|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   H&M
19.4.2005 12:00:00   
ZVEZDICA 22
Pozdravljene!

Mene pa zanima, ali je bila katera zadnje čase v h&m in kako se kaj splača it tja?Mislim pa Mariborskega!
Rada bi kupila rjuhice za otročička, ker v baby c. so noro drage.Kaj se še splača kupiti v H&M?

Hvala za pomoč!

L.p.N
Neposredna povezava do sporočila: 1
   H&M
19.4.2005 12:01:46   
Annny
Meni je všeč, ker se v H&M kupijo oblačila za naše :duda: v realnih številkah..da niso številke premajhne, tako kot je ponavadi npr. pri CLAR-u.
Pa super mehke spalne vreče imajo.

lp

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   H&M
19.4.2005 12:27:36   
Alina
Jaz sem bila navdušena nad nakupom v H&M. Sem kar nekaj nakupila.št.56 in 62.

Zanima pa tudi mene ali imajo kaj primernega v tem času za krst. Mogoče kakšno srajčko, jopico, športne hlačke, in podobno.

Sem iz okolice Celja pa vas zato prosim za pomoč, da ne bom zastonj hodila v Maribor.

Lep dan kljub dežju.

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   H&M
19.4.2005 12:31:55   
polona2
Za Mb ne vem, v soboto sem bila v H&M-u v Beljaku in je veliiiiko izbire za otročke, meni se je kar mešalo :love:...

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   H&M
19.4.2005 12:35:18   
nicolina
Jaz sem bla v ljubljanskem H&M, majo ful velik stvari, samo se mi zdi da imajo več izbire za pupike:roza:kot opa za:modri:.
Ampak se vseeno splača in so cene kar ugodne, niso pretirane. Pa prijetno nakupovanje.:rozica::rozica:

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   H&M
19.4.2005 12:47:35   
darjatimci
Živijo a si prilezla sem gor,kako je kaj mami in :nosecka:,jaz vem za eno trgovino ampak je v ljublanskem koncu v Dragomlju tam je tovarna in industrijska trgovina "Nadja".

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   H&M
19.4.2005 12:48:49   
dory
V lj definitivno vec izbire za puncke..matr zadnc sem sla spet pogledat in spet nc kupla..mi hodimo samo se v celovec :)

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   H&M
19.4.2005 12:52:25   
tinčica
za fantke v lj. poden amaništa, mislim da bi lahka blo več izbire ma jaz bom tud šla v celovec.

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   H&M
19.4.2005 13:22:37   
Magi*
jaz pa v LJ H&M za našo Zarjo kupujem skoraj vedno na fantovskem oddelku. majo veliko več barv kot pa za punčke. tam je vse roza. mi pa roza ne maramo.

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   H&M
19.4.2005 16:42:57   
valči
Oprostite,ker se vmešavam:ups:,a mogoče katera ve če je v Mariboru H&M odprt v nedeljo?

Imamo namen it k meni domov,pa bi se oglasili:)

Naj mi prosim katera napiše,če ve;)

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   H&M
19.4.2005 18:19:56   
bobek05
Ne, mislim, da v nedeljo NI odprt... V soboto vem, da je malo dlje kot običajne trgovine v mestu (do 13 ali 14-ih), v nedeljo pa skoraj zagotovo ni odprt.

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
20.4.2005 8:19:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   H&M
20.4.2005 8:37:28   
KLOJA
NI ODPRTV NEDELJO!

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   H&M
20.4.2005 9:49:55   
valči
Hvala punce za odgovore:)

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   H&M
20.4.2005 15:28:36   
spella
Hojla!

Mene pa zanima če je izbira v H&M v Celovcu enaka kot v H&M Gradzu? :zmeden:

LP Špela:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?