|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tfk Buggster
6.11.2007 13:28:57   
A-N-J-A
A ima mogoče kera ta voziček,če prosim da se javi z iskušnjamiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tfk Buggster
6.11.2007 13:48:13   
glen
Kakšen , pa je?

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tfk Buggster
6.11.2007 13:56:25   
A-N-J-A
Lepuser posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tfk Buggster
6.11.2007 13:57:37   
A-N-J-A
Takle:
user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tfk Buggster
6.11.2007 14:02:45   
gumbek
 Če boš vozila pa gozdnih poteh odpade za v mesto pa bo.

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tfk Buggster
6.11.2007 14:03:19   
glen
Res je lep,sem ga gledala v baby centru pa se mi je zdel ful fajn in dosti bolj uporaben kot zapp.
Sej so neki babe že pisale o njem da so zadovoljne z njim

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tfk Buggster
6.11.2007 22:32:36   
mayci
Ja, mi ga imamo, pa smo zelo zadovoljni z njim!user posted image
Sem pred več kot enim letom kupila Zappa, pa sem ga pred enim mesecem prodala. Je blazno zoprno, ker se ne da poležat! Glede majhnosti je Zapp res naj, ampak praktičen za spanje pa ni...user posted image
Buggster je sicer malo večji, ko se zloži, je pa super, ker se da lepo poležat, ima tudi nakupovalno košaro (da lahko kam odložiš jopico ali druge drobnarije) in varovalni lok.
Jaz ga priporočam!

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tfk Buggster
6.11.2007 22:35:37   
Jančika_
Mayci, koliko se pa poleži? Toliko, kot je na zgornji sliki ali še kaj več? Nimam namena kupovati, kar tako me zanima, ker mi je simpatičenuser posted image .

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tfk Buggster
6.11.2007 22:39:14   
mayci
Ja, Jančika, toliko gre nazaj, kot je na sliki. V živo je prav fino, tukaj mi izgleda, kot bi šel ful malo nazaj. Tole zadrgo ob strani odpreš, pa je.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tfk Buggster
6.11.2007 23:25:23   
Jančika_
Hvalauser posted image .

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tfk Buggster
7.11.2007 0:14:22   
Moyca_
zgleda fansiuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tfk Buggster
9.11.2007 13:08:16   
A-N-J-A
mayci-hvala za odgovor.Odprem temo pol pa pozabim nanjouser posted image .Zdaj moram še jaz Zappa prodat,pa Loolo tud,ker ne rabmo tok vozov pol pa tegale lepotca kupimuser posted image .Sam mojga še prepričam,to bo najtežje,ker bi bil že 5 voz.Ufff,a naj se grem zdravt???
Aja še neki,sem brala na enem testu da je blago ful tanko,kaj praviš na to?

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tfk Buggster
9.11.2007 20:33:51   
mayci
Ja, A-N-J-A, tudi jaz kar ne morem nehati z menjavo vozičkov, mogoče se greva pa lahko obe zdravit?user posted image
Sicer pa se mi blago ne zdi tanko, je pa drugačno, kot na npr. Zappu-mogoče malo bolj "šuškavo". Ima pa na sedežnem delu tako ali tako še eno prevleko gor, tako ki diha, tako da je super!user posted image
Želim ti veliko sreče pri prodaji vozičkov. Pa še nekaj-jaz mojega možička nisem kaj preveč prepričevala, sem mu vozek pokazala nekajkrat na računalniku, potem sem ga pa kar kupila,pa ni imel kaj za reči!user posted image



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tfk Buggster
10.11.2007 7:20:06   
A-N-J-A
mayci-še eno vprašanje imam.Kaj pa kolesa?Pri Zappu me blazno moti ropotanje prednjega in vožnja po kakšnih mini kamenčkih je katastrofalno tresočauser posted image .Kako gre to pri Buggsterju?
Aja pa do kolk kg je voz?Ker naš mali ima že 11kg,pri 8muser posted image ,kaj šele bouser posted image .

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tfk Buggster
10.11.2007 21:18:32   
mayci
Čau, A-N-J-A, ja, mene je tudi motilo tisto ropotanje... Pri Buggsterju se mi zdi da tega ni. Do sedaj sploh še nisem slišala, da bi zašklepetal. Ja, seveda na majhnih kamenčkih trese bolj, kot bi kakšen vozek z velikimi kolesi, samo se mi zdi, da mojega fanta to nič ne moti. Pa tako ali tako ga imamo bolj za po asvaltu, ga samo še občasno uporabljamo.user posted image
Je pa do 15kg.

Lep pozdravček!

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tfk Buggster
17.1.2009 12:57:39   
sinskaT
Končno odkrijem eno funkcionalno marelo, ki bi bila primerna za nas, zdaj pa nikjer ne najdem kje se da voziček kupit? Morda katera ve...

< Sporočilo je popravil sinskaT -- 17.1.2009 12:58:13 >


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tfk Buggster
17.1.2009 14:37:19   
pocka
Včasih so jih imeli v Rutarju,ampak jih baj nimajo več. Mi smo ga naročili prek Sončka, ampak niti tam jih nimajo več. Ostane ti več ali manj samo še ebay. Je pa super voziček,vreden nakupa, ga ne bi zamenjala za nič na svetu.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tfk Buggster
17.1.2009 18:55:39   
mayci
A da jih v Rutarju nimajo več?user posted image  Hm, mogoče se pa splača poklicat pa vprašat...
Je pa res super tale vozek, pri nas že eno leto v garaži spravljen čaka, kdaj bomo dobili novega "uporabnika"..user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tfk Buggster
18.1.2009 9:04:22   
sinskaT
Hvala- na Rutarja nisem niti pomislila. Upam, da jih še imajo, ker bi bila res škoda da bi ukinili prodajo tako dobrega vozička.

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tfk Buggster
18.1.2009 15:33:04   
tinaaja
Tukaj ga lahko narocis: http://www.o-baby.de/agr/TFK-Buggster-S_22006_3.html al pa ebay.de jih ima tud velik. Gor gre MC lupinica in kosara (rabis adapterje). Jaz sem vzela zdaj sprednja dvojna kolesa
user posted image
in ga bom za nekaj casa spremenila v 4 kolesnika, da bo bolj stabilen - aprila pride nova clanica in ta prva se bo vozila na buggyboardu, tako da bo stabilnost ziher boljsa.

Pridejo ponavadi februarja novi modeli ven,t ko da se morda splaca pocakat.




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tfk Buggster
28.1.2009 23:02:10   
_ella_
SinskaT-tudi jaz sem že preiskala vse živo in v Rutarju jih definitivno ne prodajo več. Neveda prodajalka mi je celo natvezila, da kao proizvajalec ne obstaja več. Kar ni res. Če si ga hočeš v živo pogledat pejt v Celovec v XXXLUTZ trgovino za pohištvo. Tam imajo v pritličju oddelek za otroke, in vozičke tudi razstavljene. Jaz si bom nabavila za začetek TFK Jogger Twist -košaro in športni del, lupica pa iz darilnega paketa Maxi Cosi, potem si bom pa nabavila še Buggster S, ki je nadgradnja stari verziji in ima na novo vzmetene kolesa in blokado koles, tako da omenjeno tresenje po šodru naj bi odpadlo. Nisem še probala . Ti pripopam še link od TFK  http://www.buggy.de/joggstertw.php?farbe=cmn

Aja meni so rekli v XXXLutzu da je čakalna doba 3 mesce.

LP

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?