|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 19:40:46   
Anonimen
no evo, tacajt k sem pisalauser posted image sej sm vedlauser posted image zvezdica čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4226
   [Brisano sporočilo]
2.2.2009 19:44:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4227
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 20:33:14   
Anonimen
Bravoooooooooooo Zvezdica in Patrikuser posted image user posted image user posted image

še ploha in mimi, kaj ne??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 20:53:54   
mimi30
ZVEZDICA ČESTITKE za princa PATRIKA!!! user posted image user posted image user posted image

Danes sem bila na ctg in se nič ne dogaja. Tako, da Ploha nisem te še zapustila user posted image . V sredo imam spet ctg v P., ne vem zakaj moram tokrat po roku v P. na ctg, prvič so bili namreč vsi ctg-ji po roku kar pri moji g.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 20:54:19   
PAJO

no super da se je zvezdica resila,samo se 2 pa smo vse skozi.
jupi,sej bo. navijejmo za ploho in mimi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


CESTITKE zvezdiciuser posted image user posted image

kje sta ploha in mimi ,nobena se ne oglasi,se kej dogaja???user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 20:55:03   
PAJO

o mimi ti si se tukaj.navijamo zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 21:08:29   
Ploha
uf mimi sm se prou ustrašla, da te nau več nazaj user posted image user posted image , HB sam da nam sama, jutri mam pa amnio (spet) pa verjetno me bo tud na ctg dal,..da vidmo, mislim pa da ne bo sprememb user posted image

zvezdica: čestitke! user posted image user posted image

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 21:11:24   
PAJO

o ploha sej bos ti tudi docakala svojo pupiko.jz mislim da se ta tedn in to kmalu.
user posted image user posted image

a drugac si v redu?a mas ze kej popadkov,ti kej dol pritiska?
no otroci spijo jz grem pa tud pocas.


lep vecer,anauser posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 21:12:45   
Ploha
nč mi ni, niti ne dol pritiska, no mrbit mal, ko veliko hodim al pa ko kaj takega delam, popadkov nič,...

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 21:23:53   
snikolina
Zvezdica čestitke tudi pri nas januarčicah!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 21:29:14   
mimi30
Ploha, a obstaja kakšna možnost, da bi ti jutri sprožili? Ali se nisi nič pogovarjala okoli tega?

Mi smo malo prej prišli domov in moram rečt, da je cesta prava katastrofa. Verjetno mi je kar od groze, da bi se mogla po takem peljati nazaj začel otrdevat trebuh in me grabit panika.

Punce hvala za spodbudo user posted image .


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4236
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 21:48:07   
Ploha
noben ni nič omenil, da bi mi kaj sprožal, v kranju radi čakajo do zadnjega, pa saj ne bi rada, da bi mi kar tako nekaj sprožali, jst želim da se samo začne, če pa bi bil ogrožen otrok pa itak da naj sprožjo,...

ne boš se me kar tako znebila user posted image user posted image



(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:00:53   
mimi30
Plohca saj se te ne želim znebit. Pomislila sem na to, ko sem prebrala pri zvezdici, da upa da ji bodo sprožili. Jaz sem tudi danes še enkrat rekla, da ne verjamem, da bom v sredo za to da mi sprožijo (valda, če bi bilo potrebno). Bom že počakala. Nimaš pojma kak sem danes cel dan mislila na vaju z zvezdico, če je že kaj. Če greš še ti danes, al pa jutri dopoldan potem pa grem v miru v CE in čakam še na svoj dan.

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:05:24   
Ploha
ne sej sem se hecala mimi,...
ja jst sm tud skos razmišljala, pol ko je zvezdica rodila in ko se ti nisi javla nič, sm že mislna da so tebe tudi odrešil,...

ma bom potrpela, saj u bistvu mi ni nič hudega, da bi me kje kaj tišalo in bolelo, da bi težko nosila, sam želim že čez to izkušnjo in neučakana sm fulll,...

a tebi so kaj omenjali za sprožit?

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:09:40   
Anonimen
Pri nas v NM sprožijo 9.dan po PDP - zna pa bit kr kriza, tko da je kr kul, da počakajo, da se ti samo začne - je baje ful lažje za mamico.

Držim pesti, da vama ne bo treba na sprožitev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4240
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:11:44   
Ploha
sej ravno zarad tega ne bi šla na sprožitev,...pa sej če otroku ni nič narobe notri, je čisto vseeno če kr še mal počakamo, samo zdej edino kar je pridobiva na teži, upam da ne pride kakšen velik škrat ven 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:13:09   
Anonimen
Mogoč pa še ni njegov čas - jaz sem bla 7 dni čez rok, pa je mel 3610g, pa 51cm

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4242
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:15:12   
Ploha
ja mrbit pa res,...pol pa ni take sile,...
kokr hoče naj bo, se sploh ne obremenjujem (kao user posted image ) več kdaj bo, ko bo bo, se mi ne da več utrujat s tem kdaj, pa folk je še bolj živčen k jest,....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:20:39   
mimi30
a tebi so kaj omenjali za sprožit?

ma ja, že zadnjič so mi rekli da je vse pripravljeno in da mi lahko sprožijo če želim. Danes mi je pa spet rekla, da lahko v sredo. Samo ne verjamem, da bom za to (razen, če bo njuno valda). Moj dragi bi sicer najraje, da bi bilo tako, ker ga skrbi ali bomo uspeli pravočasno organizirati varstvo in priti do P.

Drugače sem se pa imela danes prav fino. Zjutraj sem poležavala, potem sem šla peške do nakupovalnega centra na manikuro, potem pa peške na naprej na pregled in mi je prav pasalo. Na poti me je sicer potem pobrala mama in me peljala na ctg, kjer sem bila tokrat izjemoma hitro na vrsti. Popoldan sta prišla po mene moja dva fanta in smo bili še malo pri babici, pol pa počasi proti Mb.
Plohca, kako pa si kaj ti preživela še en dan čakanja?

Sem mogla zdajle še enkrat vse napisat, ker ni šlo objavit user posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:24:55   
mimi30
V CE načeloma čakajo 14 dni po PDP. Je rekla g. da ni panike, da je še 14 dni časa. So mi dale pa babe tam v ZD en star nasvet, da naj dopoldan spijem hladno ricinusovo olje z limono user posted image in me bo pognalo na wc in popadke bom dobila. Kasneje mi je mama povedala, da je ona pri nama obema s sestro to naredila (obe čez rok), spila sicer zvečer in šla zjutraj rodit.

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:30:46   
Ploha
aja pol so ti že ponudil sprožitev pa nisi htela, jah bomo vidl, mrbit boš v sredo tako neučaka da boš rekla ja in kar tekla v porodno user posted image

pa kolkr se spovnem si za 3 prste odprta že al kako? pa to je tvoj drugi porod, če ti dajo na sprožitev boš pomoje hitr rešena in ne bo take sile, k pr men ko sem trda k  hudič,...

jst sm pa zjutraj dolgooooo ležala oz. spala, potem sem se s traktorjem vozil, vozil je dragi ker je plužil, potem smo imeli kosilo, po kosilu sem šla spat user posted image , popoldne pa sva šli z mojo mami na pico in pa mal po nakupih pa mal sva spet otroške trgovine pregledale, miljontič, nič kupile samo gledale, pol sm pa dam pršla, psa nafutrala, struširala in upidenala za jutri, zdej sm pa kle in se počasi odpravljam spat,...

mislm, da bom zadnja med januarčicami, ker imam res občutek da jutri ne bo velikih sprememb tam doli, in bom še ene 2x mogla na amnio, pol pa že bo,...nekje čez vikend pričakujem, prej ne user posted image

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:31:35   
Ploha
mimi: daj povej kje se to kupi?? lekarna?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:32:57   
Ploha
haha, če to tako hitro deluje, potem lahko izbiram datum, čaki da pomislm ker je lep,...no 8.2 mi je všeč, sam daleč je,...no pol je pa čist vseen ker dan do 8 je, ker so vsi lepi user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:33:38   
Ploha
aja mimi imaš ZS

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:37:10   
mimi30
ja v lekarni. Sam je baje ugabno za pop*** user posted image .
Danes je bil en lep datum user posted image , 2.2. samo smo že mal pozne user posted image .

Klikneš na ZS in napišeš.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?