|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: se držat ali ne .........
28.2.2009 10:20:12   
bamoocham
Ne vem, zakaj ste nekatere tako naivne in jeste tisto, kar je odsvetovano
. Upate seveda, da se vam ne bo zgodila toxa ali listerioza..ko pa je na vrsti test za toxo, ste pa panične.
Sama ne bi nikoli ogrozila otrokovega življenja in izivala usode samo zaradi tega, ker bi se meni noro luštalo npr. tatarca. Raje počakam še teh nekaj mesecev, pa si ga bom potem privoščila brez slabe vesti.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: se držat ali ne .........
1.3.2009 14:09:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra83

Jaz sicer pazim, da ne jem tatarca, pa tudi pršuta ne. No, najhuje je bilo okrog božičauser posted image


hmm zanimivo, meni pa sploh ni bilo hudo, ker vem da se gre za mojo malo srečico. V bistvu za božič še niti nisem vedela da sem noseča, test sem delala 30.12., ampak sem se vseeno odpovedala bifteku.

Mislite na svoje sončke in vam nič ne bo težko, vsaj meni ni no. Pa če bi mi G dala ne vem kako dieto bi se je brez problema držala, samo da bo moj otrok zdrav.

(odgovor članu 5ra83)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: se držat ali ne .........
1.3.2009 18:49:07   
biba14
Jaz se izogibam vsega odsvetovanegauser posted image ..upajmo, da bo sonček zdravuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: se držat ali ne .........
1.3.2009 21:13:33   
slovenka
.

< Sporočilo je popravil slovenka -- 1.3.2009 21:20:08 >


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: se držat ali ne .........
1.3.2009 21:19:27   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

js se ničesar ne držim, če mi nekaj zapaše pojem... sem jedla in pršut in tatarca, jajca,majonezo... vse po malem ne more škodit.... kaj pa v starih časih ko še ni bilo tok osveščanja o vsem tem in so bli čist zdravi in normalni otroci... po mojem manj ko kompliciraš boljše je... moje mnenje...user posted image


jst sem tud vse jedlauser posted image





Jaz sem tudi večinoma vse jedla - tudi salame in pršut za božič; da pa morskih sadežev ne bi smela, sem pa slišala šele proti koncu nosečnosti, pa jih imam zelo rada. Moja G mi ni ničesar odsvetovala. Sicer pa zelo zdravo jem, majoneze sploh ne maram, tatarca in bifteka tudi ne, kakih surovih sirov s plesnijo prav tako... Kako pa jeste surova jajca? Zdaj malo berem poste zgoraj. V bistvu vidim, da sploh ni bilo treba, da kaj preveč pazim, ko pa itak ne maram takih reči.

No, pa mačk se tudi nisem dotikala

Čeprav jaz načeloma nisem za tisti argument "kaj pa v starih časih" - ker je bila kar precej visoka umrljivost med dojenčki, pa pri porodnicah, pa raznih bolezni je bilo veliko več kot danes - več kot smo danes pripravljeni sprejeti.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: se držat ali ne .........
1.3.2009 21:23:39   
Splišni
Mislite na svojega otroka in se izogibajte:
  • Jedem s surovimi jajci in mesom (npr. majoneza, suši, tatarski biftek, pršut), v katerih se lahko nahaja toksoplazma, ter mlečnim izdelkom iz nepasteriziranega mleka (mehki siri iz svežega mleka, siri s plesnijo, skuta). V slednjih izdelkih se nahaja bakterija Listeria Monocitogenes, ki povzroča sicer blago obliko gripe pri nosečnici, lahko pa povzroči sepso ali vnetje možganov pri otroku.


    Je pa tole iz tukaj, fajn stran o uravnoteženi prehrani nosečnic:

    http://www.babybook.si/nosecnost/uravnotezena-prehrana/



    < Sporočilo je popravil Splišni -- 1.3.2009 21:24:26 >

    (odgovor članu slovenka)
  • Neposredna povezava do sporočila: 31
       RE: se držat ali ne .........
    1.3.2009 21:54:50   
    kepa*
    Uh, dekleta, še najmanj je, da se odpoveste majonezi, tatarcu, pršutu itd.
    Jaz sem imela nosečniški diabetes in sem bila na zelo zelo strogi dieti in inzulinu. Ves čas sem hudičevo pazila na hrano, si vse tehtala, preračunavala na enote. Pa mi ni bilo težko, saj se je šlo vendar za mojega otroka!


    _____________________________

    Letos pa bo!

    (odgovor članu Splišni)
    Neposredna povezava do sporočila: 32
       RE: se držat ali ne .........
    2.3.2009 8:36:24   
    barika
    ne jem tatarca in školjk, druga pa vse,sem pa negativna za toxo.

    (odgovor članu Hope2)
    Neposredna povezava do sporočila: 33
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
    Pojdi na:





    Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
    Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?