|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet Peg Perego
26.4.2005 12:26:36   
spella
Najprej, ne se preveč smejat, če bom postavila kakšno preveč trapasto vprašanje 8).

Zapičila sem se v Peg Peregove vozičke, ker so mi štirikolesniki ljubši od trikolesnikov. Rodim septembra, zato bi imela raje zraven še košaro (voziček Pramette se mi zdi malo premrzel za čez zimo:zmeden:). Gledala sem modulerni sistem PLIKO P3 (košara + športni del +jajček), pa me zanima kakšna je razlika tem med modularnim sistemom ATLANTICO:zmeden:.

Kakšne pa so drugač razlike med Plikom P3 in Pramettejem razen tega da imaš pri Plikotu posebej košaro pri Premetteju pa je ne rabiš in jo lahko kar sestaviš:zmeden:.

Tiste, ki imate modul. sistem Pliko P3 kako ste bile zadovoljne z njim, in ali bi se še enkrat odločile za enak nakup?

Kaj pa stolčeka za hranjenje Prima pappa in Dondolino. Ali lahko tudi novoraojenčka daš v ta stolček in pol ne rabiš tistega stolčka v katerem je otrok čez dan in lahko tudi spi?

Sem prvič noseča, tehnika pa gre tako hitro naprej, da ji naši starši ne sledijo več, tako se nimam na koga drugega obrniti kakor na vas;).

Hvala za pomoč in nasvete.

Lp Špela:rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet Peg Perego
26.4.2005 12:45:25   
ČITA
Jaz mam točno to kar ti hočeš. Pliko P3 (košara + šp. del + jajčka)
Košara= zelo uporabna v mrzlih dneh. Če dokupiš še pasove za košaro jo lahko voziš v avtu. Drgač pa ko imaš še dete notri zna bit vse skupaj kar malo težko.

ŠP. del= sploh zakon, ker se zloži na minimum. V minuti maš čisto razstavljenega ali sestavljenega. Vtakneš ga lahko v vsak avto. Lepo se vozi (razen makadam zna biti problem zaradi majhnih koles).

Lupinica= jaz sem rodila konec oktobra in se mi ni zdela praktična. Ko otroka pozimi ful oblečeš jaz še vedno ne vem po kateri formuli ga lahko stlačiš v lupinico. Sploh na začetku ko tudi sedi še ne! Ko je bolj toplo in tudi mali ni več tok v tistih cunjah je pa ful fajn zadeva.

Meni ni žal da sem ga kupila. Bi se dons še enkart isto odločila. Res všeč mi je, ker se tako hitro in tako na malo zloži.
Jaz sem malega pozimi v avtu vozila kar v košari, ki je bila pripeta s pasovi. Jajčka se mi je zdela malo nehumana in sva jo uporabljala kasneje.

Aja, model atlantico je malo širši od P3 in se zloži kot knjiga (p3 pa kot marela). Mislim da boš sfalila z atlanicom.

Pride pa ta 3 v 1 kar drag. Jaz sem veliko preiskala in najugodnejše je bilo preko sončka (spletna trgovina ali trgovina na bledu).

Pa še to, P3 imaš več modelov: clasico, sportivo (ta ma od klasičnega več dežno pokrivalo pa malo drugačno mizico spredaj), completo (ta ma pa še malo veš od sportiva).

Če te še kaj zanima mi pa na privat piši.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet Peg Perego
26.4.2005 12:53:35   
malika
Mi smo tudi ravno včeraj malo gledali pramette in dobila sem občutek, da se ne poleže čisto??? pa eni imajo oznako aluminium ali nekaj takega, kaj pa to pomeni?

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet Peg Perego
26.4.2005 13:17:46   
p@tricij@
mi imamo pramette in smo z njim zelo zadovoljni. tudi pozimi smo ga dosti uporabljali in ni košara mrzla. sem pa res dala pod njo še ovčko, tako da ji res ni moglo biti hladno.
pri nas se poleže čisto, tako da otrok spi vodoravno. pri vseh vozičkih pa piše aluminium zato, ker so iz tega materiala. zato so pa tako lahki za nositi.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet Peg Perego
26.4.2005 15:32:36   
ruki
tudi jaz sem rodila septembra. imamo pramette in smo ga uporabljali cisto od zacetka. smo zelo zadovoljni. pozimi pa malemu ni bilo cisto nic mraz (sem dala se ovcko notri)

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.4.2005 16:42:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu spella)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spet Peg Perego
26.4.2005 19:49:20   
Blink1
Ola

Bagi, jaz sem samo zaradi tega kupila tak voziček. Da me je Neja v prvih mesecih lahko gledala (in seveda jaz njo). Zdaj pa imamo Plikota. Paše v vsak avto:bravo:

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spet Peg Perego
26.4.2005 20:47:26   
taca
Tud jaz sem rodila septembra in mamo pramette. Vozila sem ga celo zimo z ovčko spodaj in ga ni nič zeblo.
Pa tud lupinco mamo in se še vedno vozi v njej.
Jaz priporočam pramette. Je res zakon.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spet Peg Perego
26.4.2005 20:51:49   
Blink1
A za Plikota pa ne moreš košare in lupinice dokupit?

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spet Peg Perego
26.4.2005 22:47:30   
frutka_
Nina na Plikota paše gor košara in jajčka. Če pogledaš spodaj, kjer bebica sedi, so takšni kaveljči. Na te kavlje gor lahko pritrdiš jajčko ali košaro. Jaz imam starejši model Plikota kot ti pa ima te kavlje, tako da ga ima najbrž tudi tvoj, ker imaš novega!

Punce so ti že lepo napisale. Ni ga čez PP!:kuza:

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spet Peg Perego
27.4.2005 7:21:50   
Blink1
He he Frutka

Rabim za drugega:)-:)-

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spet Peg Perego
27.4.2005 17:56:00   
frutka_
Hm?! :)-

Se hecaš....za drugega svojega ali za drugega drugega????..Saj veš kaj mislim....:zaspan::zaspan::zaspan:

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Spet Peg Perego
27.4.2005 19:04:24   
spella
A ni tako, da če kupiš modularni sistem Pliko P3, dobiš vse troje (košaro, šp. del in jajčiko) v komletu? Kokr sem jaz v katalogu vidla je košara itaq obrnjena poroti tebi in pol vidiš dojenčaka, ne:zmeden:. Pol, ko je pa že večji je pa v športnem delu, ki pa je obrnjen naprej- stran od tebe:zmeden:?. Če kupiš modularni sitem (nov katalog Peg Perego 2005 str.23,24), kateri Pliko P3-šp.del paše zraven? Jaz mislim da Pliko P3 completo? A je to res?

Lp špela:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Spet Peg Perego
28.4.2005 9:15:26   
Blink1
He he Frutka...nič še ni na poti...čez kake 5 let mogoče:)-:)-

Sicer pa mislim, da je tako, kot je Spella napisala. Košara se da na voziček, tako da otroka gledaš, ko pa je športni del, pa otrok gleda naprej. Meni se je bilo kar težko navadit, ampak zdaj gre. Babice pa imajo še vedno raje ABC design, kjer Nejo lahko gledajo tudi v športnem delu.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?