|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tematski sklop: jaz in družina
23.1.2009 19:35:34   
* Mateja *
Tiste, ki delate v vrtcih!

A mi date kako idejo kaj naj konkretno delam, ko bom imela temo o družini, kaj običajno delate na mame ob prazniku žena? Tle na tem področju mi je kar zmankalo idej, se mi pa zdi zelo zanimiva. Naredili bomo družinsko drevo, se pogovarjali na to temo ...

kakšna ideja?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tematski sklop: jaz in družina
23.1.2009 21:40:46   
Anonimen
živjo mateja

jst tud delam v vrtcu.user posted image
Družina? joj, to je tako veeeliko pojem. v našem vrtcu je praksa, da se osmi marec niti ne praznuje preveč, ampak se ceeel mesec marec posveti družini. tako imamo temo Mesec mare-moja družina. posvetimo se tako atijem kot mamicam, pač, tako je vodstvo doreklo, nam pa se to zdi vedno bolj prav. otrokom ravno tako povemo za praznik žena pa materinski dan, pa se o tem debatira, tudi manjšo pozornost pripravimo, povdarek pa imamo na družini.
hm, ideje. mi2 s sodelavko ponavadi povabimo vse družine na dan odprtih vrat (če le utegnejo). lahko nas obiščejo dopoldne, se z nami igrajo, nam mogoče kaj zaigrajo in zapojejo, pripravijo predstavo...in moram rečt da se zelooo lepo odzovejo. otroci so stari 2-3, in nikoli nihče ne joka, ampak je fuuuul ponosen k sta bla mami pa oči pr njemu v vrtcu. in tudi letos bove to pripravili.
ogljte si slikanice, pogovorite se vseh oblikah družin (samo en starš), izrežite sličice, kaj ima kdo rad v družini, kaj radi počnejo, najbolša hrana, šport, ....
toliko, sej, včasih je toliko stvari v glavi, am ko jih potrebujemo pa nikakor na plano. zdej sem samna hitro nekaj skracala, ma če se spomnim še česa, se javim.

lepo se mej, papa

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tematski sklop: jaz in družina
24.1.2009 9:01:07   
nynna
otroci lahko vsak dan prinašajo fotografije svoje družine in se potem pogovarjate ob njih, družina iz mase, ugotavljamo sorodstvene pojme in vezi, igra vlog - dom...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tematski sklop: jaz in družina
29.1.2009 20:38:14   
atevc
Kaj pa želiš s tem doseči? Najprej si zastavi cilj in načruj proces.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tematski sklop: jaz in družina
29.1.2009 21:05:59   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: atevc

Kaj pa želiš s tem doseči? Najprej si zastavi cilj in načruj proces.


  vprašaj se - Kakšen je moj namen? Kakšne cilje želim doseči?
Zastavi si cilje in načrtuj kako jih boste uresničevali...

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu atevc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tematski sklop: jaz in družina
29.1.2009 21:19:05   
atevc
Vidim, da delam slovnične napake. Torej: "Zasatavi si cilj in načrtuj proces " (če je le možno z otroki)

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?