|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nahrbtnik za nošenje otroka
20.4.2005 18:04:04   
Lonca
Pozdravljeni!

Zanima me, kakšne izkušnje imate z nahrbtniki za nošenje otrok. Na kaj moram biti pozorna, ko izbiram tak nahrbtnik? Rada bi izbrala kvaliteten nahrbtnik, ki pa ne bo predrag.
Najlepša hvala za odgovore in lep pozdrav.

Lonca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nahrbtnik za nošenje otroka
20.4.2005 19:42:40   
Mojca20
Poceni kvalitetnega nahrbtnika najbrž ne boš dobila. Mi smo kupili od Maya Maya in smo zelo zadovoljni, stal je 27.000 SIT, vendar je udoben za malčka in za očija;)

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nahrbtnik za nošenje otroka
20.4.2005 19:43:53   
tinica
Mi smo pravkar kupili nahrbtnik od deuter kid comfort III in smo zaenkrat full zadovoljni. Če te pa še kaj bolj natančno zanima pa pojdi mal nazaj pogledati linke, ki je na temo nahrbtniki zelo veliko napisano.

Lp

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nahrbtnik za nošenje otroka
20.4.2005 20:08:48   
puncica
Tukaj je bilo veliko povedanega o nahrtbnikih, sploh strokovnjak je Boštjan:bravo::bravo::)-

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=10959&idk=100


Drugače pa greš na iskalnik pa vpišeš nahrtbnik in imaš tam goro tem.

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nahrbtnik za nošenje otroka
21.4.2005 9:54:34   
AnBan
Poglej v MC v Intersportu, gorski nahrbtnik 23.000 sit!

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nahrbtnik za nošenje otroka
21.4.2005 10:54:00   
malika
Mi imamo Boštjanovega Deuterja :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nahrbtnik za nošenje otroka
21.4.2005 11:47:14   
AlenkaM
Mi smo že skoraj kupili Tatonko v Baby centra. Potem pa smo naleteli na že omenjeni članek. Odločili smo se za Deuterja KC II. Da je bila odločitev pravilna, smo se prepirčali zelo kmalu, saj je imela moja prijateljica Maya Maya nahrbtnik in smo oba preizkusili. Razlike so v detajlih, predvsem debelina oblazinjenj za otroka in za očka (ki mora nositi :hudicek: ), v obliki sedežnega dela za otroka, ki je pri Deuterju mnogo bolj udoben, tudi zapenjanje otroka je boljše, zdi se mi, da je pri Mayi na hrbtu mrežica in če si proepoten (kar je pri takšni teži normalno), pa popiha veter, je prehlad hitro tu.
Kvaliteta in nizka cena sicer ne gresta skupaj, ampak obrni se na Boštjana in verjamem, da ti bo znal pravilno svetovati. Mislim da je njegov mail bohami@mail.com :zmeden:. Vem pa tudi, da on priporoča poleg Deuterja le še Vaudeja. Če pa te zanima rabljen Maya Maya, sporoči, ga prodaja moja prijateljica, ker je po tistem tudi ona kupila Deuterja.
Z Boštjanom smo se enkrat celo dobili na enem izletu in nam je tudi pokazal, kako se pravilno nosi, da si čimmanj utrujen in da se otroku kaj ne zgodi.
Toplo priporočam!:):):)

Čao! :rozica::rozica:
Alenka

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nahrbtnik za nošenje otroka
21.4.2005 12:32:42   
bini
tudi pri nas se Maya Maya zelo obnese :) in ga ne prodajamo :)-

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nahrbtnik za nošenje otroka
21.4.2005 13:42:52   
p@tricij@
mi imamo vaude in smo z njim zelo zadovoljni. mož je sedaj tudi za to, da bomo večkrat šli v palnine, kajti prej smo imeli tistega čisto navadnega in ga je križ bolel ko :hudicek:.

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nahrbtnik za nošenje otroka
21.4.2005 14:19:26   
AlenkaM
Ne me narobe razumeti! Nočem žaliti nobenega lastnika Maya Maye, samo svojo izkušnjo sem podala. Se mi primerjava Deuterja ali Vaudeja z Maya Maya ali Tatonko zdi podobna primerjavi golfa z mercedesom. Saj golf ni slab. Kaj pa če enega ali drugega dobite za isto ceno?
Mi smo dokupili še dežno pelerino, ki jo uporabljamo tudi v primeru močnega vetra. Tega pa pri Maya Mayi ni - samo strehica je premalo, če gre dež postrani.
Mihec! Cena za Deuterja II je lahko blizu Maya Maye. Deuter je nemška firma, med alpinisti zelo priznana.
Odloči pa naj se seveda vsak sam.

Čao vsem! :rozica::rozica:
Alenka

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nahrbtnik za nošenje otroka
21.4.2005 23:19:51   
andrejaz
Tudi mi smo pred kratkim nabavili prek Boštjana Deuterja KC II. Zaenkrat smo zelo zadovoljni.:bravo::bravo::bravo:
Cenovno pa je prišel skoraj isto kot Maya Maya, vendar je Deuter veliko boljši.

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nahrbtnik za nošenje otroka
21.4.2005 23:21:54   
andrejaz
Evo pa še ena debata na to temo

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=31923&idk=100


(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nahrbtnik za nošenje otroka
22.4.2005 11:47:06   
Lonca
Zdravo!

Vsem najlepša hvala za odgovore.

Lonca

(odgovor članu Lonca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?