|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mamice laško in okolica
21.1.2009 13:44:07   
ajdameti
Ker sem se pred kratkim preselila na ta konec bi izkoristila forum, da se spoznam še z kakšno mamico iz laškega in širše okolice. Imam 8 mesečno hčerko in upam, da se najde še kakšna mamica željna klepeta in družbe.

lep pozdrav vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mamice laško in okolica
21.1.2009 14:19:19   
Goldy
Upam, da se ti bo katera javila. Mi smo šele v pričakovanju in verjetno še nismo prava družba. user posted image  Sem pa drugače iz Laškega. Sigurno boš pa našla katero, naš park je vedno poln otroških vozičkov in njihovih staršev.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mamice laško in okolica
22.1.2009 11:03:07   
ajdameti
Izkušnje in klepet vedno prav pridejo, o otrocih ali ne :) Za kakšno kavico se vedno čas najde.
Lep dan še naprej...

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mamice laško in okolica
22.1.2009 20:16:19   
Goldy
Imaš prav! Se bomo res morale zmenit za kakšno kavo (sicer sem zdaj v bolniški in ne hodim ravno na okrog,a bomo že nekako...)

In iz kod si preselila? Jaz sem namreč čistokrvna Laščanka in od rojstva živim tu. Naše mesto mi je takooo všeč. Upam, da si se ti že privadila pri nas?

Lep pozdrav!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mamice laško in okolica
24.1.2009 10:19:00   
Goldy
Še eno vprašanje, vi ste že to dali skozi - kateri voziček imate? Jaz bom namreč doktorirala.user posted image

Lep vikend!!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mamice laško in okolica
24.1.2009 10:32:07   
Taanikaa
ojla..še ena iz tega okoliša se javlja..ja lepo ,lepo da imam družbo na tem forumu...user posted image user posted image
voziček-peg perego pilko..zakaj?ker imam majhen avto,drugače sem pa zelo zadovoljna z njim,je lahko vodljiv...imam pa sineka starga 7 mesecev...punce povejte kaj več,drgač pa kak sprehod,kavica,ni blema!user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mamice laško in okolica
24.1.2009 10:38:44   
Anonimen
Hojla!
Jaz sem tud iz okolice laškega.Imamo Nežo,staro 7 mesecev in pol.
Christy,tebe pa že res nisem dolgo zasledila nikjeruser posted image ,ker sem šele zdej videla,da si nekdanja taanikaa.
Moram pa povedat,da ima Neža vodene koze in je prav posuta z njimi.Tak je boga,no zdej so se ji že začele sušit.Jih je pa dobila od starejšega brateca.Kaj čmo.

(odgovor članu Taanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mamice laško in okolica
24.1.2009 10:40:17   
Anonimen
Goldi,kje točno si pa doma,če ni skrivnost?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mamice laško in okolica
24.1.2009 11:04:09   
Goldy
žanka - zdaj sem doma v Debru. Pa ti?

christy - no tole, jaz imam pa rok 17.6.2009.user posted image  Hvala za izkušnje z vozički. sicer se nam še ne mudi, a vseeno....user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mamice laško in okolica
24.1.2009 11:05:41   
katka28
No, da se se jaz pridruzim. Sama sem mamica dvojckoma, ki bosta kmalu stara eno leto. Sem iz Laskega oz Vrh nad Laskim.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mamice laško in okolica
24.1.2009 12:13:41   
Taanikaa
ja Goldy da nisma midve sosede mogočeuser posted image user posted image
ja Žanka zaradi okoliščin-trenutne jezeuser posted image ,sem spremenila nick,pa čist zastonj sem ga..zdej jih velik neve da sem nekdanja taanikaa pa imam kr v podpisu to...
je pa lepo vidit no da je kr nekaj mamic se javilo...user posted image user posted image


aja Žanka si uredila pri g pol????sem se tolikokrat nate spomnila...

< Sporočilo je popravil christy -- 24.1.2009 12:14:52 >

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mamice laško in okolica
24.1.2009 14:46:05   
Ryssa
Ojla, še ena laščanka, iz debra user posted image

Imam pa petmesečnega fanta.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mamice laško in okolica
24.1.2009 21:23:21   
Goldy
Christy - sosede???? user posted image  Ja, to pa ne bi vedela, tudi mogoče.

Ryssa - pa še ena soseda??? user posted image

Bomo morale zdej bloke oz. hiše bolj natančno locirat.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mamice laško in okolica
25.1.2009 10:07:55   
Ryssa
Jaz sem prav iz debra, ne iz blokov.
Prav bližnje sosede že nismo, lahko smo pa daljne.

Med vikendi se ponavadi šetamo po laškem - park, jagoče in čez zdraviliški most, pa dosti mamic srečam.
Je katera od vas?



(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mamice laško in okolica
25.1.2009 10:14:00   
Ryssa
goldy imamo pa quinny-a speedija, zaenkrat sem ful zadovoljna z njim. Vsepovsod prideš, tudi po tahujših rovtah user posted image Od začetka smo imeli košaro, zdaj je pa v športnem delu. Pa hvalabogu da smo se odločli za tega, ker naš fant je velik in je speedi fajn širok, da ima dosti prostora. Eni kritizirajo speedija, da otroci v športnem delu lezejo sem in tja in da je prevelik, nam se pa zdi ravno prav in tamali nikamor ne leze user posted image


(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mamice laško in okolica
25.1.2009 21:43:03   
ajdameti
Ja pozdravljene mamice, sem prav vesela, da je stran obrodila sadove. Čez vikend smo se malo potepali, zato se nisem nič javila.
Glede lokacije - sem se preselila v Rečico. Navadila? hm, kaj pa vem, s tem nisem imela nikoli veliko težav, ker sem že več let od doma, zaenkrat je super :) Mi pa manjka mamicin čvek :)
Glede vozička, imamo quinny speedi-ja in smo bili do pred časom zelooo zadovoljni, da ne bo pomote, smo še, le naša princeska ga ne obožuje in jo le s težavo prepričamo za kakšen sprehod. Upajmo, da jo mine in bomo nadoknadili. Trenutno smo presedlali na nahrbtnik in smo vsi zelo zadovoljni, saj se rada nosi in zelo hitro zaspi, pa še prav nam pride ob tem vremenu in morda malce slabših terenih za sprehode.
Voziček priporočam, manjka mu le prednje varovalo, ki pa se ga pri novejših že dobi, mi smo ga naročili, ker se ga na srečo da dokupit.
Upam, da še kakšno rečemo...sedaj se bom pa kar pridružila princeski, ker se ponoči zbujamo in smo že kar malo slabe volje, ker ne vem kaj naj naredim da bomo bolje spali. Ima morda katera kakšen nasvet?

Lep pozdrav vsem...

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mamice laško in okolica
25.1.2009 22:52:35   
Goldy
Ojla, dekleta!

Ugotavljam, da sem edina, ki se je javila na to temo in je šele v pričakovanju. Upam, da me boste vseeno sprejele medse. Mi boste s kakšnimi nasveti pomagale. user posted image
Hvala za nasvete okrog vozička. Mislim, da bomo doktorirali.user posted image Ah, saj bo, se bomo že umirili. Do junija bomo že nekaj našli.

ajdameti - mislim, da se midve poznava!user posted image

Sicer je možno, da poznam tudi katero drugo.....!?

Lepo noč vsem!!!!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mamice laško in okolica
26.1.2009 10:05:47   
Ryssa
Ojla!


Ena kavica za vas user posted image


ajdameti super za nahrbtnik, pa da se rada nosi user posted image Mi ga tudi imamo, ampak zaenkrat še ni v uporabi, bo pa kmalu. Komaj čakam pomlad in zopet pohode na šmohor user posted image Upam da bo naš tudi rad notri.
V vozičku je rad zaenkrat, velikokrat pa gremo tudi kar v jajćki na sprehod. Če se kam zapeljemo, pa potem samo jajčko na ogrodje in ni treba nič prestavljat otroka. Še hvalabogu da imam voziček na katerega gre jajčka. Evo, Goldy premisli če rabiš to. Mi to res ful rabimo, vsakič ko gremo v trgovino, damo kr jajčko na ogrodje od vozička in je, je tud bolj kamot ko pa da daš jajčko v nakupovalni voziček.
Na speediju smo pa dokupili varovalo in je fajn, brez varovala mi tak čudno zgleda, se mi kr zdi da bom tamalga ven zgubila user posted image

Sem pa jaz tudi skoraj doktorirala iz vozičkov. Sem že imela enega drugega, nižji cenovni razred, pa sem ga potem prodala (hvalabogu) in kupila speedija. Kar se tiče vozičkov se mi zdi, da je boljš dat malo več pa vsaj imaš nekaj...

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mamice laško in okolica
26.1.2009 11:36:31   
katka28
Dobro jutro

Ja kar se vozickov tice je treba kar premislit.Mi sicer nismo meli problemov, ker smo imeli znanko, ki ga je prodajala in smo ga potem kar od nje kupili sicer pa tako ali tako, za dvojcke ni eliko izbire.
Imamo pa tudi nahrbnik, ki se ni veliko uporabljal mogoce trikrat saj pocasi postane otrok tezek pa hrbet kar trpi. Če ga katera rabi ga prodamo. Drugace pa jaz komaj cakam na pomlad, da se bom spet sprehajala po parku upam, da se kaj vidimo, da bomo skupaj rekle kako debato...

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mamice laško in okolica
28.1.2009 13:15:49   
Ryssa
Hm, ste kar poniknile nekam user posted image
Jaz sem pa le mislila, da se bomo mal na kup nabrale...

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mamice laško in okolica
28.1.2009 17:04:35   
Goldy
Ryssa - jaz vsak dan pogledam gor, če je kaj novega.....user posted image  Verjetno imate ve, ki že imate dojenčke več dela, kot pa jaz, ki sem v pričakovanju?!

Lep pozdrav vsem!!!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mamice laško in okolica
28.1.2009 19:01:55   
Ryssa
Ja sej jaz tudi gledam, pa ni nič user posted image

Sej je delo z dojenčki ampak se še vseen najde čas za postranske zadeve user posted image No vsaj pri meni.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mamice laško in okolica
29.1.2009 9:16:05   
Taanikaa
dober dan..no jaz se javljam,če bom slučajno prebila led...user posted image ..smo bili malo bolni,pa malo sitni pa ni bilo toliko časa,čeprav tud sama kej pokukam gor...
goldy-kako se počutiš?..si doma, v bolniški al delaš? Kako poteka nosečnost?,Že čutiš brcike?Že veš kaj bo?..no drugače sem pa doma iz blokov v debru pri Tušu trgovini,res bi se lahko kdaj zmenile za kak čvek ,kavico,sprehod.ja tudi z našo goldy,saj veš v nosečnosti se je treba sprehajatuser posted image .nič bit plašneuser posted image user posted image ..sej je meni tud malo hecno kao laščanke se bojo našle na kupuuser posted image ..no pa javite se,kako so vaši sončki,kaj več povejte kdo ste,kako preživljate prosti čas,jst sem po cele dneve sama z našim malčkom pa kak družba je tud dobrodošla..se mi zdi da še sam kuham,in kuham in kuham,,pa previjam....user posted image ..in tko-zelo zabavno potekajo moji dneviuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil christy -- 29.1.2009 9:18:03 >

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mamice laško in okolica
29.1.2009 12:37:51   
Goldy
Ojla!

Christy - ja, pol smo pa medve res sosede.user posted image  Jaz sem tudi doma v bloku pri Tušu (taprvem). A si ti iz tadrugega? Sem videla zadnjič eno z vozičkom, jaz sem šla pa v avto. Če si bila ti? Al se midve celo poznava?
Sem na bolniški, tako da sem večino doma. Ja, našo razgrajačko čutim.  Pravijo, da bo punca. Bomo videli, če ji ni kaj zraslo user posted image (jutri imamo morfologijo). Na začetku mi je bilo precej slabo, bruhanje....zdaj se je to umirilo, me je pa že začel boleti križ, pa želodec, tak da moram kar naprej neki jest (tako pravijo). Pa vse mine, tudi to bo. Pa dosti počivam, ko tako pravijo. In se mi zdi, da dnevi kar letijo.

Čaooo! Grem tudi jaz kuhat, da ne bomo lačni.....

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mamice laško in okolica
29.1.2009 13:06:36   
Taanikaa
Dan..ja ja  goldy ,mene si videla zadnjič z vozičkom,ko sem tko 20 minut hodila po parkirišču,ker je mali spal,pa ga nisem hotela budit,moža sem pa poslala domov kuhatuser posted image ..drgač pa sma se ravno s tvojim možekom pogovarjala po telefonu in je obljubil,da te pripelje kaj na obisk,ker te je do sedaj tako uspešno skrivaluser posted image user posted image user posted image user posted image ..se mi je pa kr zdelo po tvojih posih da si tapravauser posted image user posted image ...tko da kavica vabiuser posted image ..se kar oglasita kaj za vikend,da kako rečemouser posted image ..jutri pa fajn zrihtaj na morfologiji,jutri boš malo mere zvedla,kako je že velika vaša princeskauser posted image  (če ji še ni kak podaljšek vmes zraseluser posted image user posted image user posted image )..malo heca more bit...zdej pa kuuuhaaat naprej za našega škratauser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?