|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:10   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

Mi smo že porihtani, vstali smo malo pred 8 uro. Je pa zadnje čase Videk tako siten dopoldan, da bi bil samo na rokah. Imam roke že kot opica, čisto pri petah mi že visijo.


Je pa ušššššš danes od zunaj, tako da boma malo kasneje šla na sprehod, sedaj boma čakala poštarja, če bo prinesel kroglice od Anitke.

Tam nekje na 166 strani sem včeraj ostala, grem malo prebrat, če se me bo lump usmilil.





Tole mi je ful znano in ti lahko samo povem, da mine. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:16   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Zjutrej user posted image
 
Kaj nej rečem..... naša Manca je donc rekla ob 4.30 DOST JE SPANJA, DEJMO VSTAT user posted image  in tako je blo. Se že zdej vidi kdo je šefica v bajti user posted image . Tako da sva že pred atijem vstale, pa on vstane ob 4.45 za v službo.
 
Sva že pojedle obilen zajtrk obe, Manca je že nakidala plenico user posted image , sedaj pa zlaga igrače ven iz škatle, mami pa mal na RR z enim učem gleda user posted image


Uf, tole je pa kriza. user posted image user posted image user posted image  Upam, da si se malo naspala med prvo rundo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:20   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Mene pa spet lenoba hvatauser posted image Toliko imam za narest, pa kar čmurim tu za PCjemuser posted image


enakouser posted image user posted image , sam zraven pa še kako puzzlo sestavim, ker mi ne da mira



Jaz tudi zelo rada sestavljam puzzle, imam še 2x 1000 puzzlov za sestavit, pa nimam prostora sedaj. Sem pa od mojega user posted image dobila za prvo božično darilo puzzle, skupaj sma bila ravno teden dni, da je imel izgovor, da mi je hodil pomagat puzzle zlagat user posted image user posted image user posted image . Puzzli so že zdavnaj sestavljeni, on je pa še zmeraj pri meni.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a si jih dala v okvir



Seveda. Imam že 4 slike, 3x po 1000 in 1x 1500. Dvojne pa še čakajo.


Jaz sem pri mami pustila zdaj pa ne vem ali 5000 ali 6000. Je pa slika velika 1,5x1m. Ful je lepa in v okvirju.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

punce pomoč prosim, kupit moram čevelje za AT, da bo lahko vzunaj hodila, saj vem da je bilo že veliko napisanega na to temo, pa vseeno bi prosila, če ima katera kak link od dobrih ter. čevljčkov za malčkeuser posted image

jst ji bom kupovala cicibanove. so malo dražji, a baje kvalitetni! ¸linka na žalost ne najdem! user posted image
je reku user posted image  da pri dveh stvareh za evo ne boma šparala: pri avtosedežu in čevljih! user posted image


enakouser posted image user posted image user posted image user posted image




Dobro razmišljanje od user posted image .

Pa Elefanten čevlji od Deichmana so tudi vredu, imajo nek nov sistem podplata. Za pogledat so.


ja saj jaz imam tudi namen kupiti kaj bolj kvalitetnega, sam tu na netu nič ne najdemuser posted image , bo treba mal v LJ pogledat. Anja itak v vozičke ne mara, no edino ko je zaspana, v kingurujčku tudi ne, zato ji bom kupila čevljčke pa naj damica kar hodiuser posted image , če se ne želi furatuser posted image

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:25   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaka je dobil v vrtcu eno knjigico, ki jo bo moral jutri pripovedat. Upam, da bo sploh znal "interpretirat", če lahko temu tako rečemo pri 3 letih. user posted image  Vzgojiteljice pomagajo in upam, da bo vsaj nekaj izustil.

A to že pri 3. letih? user posted image  Naša bi verjetno kaj nekaj po svoje po slikah nakladala user posted image


Moram ti povedat, da ko sva že prvič prebrala pravljico je znal veliko povedat. Potem pa sva jo prebrala vsega skupaj 4x in je znal v bistvu vse povedat kot je treba. Me zanima kaj bo vzgojiteljica povedala. itak jim pomagajo, ampak je znal tud sam brez pomoči za moje pojme zelo dobro.

Vzorec za življenjepis je pa kot ena obnova na brzino po alinejah.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:27   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Se moram malo pohvalit, moja princess je ravnokar prepuzala  iz svoje sobe v kuhinjouser posted image , joooj kok je to noro gledatuser posted image , tako da smo tudi mi očitno od danes v klubu puzačovuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  AT

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:31   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

Filip  zaspal prvo rundo in me prav zanima kolk časa bo trajaluser posted image , zdej grem pa še mal posrat in ko se zbudi letivam mal na sončekuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Joj sorry, saj vem, da si mislila pospravtuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:33   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Eno vprašanje. A se kje dobijo kakšni magneti, bolj otroški, da bi jih lahko na hladilnik pripopala, ker Vidku je to zelo zanimivo, imam namreč keramične, pa se bojim, da bi se poškodoval poleg njih. S hojico vedno manevrira po kuhinji in meče te magnete.


Tudi BC jih ima, pa še kje bi se našlo. V Leclercu poglej samo jih boš verjetno mogla iskat med barvicami  in .....

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:36   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Se moram malo pohvalit, moja princess je ravnokar prepuzala  iz svoje sobe v kuhinjouser posted image , joooj kok je to noro gledatuser posted image , tako da smo tudi mi očitno od danes v klubu puzačovuser posted image


no super, zdej ko se bomo dobile, bomo bolj malo čvekale, bomo mogle kr gledat kje so naši user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image jih bo treba dat na povodec



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:38   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

dobro jutro!
user posted image
midve sva že od P. T:9100g, V:73cm, OG:47cm! user posted image
sem včeraj opazla, da eva puza! ampak samo na postelji, po tlehi pa še ne! user posted image  bo verjetno kmalu! user posted image  zgorjne enkice so že čisto na koncu! je že čist belo. tako da bodo verjetno že danes ali jutri zunaj! user posted image

je pa blo včeraj malo krize pri varuški! user posted image  kljub temu, da je vstala že ob 6ih, je spala samo 2x po pol ure! pa tudi popoldne ni doma nič spala! je pa mrknila ob 7ih, pa se zjutraj ob 7ih zbudla! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  za konkretno punco
pri varuški pa bo tudi boljše. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:40   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Danes so prišli delavci pogledatn "ugasel " kolektor in seveda ugotovila, tisko kar je že moj, da PUŠČA!!!!!!So nas nategili 100 na uro, ko so nam prodali to zadevo brez antifriza, češ, da je precej večji izkoristek in da ne bo zmrznilo, sedaj baje dobijo v ponedeljek kolektor iz nemčije in ga bodo zamenjali in dodali v sistem antifrizuser posted image user posted image user posted image user posted image Sem jezna kot sto hudičev!


Valjar!!!!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:43   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Naše spanje ok, ne tako zelo kot včeraj, ampak ok user posted image  Zbujanja so bila kratka in nič vreščanja.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da le ni več vreščanja pa je noč dosti lažja, a ne?
 
Včeraj sem pri homeopatu dobila zdravilo za mojo migreno, upam, da bo pomagalo.

Držim pestke, da bo zdravilo pomagalo.

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Sem pa ta teden brala v Slovenskih novicah kako sta dva psa ubila trimesečnega dojenčka v posteljiciuser posted image user posted image

??? user posted image

Sem se tudi jaz razjokala zraven. Dojenčka je čuvala babica in ko sta ponoči spala, sta ga psa ubilauser posted image user posted image





Tukaj pa pri meni ne bi bilo milosti do psov. user posted image  pa tolikokrat je bilo že pisano o mačkah in psih in kačah in ..... Pa nobenega ne izuči.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:46   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

slučajno sem pogledala svoj ticker in ugotovim , da bo Nejc čez 9 dni, star 10 mesecev...omg kako gre čas hitro


user posted image  a že

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:52   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Naš ati pa pride ta teden komaj v soboto popoldan domovuser posted image user posted image , imajo seminar v petek in soboto. HB da je sedaj cel teden v Sarajevu, jutri gre v Zagreb, popoldan pa seminar. Midva pa skoz samauser posted image user posted image . Pa še Valentinovo je v soboto, boste šle kam z user posted image . Jaz bom mojega peljala v kino, potem pa na večerjo, Videk pa gre k moji mami. Aja, plačal pa bo user posted image .user posted image user posted image Jim boste kaj kupile???


Ne gremo nikamor, ker babi ne more bit z Majo niti 15 min, ker jo uniči (Maja babi user posted image ). Kupila? Še ne vem, če bi mu. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:29:58   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Naše spanje ok, ne tako zelo kot včeraj, ampak ok user posted image  Zbujanja so bila kratka in nič vreščanja.
 
Včeraj sem pri homeopatu dobila zdravilo za mojo migreno, upam, da bo pomagalo.

user posted image  za spanje in user posted image user posted image user posted image zdravilo res pomagalo!


tole pa podpišem user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:30:16   
barbaw
user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:32:32   
barbaw
Edina če greš prav v trgovino Ciciban imajo ful izbire. jaz nisem bila nikoli razočarana. No 1x ko niso imeli št., drugače pa imajo ful čevljev na izbiro. Za Tano vem, da ji ni bilo nič všeč nimam pa pojma kje jih je gledala.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:33:37   
barbaw
user posted image

user posted image

na internetu je ful malo modelov

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:35:02   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

punce pomoč prosim, kupit moram čevelje za AT, da bo lahko vzunaj hodila, saj vem da je bilo že veliko napisanega na to temo, pa vseeno bi prosila, če ima katera kak link od dobrih ter. čevljčkov za malčkeuser posted image

jst ji bom kupovala cicibanove. so malo dražji, a baje kvalitetni! ¸linka na žalost ne najdem! user posted image
je reku user posted image  da pri dveh stvareh za evo ne boma šparala: pri avtosedežu in čevljih! user posted image


http://www.ciciban.info/Start.aspx?uui=128789080370720000

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:36:16   
špelin@
Midva sva nazaj, Gregi zaenkrat še spančka, ampak ko se bo zbudil, bo rjul, ker bo laaaaačeeeeeeeeeeen user posted image  Se pa na sprehodu ni vdal in ni vdal, je kar držal oči odprte user posted image  Joj, kako je zunaj luštno, tak prijeten sonček user posted image

Zdaj pa naj še toliko dremlje, da pojem tale moj sendvič user posted image

Ne, nisem utegnila pojesti, se je mali prej zbudil in je bilo treba nahraniti njega. Zdaj pa res nad sendvič user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Naš ati pa pride ta teden komaj v soboto popoldan domovuser posted image user posted image , imajo seminar v petek in soboto. HB da je sedaj cel teden v Sarajevu, jutri gre v Zagreb, popoldan pa seminar. Midva pa skoz samauser posted image user posted image . Pa še Valentinovo je v soboto, boste šle kam z user posted image . Jaz bom mojega peljala v kino, potem pa na večerjo, Videk pa gre k moji mami. Aja, plačal pa bo user posted image .user posted image user posted image Jim boste kaj kupile???

user posted image  Dvomim, da bova midva kam šla, no, mogoče bomo šli vsi skupaj user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Eno vprašanje. A se kje dobijo kakšni magneti, bolj otroški, da bi jih lahko na hladilnik pripopala, ker Vidku je to zelo zanimivo, imam namreč keramične, pa se bojim, da bi se poškodoval poleg njih. S hojico vedno manevrira po kuhinji in meče te magnete.

Take velike plastične črke (magnetne) dobiš v vseh trgovinah z otroškimi zadevami. Magneti v Müllerju so ful lepi, ampak draaaaagi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image

Tak vzorc je pa pri nasuser posted image

Lepo user posted image
 
Za Vidka in za Majo: user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sesil
aneja se že dviga ob opori in stoji. kaj več ji še ne gre. sam me full preseneča te dni.

user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
user posted image user posted image user posted image  Gospa je pojedla samo 100g in fertik zaprla usta in ni šans, da bi še kaj. To obdobje borb že kar nekaj časa traja in jo imam že vrh glave, sem prav zmatrana od tega hranjenja.

Od 100 g je čisto lepo sita, nehaj se sekirat.

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Vzorec za življenjepis je pa kot ena obnova na brzino po alinejah.

Aha. Take sem jaz vedno prilagala prošnji user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:36:19   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

punce pomoč prosim, kupit moram čevelje za AT, da bo lahko vzunaj hodila, saj vem da je bilo že veliko napisanega na to temo, pa vseeno bi prosila, če ima katera kak link od dobrih ter. čevljčkov za malčkeuser posted image

jst ji bom kupovala cicibanove. so malo dražji, a baje kvalitetni! ¸linka na žalost ne najdem! user posted image
je reku user posted image  da pri dveh stvareh za evo ne boma šparala: pri avtosedežu in čevljih! user posted image


http://www.ciciban.info/Start.aspx?uui=128789080370720000

user posted image user posted image user posted image


Mene je tale.info vedno jeb...čkal in sem si zapomnila. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:38:09   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Tole moram dat gor, ker sem jo čisto po naključju našla in se nasmejala.

user posted image


Kje si pa to našlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?



Pri stricu googlu. user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:39:18   
nia5
Dobro jutro oz dan, sem pa le uspela prebrat, uh ste ble pridne.
Spanje ok, sem se že navadila na zbujanje user posted image , ko bi se le! Zdaj pa Nia končno panča prvo rundo, sem jo komaj uspavala, oh ti zobki.

Zdaj pa hitro par komentarjev, pol pa cote obesit, kuhinjo pospravit, če se prej frača ne zbudi.

SS grozljivka da sta tako zgodaj vstale user posted image

Špelin upam da ti homeopatsko zdravilo kaj pomaga

Barbaw ful imate lepo kopalnico user posted image

Suzy user posted image za mere

Jana a ti Nejc 5 ur zdrže pokonci, moja le 2, po treh urah pa je cota user posted image

Mafi, Hijenca vidve pa sta mahjene na puzzle user posted image

Sesil bravo za Anejo in postavljanje na nogice user posted image


Eno pitanje, a vaši user posted image kdaj zaspijo na trebuščku s pokrčenimi nogicami? Nia če zaspi sama zvečer (kar je redko) in tudi ponoči ko se premešča se namesti v ta položaj user posted image , zdi se mi tako neudobno, a ji zgleda paše user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:42:21   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nia5


Eno pitanje, a vaši user posted image kdaj zaspijo na trebuščku s pokrčenimi nogicami? Nia če zaspi sama zvečer (kar je redko) in tudi ponoči ko se premešča se namesti v ta položaj user posted image , zdi se mi tako neudobno, a ji zgleda paše user posted image



Jaka je tako spal, Maja pa ne.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 11:55:09   
špelin@
A je tegale že katera objavila tu gor? user posted image

Snaha reče tašči: Vi pa tako dobro izgledate...
Idealna bi bila za kakega kitajskega slikarja.
Tašča pa vzvišena vpraša: Zakaj ravno kitajskega?
In snaha dotolče: Oni radi slikajo zmaje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?