|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aktiferin kapljice
3.2.2009 21:57:35   
dejzi
Zaradi slabokrvnosti smo pri 6m dobili omenjene kapljice (kupljene v avstriji).
Zanima me, če jih je katera uporabljala in če so bile kakšne težave? (opažam, da moja po zaužitju teh kapljic izgubi apetit, pa še zaprlo jo je...da ne omenjam kako so grenke...user posted image )


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aktiferin kapljice
3.2.2009 23:12:30   
lex
boljše par teh kapljic kot naš sirup, ki ga moreš dat po žlicah te pa daš po kapljicah. če imata že zobke se lahko obarvajo na sivo, vendar gre to dol po prenehanju jemanja kapljic. mojima 2user posted image  so ful hitro pomagale, jaz pa sem med 3user posted image  jedla kapsule in so mi tudi ful hitro popravile kri. Meni so boljše kot sirup. pa s kakšnim C vitaminom jih dodaj (naribano jaboljko,...)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aktiferin kapljice
4.2.2009 10:24:39   
dejzi
saj vem, da jih je treba dajat, samo, ko se mi pa smili moja mala punčka...celo trese, tako "nagravžne " so ji...user posted image
Kar se pa nosečnosti tiče, sem pa tudi jaz mogla jest sirup proti slabokrvnosti in ob rojstvu je bila njena kri ok...

lex....napisala si, da so jima ful hitro pomagale. Kako si pa vedela, da so pomagale?


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?