|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JULIJKE
25.4.2005 7:32:11   
Dari

Dobro jutro!

Jaz sem že čist budna, sem se popolnoma zbudila, ko sem stopila na vago! :ups: V enem tednu sem se zredila za 1,2kg!!!! Sicer sem pa prejšni teden res jedla za dva. Tako da sem do zdaj pridelala že skoraj 9 kg. Se mi zdi da bo mojih načrtovanih +12 v celi nosečnosti splavalo po vodi. :zmeden: Pa bo že. Sicer pa sem :duda: že povedala, da ta teden bova pa malo pazila in malo manj jedla. Če bo ratalo :zmeden2:

Glavno da je :duda: zadovoljen. Skače da je veselje 9nebesa in z :love: se kar ne moreva nagledat premikajočega trebuščka. :bravo:

Lep (spet) deževen dan :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JULIJKE
25.4.2005 7:44:11   
CIPRESA
Dobro jutro!!

Sem pa mislila da nas bom danes jaz prestavila malo višje, pa si me prehitela.
Danes bom spekla pehtranovo potico, ker si jo že takooo zelooo želim.
Zaradi KG dari pa jaz sem jih pridelala že 9,5KG in na vsak teden mi gre še vedno za pol KG gor, pa ne pretiravam pri hrani, tako da nevem , mislim da raste naša bebika.

Drugače pa tudi pri nas dežuje in je slabo vreme, pol pa nimam kaj počet kot viset tu gor, pa kuhat pa še probam odmislit, ker imam jutri popoldan pregled in me je že danes malo strah kaj bom spet zvedela da je narobe. Ker pri moji ginekologinji skoraj ni bilo pregleda da mi nebi na nekaj opozorila in povedala da "to pa ni dobro...", upam samo da mi ne bo zamorila prvomajskih praznikov.

Tudi moj trebušček skače sem in tja in se pol ful smejiva in ugotavljava kaj dela. Ziher kakšne prevale. takrat imam tudi jaz občutek da mi bo kar ven pogledal.

Lep deževen dan tudi jaz želim vsem julijkam pa se pišemo.

CIPRESA:nosecka:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JULIJKE
25.4.2005 7:55:07   
petraCBU
Dobro jutro :zaspan:
Kavo spijem, pa v (materinsko) šolo. Danes zadnjič, pol pa upam, da bo vsaj še 2 meseca "počitnic" :)-

Joj, Cipresa, od vsega na svetu najbolj obožujem pehtranovo potico, njamiiii :bravo: , sama je pa še spečt ne znam :( Nisem preveč pekovsko-slaščičarske sorte :ups:
Upam, da ti jutri G res (spet) ne zamori, vsekakor nam sporoči!

:modri: in :roza: sta bila ponoči ful pridna (sem spala kot :angel: ), zdajle me bosta pa vsak čas s stola prebrnila :)

Mejte se, jaz se grem "izobraževat"!
P.

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   JULIJKE
25.4.2005 9:05:45   
Dari

Ne boš verjela Cipresa, ampak jaz sem pa v soboto spekla pehtranovo potico. :bravo: Njami. In upam, da bo jutri tvoja G pozitivno naravnana, in da bo vse OK. In hvala za tolažbo pri kilcah...
Jaz pa še ne vem, al grem v šolo maja ali šele jinija - čakam na pošto.
Sicer pa zgubljam živce, ker na ploščice za v kopalnico čakava že dva meseca, in naj bi prišle prejšni teden v četrtek, pa niso, pol v soboto, pa spet niso, pa dons jih tud še ni in ne vejo če bodo jutri... Menda ta teden pa res. Ne vem kaj naj nardim... Sicer pa se stanovanje počasi počasi spravlja v red...

Papa :metulj:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JULIJKE
25.4.2005 9:55:54   
Grascakinja
Ooj punce,

dober dan še od mene. Sem bolj slabo spala - bejbi ima telovadbo :sloncek: da je joj, pa še moj se je vrtel poleg mene kot na ražnju. Tak zamorjen dan je bil včeraj, da še spat nisem mogla, na... :(

Vidite, jaz sem se pa namesto pehtranovih potic ubadala s :torta:"pecivom":torta: iz albert keksov in pudinga :)-. Ampak jaz ga imam raje kot pehtranovo potico!

Dans moram na predzadnjo šolo za starše, potem pa še enkrat maja - sva zamudila :grrr: najpomembnejše predavanje, ker sem morala takrat pod mus na pregled.

Kile so stagnirale na 7+ :bravo: in molim, da tako ostane.
Aja, kolikor vem, Dari, se ponavadi v zadnjem mesecu nosečnosti ne zrediš nič kaj dosti, tako da boš lahko še ujela svojih 12!

Počutim se pa kot vreme.:(( Sem tkooooooo občutljiva, da me je komaj za prenašat :hudicek:. Rada bi mal pozornosti pa crkljanja, moj dragi je pa bolj v hiši in delu in vse drugje.... jaz pa z dolgo faco okol hodim, sej vem, da mora delat, ampak men tkooooooo manjka. No, saj včeraj se je mal posvetil trebušku, tako da je popravil vtis. Se mi kar smili ta teden, moj dragi...:love:

Aja, sem dala not dve novi slikci :nosecka: buškota, če katero zanima...

Cipreska, držim pesti, da bo šlo vse kul na pregledu, pa poročaj!!! :bravo::bravo::bravo:

Se beremo pupe moje:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JULIJKE
25.4.2005 10:00:03   
Meceno
Jaz bi tudi raje kuhala , pa šla na sprehod , pa ,...

Ker je bila polna luna , sem se učila oz čisto nič ni šlo v glavo , jutri pa pišem , mislim da bom prečula tole noč , pa se učila tja do 15.ure naslednji dan , drugače pogorim in ne bom naredila :((:((:((:((
Sicer bo to odvisno tudi od :duda: kako bo ona tole sploh prenesla , ker je :duda: sedaj na prvem mestu .
PLONKIČI :bravo::bravo::bravo: , kaj bi človek brez njih .

Punce moram it ,....:((

Lp Meceno

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JULIJKE
25.4.2005 10:02:19   
Grascakinja
Meceno držimo pesti za tvoj izpit!!!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   JULIJKE
25.4.2005 10:04:08   
Meceno
Hvala , leb bauhi , :bravo::bravo::bravo:

Pa-pa :((

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   JULIJKE
25.4.2005 10:46:29   
mayci
Lep pozdravček, pa čeprav deževen, še od mene. Berem, da pri vseh :duda: lepo telovadijo, tudi moj ni nobena izjema. Je tolk fino gledat, kako trebuh skače!
V zadnjem tednu so se mi mere malo spremenile, tako da je zdaj obseg bušija 102, kilce pa +6.:)
Midva z :love: sva pa v petek zaključila s šolo za starše, tako da sva zdaj "diplomirana" (se hecam). Komaj pa čakava, da bo šlo zares! A vam tudi nosečnost tako hitro mineva?
Za zdaj se poslavljam, pa vas vse :nosecka: lepo pozdravljam, pa si pišemo!
:kuza:

Mayci (27t) in :duda:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   JULIJKE
25.4.2005 10:57:59   
anckabancka
Pa še jaz.
Pupa25, kakšen bauhi! :bravo:
Tudi jaz sem dones odkrila, da moj tudi raste! Obseg je že celih 95! V enem tednu za nekaj cm! Mogoče pa je to posledica sobotne roštiljade, pa včerajšnje ribje pojedine... V glavnem, mislim, da tehtnice ta teden ne bom obiskala. :ups:

Ja, tale dež je kar tečen, komaj čakam da bo muhasti april mimo in posije sonček spet topleje, da začnemo razkazovat trebuščke!

Šola za starše naju čaka pa v maju. Upam, da ne bo prehudo sedet tolk časa. Že zdej težko sedim pri miru dlje časa in se kar naprej presedam, pa noge prestavljam. Moram kar vsake tolk časa mal vstat pa se pretegnit... Kaj še bo čez kak mesec. :zmeden:

Ampak najbolj važn je, da :duda: pridno brca. Kakšen dan me kar malo skrbi, ker ni tako živahen, ampak potem naslednji dan vse nadoknadi in me zbrca še za nazaj in naprej...

Punce uživajte!

Anči :muca:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   JULIJKE
25.4.2005 11:03:45   
mayci
O lep pozdravček anckabancka! Sem ravno hotela k mojemu sporočilu dodati še pozdravčke zate in za Vekico, pa sem vidla, da si ravnokar pisala. Upam, da ti učenje ne dela preveč težav, pa da se kmalu dobiva na sončku na sprehodu!:)

Mayci

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   JULIJKE
25.4.2005 12:48:15   
Anonimen
Danes imam spet pregled.
+ 8 kg
obseg trebuščka 109 cm
počutje vedno bolje
brcike iz dneva v dan močnejše
še 77 dni do PDP - jupi

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?