|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 20:55:12   
Anonimen
jaz imam težave z lasmi. lase si moram nujno umiti vsak drugi dan, ker se mi preveč mastijo pa še lasišče me grozno srbi, kot da bi imela uši

če se ukvarjam s športom me tudi grozno začne srbet lasišče in je tak občutek kot da bi imela mravljišče ali uši na glavi. res je komaj zazdržat

a ima še kdo take probleme in kako naj jih omilim ali odpravim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 20:57:55   
Anonimen
A to lasišče na glavi al.....user posted image
K smo glih na spolnostiuser posted image

Drgač se pa men tud lasje ful mastijo in si jih sedaj ko imam kratke perem vsak dan, prej vsak drug dan. Srbi te verjetno zarad preveč agresivnega šampona. Ali pa kkšnih drugih proizvodov k ne pašejo tvojemu lasišču.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 21:05:43   
Anonimen
ma ne vem, opažam da me začne že drugi dan lasišče zelo srbet. npr zdaj me srbi zelo, pa sem rekla, da si zdaj ne bom umila glave, ker bom šla spat in si bol lase poležala in potem ne bom imela nobene frizure.

kdaj si ve umijete lase, jaz si jo ponavadi zjutraj preden grem v službo, da sem urejena, ker če bi šla taka ko vstanem iz postele tudi če bi se počesala je bolje da bi si dala kapo na glavo

me skrbi že sedaj kaj bo potem ko bom imela otroke in ne vem kako mi bo časovno zneslo še vsakodnevno ali vsak drugi dan umivat lase pred službo user posted image

včasim me prime in bi se najraje kar z želetko pobriola lase in si kupla lasuljo, ker imam samo težave zaradi teh las, ki so kar nekaj

že celo življenje hrepenim po lepih gostih dolgih laseh....


kaj mi priporočate kaj naj storim? kakšen šampon in balzam in fen - ker sedaj imam navaden fen

ene pa pravijo da je še najboljši ionski od remingtona??



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 21:06:44   
Akil
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa kaj je tolk priljubljena tale anonimnost??????
Mislim, čist za vse pride folk na spolnost!user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 21:14:42   
Anonimen
Fen je najboljši ionski ja.
Lase si umivam zjutraj pred službo.
Šampon pa imam trenutno tale:
http://www.vegea.si/nega-las/samponi/sampon-cajevec-konoplja-provida-organics-150-ml.html

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 21:24:46   
mulan
Jaz sem imela isti problem. No, lase si še vedno umivam vsak drugi dan, srbi pa me ne več, odkar uporabljam šampon 'Ducray elution'. Kupiš v lekarni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 21:27:50   
mala maja

jaz imam prav tako zadnje čase čisto enake probleme. Mastne lase imam v dveh dneh in tako me srbi lasišče da imam že kar ranice po glavi ker se tako praskamuser posted image user posted image  Mene najbolj srbi ko si umijem glavo, drugi dan je malo boljše.
Fena ne uporabljam imam pa ravnalec las in si lase zravnam zjutraj predno grem v službo(suhe)

Težave se je začela cca dva meseca nazaj po barvanju doma in prejšni mesec ko sem bila pri frizerju mi je rekla da je verjetno res od barvanja. Predlagala mi je eno masko za lase in je res bolje po umivanju z njo, samo je ne smeš vsak drugi dan uporabljat ampak samo cca 1x na teden. Lahko pa je krivo tudi menjava šampona. Samo jaz ga nisem menjala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 21:35:37   
hrchy
mastni lasje, srbece lasisce in prhljaj so znak vnetja, seboreja oz. sebaroicni dermatitis. Na nastanek tega lahko vpliva hrana (prevec zacinjena, premastna, alergija na doloceno hrano...), stres, premalo vitaminov... To je zelo tezko odpraviti, je treba res poskusati eno pa eno stvar, da se ugotovi, kaj tezave povzroca. No, vec tukaj: LINK

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 22:06:39   
juniorka
da še jaz enkrat na spolnosti nekaj napišemuser posted image

meni se je to zgodilo, ko sem jemala elevit (nosečniške) vitamine. Sicer mi je šampon iz lekarne(se ne spomnim kter) malo omilil zadevo, dohtarca je pa rekla, da so glivice in mi dala eno tekočino. Pol sem pa nehala te vitamine jemat in je čudežno srbečica zginila- ne pa mastenje, ampak ok...

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
18.1.2009 23:31:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz imam težave z lasmi. lase si moram nujno umiti vsak drugi dan, ker se mi preveč mastijo pa še lasišče me grozno srbi, kot da bi imela uši

če se ukvarjam s športom me tudi grozno začne srbet lasišče in je tak občutek kot da bi imela mravljišče ali uši na glavi. res je komaj zazdržat

a ima še kdo take probleme in kako naj jih omilim ali odpravim?


nimam teh težav, sem pa našla en nasvetek nekje na netu: "Za mastno in srbeče lasišče oziroma kožo na glavi je zelo priporočljiva maska za lase s fangom ali blatom iz mrtvega morja. Taka maska takoj ublaži in lajša težave z lasiščem, saj absorbira odvečno maščobo in umazanijo, koža lasišča vzpostavi ponovno ravnovesje, vendar se pri tem ne izsuši. Za optimalen rezultat je treba masko nanesti enkrat na teden."

morda povprašaj še na zdravniski-nasveti.net.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
19.1.2009 6:53:08   
analucija
meni je pomagal šampon od justa. (šampon za mastne lase). meni se lasišče skvari na morju. s tem šamponom si ga vedno pozdravim, pol pa lahko uporabljam , bilo kateri šampon in je uredu. imela isto zelo srbeče lasišče, ranice, mastne lase... grozno je to res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
19.1.2009 13:57:17   
Čupka
Hja, kaj pa če imaš uši?user posted image  Jaz sem jih lani fasala od otrok...
Sicer pa mene glava srbi za popi.... kadar imam napade nervoze - ponavadi pred menstruacijo.
Drugače pa jaz ne bi preveč zbirala nasvetov po forumih in bi se odpravila do dermatologa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
19.1.2009 17:26:17   
uršika***
Šamponi so lahko zelo agresivni, poizkusi ga zamenjti z nežnim otroškim šamponom- drugače si pa jaz tudi perem lase vsak drugi dan, drugače sem preveč nesrečna. Perem si jih pa zvečer, lepo posušim, pa je frizura zjutraj čist ok. Mogoče imaš ravno takšno obliko in dolžino, da tebi vse štrli? Ker jaz si ne predstavljam, da bi se zjutraj prej vsatala zaradi pranja glave??? Si pomislila na drugačno frizuro??

Ampak kaj je pri tej temi takega, da je treba bit anonimenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Srbeče lasišče in umivanje las
19.1.2009 21:05:56   
Naja31
Meni proti srbečem lasišču pomaga šampon od Vichyja za občutljivo lasišče (modre barve) .To je edini šampon po katerem me lasišče ne srbi. Po vseh drugih se praskam že drugi dan po umivanju las.   

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?