tega? Ti bi bila tožibaba, oni bi pa mirno živeli naprej, ker institucije ne bi niti malo reagirale na tvo prijavo.

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:51:33   
jazsemjaz
Ja, naj prispeva kolkr se pravično dokaže, da je, ne pa preko takih goljufij! Me ne zanima, kolk da ona za svojega otroka, moj je do sedaj brez problema plačeval preživnino. Ampak ona ni samohranilka in podatki, ki jih je ona predložila odvetnici (glede njenih in njegovih stroškov, višine dohodkov,...) niso verodostojni. Že tako prejema višji otroški dodatek zaradi tega, pa je to njena stvar, ne moja.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:52:36   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!


Ni treba kričat, smo prebrale. Na bivše, ki so požrešne, pa je treba drugače nastopat, ne pa podlo kot je ona. Ker dokazat ne boš mogla. Za preživnino pa lahko vzamejo 1/3 dohodka. Na žalost. Ampak 250 € ne bo dobila, ker ne bo mogla dokazat, da ima mesečno 500 € izdatkov za enega otroka.


Zakaj pa ne? user posted image


Ker je napisala, da imata nizke dohodke.



aja user posted image

Ampak izdatki so lahko kljub temu višji kot dohodki...


Ponavadi so preživnine 50:50. Samo 500 € izdatkov za enega otrokauser posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:53:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Ja, naj prispeva kolkr se pravično dokaže, da je, ne pa preko takih goljufij! Me ne zanima, kolk da ona za svojega otroka, moj je do sedaj brez problema plačeval preživnino. Ampak ona ni samohranilka in podatki, ki jih je ona predložila odvetnici (glede njenih in njegovih stroškov, višine dohodkov,...) niso verodostojni. Že tako prejema višji otroški dodatek zaradi tega, pa je to njena stvar, ne moja.


Ja, kaj pa tvoj / vajin odvetnik pravi na vse skupaj?

(odgovor članu jazsemjaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:53:35   
jazsemjaz
polho3006....pojasnilo, zakaj bi to dokazovala je že podano vmes

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:54:53   
jazsemjaz
****....gre danes k njemu. Čeprav mogoče ne bova dosegla ničesar.user posted image

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:55:01   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Ja, naj prispeva kolkr se pravično dokaže, da je, ne pa preko takih goljufij! Me ne zanima, kolk da ona za svojega otroka, moj je do sedaj brez problema plačeval preživnino. Ampak ona ni samohranilka in podatki, ki jih je ona predložila odvetnici (glede njenih in njegovih stroškov, višine dohodkov,...) niso verodostojni. Že tako prejema višji otroški dodatek zaradi tega, pa je to njena stvar, ne moja.



Saj te razumem, da si hudičevo jezna na njo. Ampak ne spusti se na njen nivo. Če imata odvetnika, bo že on znal pravilno pristopit.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:55:10   
Hans
Sem prebrala tvojo obrazložitev in te popolnoma razumem, da te to jezi. Tudi mene bi in najbrž vse, ki pluvajo po tebi, če bi bile v tvoji situaciji. Prijavi jih in upam, da ti uspe.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:57:29   
tia12
IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

TIA12.... saj ne,da bi plačeval za oba, ampak ona se izdaja za samohranilko dvema otrokoma, za svojega pa naj bi moj plačeval več kot mati (torej naj bi on dal več denarja zanj kot ona).



Potem pa naj gre tvoj partner na CSD pove kaj je na stvari, potem pa če se jim bo dalo bodo ukrepali in raziskali, če pa se jim ne bo dalo pa pač iz te moke ne bo kruha....

Nimas kaj....to tako je....država je podla....
Če sam ne poskrbis zase tudi drugi ne bodo, še posebno pa ne država.

Sicer pa....predstavljaj si: Ostanes sama z otrokom...o.k. tvoj bivsi ti mesečno nakazuje 200€ (čist tko za primerjavo). A bi se to teb zdel velik?Glede da imas še svoje položnice, hrano treba kupit, mogoče najemnino....Zdej pa računej, da mas 600€ plače (moja plača) + 200 € prežinine= 800

Od tega pa je:  200 € POLOŽNICE
                        300 € NAJEMNINA
                        150 € BENCIN
                        200 € OSNOVNE ŽIVLJ. POTREBE    = 850




In pridemo do zaključka, da očetje že plačujejo preživnino, nekateri več nekateri manj, ampak bistvo vsega je, da tisti s  katerim otrok živi zapravi za otroka bistveno več.



Sicer se pa itak preživnina določa glede na njegovo plačo....pač večja kot je plača  večji je procent preživnine. Tko da ne mora kar ona sama določit, koliko bi rada preživnine ali pač???


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:58:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Ja, naj prispeva kolkr se pravično dokaže, da je, ne pa preko takih goljufij! Me ne zanima, kolk da ona za svojega otroka, moj je do sedaj brez problema plačeval preživnino. Ampak ona ni samohranilka in podatki, ki jih je ona predložila odvetnici (glede njenih in njegovih stroškov, višine dohodkov,...) niso verodostojni. Že tako prejema višji otroški dodatek zaradi tega, pa je to njena stvar, ne moja.



Saj te razumem, da si hudičevo jezna na njo. Ampak ne spusti se na njen nivo. Če imata odvetnika, bo že on znal pravilno pristopit.


Tocno tako...in ce bo odvetnik svetoval prijavo na CSD pa pejta.

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 15:02:24   
Anonimen
Ce ima otrok kake drage hobije se to tudi steje v prezivnino.

Zraven se steje tudi hrana, obleka, solske potrebscine in pa stanovanjski stroski ?( ogrevanje, voda, elektrika, odvoz smeti)

Dejstvo je da je lahko strosek za enega otroka 400 euro na mesec zanekega drugega pa 1000 euro...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 15:02:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Ma pri jurju dohodka(skupnega) in pri še treh otrocih ni šans da dobi ženska tako preživnino.
Kolk ma pa on sam dohodka? Ker v bistvu je to važno, ne kolk mate skupaj.


ja, to je pomembno......lahko da ma on 900 ti pa recimo samo 100....

in veš kaj....250 je težko dat stran, po drugi strani pa je to zelo malo za vzdrževanje pubertetnika, ki ima neprimerno drugačne potrebe kot recimo 5 let star otrok in mogoče tudi razumem, zakaj zahteva več. mogoče se šola izven kraja bivališča....mogoče....kaj pa vem.....

sicer pa sodišča niso butasta, bodo že naredili kot je prav.

zavedat pa se moraš, da bo ta otrok vedno obveza tvojega moža. četudi bosta imela vidva še kakšnega ali dva....to je pač prinesel zraven.....

in ta denar gre otroku....tega ne pozabit.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 15:04:48   
Anonimen
rija:

Saj njej ni problem dat denar, jaz jo popolnoma razumem, njej gre na jetra ker bivsa partnerica laze in krade...

Kakor jaz razumem ona in partner bi placala kolikor je treba samo naj bo posteno!!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 15:10:56   
rija
****....ja, ampak konec koncev je očitno problem....kot sem napisala....s skupnimi dohodki 1000 eur je 250 eur ogromno.....ampak je tehnično vse odvisno od tega, koliko dobi njen partner....

jazsemjaz: ja, sori za prvi post....ampak je res zvenelo čisto drugače.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?