|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 11:34:41   
Blueeyes
juhej... pol bomo šle pa lahko skupi zapravljat... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 11:37:58   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

juhej... pol bomo šle pa lahko skupi zapravljat... user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image sm na cunjce pa na tortice misliteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 11:40:35   
Blueeyes
ah ne no, sej tud na kavice in čajčke user posted image  user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 11:47:10   
FLASK_A
SREČANJE:
Naslednji teden v torek, ob 17h

Kolosej BTC, zraven igral in tortic user posted image (mislim, da če pogledate od glavnega stopnišča proti Koloseju, je to una stran na desno gor- ane?)

user posted image user posted image user posted image

Prijavljene:

1- Blueeyes
2- Dudica1 ??
3- BarbyD 
4- FLASK_A + prikolica (1.5let) user posted image
5- Copka
6- OliveOyl ??

7- U_SURDI
8- ledenka


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:24:30   
FLASK_A
Evo, še vam ponudim, ko se ravno mažem z njimi:

user posted image

PA DOBER TEK!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:26:38   
Poloma
Jaz bi tudi kofetkala, pa ste se predaleč stran zmenle user posted image

No mogoče bo pa katera iz štajerskega konca tudi za kako tortico/kavico/čajek pa bomo me tudi čvekaleeee user posted image

Lepo se mejte, pol pa se zmenite kera nam bo eno kratko obnovo napisala sem gor :)))

Lp

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:29:44   
OliveOyl
FLASK_A  ti,ti packa!!
Se mi je kar slina začela nabirat po ustih. user posted image user posted image  Jaz pa ob ričetu,je še pravica na tem svetu? user posted image

(odgovor članu Poloma)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:31:50   
zoja10
OJEJJJJJJJJJJJJJJJJ....


pa ne spet o PALAČINKAH!!!!!!user posted image


pol jih morm vedno še jst delat.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:32:54   
copka
se ze veselim srecanja z vamiuser posted image  
Samo nekaj vam moram povedat oz. vas moram opozorit, glede na to da pridem kasneje: ce mi boste pojedle vse cokoladne tortice boste imele opravka z manouser posted image  Bom glave sraufalauser posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:33:10   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

OJEJJJJJJJJJJJJJJJJ....


pa ne spet o PALAČINKAH!!!!!!user posted image


pol jih morm vedno še jst delat.....user posted image user posted image user posted image



Dej še zame naredi, mi je že mase zmanjklo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:33:32   
copka
mene ste pa tudi s temi palacinkami cisto zrajcale.user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:34:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

FLASK_A  ti,ti packa!!
Se mi je kar slina začela nabirat po ustih. user posted image user posted image  Jaz pa ob ričetu,je še pravica na tem svetu? user posted image


sej mi imamo tudi segedin- samo to pri nas ati pojeuser posted image

Če je za kosilo segedin pa palačinke, si lepo pravično razdelimo- ati segedin, mami palačinkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:35:06   
girly
mene tud tehtajo oblečeno in obuto, potem pa odštejejo 1 do 1,5 kg (zdaj 1,5 ker smo bolj oblečeni).

otrok naj bi se obrnil do 37. tedna, če se do takrat ne obne, potem se več verjetno ne bo, ker nima prostora. tko da imamo še kar čas :) mi tudi na ritki sedaj sedimo

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:37:30   
FLASK_A
mater vola, zdej sm pa čist živčnauser posted image user posted image

Moja G je baje zbolela, danes ob 12.25 pa naj bi imela pregled. Je rekla sestra, da me ob 12h pokliče, pa me ni- tako da sploh ne vem al naj grem al ne. Beda. Telefon pa še nima odprt, tako da jih tudi priklicat ne moremuser posted image Vratar mi je sicer rekel, da danes G ne bo, ampak kaj pa vem- mogoče se je pa zmotiluser posted image
Ma očitno sem spet nekej zašuštrala. Odkar sem noseča, nič več ne vem in vse razumem narobeuser posted image Madonca no...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:38:15   
OliveOyl
Grem hitro mal Nutele na žlico pojest,da ne padem v hipo.user posted image
Mi bomo pa torto imeli v nedeljo,ogrooomno,user posted image user posted image  ste kaj fouš?

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:41:40   
FLASK_A
S čim pa namažete palčinke? Jaz jih trenutno jem s kislo smetano, zavijem, pa z Nutelo premažem. NJAMIIIII!!!!

A sem samo jaz tako čudnauser posted image

Olivca- ti jo kar imej, me sploh ne ganeuser posted image Mi bomo pa spet palačinke jedli pomojeuser posted image Men se bo še zrolalo od njihuser posted image Sam ne morem pomagat, sem palačinka adict postalauser posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 15.1.2009 12:43:55 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:44:53   
OliveOyl
z Nutelo al pa marmelado,kar je doma.aja al pa sladki greh,sam nazadnje sem vsega s flaške spila.user posted image  user posted image

zdaj pa grem..tamalo spat dat pa še mal zraven zakinkat.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:46:22   
OliveOyl
to ni več normalno..user posted image user posted image user posted image user posted image
pa pa

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 12:49:28   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

to ni več normalno..user posted image user posted image user posted image user posted image
pa pa


Sej bom naredila pečene u pekaču, s skuto pa jabolki... Take so čiiiist drugačne no!

user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 13:06:03   
BarbyD
Jooooj palačinkeuser posted image user posted image zdej bi jih pa js tuduser posted image bom rekla dragemu da jih spečeuser posted image

Ja js tudi ne vem točno kje to je?? a to greš že not v koloseja al je posebaj vhod??

upam da mate velke trebuščke da se vsa ne bo dal zgrešituser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 13:07:16   
Dudica1
joj joj te palačinkeuser posted image
pri nas pa tud zelje ati pa še klobaso zravnuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 13:11:11   
dito
Ravno swem prišla s tamalo od zdravnika- mi je tako sladkor padel (pa še FLASKINE palačinke), da sem v šusu zmazala celo gorenjko. user posted image . Tamala mi je ponoči čisto zakuhala, strah me je bilo, da ne bi bilo kaj narobe z ledvicami, ker ne kašla pa sem jo raje peljala. Kri in voda sta OK, ima le virozo. Upam, da se ne bom nalezla.

Pri nas tudi tehtajo obute in oblečene pa nič ne odšteje. Mi je vseeno. S kilami se bomo obremenjevale poleti. koliko ste se zredile jaz 5 kg. Se mi zdi, da imam vedno večji trebuh in seveda joške( upam, da bo vsaj kaj mleka).


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 13:22:21   
lananai
Jst sem se včeraj vagala in imam (celo!) že +0,5kg! user posted image  Joške so za moje pojme še kar iste... čeprav je moj včeraj rekel, da so že večje, kot so bile. Ne vem, če naj mu verjamem. user posted image

Mojega malega čutim skoraj čez cel dan. Me je zdej že 2 noči tudi nekaj časa tako čudno na desni strani pod rebri bolelo... mogoče je mali pritiskal tja. Drugače sploh nimam problemov in mi je super. Počasi bo treba začet odštevat dneve do porodniške. Jst si bom letošnji dopust šparala za po porodniški. Imam še 6 dni od leta 2008... Po moje bom delala še tist teden po veliki noči. Točno si še nisem računala, ker uradnega datuma sploh še nimam.

(odgovor članu dito)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 13:23:56   
Dudica1
palačinke tud pr nas mažemo z nutelo al pa marmelado...user posted image
Pr kilah je pa tko,jaz sm ful shujšala in zdaj jih še nimam nazaj tolk kot sem jih mela prej,pol lohk u bistvu rečem da se nism še nč zredilauser posted image user posted image user posted image
Popoldne moram it pa malemu copate kupit za v vrtec ker ma že čist na konc nogicouser posted image pa še v lekarno neki za kašelj.

kaj mate ve kaj za kašeljuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dito)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Majčice 2009
15.1.2009 13:35:38   
petra a
slezov sirup al pa kar domače smrekove vršičke

user posted image  pismu, spet palačinkeuser posted image user posted image user posted image  JAZ BI JIH TUD!!!

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?