|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:22:31   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

Mi smo že porihtani, vstali smo malo pred 8 uro. Je pa zadnje čase Videk tako siten dopoldan, da bi bil samo na rokah. Imam roke že kot opica, čisto pri petah mi že visijo.
mogoče ga pa matrajo zobki

Je pa ušššššš danes od zunaj, tako da boma malo kasneje šla na sprehod, sedaj boma čakala poštarja, če bo prinesel kroglice od Anitke.

Tam nekje na 166 strani sem včeraj ostala, grem malo prebrat, če se me bo lump usmilil.




(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:26:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, Anitka a bomo kaj dead line postavile???user posted image


Petek, 13.2. ob 13.02user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

Jaz nimam niti pojma koliko strani pade na dan. Sem čisto iz prakse.


Mislim, da boste dead line dosegle že jutri (mene žal zvečer ne bo, ker grem na 5 moških.com), se mi pa zdi tak fajn datum in ura, tako, da jutri ni treba hitet in si lahko vzamete malce pavzeuser posted image user posted image

Katera je zadolžena za otvoritev 14.dela?



Ej ja ti, saj si rekla, da 14 del odpreš ti, če 13 tega tallyuser posted image


OK, če bo 13.2.



Seveda da bo 13.2, ju3 bi bilo izvedljivo, samo če bomo vse na broju in razpoložene. Jaz sem res malo preveč štrajkala zadnje dni, samo nisem imela ne energije, ne volje za pisatuser posted image


Bom še jaz primaknila svoj piskerček kolikor se bo dalo. Zjutraj pa bove šle z Majo na potep do Cicibana, ker ji ti copatki ne odgovarjajo in ji moram ene čevlje kupit, da jih bo lahko imela tudi zunaj, da bo nekak zgledala. Pa v Leclerca moram it, v Hofer bi mogla it, potem pa se počasi konča. Aja pa po novo kapo za Jako in ..... Uf, me že glava boli.


Jaz po nakupih hodim sama brez Alje. Sem se že odvadila oz. razvadilauser posted image  No, saj se ne mudi, bomo pa zvečer kaj več rekle


Sploh ne vem več kako zgleda it v trgovino brez prikolice.

Enako user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:26:35   
barbaw
Jutro!

Midve sva prestavile potepanje, ker je zunaj minus in je Maja prehlajena. Ne bi je rada v minus vlekla. V plus pa ni panike. Ponoči je nekaj kašljala. Jaz upam, da ne bo spet prišlo tako daleč zaradi teh zobkov, da bi mogla spet na Ab. user posted image  Upam na najboljše.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:27:27   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Se moram malo pohvalit, moja princess je ravnokar prepuzala  iz svoje sobe v kuhinjouser posted image , joooj kok je to noro gledatuser posted image , tako da smo tudi mi očitno od danes v klubu puzačovuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



k bi jaz to znalauser posted image

mafi daj si naštimi ticker, da bomo vidli kol imaš stare otrokeuser posted image



Sem pričakovala tak odgovoruser posted image  Zgleda da bo morala pridt na obisk Tallyuser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:28:42   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jutro!

Midve sva prestavile potepanje, ker je zunaj minus in je Maja prehlajena. Ne bi je rada v minus vlekla. V plus pa ni panike. Ponoči je nekaj kašljala. Jaz upam, da ne bo spet prišlo tako daleč zaradi teh zobkov, da bi mogla spet na Ab. user posted image  Upam na najboljše.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:29:11   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Se moram malo pohvalit, moja princess je ravnokar prepuzala  iz svoje sobe v kuhinjouser posted image , joooj kok je to noro gledatuser posted image , tako da smo tudi mi očitno od danes v klubu puzačovuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



k bi jaz to znalauser posted image

mafi daj si naštimi ticker, da bomo vidli kol imaš stare otrokeuser posted image



Sem pričakovala tak odgovoruser posted image  Zgleda da bo morala pridt na obisk Tallyuser posted image


user posted image user posted image
upam da se oglasi jutriuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:29:35   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jutro!

Midve sva prestavile potepanje, ker je zunaj minus in je Maja prehlajena. Ne bi je rada v minus vlekla. V plus pa ni panike. Ponoči je nekaj kašljala. Jaz upam, da ne bo spet prišlo tako daleč zaradi teh zobkov, da bi mogla spet na Ab. user posted image  Upam na najboljše.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:30:23   
špelin@
Evo, sem vas ujela.
 
barbaw, za Majo user posted image user posted image
 
Soncnica Sandra ***, uf, je bila Manca zgodnja... user posted image
 
jana81, kako je tvoj uček?

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Danes so prišli delavci pogledatn "ugasel " kolektor in seveda ugotovila, tisko kar je že moj, da PUŠČA!!!!!!So nas nategili 100 na uro, ko so nam prodali to zadevo brez antifriza, češ, da je precej večji izkoristek in da ne bo zmrznilo, sedaj baje dobijo v ponedeljek kolektor iz nemčije in ga bodo zamenjali in dodali v sistem antifrizuser posted image user posted image user posted image user posted image Sem jezna kot sto hudičev!

user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Se moram malo pohvalit, moja princess je ravnokar prepuzala  iz svoje sobe v kuhinjouser posted image , joooj kok je to noro gledatuser posted image , tako da smo tudi mi očitno od danes v klubu puzačovuser posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:31:41   
Estrella*
Pralni stoj opral brez problemauser posted image user posted image Sem imela pa že ogledanga novega, just in caseuser posted image Samo ima  večja zmrzovalna omara prednost. Imam tako s 4 predali in je absolutno premajhnauser posted image
 
Pri nas je krasno vreme, samo mrzlo in tud ne grem dopoldan ven. Včeraj sva šle za eno uro, samo ni bil mraz.Bom popoldan nadoknadila, sedaj pa še malo na RR poklofam, da bomo bližje zastavljenemu cilju.

< Sporočilo je popravil Estrella* -- 12.2.2009 9:32:29 >

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:32:03   
barbaw
Maja je čisto mirna in zgleda kot da bo vsak čas sede zaspala. user posted image  Še nikoli ni bila taka. Je zgleda fejst utrujena. Jo grem v posteljo popokat potem pa pridem nazaj.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:33:47   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je čisto mirna in zgleda kot da bo vsak čas sede zaspala. user posted image  Še nikoli ni bila taka. Je zgleda fejst utrujena. Jo grem v posteljo popokat potem pa pridem nazaj.


upam, da se kej ne kuha pri Majiuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:33:55   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je čisto mirna in zgleda kot da bo vsak čas sede zaspala. user posted image  Še nikoli ni bila taka. Je zgleda fejst utrujena. Jo grem v posteljo popokat potem pa pridem nazaj.


o,da ne bo zbolelauser posted image  Naša je pa tako sitna kot user posted image . Komaj čakam , da jo dam spat, samo bom čakala dobro urouser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:34:37   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pralni stoj opral brez problemauser posted image user posted image Sem imela pa že ogledanga novega, just in caseuser posted image Samo ima  večja zmrzovalna omara prednost. Imam tako s 4 predali in je absolutno premajhnauser posted image
 
Pri nas je krasno vreme, samo mrzlo in tud ne grem dopoldan ven. Včeraj sva šle za eno uro, samo ni bil mraz.Bom popoldan nadoknadila, sedaj pa še malo na RR poklofam, da bomo bližje zastavljenemu cilju.


jaz tud počakam še kako uro in letim ven, upam sam da mi takrat ne bo Filip mrkniluser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:37:43   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je čisto mirna in zgleda kot da bo vsak čas sede zaspala. user posted image  Še nikoli ni bila taka. Je zgleda fejst utrujena. Jo grem v posteljo popokat potem pa pridem nazaj.


o,da ne bo zbolelauser posted image  Naša je pa tako sitna kot user posted image . Komaj čakam , da jo dam spat, samo bom čakala dobro urouser posted image


Kak je siten Videk. Zdaj sem ga dala v prenosno postlico med igrače, pa slišiš samo mmmmm, eeeeeeee, maaaaaa, vuuuuuuuu, jamranje sto na uro. Če bi ga sedaj dala v voziček, ali pa v avto, bi pa bil mir. Pravi potepuh. Če pa imamo minus zunaj. user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:38:45   
barbaw
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Če bi vedele v kakšnem stanju je bila kopalnica prej bi rekle, da je to mojstrsko delo. Ne vem, če so kje slike kako je to prej zgledalo. Tu je bil včasih vhod, ki je nekje slikan, od znotraj pa bi mogla poiskat, ker se mi zdi, da obstaja 1 slika ali 2. V glavnem bila je katastrofa in je tale mojster res dobro opravil svoje delo, da so ploščice ravno položene.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:38:50   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je čisto mirna in zgleda kot da bo vsak čas sede zaspala. user posted image  Še nikoli ni bila taka. Je zgleda fejst utrujena. Jo grem v posteljo popokat potem pa pridem nazaj.


Upam, da ti res ne zboli, midva z Vidkom bi šla počasi z Majičko na kavico, pa njeno mamico bi tudi sabo vzelauser posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:41:22   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je čisto mirna in zgleda kot da bo vsak čas sede zaspala. user posted image  Še nikoli ni bila taka. Je zgleda fejst utrujena. Jo grem v posteljo popokat potem pa pridem nazaj.


Upam, da ti res ne zboli, midva z Vidkom bi šla počasi z Majičko na kavico, pa njeno mamico bi tudi sabo vzelauser posted image


Zdaj je kar fajn prehlajena in ne bi rada, da bi Vid kaj pobral od nje. Bi imela slabo vest. Drugače bi jaz tudi z veseljem šla in sem upala, da bova šli že ta teden ampak res ne upam zaradi Vida.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:41:24   
špelin@
Pri nas je tudi zunaj minus, ampak sva bila z Gregijem že pred osmo na terenu z vozičkom, ker sva peljala malo piko v vrtec user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:43:09   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Če bi vedele v kakšnem stanju je bila kopalnica prej bi rekle, da je to mojstrsko delo. Ne vem, če so kje slike kako je to prej zgledalo. Tu je bil včasih vhod, ki je nekje slikan, od znotraj pa bi mogla poiskat, ker se mi zdi, da obstaja 1 slika ali 2. V glavnem bila je katastrofa in je tale mojster res dobro opravil svoje delo, da so ploščice ravno položene.


full fensi kopalnicauser posted image user posted image user posted image user posted image , no mave pa iste ročke v kopalnici s tem da mam jaz take še v otroški sobiuser posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:43:13   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Če bi vedele v kakšnem stanju je bila kopalnica prej bi rekle, da je to mojstrsko delo. Ne vem, če so kje slike kako je to prej zgledalo. Tu je bil včasih vhod, ki je nekje slikan, od znotraj pa bi mogla poiskat, ker se mi zdi, da obstaja 1 slika ali 2. V glavnem bila je katastrofa in je tale mojster res dobro opravil svoje delo, da so ploščice ravno položene.


Lepa in velika kopalnicauser posted image  Naša spodnja kopalnica je v enaki barvni kombinacijiuser posted image Spet podobno

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:44:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Če bi vedele v kakšnem stanju je bila kopalnica prej bi rekle, da je to mojstrsko delo. Ne vem, če so kje slike kako je to prej zgledalo. Tu je bil včasih vhod, ki je nekje slikan, od znotraj pa bi mogla poiskat, ker se mi zdi, da obstaja 1 slika ali 2. V glavnem bila je katastrofa in je tale mojster res dobro opravil svoje delo, da so ploščice ravno položene.

O, kako lepo user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:46:05   
špelin@
Gregi je siten in zaspan, greva midva na sonček user posted image  Je.beš mraz user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:46:24   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
.

Lepa in velika kopalnicauser posted image  Naša spodnja kopalnica je v enaki barvni kombinacijiuser posted image Spet podobno


vidve sta mi pa nekaj sumljivi, je mal preveč podobnosti-tud glede otrokuser posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:46:53   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Lepa in velika kopalnicauser posted image  Naša spodnja kopalnica je v enaki barvni kombinacijiuser posted image Spet podobno


Velika je 6 kvadratov. postavitev bi bila malo drugačna, če bi bilo čisto po moje. Sva pa z mojim te "navadne" ploščice skombinirala tako, da zgleda malo boljša kopalnica. Denarja glih ni bilo na pretek, ampak se da z barvami in nekaj bordure krasno skombinirat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 9:47:58   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
.

Lepa in velika kopalnicauser posted image  Naša spodnja kopalnica je v enaki barvni kombinacijiuser posted image Spet podobno


vidve sta mi pa nekaj sumljivi, je mal preveč podobnosti-tud glede otrokuser posted image user posted image



Ne vem kaj je to. user posted image    user posted image  Ful stvari se poklapa. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?