|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
2.2.2009 22:43:28   
matejchi
tinka kje je rešitev??

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
2.2.2009 22:47:06   
bella02




user posted image

kaja02 - LEJA
daja28 - LEON
july1 - ŽIGA
Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image




Hej!
Naj se še jaz malo postavim ob bok Sayuri in se pohvalim z -kg. Jih je že kar 7 manj, sam sem pa štartala z veliko večjo cifro kot onauser posted image user posted image user posted image . Danes je za mano vodni dan in user posted image user posted image user posted image zame, zdržala sem. Ob vodi, 1 skodelici čaja in zdaj še eni skodelici pravega čaja, ker se moram še učit. Sploh nisem lačna. Je pa pripomoglo tud to, da sem imela zobarja in bila celo popoldne od doma. Pa še snežno pustolovščino na poti domov mi je pripravil moj dragi. O njej malce nižje.

Zoja Miša, ti poznaš pot do nas. No, in danes, ko sva šla iz Šk. Loke, je zapadlo ful snega in je moj user posted image peljal rikverc od prvega gozda do konca Češnjic (vas, skozi katero prideš do nas). Jaz pa skor polulana zraven user posted image user posted image user posted image . Ne, sej ne, sam sem zajec za sneg in sem kar malo mižala, sam je moj ljubi res stručko, kar se tiče vožnje rikverc. Jaz bi avto pustila v dolini in šla peš. Smo prehiteli enega, ki je v prvem klancu dajal ketne gor, mi pa hop, pa smo šli mimouser posted image user posted image user posted image . In to z najino staro mazdico. Sej, če bi mela že xaro, ne bi niti poskusil prit mimo, ker je že tko šlo na cm, pa še škoda se mu ni zdel avtauser posted image user posted image user posted image . Ampak nam (mu) je uspelo!

Zoja Miša in Cebrca, sem bolš, hvala. Očitno sem se narobe premaknila. Danes tudi težav z dihanjem nimam več.

Malo me ima, da bi šla na koncert Jana Plestenjaka. Hecam user posted image , naj mi karto kupi kot darilo za rd. Zato ga poslušam v podlagi in uživam.

Erin, naj bo vse ok,user posted image user posted image user posted image za oba.

Nič, zdaj pa učit! Lepo se imejte! Nočka

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
2.2.2009 22:52:38   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Krysia, nekaj zateuser posted image :


GENIALNO

TRIJE  PRIJATELJI SO ŠLI V MOTEL. RECEPTOR JE POVEDAL, DA STANE SOBA 30 EUR. VSAK OD PRIJATELJEV JE TOREJ PLAČAL 10 EUR IN ŠLI SO V SOBO.
NEKAJ KASNEJE SE JE RECEPTOR SPOMNIL, DA STANE SOBA LE 25 EUR, ZATO JE POSLAL POMOČNIKA, DA VRNE TREM PRIJATELJEM 5 EUR. POMOČNIK SE PO POTI NI IN NI MOGEL DOMISLITI, KAKO  RAZDELITI 5 EUR MED TRI LJUDI, ZATO JE VRNIL VSAKEMU 1 EUR, SAM PA OBDRŽAL 2  EUR.
TO POMENI, DA JE VSAK OD TREH PRIJATELJEV PLAČAL ZA SOBO 9 EUR, KAR JE SKUPAJ 27 EUR.
POMOČNIK JE OBDRZAL 2 EUR, KAR JE SKUPAJ 29 EUR.



IN KJE JE 1 EURO?


lahk js odgovorim?? user posted image


Vsak prijatelj plača 9€( po vračilu 1€ ) in 9×3=27.
Potem 2€, ki jih ima pomocnik, ne prištejemo ampak odštejemo.
27€ (kolikor so placali vsi trije skupaj) -2€ (ki jih ima pomočnik) = 25€, ki jih ima hotelir.
Končna situacija : prijatelji(3€)+lastnik(25€)+pomocnik(2€)=30€

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
2.2.2009 22:54:51   
Erin
Hvala punce ker  mislite name in malega Tilna...

Danes bova spala v veliki postelji skupaj da ga bom imele na očeh..bo mal za spremembo ati kavč peglal..ah kar naj ga jaz ga že 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image

Lepo pančajte in merkajte svoje zakladkeuser posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 2.2.2009 22:55:22 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
2.2.2009 23:32:57   
sandra123
Erin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in za tvojega malega princa

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 0:40:30   
kaja02
pri nas še kar sneži,user posted image

grem spat, ne bom več mojga čakala

lahko noč ter mirne sanje

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 7:18:52   
sayuri
Dobro jutro. Kavica...Lonci, vedra, sodi kave.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 7:30:19   
gajka
Dobro jutro!

Ja, ja, vidim, da je sayuri kavo danes kar v kotlu skuhala! user posted image

Za mano je že prva jutranja telovadba - kidanje snega. Madonca, sem pridna! user posted image Rok še pridno panča in čakam, da dvigne rito, ker potem peljeva mojega ata na pregled v bolnico.

Danes imamo samo enega ''praznovalčka'' (no, poleg moje mami, ki ima r.d.):

user posted image

tejkaz - JAŠA
Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image



Erin - lepo, da ste spet doma! Pa kar navali na tele dohtarje in se jim ne pusti kar tako odpravit. Pa saj kot zaščitniška rakica kaj drugega tako ne znaš. user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 7:33:57   
anita goitan
jutroo

user posted image kolk snegaa

erin sam da sta doma in čuvaj Tilna!

matejchi  a si v Mullerju kupla to barbieuser posted image

Moja šjora še spi..noči se počasi počasi mal rihtajo..


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4334
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 7:35:45   
Zoja Miša
user posted image user posted image user posted image  jutro!!!

Mede na polno!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 7:36:47   
Zoja Miša

user posted image

tejkaz - JAŠA
Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image  
 
In Gajkina mami, čestitke še od mene in Kaje Lineuser posted image


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 7:40:17   
sayuri
Erin user posted image user posted image user posted image user posted image ,ko začneš takole malo bolj okušat naše zdravstvo, vidiš, kakšna velika luknja je tukaj. Ko ti nihče ne zna nič povedat. AL pa mogoče noče user posted image  Mogoče ti bojo v LJ znali kaj bolj razložit stvari. Tilnu pa enga tazga ta pravga medvedka pošiljam, da ga bo čuval
user posted image
Vilika mi nismo šli včeraj na plavanje. Čeprav je Zara že čist ok, ampak nisem hotla pretiravat. Pa še ta sneg. Na Vida si pa komot lahko ponosna. A Vid je tud najmlajši v vaši skupini? Naša dva tud user posted image user posted image  

matejchi user posted image user posted image user posted image  Maruša/Barbi user posted image

bella kapo dol, da si včeraj zdržala na vodi. Mi boš dala kakšen recept user posted image . Voda na tisoč in en način user posted image . Mene to čaka naslednji torek user posted image

kaja tud ati je šel že k zobarju s Filipom, pa je ista figa. Mogoče bi res poskusili zobarja menjat. Hm, bi v Kočevju malce povprašala. Vilika, ti kaj veš? Kakšni zobarji so pri vas za otroke? Mi imao namreč samo enega, kateri je men sicer zlo fajn, pa tud zna z otroci.... Filip se je čist sprijaznil s tem, da nima DVDjev in da ima prepoved gledanja TVja user posted image . Mulc! DAnes je bil že od pol šestih v akciji. Se je zbudil in igral v sobi. Pa seveda 100X prišel vprašat, kdaj gre v vrtec.

JAz sem se pa včeraj pustila sprovucirat dvojčkomauser posted image . Sem že pisala o tem, da sta bila včeraj tečna. AMpak res tečna. Zara sploh. VSe je bilo še za zdržat do večernega spanja. Potem pa katastrofauser posted image . Lovro je lepo zaspal, Zara pa je tulila. Odkar je bila bolna,noče več sama zaspat v posteljici. Tko je bila glasna, da sem jo po pol urnem dretju odnesla v dnevno, kjer je bila dve uri budna in zelo dobre volje. KAr vrsikala je. Ob 10h sem jo nesla spat, pa je bila ista pesem. Protestiranje, jok, izsiljevanje. Lumpa lumpasata! Seveda je zbudila Lovra. In potem smena. Lovro v akcijo, Zara spala. Do polnoči. Se sploh ni mogel umirit. Renčal, vriskal, jokal, se smejal....user posted image  Ob enih se zopet zbudi Zara....OBA sta tko jokala. Seveda sedaj že od utrujenosti. Men se je že mešalo. Cel včerajšnji dan je bil tak...pa še noč... Potem sva ju z možem ločila. On ej spal z Lovrom v dnevni, jaz z Zaro v spalnici. Pa je bil mir. Resnično mormo pogruntat nekaj, da ju ločimo. user posted image

Pridem nazaj. Morm na WC user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 7:43:57   
sayuri


user posted image

tejkaz - JAŠA
Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image




Pa gajkini mamici tud vse najboljše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 7:55:40   
miškolinček
Dobro jutro,

pri nas sneži kot pri norcih,s tem da so že splužili ene 20 cm kar je padlo včeraj zvečer in ponoči. Le kaj bomo s toliko snegauser posted image user posted image user posted image

Sayuri,
dvojčka verjetno en drugega motita pri spanju. Jaz sem tudi dala Filipa že k erazmu,optimistično,češ bo tam bolš spal...ja pa ja de...tam je pa še Erazma motil in budil oz. obratno...tako da ga imam še vedno pri sebi...zaenkrat ni prostora da bi imela vsak svojo sobo,potem je pa treba trpet. Bo boljše

Erin,tile so sam zate in Tilnauser posted image user posted image user posted image ,o našem zdravstvu pa raj ne bom zgubljala besed, mislim da dost pove to da k zobarju še vedno hodim domov,2 uri vožnje vstran. Pa rodit tudi veš kam sem se rajši peljala,ko sem imela veliko dlje. Ti kr bodi sitna pa vztrajna in se jim ne pusti.

Kaja,luštne slikce

Tejka
se še vedno vztrajno skriva, Jaša čestitke za polovičkouser posted image user posted image user posted image , mamici pa reci naj pride malo na rr.



< Sporočilo je popravil miškolinček -- 3.2.2009 7:56:14 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:05:28   
anita goitan
Ribncanka se obrne v postelji k svojemu mozu in rece:
"Vejš kuga, lub muj muz, tjab pa hudu hitru pride."
On pa odgovori:
"Vejs kuga, draga zjana, s mejla glih tulk cajta ku jest."


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:08:40   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa
Zoja miša vesela bodi da ti tak lepo papa user posted image
Teb vsej ne bo treba do osnovne šole pumpat user posted image



user posted image user posted image user posted image
Cebrca, te je bil vesel tvoj ali kako?!user posted image

Gajka, super za jutranjo telovadbo!

Kaja, Leja je pa res že velika! Luštne slikice.

Vilika, bravo za Vida, pravi korenjak!

Bella, bravo za - kg! Pridna! In ja, vaš klanc je orng, bravo za tvojega vozača!user posted image
Bravo Erin! Poleg vsega ti gre ša matematika!!!!user posted image user posted image user posted image  Sem vedela, da si punca in pol! Tak je tudi tvoj sine!!!

Sayuri, joj, pa ste res imeli pestro. Tvoja dva dvojčka sta lumpa, ni kaj. In res znajo lepo že izsiljevati tile naši otročki, ne?

Ne morem vam opisati kako tukaj mede. No, saj pri vas tudi, verjetno. Zo bo snegauser posted image

Sem mislila da princeska spi, pa ne, mobile bo razšraufala.user posted image


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:11:32   
anita goitan
mal fotk po dolgem časuuser posted image


user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:16:43   
ozziebo
Jutro, še naša Lara za začetek.



user posted image

user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:18:11   
ozziebo

user posted image

tejkaz - JAŠA
Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image




(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:20:46   
sayuri
Oooo, kakašne lepe sličice anita in ozziebo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:28:24   
ozziebo
Erin user posted image , kako ste spali????

Anita, saj Zoja zgleda prav spočita, očitno zadost spiuser posted image , pa ne bit jezna, mam tudi jaz ponočnjakinjo doma.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:34:14   
Maja T.
Jutro!

Pri nas še vse spi, snega do kolen, ok malo manj user posted image .

Erin srčno upam, da bo s Tilnom vse dobro in da je to samo prehodnega značaja user posted image user posted image user posted image . Fajn zrihtajta danes, ja valda da ti mora dati napotnico za NUJNO, saj to je NUJNO.

Res držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Sayuri hvala za user posted image .

Jao, ko berem koliko vaši pojejo, se kar držim za glavo user posted image Ja pa kaj ste ve takrat, ko imate GH ukinile dojenje oz. flašo?

MI imamo 3 obroke GH, zjutraj in zvečer pa mlečni obrok z Aptamilom + riževi kosmiči + joškice.

No da natančno napišem , kako mi jemo, pa mi prosim povejte, če preveč futram, da v bistvu ni lačna in mi na obrok poje cca 60 ml.

Ponoči: dojiva se cca ob 2.00 in 6.00

Zajtrk
: se podojiva cca 8.00, malo kasneje ji pripravim iz 60 ml mleka + 2 žlici raznih kosmičev (riževe ali ovsene    ali koruzne) kosmiče + 1/4 zmiksane banane. To nanese cca 100 g kašice. Ne poje mi vsega, cca 60-70 g. Po tem ji še podojim iz druge joškice, ker se mi zdi, da mi je premalo pojedla in mi seveda pije

Malica
:  med 11.00 - 12.00 uro kuhano, zdaj že tudi surovo celo jabolko ali hruško. Kombiniram ju med sabo ali z 1/4 banane ali z kuhanim korenčkom. Noter dam spet različne kosmiče, tako da pride spet cca 100-120 g.
Poje cca 50 - 60 g, jo podojim. Se prisesa na joškico kot cek user posted image .

Potem ponavadi zaspi, greva na sprehod (zdaj spet nisva bili 3 dni zunaj, ker je takrat ravno snežilo user posted image ).
Ko se zbudi, jo ponavadi podojim, ker je kao lačna, se mi pa še prehitro zdi za GH-kosilo.

Kosilo
: cca ob 15.00 ji dam kuhan krompirček oz. riž + kuhano zelenjavo (1 korenček ali 1/2 bučke ali 2-3 cvetke cvetače ali 2-3 cvetke brokolija - ga ne mara in sem ga trenutno ukinila ali beli del pora). Zdaj še dodam 3x meso.

To količinsko nanese med 100-150 g, ko je zraven meso cca 200 g. Poje celo 80 g 100 g. Včeraj, ko je bila teletina + korenček + krompirček na menuju, mi je pojedla samo 50 g user posted image .
Ji je zelo dobro, odpira usteca kot ptiček, samo ko noče več jest, ni šanse, da jo prisilim.

Po kosilo se spet podojiva.

Malica: med 17.30-18.30 1 kuhano jabolko. Noter nič ne dam kosmičev, poje samo to čežano, jo ima zelo rada, ji uspe včasih pojesti celo. Tu jo ne podojim

Večerja: Potem sledi nega oz. kopanje in nato flaša 180 ml Aptamila2 + 4 žličke riževih kosmičev. Včasih poje celo, včeraj je 100 ml, se tudi zgodi, da sploh noče. Jo podojim iz obeh joškic, tako da je polna na full user posted image in ajat. Zaspi med 20.00-21.00 uro.

Zdaj sta celo dve noči mini, da se mi ne zbuja na 2-3 ure user posted image user posted image user posted image , mi je danes v kosu spala 5 ur user posted image , nato še 4 ure.

Aja dojenje traja cca 3 min in zgleda takole, da vleče, vleče da si potegne tisti rukar, ko začne mleko full teči, to popije, mogoče še malo, po tem pa gleda okoli, ali se reži v joško, se z njo pogovarja, piha v njo user posted image .

Zdaj mi pa prosim recite, če jo preveč futram in zato ne poje na obrok toliko, kot so neki standardi? Kaj ve med temi obroki GH sploh še dojite?

Ker meni se zdi, da samo kuham miksam in dojim user posted image user posted image





_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:47:06   
MATEJKA_
Maja T - mi sicer še ne jemo GH (uvajati jo začnem šele naslednji teden) - obrok Gh bi naj običajno bil nekje 180-200g (seveda brez dodatnega dojenja). to, da jo na koncu še podojiš, sicer ni narobe, ampak bi jaz na tvojem mestu to počasi začela opuščat. seveda je predpogoj, da poje dovolj GH. dojenje bi tako imela samo še zjutraj in zvečer (in po potrebi ponoči - čeprav pravijo, da je dojenje ponoči ko imajo zobke strogo prepovedano  dati samo vodo za pit).
se pa mi zdi boljše, da bi mogoče dopoldansko in popoldansko malico zamenjala. samo sadje baje ni zadosten vir energije za 1 obrok - šele po 8. mesecu ali nekaj takega.

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 8:49:35   
Zoja Miša
Maja T, po mojem ti ne poje veliko, vsekakor pa ne preveč. Sem pogledala na list, ki mi ga ja dala patronažna in naj bi otrok okoli 7 m pojedel cca 2 x 250 ml mleka in imel 6-8 obrokov.user posted image
Men se zdi, da moja poje več in je mlajša, ampak res, da ti ne veš koliko ti dejansko spije mlekauser posted image
Naj še druge povedo, si ravno to temo odprla, ki tudi mene fejst bega in zelo zanima!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
3.2.2009 9:12:08   
Krysia
Jutro.

Nas bo počasi zamedlo user posted image To je čist nenormalno, no ... eh, pa dokler mi ni treba nikamor, je ok, sam ... se mi zdi, da je počas že dost tega snega ... Boge race na Ljubljanci - so čist zasnežene user posted image (jih gledam skoz okno, pa se mi prov smiliijo).

Erin, lepo, da ste doma. Drugač pa o zdravstvu ne bom zgubljala besed ... da ti ne verjamejo????? Ja verjetno imamo starši preveč časa, pa si zmišlujemo take stvari. Halo?!?!?! Skratka, jst ti želim čimmanj tikov, napotnico za LJ pod nujno in pa da takoj ugotovijo, kaj je. Pa upam, da ni nič hudega in da je s Tilnom vse OK. Kako ste pa preživeli noč? Pošiljam ti velik user posted image user posted image in cel roj user posted image user posted image za srečo! Pa lubčka Tilnu. No in poleg vsega si imela še čas napisat rešitev od unih 30 €. Bravo!

Zoja Miša, se opravičujem, ker nisem rešila naloge, ki si mi jo zastavila, ampak me včeraj ni bilo ... Je imela moja sestrica RD pa smo delal torto, potem smo šli pa k mojim ... Domov grede smo se peljali 50km/h po avtocesti, ker hitreje ni šlo.

Doma pa najprej začetek uvajanja GH - riževa kašica od Milupe. Pojedel enih 6 žličk - sevda potem, ko je skapiral, kako to gre ... najprej sem dobila vse nazaj user posted image Ni imel glih kakšne navdušene face, me je tko nezaupljivo gledal ... ko je pa nehal jest in sm jst ene par žličk pojedla, mi je pa skor u naročje skočil in sem mu mogla dat še mal user posted image No, potem smo se podojili, potem je bla pa fešta ... ni hotel spat ... smo peli, brali, prižgali zvezdico pa nič. Pol sem ugasnila zvezdico, pa je že zaspal in se spet zbudil. Na koncu je pa moj user posted image šel v spalnico, bil tam 2 minuti, prišel ven in Rok je spal user posted image No, in smo spali od 22 - 6. Ne vem a zarad riževe kašice al zarad utrujenosti?

Četitke JAŠI za polovičko user posted image user posted image user posted image .
Pa še gajkini mamici za RD. user posted image user posted image Gajka, boš morala mamo poslat na RR, da bo vidla, kolk tort je dobila user posted image user posted image

uuu, Maja T. , vi pa že pridno papcate GH. Nimam glih izkušenj, kakšne količine bi morala Zara pojest, tko da bodo kakšne bolj izkušene svetovale ... Ene so že, ene ti verjetno še bodo. Men se zdi, da ful pojeste, ampak to je sam moje mnenje, ki ni čist nič strokovno al pa kredibilno ... pač samo mnenje.

Vilika, a tebe je tud FB okupiral? Se mi zdi to ena taka stvar, ko kr hitro "not padeš". Še dobr, da mamo otročke pa ne mormo kr naprej gor viset user posted image

Sayuri, očitno boš res nekako morala ločit dvojčka za spanje. Če imaš možnost, super ... Za Filipa in zobozdravnika pa ne vem ... sploh če imate samo enega ... Si že vse probala, kar je meni padlo na pamet, razen zamenjat ...

Slikce so seveda lepe. Itak, avgustovčki so vsi tko luštni. user posted image user posted image user posted image

Zdej pa grem ... pa ne pospravljat - sem se včeraj neki hvalila, pa ni glih preveč ratalo ... tko da rajš nič ne rečem ... sicer pa ... sej to vse počaka user posted image

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?