|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 10:20:48   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Punce hojla!

Felix, vidim, da sprašuješ po podatkih. Jaz imam jutri pregled, tako da bom jutri sporočila. Se pa nisem nič javljala ker doma nisem mela neta. No zdaj so nam ga pa končno priklopili, tako da bom lahko kaj več pisala od zdaj naprej. Grejo pa kile kar gor odkar sem doma. Edino obseg trebuha ostaja isti

Se je pa v tem času, kar nisem bila nič na RR kar veliko zgodilo;
- konec januarja sem končno zaključila moje šolanje na višji šoli;
- v začetku februarja sem jaz naštela že 31 let user posted image , Tilen pa je upihnil 4. svečko. Tako da je bilo kar pestro.

No zdaj grem pa mal pošnofat po RR


dana, čestitke za vse pomembne dogodke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 10:21:15   
ada2
ok, nekaj mi ni jasno....

dala sem že 2 user posted image  in 2 poroda skozi, zdaj pa enostavno ne vem več kaj je kaj in kaj se dogajauser posted image user posted image user posted image

v glavnem...

cel mesec sem imela rjav izcedek, precej močen, moj G je samo govoril, da je to normalno... v petek ponoči je bil ta izcedek bolj gost, roza, tak zdrizast, pa vmes neke kepice kot čigumi (čep?), po tistem pa nič več izcedka...

torej, ne prvič, ne drugič se mi ni odluščil čep, niti mi ni voda odtekla, niti nisem doma popadkov dobila, vedno je bilo tako, da sem šla na rok v bolnico, so me pogledali in rekli, da naj kar notri ostanem, da bo kmalu in vedno je še isti dan bilo....

zdaj pa..... če je bil tisto v petek res čep, kako dolgo traja potem do popadkov ali kakih drugih znakov? v šoli smo se pred leti učili, da nekako ne več kot 2 dni...

joj, sem skomplicirala, ampak res sem že čisto naveličana vsega

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 10:22:08   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

Dobro jutro,

spet nas je prebudilo sonce in obeta se spet krasen dan

Lija je cortek neskončen hvala Sara, da si nalimala slikce

Vsem, ki vas ni bilo na dekliščini je oproščeno, lahko pa vam je žal, ker je blo lušnooo

No tako, a sem še kaj pozabla? Mislim, da ne...

lepo prebujanje vam želim



hvala, hvala user posted image  kakšni so pa danes plani, še zadnji dan koruznica? user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 10:23:51   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

ok, nekaj mi ni jasno....

dala sem že 2 user posted image  in 2 poroda skozi, zdaj pa enostavno ne vem več kaj je kaj in kaj se dogajauser posted image user posted image user posted image

v glavnem...

cel mesec sem imela rjav izcedek, precej močen, moj G je samo govoril, da je to normalno... v petek ponoči je bil ta izcedek bolj gost, roza, tak zdrizast, pa vmes neke kepice kot čigumi (čep?), po tistem pa nič več izcedka...

torej, ne prvič, ne drugič se mi ni odluščil čep, niti mi ni voda odtekla, niti nisem doma popadkov dobila, vedno je bilo tako, da sem šla na rok v bolnico, so me pogledali in rekli, da naj kar notri ostanem, da bo kmalu in vedno je še isti dan bilo....

zdaj pa..... če je bil tisto v petek res čep, kako dolgo traja potem do popadkov ali kakih drugih znakov? v šoli smo se pred leti učili, da nekako ne več kot 2 dni...

joj, sem skomplicirala, ampak res sem že čisto naveličana vsega


mislim, da lahko tudi 14 dni traja... in če se ne motim, je ena napisala, da ji je čep odpadel cel mesec pred dejanskim porodom, tako da brez skrbi, lahko še mirno tipkaš z nami in čakaš marec user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 10:27:57   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

prvo velike ČESTITKE jasni oz novi mladi družinici.

Jaz pa bi ponovno potrebovala vaše nasvete, ker se že smilim sama sebi malo :). Sploh nisem navajena biti bolana, zadnje tedne pa me vse najde.

Skratka :
Prvo sem teden dni imela vse zamešeno ( nos, otečene bezgavke, glavobol )...danes ponoči pa se mi je vnelo desno uho in tiste, ki ste imele vnetje ušesa veste kako to boli.

Po telefonu so rekli, da predpišejo antibiotik - ki je tudi za nosečnice, pa me zanimajo še kakšne druge možne varijante, saj ne želim zdaj na koncu na antibiotike.

Ker je nedelja se dežurni zdravnik sploh ne oglasi in so se javili le v lekarni...jutri bom tako šla zdravnici, zanima me kako bi si danes lahko olajšala bolečine.

Res pa si ne želim rojevat s zamašenim nosom in vnetim ušesom, ker vedno ko vdihnem mi poči v ušesu in me zaboli, ter si ne zamišljam kako bi to izgledalo, med predihavanjem popadkov user posted image user posted image

hvala


ko sem bila majhna, smo vnetje ušes zdravili s toplim oljem - segreješ olje kar na žlički, potem ga pa popivnaš z vatko in vatko zatlačiš v uho, kakšno kapljico pa pustiš, da steče v notranjost ušesa. Pazi samo, da se ne spečeš. Meni je to vedno pomagalo. Če pa imaš kje na vrtu ali v kakšnem lončku netresk, pa stisneš listek in pridobljeno tekočino ravno tako segreješ in z vatko daš v uho.
user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 10:50:26   
_andreja_
čestitke tasa_m za lijo in  jjasni za leona user posted image  veliko cartanja


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 11:01:25   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

evo nekaj slikic od danes :.D

user posted image    ----> tomaz

user posted image   ------> anze

user posted image    ------> Lija se carta pri mamici

user posted image -------> mamica Natasa

user posted image   -----> Lija & mami Natasa

user posted image   -----> Lija

user posted image   ----> Lija spancka





ma kako smo luškani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 11:04:51   
mama_milchy
Dobro jutro,

a prihajate k sebi od dekliščine; sej ste čisto pafff....ej, dan brez kavice in zajtrka - kako ste pa to začele.....nič, bom jaz postregla nekaj na hitro

user posted image

in seveda

user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 11:06:35   
Lorencia
FELIX
najlepša hvala za domače nasvete :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 11:12:42   
Lolita23
Men je uspel generalno pospravit kuhinjo verjetno zadnjič pred porodom,včeraj sem otroško, ostaneta mi spalnica in kuhinja , še hodnik upam danes.user posted image Upam le, da nič ne pospešim.user posted image  

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 11:32:19   
trinity22
Jutro ...

Lolita ti pa si pridna ... kar previdno in počasi ... zgleda pa da nam vsem tale gnezditveni nagon ne da mira ... jaz sem tudi prejšnji teden posprvljala in pripravljala ... danes pa počivam, saj je nedelja ... Ne spomnim se kdaj sem bila zadnjič tako brez dela ... mogoče v osnovni šoliuser posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte ...
Aja v album sem pripopala tri slikce našega otroškega kotička, ki čaka na našo princeso ...

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 11:39:17   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Jutro ...

Lolita ti pa si pridna ... kar previdno in počasi ... zgleda pa da nam vsem tale gnezditveni nagon ne da mira ... jaz sem tudi prejšnji teden posprvljala in pripravljala ... danes pa počivam, saj je nedelja ... Ne spomnim se kdaj sem bila zadnjič tako brez dela ... mogoče v osnovni šoliuser posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte ...
Aja v album sem pripopala tri slikce našega otroškega kotička, ki čaka na našo princeso ...


zelo je lepouser posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 11:48:38   
lejca
Dan..

Sem se odlocila,da od danasnje nedelje kuham vsako nedeljo domace tradizionalno slovensko nedeljsko kosilo user posted image user posted image user posted image ....upam,da mi bo ratalo user posted image .

ma sem zmatrana, nc tud v sopinge ne grem vec, dost je blo...vceraj se zadnji nakupi,pa itak vem,da ziher se kej manjka...ma ne mignem vec niti s prstom.

Pupa zelo mi je zal,da nisem mogla prit na dekliscino user posted image user posted image user posted image , sem pa bila z mislimi na RR in jutri seveda z iskrenimi zeljami tudi .

Dans so me zbudili ze ob osmih, tast je neki ropotal po bajti pa me je zbudu in sem seveda vstala...kaj pa drugega...pa odlocla sem se ,da se ne bom vec tolk pritozevala nad njimi,ker mal prevec zamorim mojegauser posted image . bomo ze kako.
trenutno sem sama doma, poslusam Boltona in se derem (pojem ) na ves glas...moj je sel mal z motorjem naokrog pa me se zdej ni poklicu, me skrbi ,ampak ga nocem poklicat niti jaz...da ne bo mislu da ga kontroliram..pol mu jih bom pa itak napela....

Po kuhni mi disi po juhiciuser posted image user posted image user posted image , men se pa tak spi...ampak bom sla spat popoldne drgac bom se bolj tecnauser posted image user posted image user posted image

cestitke jasni za malega leonauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 11:53:56   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

čestitke tasa_m za lijo in  jjasni za leona user posted image  veliko cartanja



še z moje strani! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 12:00:57   
yania
OOOOO....tudi JJasna je že rodila?....ahhaha, kako mi je smešno, pa take marčevke,a?....ma mislim da bi tudi tiste majčke (pridem marca) malo preoblikovat, pa da bi pisalo gor pridem enkrat okrog marca user posted image user posted image user posted image
ja lepo....


Super fotke...no ravno nalagam moje na računalnik, pa da jih prišpnem v album....ma je Timon tako priden, čisto nič ne joka, oz.le takrat ko se sam zbudi, malo godrnja....včeraj smo imeli že prve obiske, pa smo se imeli prav luštno...mali pa je šel itak od rok do rok, kar nisem ravno pristaš tega, samo so pa bili obiski res zdravi, vsaj kazalo je tako, tako da mu je bilo prav lepo v naročju,,,,,ko so pa šli, je pa malo pojokcal, ma prav čudno, kot bi mu bilo hudo ker grejo...
no danes sem se pa prvič res naspala...na samo 4 urce...ob 22.30 sem samo padla v posteljo...potem se je zbudil ob 2.00 (malo z zamudo), pa sva jedla skoraj do 3.00, no drugič se je zbudil ob 6.30, pa sva bila pol urce pokonci, pa smo zaspali, no potem pa ob 9.30....danes je res ful pančkal, jaz pa trde ko user posted image .....

zdej pa spet aja....
je pa včeraj tako jedel ko smo imeli obiske, vlekel in vlekel...ma sej sem brala tule na netu, da user posted image  ne poje vedno enako...enkrat več enkrat manj...upam da res sam ve, kdaj je dovolj...ker včasih nimam takega občutka.....


in kako ste kaj ve?...PUPA vidim se že pripravljaš....user posted image user posted image za dekliščino...smo mislili na tebe....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 12:03:37   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

ok, nekaj mi ni jasno....

dala sem že 2 user posted image  in 2 poroda skozi, zdaj pa enostavno ne vem več kaj je kaj in kaj se dogajauser posted image user posted image user posted image

v glavnem...

cel mesec sem imela rjav izcedek, precej močen, moj G je samo govoril, da je to normalno... v petek ponoči je bil ta izcedek bolj gost, roza, tak zdrizast, pa vmes neke kepice kot čigumi (čep?), po tistem pa nič več izcedka...

torej, ne prvič, ne drugič se mi ni odluščil čep, niti mi ni voda odtekla, niti nisem doma popadkov dobila, vedno je bilo tako, da sem šla na rok v bolnico, so me pogledali in rekli, da naj kar notri ostanem, da bo kmalu in vedno je še isti dan bilo....

zdaj pa..... če je bil tisto v petek res čep, kako dolgo traja potem do popadkov ali kakih drugih znakov? v šoli smo se pred leti učili, da nekako ne več kot 2 dni...

joj, sem skomplicirala, ampak res sem že čisto naveličana vsega


jaz sem včeraj imela tak izcedek, ki je bil povezan z rahlimi krči a se je stanje do večera umirilo...nisem se šla nikomor pokazati, ker user posted image sem čutila, ne tak intezivno a glavno da sem ga. Danes pa je vse okej...zaenkrat!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 12:21:41   
yania
http://album.ringaraja.net/index.php?page=album&ID=13068&page_number=1


slikice...
nekaj jih še bo...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 12:26:58   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: yania

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album&ID=13068&page_number=1


slikice...
nekaj jih še bo...


prekrasne slike, meni gre kar na jok - ko vidim takšne slike, ker se mi zdi da so čisto napolnjene z čustvi in da kar tisti, ki jih gleda to začuti.

Dobili ste prekrasnega novega člana.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 12:38:29   
lejca
Yania ,kaksnega srcka mas user posted image user posted image user posted image ,zdej pa le cartat...user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 12:39:38   
dana
O yania ti kar zavidam ko je porod že za tabouser posted image . Ko se me tle pogovarjamo o nosečniških tegobah, ti že razlagaš kako se s tamalim futratauser posted image Jaz bi tud najrajš vidla da bi blo to čimprej za mano. Ker me je ful strah spet, da bo velik otrok, tako kot je bil Tilen, in je bil porod težak zarad tega.

ada kako je pa s čepom ti žal ne morem pomagat, ker meni je odtekla voda, potem so se začeli popadki, tako da z raznimi izcedki nimam izkušenj.



(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 12:39:57   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32



jaz sem včeraj imela tak izcedek, ki je bil povezan z rahlimi krči a se je stanje do večera umirilo...nisem se šla nikomor pokazati, ker user posted image sem čutila, ne tak intezivno a glavno da sem ga. Danes pa je vse okej...zaenkrat!



da se ni tud teb zacel user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 12:53:23   
dana
No če sem prav videla se je Pupa poročila ta vikend.
No če to drži, Pupa vama čestitam in želim veliko sreče na skupni poti.

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 13:24:19   
pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

prvo velike ČESTITKE jasni oz novi mladi družinici.

Jaz pa bi ponovno potrebovala vaše nasvete, ker se že smilim sama sebi malo :). Sploh nisem navajena biti bolana, zadnje tedne pa me vse najde.

Skratka :
Prvo sem teden dni imela vse zamešeno ( nos, otečene bezgavke, glavobol )...danes ponoči pa se mi je vnelo desno uho in tiste, ki ste imele vnetje ušesa veste kako to boli.

Po telefonu so rekli, da predpišejo antibiotik - ki je tudi za nosečnice, pa me zanimajo še kakšne druge možne varijante, saj ne želim zdaj na koncu na antibiotike.

Ker je nedelja se dežurni zdravnik sploh ne oglasi in so se javili le v lekarni...jutri bom tako šla zdravnici, zanima me kako bi si danes lahko olajšala bolečine.

Res pa si ne želim rojevat s zamašenim nosom in vnetim ušesom, ker vedno ko vdihnem mi poči v ušesu in me zaboli, ter si ne zamišljam kako bi to izgledalo, med predihavanjem popadkov user posted image user posted image

hvala

probaj s tem kar ti je felix napisala oz. pripopala slikico, če te bo pa ful bolelo pa se nujno pojdi pokazat, ker če je močno vnetje, rabiš antibiotik...pa kar pojdi v dežurno, saj mora biti kdo tam user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 13:26:44   
pocka
yania - luškane slikice user posted image user posted image user posted image

kotički za user posted image - že včeraj je ena (ne spomnem se katera)user posted image nalimala ful lepe slikice od sobice v zeleni barvi, ful mi je všeč user posted image user posted image , trinity, vaša sobica je tudi ful lepa user posted image user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
22.2.2009 13:33:42   
čebeica maja
yanija- cukerčka imaš, kako ja fajn da lepo pančka in papca.

za ušesa je ušesnik-natersnik

previjalni kotički pa so vsak posvoje lušno urejeni

glede izcetka ali čepa pa nimam izkušen, prvič se mi je žačelo s popatki, v porodni mi je g. predru da je voda otekla, kakšne barve je nisem vidla.

< Sporočilo je popravil čebeica maja -- 22.2.2009 13:38:28 >


_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?