|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   7.5 mesecev in še vedno NIČ ne je
23.2.2009 10:53:02   
pety78
Jaz sem čisto obupana. Začeli sva pa malo pred 6. mesecem. Je pojedla že par žličk borovničeve kašice z jogurtom - HIPP. Vse kar skuham, gre stran, ali jaz pojem. user posted image

Jaz sem čisto obupana, ker se še vedno samo doji. Po flaški mleka spije cca 30 ml, potem pa konec in joška naprej. Ponoči tudi joška, joška, joška, ...

Kakšne so vaše izkušnje z neješčimi otroki? Nimava niti enega gostega obroka še. Če je kaj spravila vase, sem jo na fitno, da je usta odprla, potem pa večinoma itak pljune ven. Uf...



_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 7.5 mesecev in še vedno NIČ ne je
23.2.2009 11:37:13   
Erdbeere
Moj drugi sinko je bil 8,5 mesecev izključno dojen, ker ni hotel tud ničesar jest. Je tudi pri cca. 6 mesecih pojedel ze celo banano potem pa konec in do 8,5 meseca nič, potem pa je lepo steklo vse. Upam, da bo pri vas enako.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 7.5 mesecev in še vedno NIČ ne je
23.2.2009 11:41:28   
bskrle
Jaz sem pač dojila, POJEDLI SO KAKŠNO ŽLICO FRUTKA, drugega ne.
No, Nadja je vzela možu iz rok čokoladno napolitanko, ker ji grisin ni bil všeč!
Aja, med 12-14 mesecem so vsi že lepo jedli.Jedli so, če so bili v varstvu drugje.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 7.5 mesecev in še vedno NIČ ne je
23.2.2009 12:17:28   
zmajaz
Naša tudi ni in ni sprejela nobene hrane - nobenega frutka ali kaj podobnega ni marala, kuhane zelenjave tudi ne, sadja ni šans - nič od nič. Isto vse, kar sem ji skuhala je šlo stran. Že ko je videla, da imam žlico v roki je bil jok. Potem sem pač razmišljala, da edino, kar mi preostane je, da najdem nekaj, kar ji bo všeč, ker s siljenjem ne prideš nikamor - otrok samo še bolj odpor dobi. In sem ji poskusila dati Milupino kašico z okusom čokolade (v bistvu neke vrste čokolino, samo da že ima adaptirano mleko not in se samo z vodo meša), ki ji je takoj bila všeč. To je bila v bistvu prva hrana, ki jo je sprejela in vsak dan je pojedla kako žličko več. Potem smo pa postopoma uvajali še druge okuse in drugo hrano. Pri naši so bila potem obdobja, ko je bila pripravljena poskusiti skoraj vse, kar si ji ponudil, pa spet obdobja, ko bi jedla samo čokolino itd. To so pač faze, ki minejo in se sploh ne sekiram več - dam ji pač tisto, kar je pripravljena jesti.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 7.5 mesecev in še vedno NIČ ne je
23.2.2009 13:09:58   
sazi
sem bila podobno obupana, kot ti
pri 10ih mesecih SAMO AM, pa se kuhala, kupovala in počela vsemogoče - tak pač je - hrana mu je še sedaj odveč, pa je star 3 leta - večino energije porabim za prepričevanje in iskanje načina, da kaj poje - težko se je s tem sprijaznit

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 7.5 mesecev in še vedno NIČ ne je
24.2.2009 20:48:51   
lidija***
Skušaj ga hraniti pri mizi, ko jeste tudi sami. Pečen krompirček je zakon. Naša rada brusi dlesni na njemuuser posted image
Suhe hruške imajo ponavadi otroci tudi radi. Če ji jaz ponudim Frutek ali kaj podobnega ponavadi dobim nazajuser posted image user posted image . Prava hrana je zakon!
Veliko potrpežljivostiuser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?