|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V ljublj. porodnišnici v letu 2009
23.2.2009 19:04:20   
piamaria
tiste, ki ste rodile v Ljubljani, kam ste se obrnil po dod. informacije o izbiri babice, o nadstandardni sobi, ponudbi itd.??????
Na netu nič konkretnega ne piše, ali???
Hvala za informacije!

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
23.2.2009 19:51:28   
kajajaka
Za 2009 ne vem, julija 2008 pa nadstandardnih sob načeloma ni bilo (razen veze, da prideš do 2-posteljne- to je že nadstandard user posted image ).

Pa izbira babice tudi ne vem, če je možna, ker ne veš kdaj se bo začelo...
Oz. sedaj sem se spomnila, da sem nekaj slišala o tem, da te stane okoli 200€ in jo potem pokličejo na šiht, ko se ti začne porod... Pokliči tja in preveri, bo najbolje.
Pa hiter in laher porod ti želim!user posted image

Če boš babico rezervirala, ti lahko toplo priporočim Marušo Tomšič- krasna, razumevajoča ženska!

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
23.2.2009 20:37:15   
Spark
A ima Maruša Tomšič svetle lase, pa malo močnejša je?
Jaz sem imela mislim da Marušo, pa je bila full fajn.
Glede sobe pa ti ne vem povedati.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
24.2.2009 10:51:12   
viva
Glede Maruše Tomšič se pa absolutno strinjam - oseba, ki si jo res lahko želiš imeti pri porodu.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
24.2.2009 12:04:48   
veveričica
jaz pa priporočamporodničarja čeh on je zakon in poskrbi da žensko skor nikol ni treba šivat

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
26.2.2009 15:56:52   
linaema
živjo,
o lj porodnišnici je opisano v zadnji reviji Moj malček;
ne nudijo veliko ''možnosti nadstandarda'' zaradi velike gužve

user posted image


(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
27.2.2009 21:54:53   
Taula
Nadstand.sobo boš dobila če imaš veze, drugače ne, ker je ful želja po tem, pa še draga ni.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu linaema)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
2.3.2009 21:26:55   
ssonček
za vse ki ste rodile v lj, ali res ful komplicirajo za epiduralno, kako je v bistvu sploh s tem v lj. porodnišnici?Jaz sem tam rodila pred 3 leti, ful zadovoljnauser posted image , zdaj pa razmišljam o epiduralni, ampak ne bi v Postojni, ampak v lj.Hvala za mnenjauser posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
3.3.2009 22:24:44   
elyy
a je res...da so drgač v porodnišnci fuuul nesramne babice,pa d se grdo obnašajo?a kšna ve?user posted image

(odgovor članu ssonček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
3.6.2009 11:15:07   
komarka
Ma ful nesramne niso. Lahko na bašeš na kakšno, katere način ti ni všeč... Sam ne se vnaprej bat in tud način kako jih pokličeš, vprašaš je pomeben.

Seveda smo vse porodnice takrat bolj občutljive in enim paše to, drugim ono...

Men je blo najtežje to, da vsakič ko sme klicala je prišla druga in potem vsaki razlagat cel postopek(ni nama steklo dojenje) in ej imela vsaka kak drug predlog ... Samo to se mi zdi normalno...

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
3.6.2009 11:15:52   
komarka
ups, tole sem pa staro privlekla user posted image user posted image user posted image

zdaj si najbrz ze sam ugotovila kakšne so user posted image user posted image

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
3.6.2009 11:48:38   
bačko
Maruša je super babica.Mene je imela pri prvem porodu in brez nje ne bi mogla roditi.Bila je super!

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
4.6.2009 11:55:48   
vim
ene tri babce v LJ porodnišnici so bolj tako, ostale pa te poslušajo in če se le da omogočijo željam nosečnic. Morate pa vedet, da so babce res ful zasedene in tudi one so samo ljudje. Tako, da malce moramo tudi me potrpeti.

Fino je če poznate kakšno babco, da vam razloži kako in kaj in vas pomiri. Mene je prav Maruša in mislim, da čeprav me je še zmeraj strah poroda in bolečin bom zmogla. Pa vrjemite ni večje boječke od mene, bolečinski prag pa je -1.user posted image user posted image user posted image user posted image

Nadstandard pa lahko kar pozabimo, rodi se jih preveč, letos je baje NORO!!!!!!!!!

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
8.6.2009 0:39:30   
babimaja
Pred kratkim je med porodom umrl krepak lep otrocicek, zamotan v popkovino. Niso prisluhnili porodnici, niso se odlocili za carski rez. Ni se zgodilo v kaksni izgubljeni gorski vasi pac pa v ljubljanski porodnisnici, v UKC! Kljub vsem dohtarjem in aparaturam. 

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
8.6.2009 8:49:57   
summer410
zelo nesramno se mi zdi da si to tako napisala.....ker smo nosečke že itak občutljive, in zato ni bilo nobene potrebe...vsaj kar se mene tičeuser posted image

(odgovor članu babimaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
8.6.2009 9:10:34   
romana24
Se čisto strinjam z Summer. Mislim da to glih ni bilo na mestu edino če je bil tvoj namen prestrašit vse porodnice, ki bomo šle v Ljubljansko porodnišnico.


Sama sem lansko leto rodila tam in moram rečt da v porodni sobi nimam nobenih pripomb, so s babce res potrudle in če ubogaš njihova navodila niso nič tečne. Treba jim je pa pač zaupat saj so to že velikokrat dale skozi. Gori na oddelku pa tudi meni ni bilo všeč ker se mi je zdelo da jim je čisto vse odveč, ampak tiste 3 dni se pa zdrži a ne.

No lansko leto sem rekla da ne grem NIKOLI več in evo letos avgusta bom spet tamuser posted image

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
8.6.2009 9:13:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: babimaja

Pred kratkim je med porodom umrl krepak lep otrocicek, zamotan v popkovino. Niso prisluhnili porodnici, niso se odlocili za carski rez. Ni se zgodilo v kaksni izgubljeni gorski vasi pac pa v ljubljanski porodnisnici, v UKC! Kljub vsem dohtarjem in aparaturam. 


babimaja, iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image Resnično mi je hudo, da se je to zgodilo. Vsak trepeta, da se ne bi usodna napaka ali zmotna presoja zgodila ravno njemu... user posted image Prejmite vsi veliko toplih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, ženska je post napisala v strašni stiski, verjemite, da njen namen ni bil nesramen, no user posted image Malo sočutja ne bi bilo odveč.


Sama imam 3 pozitivne izkušnje z LJ porodnišnico, ampak vseeno ne bom za sveto trdila, da je vse super, truper, oh in sploh.

(odgovor članu babimaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
8.6.2009 9:22:18   
summer410
ne gre se zato....sočutja imam jaz veliko, in si ne znam predstavljati bolečine, ki jo gospa čuti.....
vendar ne vidim razloga s tem vznemirjat nas s hormoni nabite nosečke, ki nas je strah vsakega narobe premika in hrupa....
skratka, jaz vam vsem želim vse najbolje...tud sebi, ki grem v LJ porodnišnico...in vem za mnogo lepih izkušenj od porodov, saj je moja sestra bila tam babica..... tako da punce pozitivne misli...in nič strahu:)

< Sporočilo je popravil summer410 -- 8.6.2009 9:25:35 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
8.6.2009 9:22:32   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: babimaja

Pred kratkim je med porodom umrl krepak lep otrocicek, zamotan v popkovino. Niso prisluhnili porodnici, niso se odlocili za carski rez. Ni se zgodilo v kaksni izgubljeni gorski vasi pac pa v ljubljanski porodnisnici, v UKC! Kljub vsem dohtarjem in aparaturam. 


babimaja, iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image Resnično mi je hudo, da se je to zgodilo. Vsak trepeta, da se ne bi usodna napaka ali zmotna presoja zgodila ravno njemu... user posted image Prejmite vsi veliko toplih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, ženska je post napisala v strašni stiski, verjemite, da njen namen ni bil nesramen, no user posted image Malo sočutja ne bi bilo odveč.


Sama imam 3 pozitivne izkušnje z LJ porodnišnico, ampak vseeno ne bom za sveto trdila, da je vse super, truper, oh in sploh.



babimaja iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

Se strinjam, da je gospa post napisala v svoji hudi stiski ob izgubi vnučka/vnukinje.

user posted image user posted image user posted image

Sem tudi sama junijka, samo nisem še rodila v Lj, zato izkušenj z Lj porodnišnico žal nimam.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
9.6.2009 22:11:54   
Najaa
Mogoče bo zvenelo malo nesramno, ampak tiste 3 dni boste že preživele v P.
Nadstandardna soba je čisto navadna soba z eno posteljo in lastnim wc-jem. Prav nič posebnega. Sestre so pa kakor katera, na splošno super.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
11.6.2009 19:03:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mogoče bo zvenelo malo nesramno, ampak tiste 3 dni boste že preživele v P.
Nadstandardna soba je čisto navadna soba z eno posteljo in lastnim wc-jem. Prav nič posebnega. Sestre so pa kakor katera, na splošno super.


Zgodilo se je na Silvestrovo 2008:
- ob 13h: sprejem v pritličju: ctg, pregled, preoblačenje, papirji: katastrofa od osebja. Odtekala mi je voda, komaj sem hodila, pa sem mogla vse sama narest in prehodit. Kje invalidski voziček, kot učijo v šoli.user posted image
- priprava na porod: klistir in čakanje: super, špon, prijazne sestre, do mene in do moža, oh in splohuser posted image
- ob 15 me odpeljejo v porodno sobo, hude oranžne barve in ob 18.10 je prišla štručka na svet: porodničar Anže, tri babice in mlada lušna zdravnica so mi pomagali pri tem. Res so bili in so ena auser posted image  user posted image user posted image

Porod mi je lep spomin, čeprav boli kot sto hudičev. Pričakovala nisem veliko, nobenega nadstandarda, izteklo se je pa super. user posted image user posted image user posted image
Soba: bile smo tri v eni, z sosednjo sobo imaš skupno kopalnico, ki je pa žal katastrofa. Sem občutljiva na kopalnice. No, saj drugačna ne more biti, saj jih uporablja en cel kup žensk. Da bi imela svojo sobo...ne, ker ti v družbi vsaj ni dolgčas. Sestre...bila sem naključno na najboljšem oddelku...sestre kot sestre, kar sem rabila, so mi povedale, otroka so spedenale, kaj več pa ne moreš pričakovati, saj sta dve sestri za cel oddelek.
je pa res, tri dni se da zdržat, reve so tiste, ki so notri veliko dlje, pa ne zaradi standarda, ampak zato, ker niso doma z družino.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
11.6.2009 19:53:18   
Ancy
Anže je drugače babičar, ne porodničar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: V ljublj. porodnišnici v letu 2009
11.6.2009 21:55:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Anže je drugače babičar, ne porodničar.


Joj ja, se opravičujem za napačne termine. user posted image

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?