|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Maribor
21.4.2005 16:25:10   
ALESSA
Pozdravljene!


Moram vam povedat, da sem z osebjem v MB porodnišnici zelo zadovoljna,ker je bilo zelo prijazno. Če sem kaj hotela, ni bilo problema dobiti. Celo malo, so mi sestre dva dni previjale, kar ne bi rabile, ker bi jo lahko sama. Baje ti jo previjejo samo prvi dan. Tudi babico moram pohvalit, ker je bila zelo prijazna. Kar se pa samega poroda tiče pa je hitro minil. Rodila sem v 4 urah in vsi so mi rekli, da sem imela srečo,ker ponavadi prvi porod traja dlje. Ob 22.00 uri mi je odtekla voda, ob 22.30 uri pa sem bila že v porodnišnici. Ob 04.15 sem že v rokah držala svojo malo pupiko Neli. Z obema je vse OK. Z nama je bil tudi ati in oba sva bila zelo ganjena od sreče. Skratka res moram pohvaliti vso osebje porodnišnice Maribor.


Vsem, ki še niste rodile želim vso srečo in brez panike, vsem ostalim pa lepo cartanje!



Lep pozdrav, Alessa!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Porodnišnica Maribor
21.4.2005 16:32:48   
Anonimen
Čestitke mladi družinici! Uživajte!!:bravo::bravo::bravo::bravo::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Tudi jaz sem rodila v MB in bila zelo zadovoljna.
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:


(odgovor članu ALESSA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodnišnica Maribor
22.4.2005 8:33:15   
Blink1
:bravo::bravo::bravo: Me veseli, da je vedno več punc zadovoljnih z Mb:bravo::bravo::bravo:

Čestitke!!

(odgovor članu ALESSA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Porodnišnica Maribor
24.5.2005 22:21:53   
Anonimen
Jaz sem pravkar prisla iz porodnisnice, vendar nisem se rodila. Lezala sem v 1. nadstropju, in resnicno nimam niti ene slabe besede cez osebje na tem oddelku, celo nasprotno. Vse, prav vse sestre so zlate sestre, dr. Bosiljeva je pa pravi angel. Ko grem rodit, se nicesar ne bojim, ce bodo ona kje blizu. Tako da - MB, nič se bat.

(odgovor članu ALESSA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?