|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 7:43:40   
anita goitan
jutroo

matejchi 

user posted image

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 4.2.2009 7:44:54 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 7:52:41   
anita goitan
Pa ta krompir me bega, anita kaj je pa tebi rekla v zvezi s krompirjem??


matejchi krompir po 6m..da pride potem še 1x na kafje pa nama vse razloži: baje so potem že kaki jogurti, pa skutke s podoloženim sadjem,pa perutnina,pa..tko Romana

Kaja02 neč bat, če bo šlo tko naprej bom šla v plususer posted image

nell uauuser posted image user posted image user posted image

zoja miša tvoja lepotička te pa takoo razvaja..glede spanja mislm

Še to sme hotela napisat: Zoja še spi, jaz pa kar ne morem "več"...mislm mam že motnje spanjauser posted image

Dns japčk drugi del, pa še jutri..potem v četrtek pa mal z banano šejk.


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 4.2.2009 7:57:25 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:02:43   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

jutroo

matejchi 

user posted image

o kakšen lušten smajli... kje si pa tega staknila... user posted image

p.s.
kje si pa kaj prheftana...


< Sporočilo je popravil matejchi -- 4.2.2009 8:03:32 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:07:26   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

jutroo

matejchi 

user posted image

o kakšen lušten smajli... kje si pa tega staknila... user posted image

p.s.
kje si pa kaj prheftana...



plezam naprej, na spodnjem stojišču "štantu" me varuje, ko prideš do naslednjega se zavruješ sam in spodnji začne plezat, capitouser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:08:03   
gajka
Dobro jutro!


user posted image

dojenč - ŽANA
bambi14 - ELANINA

Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image


nell - super poslikave! user posted image Mene tudi ful matra, da bi v Rokovi sobi malo steno poslikala, pa me malo skrbi, kako pestro bo to kasneje, ko bo treba zadeve prebelit. Imamo pri nas te predšolske čakalnice v ZD ful luštno poslikane, pa sem malo ideje dobila. Zdaj pa z mojim oklevava, a poslikat, ali kar te nalepke gor napopat... user posted image

miškolinček - jaz imam Mozillo, pa mi včasih smajlije z drugih spletnih strani lepo nameče not, tako da jih vidim, včasih pa vidim samo kodo in takrat moram dati pred kodo [img], za kodo pa [/img] (pred in za kodo brez presledkov). Mi tudi ni nič jasno. user posted image

Maja T. - po mojem Zara dovolj poje, vsaj glede na to, da raste kot konoplja. Mogoče jo poskusi drugič do obroka malo dlje časa pustit, pa bo bolj lačna, da bo več GH pojedla. user posted image

anita - meni je bilo pa rečeno, da mlečni izdelki (skuta, jogurt, sir) šele po 9 mesecu. user posted image

Zoja Miša - glede AM ti ne znam pomagat, ker nimam preveč izkušenj. Ne vem, če ga sicer ne poje veliko (itak si večinoma pumpaš, kajne?), bi jaz kar 2 vzela.

Grem, drugače bo tamal še brez palca na roki ostal. user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:09:20   
matejchi
anita itak.... bom prišla enkrat prevert...user posted image
zdaj pa grem via MB....user posted image ... čavvvvv


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:12:30   
Neža7
Dobro jutro user posted image

Samo na hitro, da vse pozdravim user posted image

Upam, da ste vse lepo spale. Naša je spala od 18:00 do 6:20 user posted image

Sedaj šibam, ker moram iti po plenice, da se moram hitro urejat preden Neža se mi zbudi......


user posted image  Neža7

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:13:13   
anita goitan
gajka je sej možno..nisva z babco šli v detaljle kiri mesec kaj..ker sedaj je itak vse mikro malo..po 6m pa pride babca spet mal naokol in bo povedala, rekla je edin da takrat (kdaj točn ne vem) se lahko začne s temi rečmi

matejchi   lepo potujuser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:14:36   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Dobro jutro!


user posted image

dojenč - ŽANA
bambi14 - ELANINA

Čestitke za polovičko! user posted image


user posted image



Čestitke tudi od mene user posted image





ŠIBAM!!!!!!!!!! user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:15:10   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Ja, lahko pa nekaj vprašam.user posted image Imam mleko Milumil, ki je do 6m, sedaj pa mi ga bo zmanjkalo, sva pa tik pred tem, da bo stara 6m, ali naj kupim 2? Menda pa ja. Včasih, ko vprašam na glas se še meni vprašanje zdi glupouser posted image . user posted image user posted image user posted image


jaz sem bila tudi zadnjič na tem,pa sem potem kupila eno 1 in eno 2,to pa zato ker je 2 drugačna kot 1,jw bolj močnaq in velikokrat drugega okusa in se je mora otrok navadit. eni je celo ne marajo in potemše nekaj časa pijejo 1,....jaz zdaj dam čez dan pa če delam kašico 1,zvečer oz. ponoči za spat pa 2 in moram priznat da pri meni bolje spi odkar smo na 2.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:16:14   
nell
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Nell, pa svaka ti čast!user posted image A si imela to kakšno projekcijo narejeno ali boš rekla, da si ''peš'' tako lepo narisala?!



Če bi rekla, da sem vse peš slikala bi se ti zlagala...itak da mam neko osnovo al pa model, vsaj tolk da si zunanjo linijo narišem, včasih tud kak star grafoskop prav pride...sej bi prosto blo tud lepo, ampak to bolj papir prenese...stene, plenice, skodelice ipd. - hja tam se pa zmer vprašam, kaj pa če kaj zajuser posted image

Sicer pa dobro jutro!

Mi spali sicer dobro, ampak kaj k sem se js zbudila z nekim jako bolečim krčem v predelu leve lopatice in zdaj se v levo sploh ne morem obračat - no se lahk, sam boli k user posted image - jao meni, ne vem kok bomo preživeli tale dan, k je naš mulo tok aktiven - verjetno bo treba zobe stisnat.

Včeri zvečer sem js našmu dala kuhano jabolko, pa od milupe kašico z banano zraven - jabolko sem prvič fliknala pod paličnega, drugač vedno z vilco pretlačla - in kaj se zgodi - mali je tok jedu, da sm mislila da se bo zadabu na hrano - poskusim danes paličnega še na korenju pa da vidimo.

Aha hotla sem še tole napisat, da me je včeri orng v luft dvignalo, k mi je moja mami težila po telefonu, da naj mu juhico nardim, da ni dost če dobi sam zelenjavo, da meso je le meso - pa ji razlagam, da se nam nikamor ne mudi, da sem js itak doma, da vse lepo počasi. Druga še bolj mimo stvar mi je pa bila, ko se je naš tamali v ponedeljek pazil pri babici, da sva z mojim šla darilo kupit za njen r.d. in pridem nazaj, pa mi reče - sem mu dala mal škorjice, sej je ni prav jedel, sam mal jo je po ustah žuliluser posted image user posted image user posted image user posted image in včeri pri kosilu mi nardi isto - sem povedala da mu kruha še ne bomo dajal, zaradi tega in tega. Pa mi reče da se razburjam - ja zakaj pa ne. Pismo ko sem mu prvič dala jabolko, mi reče, kam se nam mudi, slab mesec zatem mu pa kruh tišči. Zdaj mi pa naj ena pove kaj bi ve nardile v tem primeru...mene je minilo do vsakršnega varstva pri njej.


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:29:17   
Krysia
Jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: nell

Aha hotla sem še tole napisat, da me je včeri orng v luft dvignalo, k mi je moja mami težila po telefonu, da naj mu juhico nardim, da ni dost če dobi sam zelenjavo, da meso je le meso - pa ji razlagam, da se nam nikamor ne mudi, da sem js itak doma, da vse lepo počasi. Druga še bolj mimo stvar mi je pa bila, ko se je naš tamali v ponedeljek pazil pri babici, da sva z mojim šla darilo kupit za njen r.d. in pridem nazaj, pa mi reče - sem mu dala mal škorjice, sej je ni prav jedel, sam mal jo je po ustah žuliluser posted image user posted image user posted image user posted image in včeri pri kosilu mi nardi isto - sem povedala da mu kruha še ne bomo dajal, zaradi tega in tega. Pa mi reče da se razburjam - ja zakaj pa ne. Pismo ko sem mu prvič dala jabolko, mi reče, kam se nam mudi, slab mesec zatem mu pa kruh tišči. Zdaj mi pa naj ena pove kaj bi ve nardile v tem primeru...mene je minilo do vsakršnega varstva pri njej.



Te čist razumem, ampak nimam kakšnega pametnega recepta ... Jst sm mela podobno situacijo s svojo sestro, ki je ljubiteljica živali. In potem se ji je zdel ful fajn, če pes Roka oblizne po faci user posted image Sam sem ji razložila, da pač men to ni glih in da je konec koncev Rok moj otrok. Ko bo mela pa svoje, jih pa lahk spušča k psu in dela z njimi kar hoče ... pa me je upoštevala in je zdej OK ... Pa sej ne kompliciram in se strinjam, da mora otrok tud "vitamin S" (svinjarija) dobit user posted image , sam ni treba, da ga pes glih po faci liže, a ne ... (ja, pes ma pa 35 kg, ni kakšno majhno ščene). Če ne zaleže razlaga, bi pa jst tud fejst razmislila, če bi se še pazil pri njej ...

Drugač pa vse pohvale za umetnine na steni! user posted image user posted image

Pa čestitke: ŽANA in ELANINA, čestitke za polovičko user posted image user posted image

Šibam ...



(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:33:33   
aradej
Nell-zelo lepo bi se javla čez leto da mi poslikaš nove otroške sobeuser posted image

Zoja- moja je stara pet mesecev pa sem kar kupla Novolac2 ker ne vem kdaj bom jo potrebovala, kolikor vem ti samo občasno dodaš pa še šest mesecev bo stara

Pa dobro jutro vsem in hvala za kavico jo ravno pijem

Miškolinček- kako je pa zvašimi noricami?

Imam eno vprašanje- Potrebujem velike črke, čez cel papir naj bi bila ena črka pa ne znam a mi lahko katera pomaga

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:35:31   
sayuri
Glih preberem, pa se zbudita.....
Pridem nazaj...ko pridem user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:37:02   
aradej





user posted image

dojenč - ŽANA
bambi14 - ELANINA

Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image

čestitke še od Lucije in mene

Lucija se zahvaljuje vsem za čestitke






(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:45:56   
aradej
Pa še nekaj me zanima :

A katera uporablja stajico?

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:46:12   
gajka
nell - jaz sem doma bila že večkrat orng sitna glede (malo bolj) pravilnega držanja, pa vedno sem jim povedala, kaj se že sme jest in kaj ne, pa sem sicer dobila nazaj, da včasih je bilo pa tako in tako... Pač včasih je včasih, danes je pa danes! HB, da si zaenkrat še dajo nekako dopovedat. Me pa tudi kar malo skrbi, kako bo z varstvom doma, ker ne bi rada, da bi bil Rok potem čisto ''ausglajzan''. user posted image Sem jim že kar direktno ene parkrat rekla, da glede varstva bodo pač mogli sprejet določena pravila, drugače ga pa raje kar v vrtec dam.

aradej - lahko poskusiš kar v Wordu - natipkaš črko, izbereš font in potem tako dolgo povečuješ velikost (npr. vtipkaš 600 ali več/manj pri Font Size), da ti ravno na celo stran pride. Če boš imela težave, mi lahko pošlješ, katere črke rabiš (in za kakšno priložnost, željo glede barve itd.), pa ti jih lahko naredim npr. v Corel Draw, pa zraven mi mejl napiši, da ti jih kar po mejlu potem pošljem. Stajice pa nimamo.


< Sporočilo je popravil gajka -- 4.2.2009 8:55:02 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 8:55:05   
Vilika



user posted image

dojenč - ŽANA
bambi14 - ELANINA

Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image





Se pridružujem čestitkam!


Prpopam slikico, kakšno sobico ima od moje prjatlce hčerkica - men je ful huda. Vse 4 stene so čisto poslikane od tal do stropa, dobiš občutek, kot da si sredi gozda user posted image
Kle je en kot:
user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 9:03:44   
aradej
Gajka hvala

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 9:09:06   
nell
IZVIRNO SPOROČILO: aradej






user posted image

dojenč - ŽANA
bambi14 - ELANINA

Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image





Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 9:11:56   
nell
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika


user posted image



Noro lepo...tole men ne bi ratalo...mi je pa zelooo všeč


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 9:17:30   
Vilika
Zoja Miša - kar 2 kupi, ker ti tega zlo malo porabiš... Jaz sem tudi že 2 kupila in sem najprej dajala 1 žličko dvojke, ostale enka.. sedaj smo na pol-pol... postopno bom enko zmanjšala, pa bomo glih pri 6 m na čisti dvojki user posted image

nell - hmm, probajte rešit s pogovorom, če ne bo šlo, pa povej da ga ne bo imela v varstvu... Enim se res ne da dopovedat - taka je moja tašča. Sem enkrat opazila kako je z roko tamalmu obrisala usta (ker je imel kapljico sline), halooo, skor so mi oči ven skočile user posted image . Pred tem je pa po kuhinji pometala in prijemala metlo in smetišnico.... Groza. Sem ji povedala, da kaj to dela... In je rekla ne bom več .. čez par dni pa spet isto user posted image . In zdaj sicer vzame robček in ga konstantno briše z njim po ustih, pa če se tamal slini ali ne - očitno ji je kar v navadi to delat.

aradej - mi imamo tisto prenosno posteljco in trenutno služi kot stajca. Poleti gre pa z nami na morje user posted image . Ga dam tja notri in nekaj igrač okol pa še eno vrvico in viseče igračke gor.. kar uživa notri (imam vsaj pol urice miru - naprimer sedaj), ker drugače je zeeeeloooo rad po rokah.

< Sporočilo je popravil Vilika -- 4.2.2009 9:21:12 >


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 9:51:04   
buhtlčk


user posted image

dojenč - ŽANA
bambi14 - ELANINA

Čestitke za polovičko! user posted image

user posted image


Še jaz!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 9:51:17   
buhtlčk
nell pač se ne bi več pazil pri njej, dokler ne bo delala po tvoje. Vem, da je stršem to težko reči, ampak jaz se prisilim, pa kdaj kakšno užaljeno potem malo požrem, pa je. Samo je potem bolje. So pač naši starši, pa še vedno ''največ vedo''. 

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
4.2.2009 9:51:45   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Ja, lahko pa nekaj vprašam.user posted image Imam mleko Milumil, ki je do 6m, sedaj pa mi ga bo zmanjkalo, sva pa tik pred tem, da bo stara 6m, ali naj kupim 2? Menda pa ja. Včasih, ko vprašam na glas se še meni vprašanje zdi glupouser posted image . user posted image user posted image user posted image


Mislim da komot. Ni pa nujno. Je se mi zdi bolj nasitno in pač prilagojeno potrebam večjih, ampak tud z enko ni nič narobe. Povzetek prebranega po spominu.

O našem spanju pa ne bi. Je pa par dni nazaj spal dvakrat 19-23-1-6-7.30, tko da sem se naspala. Pol pa eno noč na 1 uro od 23h, dons pa na 2. Sam sm mu enkrat vmes kr kapljice poturila, pa je pol spal.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?