|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in laneno seme????
30.1.2009 10:10:01   
glen
Pozdravljene.
Sem user posted image ki jo do svojega user posted image loči še slab mes.
Ker imam zelo slabo prebavo, skoraj vsak dan jem laneno seme.Včasih si ga dam v mleko, včasih v jogurt ali pa kr v hrano,in morem rečt, da se mi je prebava uredila.user posted image user posted image user posted image
Naj omenim,da imam tudi drugače(ko nisemuser posted image )težave s prebavo in sem že preduser posted image poskušala vse živo, pa mi ni pomagalo,no do sedaj ko sem začela jemat laneno seme.
Me pa zanima, če ga pol po porodu lahko še naprej jemljem, če bom dojila,(kar upam da bom)?
Nevem če nebi povzročal krčeuser posted image ?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje in laneno seme????
30.1.2009 10:27:38   
misa4
Laneno seme "dela" mleko, ga vreš 20min in to popiješ, ima pa slabo lastnost, lahko otročka zvija, odvisno kako je občutljiv. Najbolje je da probaš pa boš vidla ali ga prenese.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje in laneno seme????
30.1.2009 10:30:51   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Laneno seme "dela" mleko, ga vreš 20min in to popiješ, ima pa slabo lastnost, lahko otročka zvija, odvisno kako je občutljiv. Najbolje je da probaš pa boš vidla ali ga prenese.

Tole je pa sezam. Laneno seme je za prebavo; jaz sem med dojenjem jedla obakrat vse normalno kot prej, tudi laneno seme, če je ravno bilo kje; otroka nista imela nobenih problemov s krči.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje in laneno seme????
30.1.2009 10:32:27   
misa4
Ojoj se opravičujem sem zamešala.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje in laneno seme????
30.1.2009 11:09:29   
anaj22
Jaz sem imela po porodu velike probleme z prebavo, sem jedla laneno seme malce pokuhano v vodi da je ratalo sluzasto in nato sem ga zmešala v jogurt. Malega ni nič zvijalo skoz sva se lepo normalno dojila.

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje in laneno seme????
30.1.2009 13:39:56   
glen
Punce hvala

Jančika
a si tudi neprekuhanega recimo v jogurtu jedla?Ker jaz ga zdaj nikoli pren neprekuham ampak kupim tistega drobljenega pa ga direkt v jogurt,mleko hrano dam.?

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje in laneno seme????
30.1.2009 13:45:41   
misa4
Sm gledala oddajo na to temo, in je ženska razlagala, da se ga da celega v jogurt, ker se pol naredi sluz in ta sluz naj bi bila super za odvajanje. Drebljenega pa naj ne bi kupovali ker veliko izgubi in ni več svež.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje in laneno seme????
30.1.2009 19:58:46   
Jančika_
Dajala sem celega v sok, ker jogurta ne jem.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje in laneno seme????
30.1.2009 23:11:23   
glen
Jančika
hvalauser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?