|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj lahko storim jaz...
19.4.2005 13:30:33   
KMALU
Noseca sem 1 mesec in en teden. Zanima me kaj lahko storim, da bo mojemu :duda: najlepse in, da bo vse ok. Kadim ne, alkohola ne pijem, jem zdravo ( edino mesa bolj malo )...
Se lahko gibam? Lahko tecem? Ali naj raje hodim?
..
Kako je bilo pri vas z bolecinami na zacetku? Meni bo razneslo trebuh, zvija me, spika... - tipicni znaki za PMS, a vem da M ne bo, saj sem naredila ze dva testa in sta bila oba pozitivna.
Strah me je, ker imam take obcutke in bolecine v trebuhu in ne vem kaj naj storim. :duda: sem si zelela najbolj na svetu in zato bom zanj in njegovo zdravje naredila cisto vse.
Ze vnaprej hvala za vase nasvete..
..
novopecena :nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj lahko storim jaz...
19.4.2005 13:32:50   
baguSka
Jst mislm da je najboljš da delaš po občutku.;)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj lahko storim jaz...
19.4.2005 13:35:25   
Čiračara
Najprej čestitke za tvojo:duda:..

Vse kar te muči po trebuščku je čisto normalno:).
Če ne kadiš, ne piješ, ješ zdravo in se rekreiraš, potem dovolj narediš za vojega malega sončka:)....

LP:sloncek:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj lahko storim jaz...
19.4.2005 13:37:00   
KMALU
Ciracara hvala za odg. Upam, da imas prav saj se vcasih bojim, da mi bo dojencka ( hihi, hecno ga je tako imenovat,saj je velik sele kot bucikina glava :))
kar izstrelilo ven... :ups::)-

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj lahko storim jaz...
19.4.2005 14:24:49   
Arwen
Teka ti ne priporočam, hoja je pa super. Poleti pa plavanje. Srečno! T.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj lahko storim jaz...
19.4.2005 15:19:36   
Meceno
Jaz sem tekla 5 km vsaki dan pred :nosecka: in sem nekje v takem času kot si ti sedaj :nosecka: , še tekla isto , samo potem pa sem stvar omilila na 3km do nekje 16.tedna , kasneje sem imela samo še trimčkanje do 22.tedna , sedaj pa si ne upam več teči :(, sprehod , amak trebušnjake pa še delam , sicer bolj na izi .
Se pravi če si se prej ukvarjala z kakim športom ni problem ( ne sme biti nevaren ;plezanje , rolanje ,..) glede aerobike če si se prej ukvarjala tudi ni problem ( manj poskakuješ ) samo nikoli pa ne delaj nekaj kar že pred :nosecka: nisi , kakšna nova vaja oz šport .

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj lahko storim jaz...
19.4.2005 21:15:30   
KMALU
A med nosecnostjo delate trebusnjake? A to se lahko pocne? Jaz se bojim, da prevec stiskam trebuh pru trebusnjakih :ups::)-

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?