|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:01:49   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Pa dobro kaj na tem svetu še katera sploh sama kuha?user posted image user posted image Kaj zdaj mislite ,če meni ni treba ,da tud vam ne!user posted image


Jaz kuham!!!! Sej po mojem vse, sam je nedelja, pa je fajn za švercanje k mamicam al pa k taščamuser posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:01:50   
Najaa
jjasna85, vidim te! user posted image
Si za kavico ta teden?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:02:07   
PERSIDA
ja,samo tebi ga že kuhajo,men pa še ne user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  saj bi ti jaz skuhala ,pa nimam izlaza. S kuharcami,pa se še nisem spoprijateljila,ker še kuhne nisem našlauser posted image .

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:03:49   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

ja,samo tebi ga že kuhajo,men pa še ne user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  saj bi ti jaz skuhala ,pa nimam izlaza. S kuharcami,pa se še nisem spoprijateljila,ker še kuhne nisem našlauser posted image .


user posted image user posted image user posted image hvala persida, nekaj pohanga bi vsekale sigurn user posted image user posted image user posted image ti raj tistga najdi ko jedilnike piše user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:04:53   
PERSIDA
Itak ,da kuhamo vse .Izkoriščevalci ,pa smo tud vsi več ali manj user posted image .
Malo vas moram jezit preden grem spet na molznik.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:06:16   
Najaa
Aja, moram vam povedat, da si bom tudi jaz kar pripravila torbo za P. Že dva dneva me zvečer tako čudno špika... Nič ne pritiska dol, niso popadki, samo tak čisto spodaj je tako čudno, kot da hoče nekaj ven. Včeraj je bilo kot malo hujše M bolečine. user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:06:46   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Itak ,da kuhamo vse .Izkoriščevalci ,pa smo tud vsi več ali manj user posted image .
Malo vas moram jezit preden grem spet na molznik.


A nimaš ob 12h kosila?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:07:29   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Itak ,da kuhamo vse .Izkoriščevalci ,pa smo tud vsi več ali manj user posted image .
Malo vas moram jezit preden grem spet na molznik.


ti si kar daj duška, tk hitr se pa tud ne zjezimo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:08:24   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Aja, moram vam povedat, da si bom tudi jaz kar pripravila torbo za P. Že dva dneva me zvečer tako čudno špika... Nič ne pritiska dol, niso popadki, samo tak čisto spodaj je tako čudno, kot da hoče nekaj ven. Včeraj je bilo kot malo hujše M bolečine. user posted image


ja najaa, pa ne zdaj še ti... sej mormo teb sporočat kera rodi... kam se zdaj še teb mudi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:10:00   
PERSIDA
Nekaj vam moram povedat.Ta teden sem dobila po pošti tisto nagrado za moj buši al kak je že bla tista čudna igra.So hitri ni kaj.Dobila sem tisti dodatek omega3 ,ko ga naj je nosečnica.user posted image Pri meni je to mimo,al ,pa čakte ,če spet zanosim zdaj mam glih cajt,ko sem sama v sobi user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:11:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Aja, moram vam povedat, da si bom tudi jaz kar pripravila torbo za P. Že dva dneva me zvečer tako čudno špika... Nič ne pritiska dol, niso popadki, samo tak čisto spodaj je tako čudno, kot da hoče nekaj ven. Včeraj je bilo kot malo hujše M bolečine. user posted image


ja najaa, pa ne zdaj še ti... sej mormo teb sporočat kera rodi... kam se zdaj še teb mudi user posted image user posted image user posted image



Sej men se res ne. user posted image
Ma ne, sej to je samo zvečer, ko sem utrujena.

Pa še neki. A so vaši otročki tud kakšen dan bolj mirni? Sej zadnjič je spps pisala o tem, da se okoli 32t količina plodovnice poveča in da je to normalno, da je malo bolj mirno tam spodaj. user posted image  V soboto je bil kar mir no, no pol pa ponoči tak rokenrol, da sem bolj ko ne budno spala. user posted image  user posted image  Skoz me je zbujal.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:12:17   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Nekaj vam moram povedat.Ta teden sem dobila po pošti tisto nagrado za moj buši al kak je že bla tista čudna igra.So hitri ni kaj.Dobila sem tisti dodatek omega3 ,ko ga naj je nosečnica.user posted image Pri meni je to mimo,al ,pa čakte ,če spet zanosim zdaj mam glih cajt,ko sem sama v sobi user posted image user posted image user posted image .


Shrani si. Za naslednjič. user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:13:07   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Nekaj vam moram povedat.Ta teden sem dobila po pošti tisto nagrado za moj buši al kak je že bla tista čudna igra.So hitri ni kaj.Dobila sem tisti dodatek omega3 ,ko ga naj je nosečnica.user posted image Pri meni je to mimo,al ,pa čakte ,če spet zanosim zdaj mam glih cajt,ko sem sama v sobi user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image ti pa ga pihneš ja user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:13:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Še vedno zbiramo prijave...

no, mogoče nam pa tokrat le rata, da se dobimo še v ljubljanskem koncu. Zaenkrat so za stvar:
  • yania
  • Grahec
  • Najaa
  • helimaša
  • felix7


No, kdo še? Trenutni predlog je petek, 6.2., ob 17h v Zvezdi v BTCju (nasproti Merkurja).




Jaz pa ne vem, če je Grahec kaj potrdila. user posted image  Pa od helimaše tud ni bilo nič takega za prebrat. Ne vem ne vem, al pa sem spet spregledala... user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:13:51   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Nekaj vam moram povedat.Ta teden sem dobila po pošti tisto nagrado za moj buši al kak je že bla tista čudna igra.So hitri ni kaj.Dobila sem tisti dodatek omega3 ,ko ga naj je nosečnica.user posted image Pri meni je to mimo,al ,pa čakte ,če spet zanosim zdaj mam glih cajt,ko sem sama v sobi user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image ti pa ga pihneš ja user posted image user posted image user posted image user posted image





Sam sama boš bolj slabo kaj uštimala...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:13:54   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

pocka - si ena izmed redkih ,ki jih lahko na roke preštejemouser posted image user posted image user posted image user posted image .Jaz se menim ko sma z mojim skor celo zimo imela pri mamici kosilo user posted image  ,ob nedeljah.Baje ,pa pride kuharca na dom ,ko pridemo iz bolnice user posted image ,to pa ni kar tako,al pa bo moj začel kuhat(pa sem se zbudilauser posted image ).


ti imaš izgovor, da ti pridejo drugi kuhat, ker imaš dva user posted image user posted image , jaz že pri enem nisem folgala na začetku, nam je tudi moja mami kuhala user posted image

ma saj ne kuham vedno, tu pa tam se moj izprsi ali pa nas moja mami povabi na kosilo, tašča je pa predaleč user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:14:03   
PERSIDA
najaa - tu nekje od 12 - 13.Da ,pa te kaj tišči ,pa je itak normalno.Saj je vse ok samo telo ti počasi ne dopušča več raztegovanja.Vas pa razumem ,da vas malo skrbi ,ko se je že začelo.Se opravičujem za skrb ni bilo namerno niti po planu user posted image .

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:15:32   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Še vedno zbiramo prijave...

no, mogoče nam pa tokrat le rata, da se dobimo še v ljubljanskem koncu. Zaenkrat so za stvar:
  • yania
  • Grahec
  • Najaa
  • helimaša
  • felix7


No, kdo še? Trenutni predlog je petek, 6.2., ob 17h v Zvezdi v BTCju (nasproti Merkurja).




Jaz pa ne vem, če je Grahec kaj potrdila. user posted image  Pa od helimaše tud ni bilo nič takega za prebrat. Ne vem ne vem, al pa sem spet spregledala... user posted image


po mojem si kej spregledala tko ko tejčih user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:16:49   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Aja, moram vam povedat, da si bom tudi jaz kar pripravila torbo za P. Že dva dneva me zvečer tako čudno špika... Nič ne pritiska dol, niso popadki, samo tak čisto spodaj je tako čudno, kot da hoče nekaj ven. Včeraj je bilo kot malo hujše M bolečine. user posted image


ja najaa, pa ne zdaj še ti... sej mormo teb sporočat kera rodi... kam se zdaj še teb mudi user posted image user posted image user posted image



Sej men se res ne. user posted image
Ma ne, sej to je samo zvečer, ko sem utrujena.

Pa še neki. A so vaši otročki tud kakšen dan bolj mirni? Sej zadnjič je spps pisala o tem, da se okoli 32t količina plodovnice poveča in da je to normalno, da je malo bolj mirno tam spodaj. user posted image  V soboto je bil kar mir no, no pol pa ponoči tak rokenrol, da sem bolj ko ne budno spala. user posted image  user posted image  Skoz me je zbujal.


a tudi ti nekaj strašiš user posted image , joj,joj, to,da se malo umirijo,pa je verjetno normalno za te tedne, ker naš je tudi zadnje dni ful miren, zvečer pa začne noret, tam okoli 8 - 9 ure zvečer se začne in je prav norišnica...sem glih rekla mojemu včeraj, bo pestro pol ko se rodi, glih bo šla Taja spat, pa bo mali začel razgrajat, ufff, kaj nas še čaka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:17:29   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Še vedno zbiramo prijave...

no, mogoče nam pa tokrat le rata, da se dobimo še v ljubljanskem koncu. Zaenkrat so za stvar:
  • yania
  • Grahec
  • Najaa
  • helimaša
  • felix7



No, kdo še? Trenutni predlog je petek, 6.2., ob 17h v Zvezdi v BTCju (nasproti Merkurja).




Jaz pa ne vem, če je Grahec kaj potrdila. user posted image  Pa od helimaše tud ni bilo nič takega za prebrat. Ne vem ne vem, al pa sem spet spregledala... user posted image


po mojem si kej spregledala tko ko tejčih user posted image user posted image user posted image



Če je tako, se pa opravičujem vsem imenovanim. user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:18:56   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sej men se res ne. user posted image
Ma ne, sej to je samo zvečer, ko sem utrujena.

Pa še neki. A so vaši otročki tud kakšen dan bolj mirni? Sej zadnjič je spps pisala o tem, da se okoli 32t količina plodovnice poveča in da je to normalno, da je malo bolj mirno tam spodaj. user posted image  V soboto je bil kar mir no, no pol pa ponoči tak rokenrol, da sem bolj ko ne budno spala. user posted image  user posted image  Skoz me je zbujal.


sej je normalno da so user posted image vsake tok bolj mirni, sej pa tud me nismo skoz enako aktivne user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:19:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Aja, moram vam povedat, da si bom tudi jaz kar pripravila torbo za P. Že dva dneva me zvečer tako čudno špika... Nič ne pritiska dol, niso popadki, samo tak čisto spodaj je tako čudno, kot da hoče nekaj ven. Včeraj je bilo kot malo hujše M bolečine. user posted image


ja najaa, pa ne zdaj še ti... sej mormo teb sporočat kera rodi... kam se zdaj še teb mudi user posted image user posted image user posted image



Sej men se res ne. user posted image
Ma ne, sej to je samo zvečer, ko sem utrujena.

Pa še neki. A so vaši otročki tud kakšen dan bolj mirni? Sej zadnjič je spps pisala o tem, da se okoli 32t količina plodovnice poveča in da je to normalno, da je malo bolj mirno tam spodaj. user posted image  V soboto je bil kar mir no, no pol pa ponoči tak rokenrol, da sem bolj ko ne budno spala. user posted image  user posted image  Skoz me je zbujal.


a tudi ti nekaj strašiš user posted image , joj,joj, to,da se malo umirijo,pa je verjetno normalno za te tedne, ker naš je tudi zadnje dni ful miren, zvečer pa začne noret, tam okoli 8 - 9 ure zvečer se začne in je prav norišnica...sem glih rekla mojemu včeraj, bo pestro pol ko se rodi, glih bo šla Taja spat, pa bo mali začel razgrajat, ufff, kaj nas še čaka user posted image user posted image user posted image



Ma veš kakšen filing imam - ko rojevaš in ti glavica pritiska na eno kost, tisto tik preden pride ven... Haha, sem slikovito opisala, a? No, tak čuden občutek je, niti ne boli tako... Čudno, saj sploh ne znam opisat.

pocka, prideš na kofe enkrat ta teden dopoldan?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:19:23   
mediuhec
zvečer pa začne noret, tam okoli 8 - 9 ure zvečer se začne in je prav norišnica...

[/quote]

pri nas je isto!

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:20:40   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sej men se res ne. user posted image
Ma ne, sej to je samo zvečer, ko sem utrujena.

Pa še neki. A so vaši otročki tud kakšen dan bolj mirni? Sej zadnjič je spps pisala o tem, da se okoli 32t količina plodovnice poveča in da je to normalno, da je malo bolj mirno tam spodaj. user posted image  V soboto je bil kar mir no, no pol pa ponoči tak rokenrol, da sem bolj ko ne budno spala. user posted image  user posted image  Skoz me je zbujal.


sej je normalno da so user posted image vsake tok bolj mirni, sej pa tud me nismo skoz enako aktivne user posted image



Ja vem, sam po tistih fuuul akrobacijah je pol kar malo čudno ko kak dan ne začne ne zjutraj rogovilit. user posted image
Tvoj odg. me je spomnil na tisto, ko bomo dojile bomo pa spraševale, na koliko časa se dojite z otrokom. In pol bomo (nekatere user posted image ) odgovarjale, da po potrebi, sej mi tud nismo ob isti uri lačni. user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 12:20:46   
PERSIDA
mediuhec - ti še dihaš?

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?