|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 10:57:23   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

morm povedat!
user posted image  je prišel v čet domov in pravi, da so edinega od 6ih dali v LJ, ostale pa v KR. in danes štarta pred 6.uro, da bo pravi čas v LJ, kjer izve, da ne bo v LJ, ampak v MB! user posted image user posted image user posted image  jupiiii!user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 10:59:00   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tally

mafi hvala z a opozorilo čupkota jutri peljeva k P user posted image , ne bom pozabila. hvala tudi vsem za pomoč okrog kuhinje user posted image ,

pa še malo poročam o naši noči. Emilija je spala kot ponavadi, mene je pa neki matralo pa še zdej ne vem kaj mi je bilo.

ob 3 so me zbudile bolečine v trebuhu okrog šivov in postajalo mi je čedalje slabo, pa sem mojega zbudila in šla v kopalnico, on je prišel za mano in je rekel dasem bila tolk bleda skoraj že rumena user posted image in da sem v nezavest padla user posted image . to je trajalo kakšne pol ure da sem se spet kolko tolikko normalno počutila in šla nazaj ležat. še dobro da je bil doma si sploh ne predstavljam kaj bi naredila če bi bil v nočni jaz pa v nezavest pademuser posted image . to se mi še nikoli ni zgodilo user posted image




Ojej Tallyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a se boš šla kaj pokazat k zdravniku?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:00:14   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Kaj naj ti rečem? Veš, kolikokrat se dobesedno zjokam sredi noči, ker imam občutek, da se mi bo kar utrgalo user posted image  Ampak nimam izbire user posted image
Drži se user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Verjamem, da se zjočeš. Jaz sem se tudi občasno, ko nismo in nismo spali. Drži se draga naša prijateljicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:01:26   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

no se morem mal pohvalit... Nejc je včeri naredu sam dva koraka, od user posted image do mene..user posted image ..sej vem da to še nič ne pomeni, ampak sploh nima straha in se kr spusti.


Jeeeeeeeeeeeeejuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:02:03   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaj razmišljam ali naj dam Majo v posteljico spat ali naj grem na sprehod.user posted image  Če grem na zrak se bom ful dobro počutila, če pa grem ležat pa ne vem kako bo, če se bo zbudila po pol ure. user posted image


jaz šibam venuser posted image



sneži user posted image , ne morem niti na sprehod
Je pa Hb že zaspala, zdaj pa grem še jaz ležat.

sneži?! user posted image

user posted image user posted image user posted image
Filip je ratal tako sitn da sem ga dala kar spat, tako da bo treba še mal počakat z vozičkanjemuser posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:02:49   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kje pa je Anitka???user posted image user posted image user posted image


sem hotla že vprašat pa sem rekla da bom še malo počakala


Tukaj semuser posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:03:25   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Jaz to vem... Samo raje bi da bi podnevi pil pa ponoc spal. Ker se mi ze blede od neprespanosti...



Verjamemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:03:52   
Srčekgirll
  • LOKAL
    Klošar je na cesti prosil mimoidočega:
    "Prosim, dajte mi stotaka, ker sem lačen!"
    "Tistim, ki me na cesti prosijo za denar, ne dam nikoli nič!" mu je zabrusil možakar.
    "Kaj pa naj? Naj odprem svoj lokal?"

  • PRVA
    Ko se je nekega večera Eva vrnila domov jo je Adam premlatil.
    "Zakaj me pa tepeš?" je presenečeno stokala Eva.
    "Zato ker mi ne gre iz glave, da si v posteljo zlezla s prvim, ki si ga srečala!"

  • NEŽNOST
    Turist iz Evrope je pripotoval v Afriko. Med potovanjem je v neki pokrajini zagledal nenavaden prizor. Bušmani so na neki jasi spolno občevali z nosorogi. Skomignil je z rameni in šel naprej. Na naslednji jasi je naletel na enak prizor. Na tretji jasi zopet. Ko je prišel na četrto jaso, je na njej zagledal nosoroga, okoli pa nobenega domačina.
    "Bom pa še jaz poskusil!" si je dejal, stopil do nosoroga, si odpel hlače in pričel občevati z njim. Naenkrat je zaslišal smeh in okoli sebe je zagledal množico domorodcev, ki so umirali od smeha, ko so ga opazovali.
    "Kaj pa je tako smešnega?" je vprašal domačine. "Saj tudi vi spolno občujete z nosorogi!"
    "Tudi, samo ne s tako grdimi nosorogi!" mu je odgovoril eden od domorodcev.

  • BREZUPNO
    Sonja je obiskala učiteljico v bolnišnici. Sošolci so želeli izvedeti, kako je z učiteljico.
    "Nobenega upanja ni več!" pojasni Sonja. "Pojutrišnjem bo že v šoli!"


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:03:59   
hijenca
Jaz pa sem Vidku pripravila malico, zunaj je že pripravljen voziček, Videk še spi, sonček se je pa skril. user posted image user posted image Pa vseeno takoj po malici grema malo ven, ker meni že tudi malo primanjkuje lufta.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:04:38   
Srčekgirll
  • SVEŽ ZRAK
    "Čudno, da mest ne zidajo na deželi, kjer je svež zrak," se čudi meščan, ki preživlja počitnice na kmečkem turizmu.

  • "Natakar, ali še imate belo vino,ki sem ga pil včeraj?"
    "Imamo!"
    "Potem mi pa prinesite črnega."

  • MRZLA JUHA
    Natakar, moja juha je hladna!
    "Saj ni čudno, ko pa ste jo naročili pred eno uro."

  • ZAPEČENI ZREZKI
    V tovarniški kantini se je mlad uslužbenec pritoževal nad preveč zapečenim zrezkom.
    "Dragi gospodič," je rekel kuhar," jaz sem zrezke pekel že, ko so vas še dojili."
    "In zakaj jih servirate šele sedaj?"



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:04:51   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Dobro jutro, jaz sem tako žalostna, moja pikica je včeraj zbolela in je tako boga, iz noseka teče non stop, pa še kašlja zraven user posted image . Ponoči je bilo hudo, tako da sma obe danes user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Včeraj sem praznovala roj dan in vas nisem nikakor uspela prit poluknit, saj veste polna bajta pa to user posted image .
Grem poskusit malo za nazaj prebrat.



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:05:07   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Evo, Vid je zaspal prvo rundo, upam da dolgo (1h30minuser posted image ). Jst bom pa tud mal zalegla, če ne bom mogla slučajno babico ( od Vidka prababico)frizirat ( k se mi nč ne dauser posted image ). Kaj bo dns 15.del padel?


Če bomo vredu tipkovnice zagnale, bi lahko danes 15 del padel. Zato kar veselo na delo.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:05:40   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Estrella kje si ti naročila svojo kuhinjo? Kranj, Jesenice, Ljubljana?


V KR


Kje se pa ti skrivaš?


Mal sem pucala kuhinjo. Moram izkoristit, ko je Andraž doma, ker se z Aljo igrauser posted image Ga pa ne boli več uhouser posted image user posted image user posted image


Med počitnicami pa res ne more bit bolan. Je na hitro okreval, to mi je znano, samo mene je skoz pred kontrolko nekaj bolelouser posted image user posted image


_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:06:36   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Jaz to vem... Samo raje bi da bi podnevi pil pa ponoc spal. Ker se mi ze blede od neprespanosti...



Verjamemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Tole pa mora bit hudo, če se tebi ki potrebuješ malo spanja že blede.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:07:11   
hijenca
Nekdo mi trka v kinderpetu. Mislim, da se je škratek zbudil. Zdaj pa grema papat kompot (jabolka in hruška) s keksi sevedauser posted image user posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:09:13   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Estrella kje si ti naročila svojo kuhinjo? Kranj, Jesenice, Ljubljana?


V KR


Kje se pa ti skrivaš?


Mal sem pucala kuhinjo. Moram izkoristit, ko je Andraž doma, ker se z Aljo igrauser posted image Ga pa ne boli več uhouser posted image user posted image user posted image


mogoče je pozabil da so počitnice in je pol spet mal scene naredil da mu nebi bilo treba v šolouser posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:09:32   
aurora28
Dobro jutro oz. dober dan. user posted image Šele zdajle pijem 1. kavo, ker Gal je ubitačen user posted image , nevem kaj mu je, ampak kar tečnari. Noče biti v stajici, nenehtno hoče biti v hojici, kar spet ni vredu, da je veliko časa v njej, potem na rokah se spet buni....a gre kak zob al kaj user posted image Sem mu dala calpol in je prejle zaspal, čeprav zdajle že čujem neko miganje po angelcaru. user posted image

Za vse, ki danes praznujejo iskrene čestitke, še iz naše strani.
user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Ojla
 
joj jaz ne vem več kaj je s tem mojim otrokom.
čez dan ni spala paktično nič in še sedaj ne in ne it spat.
sedaj dremlje mojemu na rokah, samo se bojim da ne bo dolgo trajalo
 
sem vam pa pozabila povedat, da sva bile danes pokonci praktično od 3h zjutraj user posted image . do 8ih zjutraj je zadremala ene 3 po 15 minut na mojih rokah ko sva se preselili v dnevno sobo, čez dan pa je spala 2x v avtu po dobre pol ure, ..... user posted image


Mi je znano, tudi Gal ga sračka že tri dni user posted image user posted image

Anitka a še ti dojiš? Midva se še vedno dojiva in počasi bom pipico zaprla (to že nekaj časa govorim, ampak mi ne rata), ampak jo bom res počasi. Moram se pripravit psihično, verjetno bo potem Gal pil malo več ostalih tekočin, ker odkar se dojiva on ne želi piti ostalo, ampak takrat bo primoran. Se bo pa drl, kaj mi naj. Ker tole mi je že fulllll tečno. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:09:55   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: tally

mafi hvala z a opozorilo čupkota jutri peljeva k P user posted image , ne bom pozabila. hvala tudi vsem za pomoč okrog kuhinje user posted image ,

pa še malo poročam o naši noči. Emilija je spala kot ponavadi, mene je pa neki matralo pa še zdej ne vem kaj mi je bilo.

ob 3 so me zbudile bolečine v trebuhu okrog šivov in postajalo mi je čedalje slabo, pa sem mojega zbudila in šla v kopalnico, on je prišel za mano in je rekel dasem bila tolk bleda skoraj že rumena user posted image in da sem v nezavest padla user posted image . to je trajalo kakšne pol ure da sem se spet kolko tolikko normalno počutila in šla nazaj ležat. še dobro da je bil doma si sploh ne predstavljam kaj bi naredila če bi bil v nočni jaz pa v nezavest pademuser posted image . to se mi še nikoli ni zgodilo user posted image




Ojej Tallyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a se boš šla kaj pokazat k zdravniku?



Definitivno je potrebno do zdravnika. Tally, ne odlašaj, preventiva je bolje kot kurativa!!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:09:58   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Estrella kje si ti naročila svojo kuhinjo? Kranj, Jesenice, Ljubljana?


V KR


Kje se pa ti skrivaš?


Mal sem pucala kuhinjo. Moram izkoristit, ko je Andraž doma, ker se z Aljo igrauser posted image Ga pa ne boli več uhouser posted image user posted image user posted image


user posted image
A ga je kaj napihalo?


Ne da bi vedela. Je pa prehlajen in sumim bolj na nosek. No upam, da je mimo in ne bo težav.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:10:04   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Estrella kje si ti naročila svojo kuhinjo? Kranj, Jesenice, Ljubljana?


V KR


Kake reklamacije?


Samo ena polica je manjkala in so jo dostavili v 10 dneh. Dokaj OK. Poznam pa nekaj primerkov, ki so se jim reklamacije vlekle in vlekle. Samo to je kar pogost pojav pri kuhinjah.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:10:09   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, Anitka: kaj imamo danes dead line za 15 del?????user posted image user posted image user posted image


A ressssssssss? Kje sem pa to spregledala? Katera je na vrsti?



Ne vemuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:11:13   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kje pa je Anitka???user posted image user posted image user posted image


verjetno se potepa user posted image



user posted image



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:12:33   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Estrella kje si ti naročila svojo kuhinjo? Kranj, Jesenice, Ljubljana?


V KR


Kje se pa ti skrivaš?


Mal sem pucala kuhinjo. Moram izkoristit, ko je Andraž doma, ker se z Aljo igrauser posted image Ga pa ne boli več uhouser posted image user posted image user posted image


mogoče je pozabil da so počitnice in je pol spet mal scene naredil da mu nebi bilo treba v šolouser posted image user posted image



hahahahhahh ja vrajt, sem mu zagrozila, da dokler mi skup ne pade, si kaj ne zlomi, bruha gre v šolo, na plavanje ali bilo kam drugamuser posted image ali pa do dr., seveda izber potem , da ga čudežno ne boli večuser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:14:26   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Dobro jutro oz. dober dan. user posted image Šele zdajle pijem 1. kavo, ker Gal je ubitačen user posted image , nevem kaj mu je, ampak kar tečnari. Noče biti v stajici, nenehtno hoče biti v hojici, kar spet ni vredu, da je veliko časa v njej, potem na rokah se spet buni....a gre kak zob al kaj user posted image Sem mu dala calpol in je prejle zaspal, čeprav zdajle že čujem neko miganje po angelcaru. user posted image

Za vse, ki danes praznujejo iskrene čestitke, še iz naše strani.
user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Ojla
 
joj jaz ne vem več kaj je s tem mojim otrokom.
čez dan ni spala paktično nič in še sedaj ne in ne it spat.
sedaj dremlje mojemu na rokah, samo se bojim da ne bo dolgo trajalo
 
sem vam pa pozabila povedat, da sva bile danes pokonci praktično od 3h zjutraj user posted image . do 8ih zjutraj je zadremala ene 3 po 15 minut na mojih rokah ko sva se preselili v dnevno sobo, čez dan pa je spala 2x v avtu po dobre pol ure, ..... user posted image


Mi je znano, tudi Gal ga sračka že tri dni user posted image user posted image

Anitka a še ti dojiš? Midva se še vedno dojiva in počasi bom pipico zaprla (to že nekaj časa govorim, ampak mi ne rata), ampak jo bom res počasi. Moram se pripravit psihično, verjetno bo potem Gal pil malo več ostalih tekočin, ker odkar se dojiva on ne želi piti ostalo, ampak takrat bo primoran. Se bo pa drl, kaj mi naj. Ker tole mi je že fulllll tečno. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  za tečnobico in da se čimprej odvadi dojenja s čim manj težavami


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 11:14:31   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Estrella kje si ti naročila svojo kuhinjo? Kranj, Jesenice, Ljubljana?


V KR


Kake reklamacije?


Samo ena polica je manjkala in so jo dostavili v 10 dneh. Dokaj OK. Poznam pa nekaj primerkov, ki so se jim reklamacije vlekle in vlekle. Samo to je kar pogost pojav pri kuhinjah.


Vem ja. Moji sestri so prinesli napačno barvo vratc. user posted image  Razmišljam o novi kuhinji, vem kakšno bi rada imela, ampak me kar boli ob misli, da bi šla gledat naokrog. Prvo si moram še zmislit, če bomo dali večje okno. Moram si jo izrisat, da vidim kaj sploh bom. Malo mi volje primankuje.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?