|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:06:04   
pika.po
user posted image

Evo mišmiš tale je sam zate...

Se mi zdi, da nate misli user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:06:26   
mismis
Babe moje pridne bodite, grem jaz pod tuš in glavo si umit, ker mam že tako, da bi prej koga odbila, kot privabila. Potem moram pa malo mojega bolnika ščekirati, še sploh če mu je kaj vročina padla.

Se tipkamo kasneje...

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:06:58   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pika.po

user posted image

Evo mišmiš tale je sam zate...

Se mi zdi, da nate misli user posted image



ne, tale moli, da bi me dobil user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:08:35   
pika.po
user posted image

Pa še en ta zmahan za Dejzi.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:09:43   
arneja
Mismis, kako ti je pa uspelo tako shujšati? Ker tekaš s svojim kužonom naokoli? Kakšni svoji pujski user posted image , pujske imajo špehka, ti ga pa nimaš user posted image . Moj pa ni šans, da bi mi iglo zabodel, pa tudi sama dvomim, da bi mu to dovolila user posted image . Jaz bom šla naslednjič še na punkcijo sama, z lončkom z njegovimi plavalčki, mogoče bo pa potem uspelo. Je tako flegma bila nazadnje ena punca in zdaj dve deklici nosi. Jaz bi tuuuudi user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:11:17   
pika.po
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: pika.po

user posted image

Evo mišmiš tale je sam zate...

Se mi zdi, da nate misli user posted image



ne, tale moli, da bi me dobil user posted image user posted image


Se mi zdi, da maš prav. user posted image user posted image user posted image

In kuje peklenski načrt...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:12:27   
arneja
Punčke, jaz tudi šibam, se beremo jutri. Dejzi, ti pa še kaj uleti, pa v nov postopek se spravi user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:12:52   
pika.po
user posted image

Evo tu bote tud ostale kaj našle... user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:15:07   
DaisyE
arnejči, pa veš, da ne bi jaz tvojih otrok v nevarnost spravljala. Sem hotla samo vprašat, kako ti za jutri kaže.

Kar se tiče mene, pa pravih mesecev, pa pridnosti in podobnega, pa še sama ne vem, kaj in kako. Reško me malo skrbi, ampak samo tinimini. Več kot iz ordinacije vržt me pa pač ne more. Se mi zdi, da sva nekako prišla do točke, ko tud on ne ve  več, kaj naj si z mano pomaga. Ja, seveda sem lahko pridna, ni panike (no ja malo je je že), ampak kaj češ bit priden, če pa ne verjameš, da je v tem problem. Definitivno, bo več zrelih celic, če bom zdravo živela, ampak kaj meni več zrelih celic hasne. Jaz rabim zdaj eno znanstveno razlago, zakaj je tako kot je, ne pa, da mi kar na pamet reče, da moram shujšat. Tega, zakaj je, kot je, mi pa ni razložil in očitno mi tud ne more. Saj je tud bambi povedala, da ji v MB niso vedeli kaj pametnega rečt. Poskušat na slepo? Itaq. Slej ko prej, ampak ne v marcu. Not jet. Se moram met še kak mesec fajn. Dlje ko se mam fajn, bolj bom pripravljena na nove travme. user posted image user posted image user posted image  Pa bolj se bom navadila na svoje stanje.

Ajdi pupolince, odoh ja, me čaka fantastika v postelji. Jaz in knjiga, da ne bo pomote. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:16:52   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: pika.po

user posted image

Pa še en ta zmahan za Dejzi.
user posted image user posted image user posted image


UFuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:17:40   
pika.po
Arneja, jap me zgleda res viroza hvata...  Ampak se ne dam, kar tko... Če nau hujšega...user posted image

Ti pa lepo čuvaj pikici, pa sporoči čimprej lepe novičke po SMS-ih in seveda tule gor. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:19:14   
n74
arneja - jaz jemljem samo prometrium na 8 ur, sem si pa izbrala ure 7,15 in 23h. Seveda sem se danes ob 16-h spomnila, da že eno uro zamujam. Zdaj bom naštimala kar alarm na gsm-ju. Midva v bistu brez zaščite hopacupava že 4 leta, seveda da bi se kaj prijelo. Sva pa dolgo časa kolebala med GK in Rešom, čeprav imam svojega G dr.D, ki je tudi velik strokovnjak. Sedaj sem imela drugi ICSI, prvi plačniško, drugi na zdravstvo. V tretje bo kar kriza nabirat eurčke, ker atu očitno nisem toliko pri srcu, da bi se me usmilil. No, to bomo razmišljali kasneje. Za endometrij nisem nič spraševala koliko je debel, tud za medrol nisem težila, ker so punce na RR rekle, da ga ata nič kaj rad ne predpiše. Sem pa na izvidu videla, da mi je delal  hatching, tebi mogoče tudi?
Še vedno pazim na prehrano, v času pusta pojedla samo tri krofe. Še vedno pa ne vem, če moram še kakšen vitaminček sedaj jest, mi jih je še veliko ostalo.
Jutri pa uživajte na negi obraza.user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:24:51   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

arnejči, pa veš, da ne bi jaz tvojih otrok v nevarnost spravljala. Sem hotla samo vprašat, kako ti za jutri kaže.

Kar se tiče mene, pa pravih mesecev, pa pridnosti in podobnega, pa še sama ne vem, kaj in kako. Reško me malo skrbi, ampak samo tinimini. Več kot iz ordinacije vržt me pa pač ne more. Se mi zdi, da sva nekako prišla do točke, ko tud on ne ve  več, kaj naj si z mano pomaga. Ja, seveda sem lahko pridna, ni panike (no ja malo je je že), ampak kaj češ bit priden, če pa ne verjameš, da je v tem problem. Definitivno, bo več zrelih celic, če bom zdravo živela, ampak kaj meni več zrelih celic hasne. Jaz rabim zdaj eno znanstveno razlago, zakaj je tako kot je, ne pa, da mi kar na pamet reče, da moram shujšat. Tega, zakaj je, kot je, mi pa ni razložil in očitno mi tud ne more. Saj je tud bambi povedala, da ji v MB niso vedeli kaj pametnega rečt. Poskušat na slepo? Itaq. Slej ko prej, ampak ne v marcu. Not jet. Se moram met še kak mesec fajn. Dlje ko se mam fajn, bolj bom pripravljena na nove travme. user posted image user posted image user posted image  Pa bolj se bom navadila na svoje stanje.

Ajdi pupolince, odoh ja, me čaka fantastika v postelji. Jaz in knjiga, da ne bo pomote. user posted image user posted image user posted image


E vidiš, tole smo pogrešali tle gor.
Naša super kravica... joj kolk te bom jutr cmoknala.

Nč, grem jst tud moje lase prat, da bodo jutri spodobni za v Kongo.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:27:39   
miska73
Za svaki slučaj, če bo še kaj Fargi uletela na RR...
Draga, tole je za tvoje foliklčke.

user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 21:44:25   
sapi
Pozdravček punce ...

arneja jaz sem ok .... čakam, da se vse skupaj začne ... zagotovo so tvoje pikice močne in sedaj rastejo v tebi ... te pa razumem še dobro, da na GK ne dobimo slikic user posted image  ...
lučka še zame se dobro naglej svoje pikice user posted image ...
a.jrad to pa bo foliklčkov naša kokoška ...
Vita upam, da se zadeva uredi ... pazi na svoje pikice in čestitke ..
Lara si prišla malo med nas ..
šuka nisem sledila kaj se je dogajalo s teboj in tvojo pikico ... vendar upam, da se bo izšlo kot se mora ... mislim na tvojo družinico  ..
bambi pozdravček .. ja sedaj so bakterije odšle jaz pa v boj ... kako pa tvoje počutje ...
Reby v sredini marca po špikice in v boj .. tak je moj plan, če ne bo spet kaj vmes prišlo user posted image  ...
Stela samo, da je ok ...
Gloria je pa res cuker tale tvoj fantič ...
bbpikica važno, da si v bistvu dobro ... ostalo se bo že uredilo ...
DaisyE si nas le prišla pogledat ...
zofka navijam, da bo vse črno na UZ-ju ...
kimsy pri meni je v prvo vse skupaj od prve špike do ET trajalo 34 dni v drugo pa 39 dni, vendar sem se v drugo malo dlje špikala s suprafactom, ker so bili vmes prazniki ...

Sedaj pa pod tuš in spat, sem utrujena je bil danes utrujajoč dan čeprav nisem nič takega delala ... nočko ...




_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 22:48:12   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Reby, če spijem 10. hajnijov na tvoj račun in še 10. hajnijov na moj račun, se lahko takoj naslednji dan vpišem med AA, da ne rečem, da sploh ne upam pomisliti, kdo bo domov vozil user posted image .



Ne vidim, v čem je problem user posted image  user posted image
Drgač sem pa mislila čisto resno, se odpovedujem dolgu kasice in častim v fond :) Ve pa zmolte kaj za moje dete in spijte kakšnega za moje zdravje user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 23:12:57   
Zvezdica
Ojla bejbike moje

ja kriva sem, se nič javila ampak sem imela tak doma, da je za pop-izdituser posted image

Liam bolan, revež 5 dni ga je kuhalo, 2x leteli k pediatru, nič huda viroza, moj dragi možek isto, le patrik junaško prenaša vse. No zdaj ko sem čist izmučena, ne vem ali je to res utrujenost ali še mene kaj prijemlje, sta pa ona dva malo bolje.

Kako ste ve? Grem mal za nazaj počekirat da vidim kaj dogaja.

Lupčke vsem.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
26.2.2009 23:15:43   
Zvezdica
Aja pa še tole, za tiste ki bi rade kaj zaslužile z nič dela na danuser posted image

Veliko vas me bo spraševalo ali gre za nateg, da ne verjamejo tem rečem in podobno... v tem mailu vam bom opisala mojo izkušnjo s to stranjo...

Že kar nekaj časa sem iskala razne strani kjer lahko na preprosti način zaslužiš kaj denarja. Večina od teh je vsebovala Adwords kampanje, PNK (plačilo na klik...) in nekaj ostalih reči. Vseskozi, ko sem preizkušala razne strani sem se spraševala ali je sploh možno s temi rečmi zaslužiti sploh kaj denarja?

Pred kakšnim tednom sem se res posvetila eni od teh in skušala brez kakršnega koli denarnega vložka zaslužiti kaj denarja... in kot kaže je situacija kar presenetljivo dobra. Seveda, če bi kaj vložil bi lahko zaslužil še več, sem pa bolj potrpežljiv tip človeka tako, da čakam da se počasi nabere kaj in vlagam le kakšen delček tistega kar sem tam tudi zaslužila. (od same nule seveda)


No če katero zanima, naj mi na ZS Pošlje meil, ali ji pa dam vse podatke na zs.

lupčkeuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 6:24:18   
Reby
Dobro jutro, eno kavico za vas, jaz pa šibam k svoji zdravnici za podaljšanje bolniške.
user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 7:06:39   
arneja
Dobro jutro user posted image .

Dejzi, itak, da vem, da mojih otrok ne bi v nevarnost spravljala, saj boš ja njihova botrca user posted image . Kaj se ti zaradi Reša sekiraš, to je res tvoja stvar ali boš shujšala ali ne. Pa še vedno mislim, da ti prispevaš dobre celice. Zakaj imam pa jaz tako slabe, pa nimam ravno prav veliko odvečnih kg? Itak, da zato reče, da shujšat, ker ne ve, kaj bi drugega rekel. Jaz ga vedno sprašujem, kaj naj, pa nimam pojma. Se vedno sama spomnim, kaj bom poskusila spremeniti, on pa samo komentira, ja, to je ok. Potem pa kar do maja počakaj, če zdaj še nisi pripravljana, pa bova spet istočasno atu težili user posted image . Včerajšnja znanstvena fantastika uspela user posted image ? S knjigo, seveda user posted image . Imam jaz, žal, zadnje čase tudi samo tako fantastiko user posted image .

Pika.po, novičko, če bo takšna lepa, boste sigurno prve izvedele user posted image . Upam, da se danes že bolje počutiš.

N74
, se spomnim, da si zadnjič spraševala, če je ok, ker te v službi v noge zebe. To ni ok, ker pomeni, da imaš slabo prekrvavitev. Jo imam jaz tudi, in menda potem tudi v maternici ni dobre prekrvavitve, zato je pa fino na kakšno refleksno masažo it.  Jaz zdravila jem malo na približno na 8 ur, ker tudi včasih malo pozabim. Zjutraj jih imam pri postelji in ko se zbudim, vse skupaj vzamem, pa potem pol urce gor ali dol

Pridem nazaj.


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 7:23:15   
arneja
N74, midva že od leta 2000 brez zaščite user posted image . Da te kap user posted image . Jaz po mojem že od nekdaj nimam dobrih celic in potem je, kot je. In kaj je na koncu prevagalo, da si šla k Rešu? Tista tvoja prijateljica? Hatchinga so bili tudi moji pikeci deležni user posted image . Upam, da si ravnokar povšrtčka in kovtrčka pripravljajo, da bi se udobno namestili v meni user posted image . In da tvoji isto počnejo user posted image . Pa da so od Bambike to že včeraj storili user posted image . Ti si pa res pridna pri prehrani, jaz pa zdaj kar ne veliko grešim user posted image . Vitaminčkov jaz drugih ne bi več jedla. Jaz samo še Centramed en na dan vzamem, čeprav je tudi meni še kup drugih stvari ostalo. Mi pa še pod tuš pa razvajat se user posted image .

Se boste pa res vse poštimale za današnji Kongo user posted image .

Sapi, veš, da imaš prav, da je po eni strani bolje, da ne dobiš slikic. No, dobro se pripravi, da boš uspešno štartala user posted image .

Zvezdica
, joj, upam, da se hitro pozdravite. Se mi kar smilite s temi virozami user posted image . Meni se ne da še več delat user posted image .

Reby, dobro opravi pri zdravnici, čeprav itak ni dvoma o bolniški.

Šibam, se slišimo popoldan.



_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 7:57:35   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Biba, da nisi ti res že kakšnega testa naredila user posted image ?



Nobenega testka, prisežem, je preuranjeno, pa nočem džinksnit. Vam pa vse sporočim pravočasno, drage mojeuser posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 8:00:59   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

arnejči, pa veš, da ne bi jaz tvojih otrok v nevarnost spravljala. Sem hotla samo vprašat, kako ti za jutri kaže.

Kar se tiče mene, pa pravih mesecev, pa pridnosti in podobnega, pa še sama ne vem, kaj in kako. Reško me malo skrbi, ampak samo tinimini. Več kot iz ordinacije vržt me pa pač ne more. Se mi zdi, da sva nekako prišla do točke, ko tud on ne ve  več, kaj naj si z mano pomaga. Ja, seveda sem lahko pridna, ni panike (no ja malo je je že), ampak kaj češ bit priden, če pa ne verjameš, da je v tem problem. Definitivno, bo več zrelih celic, če bom zdravo živela, ampak kaj meni več zrelih celic hasne. Jaz rabim zdaj eno znanstveno razlago, zakaj je tako kot je, ne pa, da mi kar na pamet reče, da moram shujšat. Tega, zakaj je, kot je, mi pa ni razložil in očitno mi tud ne more. Saj je tud bambi povedala, da ji v MB niso vedeli kaj pametnega rečt. Poskušat na slepo? Itaq. Slej ko prej, ampak ne v marcu. Not jet. Se moram met še kak mesec fajn. Dlje ko se mam fajn, bolj bom pripravljena na nove travme. user posted image user posted image user posted image  Pa bolj se bom navadila na svoje stanje.

Ajdi pupolince, odoh ja, me čaka fantastika v postelji. Jaz in knjiga, da ne bo pomote. user posted image user posted image user posted image


Dejzika, majfejvoritRRsuperkau!!!!!! Iiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Jurbek!!!! Kakšna dobra knjiga? Bi mi prišla prav za starorimski slog žulit....

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 8:09:58   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Bambi, saj zdaj ne bom več slikc iskala, obljubim user posted image . Slikce so pa tokrat res slabe, meni se na prejšnjih dosti bolje vidi vse skupaj. Mene pa Prometrium nič ne matra, edino joškice me bolijo. Pa zaspana sem že zdajle, moram pa do 10-h čakati, da si dozo zdravil dam. Si se nasprehajala danes s svojim kužekom user posted image ?



Arnejček in N74, a vidve frčafeli sta obe dobili slikce celic? Pa vedli sta, kolikšen je endometrij, pa kakšno je število foliklčkov? Matr sta carici. Meni atej nič povedal. In nobenih slikc. Zdaj pa ne vem, a že zgledam tko, da mi ne bi potegnilo, madona? Bah, si bom rajš mislila, da sem tkoooo leeeepauser posted image , hehe, da si je mislil, da ipak ne morem bit dovolj pametna, da bi kaj zastopila....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 8:55:25   
blanč
biba bond, ata, da slikice in podatke o celicah vedno pa če si med pametnimi ali pa tam kot jaz (bolj uzadiuser posted image ) A nisi dobila nobenega listka ko si šla iz ET ja?
Arnejčika drži se in probaj čimbolj uživat. kakšen sprehod si privošči in veliko se smej.
Dejziko je pa spet pivo na svetlo privleklouser posted image . Jaz bi tudi šla na srečanjeeeee.

< Sporočilo je popravil blanč -- 27.2.2009 8:56:07 >


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?