|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iz pdf v word?
17.1.2009 12:56:24   
principessablu
no,najdla sem eno seminarsko,ki je v pdf formatu in bi jo morala konvertirati v word,saj smo se učili pri informatiki,ampak sem pozabla in nikoli nisem rabla,ali kdo zna,pa magar pošljem na mail pa to konvertirate,pa pošljete nazaj,bla bi presrečna,ker drugače moram vse pretipkat,pa se mi ne da oziroma tega je preveč,hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iz pdf v word?
17.1.2009 13:18:45   
Anonimen
bistvo pdf formata je, da je zaščiten pred kopiranjem.

(odgovor članu principessablu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iz pdf v word?
17.1.2009 13:24:23   
principessablu
to mi je jasno,ampak vem da se ga da,samo nimam programa in to je to,zato rabim pomoč..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: iz pdf v word?
17.1.2009 13:47:45   
naja17
Poišči na googlu primopdf, pa si s tem pomagaj. Baje, da včasih ne pretvori čist pravilno.lp

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iz pdf v word?
17.1.2009 16:34:30   
LoCa
hehe, js iz pdf.jev kr copy paste (copy to clipoard, neki tazga) delam :P. je pa res da ne pride glih oblikovano....običajno rabim za krajše tekste tole.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iz pdf v word?
18.1.2009 13:19:01   
jana banana
A si uspela?

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: iz pdf v word?
18.1.2009 19:31:00   
principessablu
sm ja,počakala da je brat nehu delat in je rabil natanko 30 sekund in nič ni popačeno...hvala vseen

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?