|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
23.1.2009 15:02:50   
Meggi
O pozdrav Skabi, te je kr odnesl nazaj domov!!


Ma grizenje vemm, kako je. Jaz sem pri prvi fasala antibiotik, ker me je tak ugriznila da se mi je vse vnelo. Boli pa tako pol ko ti ranjeno še vleče- kot bi ti živc ven vleku. Jaz sem si pol z lanolinom mazala. Probi s prstom mu izmaknat bradavico. So pa res navihani, ko te s tistim očkim še pogleda. Po mojem lačen takrat ni, ampak se le igra. Sploh če imata to obred pred spanjem.user posted image  No naše so se obe dojile do 18.mes, pol so se pa nekak same odstavile. Edino K. smo mogli mal na finto bršst sploh ponoč.

Punce a še je na Celjski možno sankanje? Celo pri nas je sneg pobralo. Ko je bil smo pa vročino kuhali.user posted image

Lep vikend vsem!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
23.1.2009 22:20:04   
Meggi
Kaj pa je danes z vami? Nikjer nobene. Ma ok, itak vedno dolgo čakam na odgovor, sam takle petkov večer, če res vse nekje žurate vam pa lahko skor zavidam?

A se gremo sankat na celjsko kočo al ne?! Mene vleče bliži sem kot pa v gužvo na Roglo.

A katera oblada tek na smučeh? Se da oprema sposodit na Rogli? Pa še karte ne rabiš, he!

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
24.1.2009 7:48:39   
snorlax
Jutro! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
24.1.2009 8:01:37   
barika
dobro jutro

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
24.1.2009 8:14:08   
mbd0411
Jutrouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
24.1.2009 17:51:34   
Meggi
Dober večer,...

Jow a so res taki dolgocajtni dnevi.

Me smo danes za sproščanje prehodile 3km peš po travnikih in gozdu. Prav fajn  in celo se zdajle naše 2 pupe umirjeno igrajo.

Ste vse nma smučanju? Mi morda jutr pičimo na Roglo

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
24.1.2009 20:39:21   
Bethany
Čeer,

u, kaka debata je danes na tej temi, user posted image user posted image Komaj vse prebrala... user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
24.1.2009 21:15:07   
Jančika_
Čer. Midva sva bila včeraj na enem žuru, samo sva morala zjutraj otroke pobrat že pred osmo, tako da sva šla lepo po penzionersko ob enajstih domovuser posted image . Pa še tak sem zjutraj komaj vstala ob sedmih...ampak fajn je pa bilo.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.1.2009 9:53:52   
Bethany
Dobro jutro! Eno nedeljsko kavico za vse zaspanke: user posted image

Sem si včeraj zvečer vzela čas in prebrala vse za nazaj, kar mi prej ni uspelo. In vidim, da imate kar pestro z vašimi otročički -trma, načini vzgoje... To vse me še čaka, ane?? user posted image Joj, upam, da bo Elina po men, js sem bila čist miren otrok... user posted image user posted image

Drugače pa: po eni strani se veselim njenega odraščanja in vsega kar pride zraven, po drugi bi pa najraje kar zamrznila tele mesece, ko je tak fajna, mala štručka, ko mi še ne more nikamor zlest, joka samo zaradi konkretnih razlogov, ki se jih vedno da odpraviti (na srečo!), pa tak fajn jo je cartat, ko se nikoli ne buni, razen ko je fejst zaspana... Skratka: ful mi je fajn zdele... user posted image user posted image Pa jo morem kr mal pohvalit, je ful pridna (že trkam na les! user posted image ) Lepo je, pridno spi, ko je sita in naspana, pa je vedno ful dobre volje... Me zanima kak dolgo bo to trajalo, hehe. user posted image

Imam pa eno vprašanje: ne vem, kako je najbolje, da dojenčki spijo: v porodnišnici so jih sestre devale na bok in to še zdaj prakticiram, sem pa brala v eni knjigi o dojenčkih, da je do 6. meseca najboljši položaj za spat na hrbtu... ?? Kaj menite? Kakšne so vaše izkušnje s tem?

Pa lepo, čeprav deževno nedeljo vam želim!... aja! pa pridne otroke! user posted image



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.1.2009 14:00:47   
HuAnita
Bethay, od zadaj naprej - naša Capinka ni hotela nikoli na boku spati, se je uspela že zelo kmalu na hrbet obrniti, zloćkota pa sem od cca 14 dni starosti dajala kar na trebuh spat - ker itak je tudi imel krčke za znoret, pa je tako vsaj par ur dlje spal kot sicer. Sem bila sprva na trnih, da se ne bi zadušil ipd., ampak smo spali en ob drugem, da sem kmalu pozabila na to.


Punce, mi smo danes čudne volje. Moj predlani preminuli brat bi imel danes, 25. 1., 31. rojstni dan. Še vedno sem besna nanj, še vedno se zjočem, ko se spomnim nanj, še vedno se mi trga srce od tega, da ga nismo zaštekali, eh, hudo je še. Tako da smo imeli mašo zanj, pa za nedavno preminule stare starše.

Zdajle pa kuham zraven - sem imela v skrinji še domač stročji fižol, je taka super omakca prišla, pa pire zraven - njami (Jančika, snorlax in druge zagrižene Montijevče, pire zame odpade, razen kako žličko pojem, da sprobam, če je doberuser posted image ).  


Skabi bom pa sms poslala - pri nas sta grizla ob izraščanju zob. Sem bila vedno v dilemi, če naj ju odstavim, pa ju nisem, tako da za razliko od Jančikinih sta bila naša smrkolina še vendo navušena nad mlekarnško dejavnostjouser posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.1.2009 18:22:25   
Meggi
Eo, pa smo tudi mi malo danes izvajali zimske športe. Napakirali smo se in odšli na Roglo. Gor  meter snega, pihalo, rahlo snežilo in cca -5.  Sam je vseen fajn da ti mozak malo prelufta.

Tako smo včeraj dop. drsali. Ok vmes mal spičl, ker tamala je bolj lene sorte, se ji ni dal neki ful. Taveliki mal dolgcajt ker ni imela ene punčke zravn ki uživajko v drsanju,..
Ma to vso pakiranje je "full " fajn. Pol se voziš kako urco, pa jih lulat, lačni,...

A videli smo iglu, kjer je res "topl" - bolj kot na prostem. In dve fure s sankm na Zlodejevem smo še spičil. Fajn no.

A ja pa še to. Smo dokaj blizu Šmartinskem jezeru a tako redko tam. Slišala sem, da se je še prejšnji teden bilo možno drsat tam. Mega mora bit na prostem, v naravi,...Itak, da je bila naša K. bolana, ki je 1 X letno. Je bil pa še dons led gor, sam je že pokal. A se je katera drsala? Huanita se spomneš izletov na šmarjaka?user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.1.2009 21:17:11   
HuAnita
Meggi,
jap, tam se je dalo drsati še kakih 10 dni nazaj, zdaj je pretoplo. -ko smo bili pa v V. doma, smo pa pešačili gor, noro je bilo, bila sem pa nazadnje pred 3 leti, s Capinko na sankah, jaz na drsalkah, s tamalm pa še ne, upam, da še bo letos, ti sporočim, moraš pa vedet, da je to na lastno odgovornost....

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 9:10:53   
Janeja
Smo pa zgovorni zadnje dni tekaj.   user posted image

Za mene je pa tole jutro skoraj kot praznik.  Sama sem doma, v miru in predvsem tišini pijem kavico in uživam.
Zdaj imam par ponedeljkov fraj, ker vozim Jana v Rogaško na terapije. Zjutraj gredo mulčki v šolo in v vrtec, jaz pa živčke domov spočit za par urc. user posted image Ob 12h se pa spet začne divjanje... user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 12:15:06   
smrček
Ojla čveke!

Pri nas bo pa ta teden še kako pestro: Ančiko sem obdržala doma, ker se odvajamo od pleničk in sva se zadeve dosledno lotile, pa še jutri gre Igor na Dunaj in ga par dni ne bo, tako da bom sama z vsemi tremi in brez avta,... juhej. A mi lahko ktera zrihta kakšen antidepresiv, da se ne bomo glih pobil med sebojuser posted image

Janeja: na kakšno terapijo pa voziš J., ker bioresonanco delajo sedaj tudi v Laškem.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 12:25:18   
pikapolona2
Hej celjanke,
mi lahko poveste...a so v celju ob sobotah kakšne lutkovne predstave za otroke. In kje so?

hvala

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 12:28:31   
HuAnita
smrček - ej, ti prav ne zavidamuser posted image   Jaz še 2 komaj krotim ob vikendih, tkao da - no, thanksuser posted image   Si pa carica, res. Jaz ob takih situacijah razmišljam samo o tem, kaj bo narobe user posted image


Pikapolnica2 - poglej v Hermanov Brlog, tam so ponavadi predstave, pa KUD Zarja ima neko novo lutkovno predstavo, sicer pa se meni v CE ravno ne zdi neka velika bera lutkovnih predstavuser posted image   (morda pa se motim, kot za toliko stvari...user posted image )

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 12:41:37   
katja_p
Čao čvekice!

No, pol bomo mi tud kr zadovoji zdaj, ko smo še na zizi, če se pol taki problemčki pojavijo :)

Spanje: naša tud spi na boku, sam če je kaj sitkasta, pol se itak tk premetava po postli, da se prekotali na pol-hrbet user posted image

Morm pa neki nagruntat za uspavat, ker ji zvečer nikakor ni za zaspat in tud pol po nočnem podoju bi bla ona kr budna ... čez dan bi pa spala user posted image  A so vaši kr zaspali, ko so se najedli? Ker naša ne spljoh ... - No, razn če ima zlo dober dan user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 12:42:14   
katja_p
A ste ve ceple otročke za rota virus?

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 12:44:47   
katja_p
Pa še off-the-topic: če ktera ve (al pa bo zvedela), da se bo s septembrom al pa kakim mesecem kasnej na kaki šoli sprostilo delovno mesto nemcista ali geografa - LET ME KNOW
 
In če ktera pozna kako fajno varuško v CE, če imate izkušnje s tem, tud lahk pošljete mi kontakt na ZS. Ker js resno razmišljam, da bi tamalo dala prvo leto v varstvo in ne v vrtec.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 15:15:41   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

A ste ve ceple otročke za rota virus?


ne, moje osebno mnenje je, da nima smisla, ker virus mutira na različne načine in otroka cepit za točno ta virus, ki bi ga potem lahko dobil je loterija. Enako  je z gripo.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 21:17:06   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: smrček

Janeja: na kakšno terapijo pa voziš J., ker bioresonanco delajo sedaj tudi v Laškem.


Ja, na bioresonanco hodiva. Ampak bova kar vztrajala v Rogaški, ker sem ful zadovoljna z dosedanjimi rezultati pri Janu in pri Lei in ne bom zaradi par kilometrov iskala druge ambulante. Je ena tudi v Vojniku, pa v Velenju, ampak smo se vseeno odločili spet za Rogaško. Jana tu že poznajo, pa svojo kartoteko ima in lepo spremljajo vse njegove alergije in celotno zdravljenje... 

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 22:11:05   
snorlax
Ahoj. Še sem tu, samo bolj malo. Konec tedna bo malo več časa in malo bolj fraj računalnik, ker tavečji pakira za Dolenjske. user posted image

Bodite zdrave, pa otročki tudi! 

Nočko! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.1.2009 23:14:41   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

In če ktera pozna kako fajno varuško v CE, če imate izkušnje s tem, tud lahk pošljete mi kontakt na ZS. Ker js resno razmišljam, da bi tamalo dala prvo leto v varstvo in ne v vrtec.


katja_p, v Celju ne boš imela problema najti dobro varuško za normalen denar, to pomeni od nekje 180 do 250 evrov na mesec. Pojdi na med.over.net in boš videla, da je ponudba kar široka. Poleg tega punce na forumu ziher poznajo še kakšno varianto. Tako sem tudi jaz prišla do varuške. Je pa res, da se zanimam za varstvo tudi v Ljubljani, da mi ne bo treba delat za skrajšan delovni čas, sploh če se bomo poleti tja tudi preselili.
Pa sem našla eno varianto v Lj za cca 320 evrov na mesec. Sem šla tja pogledat, mi je bilo fajn in sem se načelno dogovorila. Nakar mi na mail odpiše še nekaj zainteresiranih varušk in vsem se zahvalim in pač povem, da sem si že našla varstvo ter za kakšen denar. Kljub prijazni zavrnitvi mi ena od interesantk ponovno napiše (citiram):
Bi pa vas samo rada opozorila, prosim pazite komu dajete otroka za 15 evrov DNEVNO, da se vam ali vašemu otroku ne bo kaj zgodilo, kot se je že eni mami, za tako malo denarja. Pa ne me narobe razumeti, jaz imam otroke rada in tega si res ne želim. Dobro premislite. Ali se vam ne zdi nič sumljivo za 15 evrov dnevno?
user posted image user posted image  Matr, si upa! Me je imelo, da bi ji nazaj pisala, pa se mi ni zdelo vredno. Ker pa se moram spucat, sem se pa raje tukaj. Po njeni tarifi (4 do 6 evrov na uro) bi me prišlo minimalno 720 evrov. Pa kaj mislijo tele ljubljančanke da so nadrasa, al kaj? Pa OK, naj kasira kolikor hoče, samo nezainteresirane pa naj pusti na miru in naj ne straši okoli. Kakor da mi je fajn sploh pustiti komu malega! Če bi ga lahko, bi ga skrila pred svetom in krutostjo, ki se dogaja povsod okoli. Madona, včeraj sem sedela pred računalnikom in jokala na ves glas, ko sem gledala novice, kako so starši jokali pred vrtcem v Belgiji in kako so stiskali k sebi dojenčke, pa cel večer sem malega objemala in stiskala. Potem se pa najde ena piuser posted image  in mi med vrsticami hoče povedati, kao da mi je vseeno za malega. Da se ne bo njej kaj zgodilo...

Najhuje je pa to, da res ni zagotovil, pa naj bo za 180, 320 ali 720 evrov na mesec. Ampak nekako bomo že pregurali do jeseni, ko se nas bo pa mogoče le usmilil kakšen vrtec.

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
27.1.2009 9:04:03   
teta beta
Mavo, ti dam čist prav. Saj 4-6 evrov na uro se mogoče res ne sliši kaj dosti, ampak skupen mesečni znesek (pa tudi dnevni) te pa na rit vrže. Da bi človek skoraj celo plačo dal, se bolj splača, da si sama doma s tamalim in brez službe. Varuške, ki dajejo take ponudbe, bi si  morale tudi to preračunat in upoštevat. Po moje tejle, ki ti je to napisala, primanjkuje dela in te je zato napadla. Če si si šla zadevo ogledat in se pogovorit in si bila zadovoljna, te naj nič ne skrbi. Zanesi se na svoj občutek.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
27.1.2009 10:32:13   
HuAnita
Mavo, jaz bi te samo toliko prosila, da varuško, ki jo imaš tu zacanjeno v CE, obvestiš glede nameravane selitve. Ne bi rada, da bi računala, na koncu pa malega ne boš dala k njej, bo še na I. jezna gospa.... user posted image
Pa še nekaj - ko boš spet nabavljala Munostim, se priporočam. Hvalauser posted image
Aja, v LJ so nore cene za varstvo pri nekaterih, pismo, 720 eur?!? Kot da denar ti pa zagotavlja, da bo z otrokom vse ok?¨!? Tako bi jaz na davčno inškekcijo prijavila, si vzame 3, 4 otroke za pazit pa zasluži 4 normalne plače na črno???!!!Ne moreš to tako gledati, da ti bo ure računala.
Pa ko slišim in vidim, da eno jabolko razreže na 4 koščke, pa vsak otrok dobi za malico 1 koščekuser posted image  Našima se 'spipa'user posted image   Mali poje vsaj 2 jabolki naenkrat!!!
Skratka, hočem ti reči, da se pametno zmeni, sem slišala tudi za varianto, da mamice s seboj dajej malico. Zdaj ena bolj fensi daje vsak dan kak puding, jogurt, pa tudi menda mango, ananasa, ena pa daje jabolko, žemljico... In vsaj odtok od 4, 5ih, kolikor jih gospa pazi, je drugo hranouser posted image user posted image user posted image   Tudi tu bi se spipalo našima. Tako da vse si je treba ogledat, preverit, ni vse v ceni.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?