|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 16:47:35   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

naš slavljenec na današnji dan:

user posted image


o madona user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 16:59:52   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

naš slavljenec na današnji dan:

user posted image


o madona user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... ta prave besede...

Matic... pa cmoka za r.d.

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 17:01:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 17:02:14   
Blacky30
Lovro (3jeMi),
Žan (liju),

Aljaž (ksenci),

Ian (NyahRR),
Manca (lindy),
Tija (robika),

Nina (karamela6) in

Matic (auroraa)
 
ČESTITKE ZA DOPOLNJENIH 6 IN 7 MESECEV!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 

user posted image

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 17:03:06   
metuljcek321
karamela, mi imamo kar PP Pliko in je prima. Imam ga za vse "priloznosti," sestavi in razstavi se v parih sekundah, v avtu je na 1, 2, 3 (imam Yarisa), je lahek, okreten - ma, meni je zelo fajn. Razmisljam pa, da bi kupila enega trikolesnika za cross-country varianto sprehoda.

karamela, kako so pred usmi resili prelepe temne kodre?????????????? Upam, da uspesno!
mirjam, potres .. kje? Dzizs, meni se kolena tresejo ze, ce samo omenis to! Pa vau, krasne poste lepis zadnje caseuser posted image  In se enkrat: ni treba cakati na tetko, ker je itak ovulacija PRED menstro, tako da teoreticno lahko ze cakas clana st. 4 pri vasi hisi ... ceprav se ni menstruacije ... jepuser posted image

Moj prejsnji ultra dolg post (= vcerajsnji) je bil v malo drugacnem stilu, imas prav, mirjam. Sem ga hotla naredit optimisticno naravnanega, k je ze vreme tako bedno ... rabimo pozitivizem, soncek, smeh, ... in tule, na RR-ju ga dobimo!

neboglasnica, ja, tekmovanje v dooolgih postih je v polnem teku. Se nam pridruzis? Kako Ana? Pa Bor, Almera? Kako sta vidva? In Lan? user posted image  za vse! Aha, pa babica 3jemi tudi! Naj zdravje hitro pride!

user posted image  Umpa za izvrsten upgrade! Congrats! Tko se dela!

user posted image  vsem super spalckom! Tudi mi smo v njem - jupi! nas moto: "The longer, the better!" (spanec, sevedauser posted image )

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

jst sem pa danes med najsrečnejšimi...na rit sem dobila kavbojke ki sem jih nosila pred nosečnostjo in so brez elastanauser posted image user posted image sicer je vse čudno čudno ozko..ampak s premikamo

user posted image , hd!

Dve besedi sem odvzela na koncu ("na bolje") ... a ni stosno? Ker sem bolj pocasi brala, sem najprej videla takole, okrnjeno ...

ilatic, a tkole se ti ustimas al kaj? A se bliza obletnica al kar tako? Masina, kva je moglo bolet - si sploh ne predstavljam! Ja, kva je pa uspicil danes, da te je tko razburil? Si zdaj bolje? Si se ze kaj ohladila? Je se tko hudo? Spihaj se, tu smo, da pomagamo!

netki, ukucaj v Googla, pa bi ti moglo kaj ven vrct. Meni se vedno zelo dopadejo pesmi Toneta Pavcka.

rebecauser posted image  ... da bo danasnja noc spet "back to normal!"

rovarka, mi smo se na sadju, ne morem pomagat. Not yet! Jutri bo padlo korenje + krompir, pa da vidimo!

Tinky, vau za 250 GH/obrok! To je pa konkretno! Pridenuser posted image

3jemi, sam, da lahko pomagamo z ultra posti/povzetki! Me veseli, da jih nekatere uspete prebrati v celotiuser posted image

nanka, kaj, a kar tko na hitro ne je vec sadja?

mirjam, to so pa res divje kombinacije zelenjave ... zdaj pa res ze komaj cakam, da startamo tudi s tem ... mi je kar malce krulit zacelo!
Almera, to je pa res najlepse, ce po toliko matranja rata naravnouser posted image  user posted image  user posted image

Umpa, a je Luka kaj bolje? Ti je uspelo dat kaj tekocine/hrane? Malo po malo ... Drugace pa klici v P, morda ti se oni kaj setujejo.

Tims, a take samostojne piscance imate pri hisi? Da kar sami skacejo ...... hec, hec .... a je danes kaj bolje? Koleno OK? Evo, naj malo popiham .... ...... ...... (te pikice pomenijo, da piham) .... je boljs?

karamela, kaj je to za en voz-trikolesnik-marela, k si ga prilepila? In LOL za stos! Kje si ga staknila?

Almera, a gumast slincek ni OK? Meni je zakon! Nam cisto nic ne pride do oblacilc ... no, ne vem, kako bo, k bo mala na zelenjavi ... Je pa Anja potem kot en Robocopuser posted image  user posted image  user posted image , k ji ga dam gor ... sem danes se enega kupila v DM-ju ... ampak je le plastificiran, bolj mehak ... bom videla, ce bo tudi ta v redu.

motoristka, WB.

levinja, dober tek!

rebeca, tole me je presinilo ... studirala sem anglescino in nic drugega. Sem malo razmisljala, ce bi vzela se nemscino ali mogoce
francoscino, a se nisem videla v vlogi prfokse ne enega ne drugega, pa mi je bilo potem brez veze kaj tlacit zraven ...
auroraa, great videouser posted image  user posted image

glux3, thanks za hiter odgovor! YOu rule!

Ooooo, ura je 5, kasica time. Pa, pa



_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 17:14:23   
Netta
auroraa - bravo maticuser posted image user posted image

metuljček - brala v časopisu da je bil blizu NM lažji potresni sunek...hmmm..vleraj ali predvčerajšnjim...nč batuser posted image

ja vem, da je ovulacija prej, saj nimava nobene zaščite že od začetka...tak da res upam, da tete spljoh ne bouser posted image   noseča pa nisem, sigurno...sem v tem času pomoje naredila že ene 4 testeuser posted image user posted image

ilatic - sedaj sem pa že "uvrnk" firbčna za kaj se je šlo....

smo bili spet zunaj, dvakrat v enem dnevu...bravo mi...je prav pasalo po vseh teh deževnih in turobnih dnevih...kakšno bo jutri vreme???

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 17:27:59   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

naš slavljenec na današnji dan:

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 17:31:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4633
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 17:50:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 17:58:23   
osa3
Danes je Filip za kosilo jedlel (celi) riž s cvetačo, korenčkom in grahom. Tudi jaz dajem namesto masla 1/3 sirčka in vedno vse poje.

Vidim, da se pogovarjate o tuširanju.
Mi smo nabavili tak "čeber", ki ga daš v tuš kabino. Poleti je pa fajn za na teraso.
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 18:12:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu osa3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 18:24:03   
Blacky30
3jeMi, ti pa ne boš novega avatarja naštelala? Si že dolgo brez.user posted image

Lumpa, netki, bravo za spanje!!!user posted image user posted image

HD, za kavbojke na riti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ilatic, bravo za pipiko!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Rebeca, pa kaj že spet sranje!!!user posted image user posted image user posted image  Pa nisi ravno ti rekla, kak so bili vsi bolani v čakalnici in da samo čakaš, da se kaj začne še pri vas??? No, evo zdaj.user posted image user posted image  Tukaj, samo za Tariqa - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da je res samo reakcija na cepljenje. Moja je bila rahlo razdražena zvečer po cepljenju in ni mogla zaspat, pa sem ji dala pol žličke Calpola v cucelj od flaške za spit, pa je bilo mirno celo noč.

GH - naša pa danes ni hotela jesti banane in plazma keksa. Ji je bilo očitno presladko.user posted image user posted image  A je to moj otrok????user posted image  Sem dodala zraven malo jabolčnega soka, pa ni nič pomagalo, ji je kar dvigovalo zraven. Je pa za kosilo pojedla brokoli, bučke in korenje, zraven pa sem malo rižolina dala, da je bilo bolj kompaktno, pa je vse pojedla.user posted image user posted image user posted image

Rovarka, hvala za pohvale. Vi kar pojdite v foto studio, to so res lepi spomini. Mi gremo vsako leto za Nejcov rd, zdaj bomo hodili še za Tejinega, tak da bo še več slikic. Ko gremo iskat torto, vedno skočimo še tja. Nikol gužve pa lepe slikce so. Če boš hotela, ti lahko povem, kje. Lahko pa greste tudi v kak drug studio.user posted image

Auroraa, ful dober posnetek!!!user posted image user posted image user posted image

Mirjam, držim pesi, da se čimprej prime no user posted image !

Grrrrrrrrrr, rknile so mi ipke!!!user posted image user posted image user posted image  in sier aja, ne morem ji napisa....user posted image user posted image user posted image  kaj je o???? kak popraim???? mes je eja nekaj šrklaa po ompu, kaj bi mi lako sisnila, da bi samo nekaj ipk rknilo??? joj kak smešno pišem...user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 18:33:53   
Majuska
auroraa, nice photo user posted image   pri nas imamo tudi tako lunico ... user posted image

evo našega junaka, kakšne je počel čez dan in se dobrovoljno afnal po postelji ...

user posted image

user posted image



_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 18:34:28   
Blacky30
proba

Sem restartala comp, evo zdaj pa delajo. mater sem se prestrašla, kak bi te čvekala.user posted image user posted image user posted image

jeeeeeeee!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 18:39:01   
Blacky30
Mirjam, sem hotla rečt, da bom držala pesti, da se čimprej prime nov user posted image . Nisem vedela, da si ena od kandidatk za naslednjo user posted image . Kak ste skrivnostne, babe, pa se kar izgovarjate na user posted image . Jaz bi rada že seznam za "navijanje, da se prime", naredila.user posted image user posted image

Majuska, pri aurorii ni fotka, pač pa filmček. Če slučajno nisi pogledala že.user posted image  Krasne fotke, se vidi, da je falotek mali res užival.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 18:43:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4641
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 18:45:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4642
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 18:53:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 19:04:42   
osa3
HD Banjico sem kupila v Gradišču (It). Glede na to, da ga proizvaja italijanska firma, ga verjetno dobiš v kateri koli trgovini čez mejo. Lahko ga tudi naročiš http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=1989&c_id=177&cf_id=182

Paracetamol svečke pomagajo tudi proti bolečini. Meni je P rekla, da lahko dam polovičko, ko bodo izraščali zobki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 19:09:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu osa3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4645
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 19:13:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 19:13:58   
osa3
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

grem na bimbomarket pogledat..a pa je to čudo tak fino visoko da križ ne boli??


Ne boli user posted image ; lepo sediš ali čepiš zraven in čakaš, da se naveliča čofotat user posted image .

< Sporočilo je popravil osa3 -- 22.1.2009 19:14:24 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 19:14:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 19:15:39   
glugluglu
majuska, lep korenjak je Aleksander

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
22.1.2009 19:16:43   
glugluglu
kje so pa smeškoti?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...
Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?