|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 10:35:07   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Bi katera šla delat sem:
http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=39424



jaz ne ker je preveč komarjev user posted image user posted image user posted image



jaz nisem za delo, ki vključuje morske pse, pa kake meduzeuser posted image user posted image user posted image user posted image


ne pozabi na tečne nemške turiste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



oh na te sem pozabila, preveč minusov za tako sanjsko delouser posted image user posted image user posted image user posted image



sploh ni več sanjsko ane user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 10:36:56   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Moj je tak smešen, sinoči mi začne, zakaj ne bi šal jaz že v P, da zdej bi pa on svojo pužo že rad imel, pa da mu je dost.user posted image user posted image (Ampak, da bi pa kaj naredil za to, pa se me izogiba), sem mu pa rekla, kak je lahk njem dost, sej pa v teh devetih mesecih ni se ne zredil, ne zatekel, ne bruhal, ...user posted image Mi je prav zanimivo, kak je nepotrpežljivuser posted image user posted image


jaz sem mojmu rekla da naslednji teden začnem hodit po sprehodih pa da boma user posted image on pa.. ne bova kar lepo počakala do roka, potem pa bova vidla kako in kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 10:41:15   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Moj je tak smešen, sinoči mi začne, zakaj ne bi šal jaz že v P, da zdej bi pa on svojo pužo že rad imel, pa da mu je dost.user posted image user posted image (Ampak, da bi pa kaj naredil za to, pa se me izogiba), sem mu pa rekla, kak je lahk njem dost, sej pa v teh devetih mesecih ni se ne zredil, ne zatekel, ne bruhal, ...user posted image Mi je prav zanimivo, kak je nepotrpežljivuser posted image user posted image


jaz sem mojmu rekla da naslednji teden začnem hodit po sprehodih pa da boma user posted image on pa.. ne bova kar lepo počakala do roka, potem pa bova vidla kako in kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Men pa govori, da če doslej sem moral bit brez, bom pa še to brez user posted image in da noče, da bi mala imela kake posledice, zarad njegovega pimpijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kot da je moženuser posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 10:50:13   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: julam

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy



zdaj pa samo še 2dni noge skup tiščat pol pa v user posted image  da prijokajo marčevki....





Sem možeku včeraj povedala, da sem praktično še zaprta in da bi se lahko končno čez vikend spet pocrkljala. Odgovor: nič se ne bomo igrali... user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  dobrodošla v našem klubuuser posted image user posted image user posted image julam,vse bomo lahk vrnile....user posted image user posted image


lepo da nisem edinauser posted image user posted image user posted image   pa njemu je sama G: rekla da naj začne user posted image ... on pa pravi men da ima ta teden še preveč dela, da nima časa po P. skakat user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 10:50:20   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: spps

pa mi je ratalo prit domov,sem šla v trgovino,pa sem še usput zavila v Pikapolonico,ker sem si morala en moderc za dojenje nabavituser posted image user posted image ,ker ga dosedaj še nisem našla,mater jim drago ,pride en 20euruser posted image user posted image
no kupla sem pa še posteljnino z obrobo,ker obrobe še nisem nabavla,tist komplet pa se še mi ni zdel tolk drag,glede na ostale ceneuser posted image user posted image

zdaj moram sii še sam pripravit stvari zase za v P,ostalo pa mislim,da mi je uspelo-sam danes nimam časa,ker se bom morala počas it učit,ker imam še danes en izpituser posted image user posted image


sem pa danes kar precej utrujena-se vidi,da je konec tedna in ,da imam zadnje čase pester tempo-zdaj sam upam,da se mi ne bo treba nekaj časa vstajat,zarad tega,da bom ob 5.30 šoferuser posted image user posted image se bi raje zbujala ob taki uri zaradi drugačnih razlogovuser posted image user posted image


ma a si ti sploh user posted image ? user posted image user posted image user posted image js pol tok stvari ne zmorem, oziroma se mi ne ljubi, tko da svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 10:50:27   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

evo jo, manekenko Lucijo:
 
user posted image

joj, še en angelček, že 11. marčevski otročiček, 5. punčka po vrsti user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image super lepa slikcaaa...tok je šikana.... zdej je pa user posted image na vrsti, ne? se kira jav? js bi se, čez 2dniuser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 10:52:08   
NoBady
No dobro jutro... neki malga sm pokomentirala... zdej sm pa spet lačna ratala, grem si eno jabolko iskat user posted image  

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 10:57:31   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: julam

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

zdaj pa samo še 2dni noge skup tiščat pol pa v user posted image  da prijokajo marčevki....





Sem možeku včeraj povedala, da sem praktično še zaprta in da bi se lahko končno čez vikend spet pocrkljala. Odgovor: nič se ne bomo igrali... user posted image user posted image user posted image user posted image



jaaaaaaaa, moj pa bi se igral pa mene neki bremza........trebuh........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 10:57:36   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: spps

pa mi je ratalo prit domov,sem šla v trgovino,pa sem še usput zavila v Pikapolonico,ker sem si morala en moderc za dojenje nabavituser posted image user posted image ,ker ga dosedaj še nisem našla,mater jim drago ,pride en 20euruser posted image user posted image
no kupla sem pa še posteljnino z obrobo,ker obrobe še nisem nabavla,tist komplet pa se še mi ni zdel tolk drag,glede na ostale ceneuser posted image user posted image

zdaj moram sii še sam pripravit stvari zase za v P,ostalo pa mislim,da mi je uspelo-sam danes nimam časa,ker se bom morala počas it učit,ker imam še danes en izpituser posted image user posted image


sem pa danes kar precej utrujena-se vidi,da je konec tedna in ,da imam zadnje čase pester tempo-zdaj sam upam,da se mi ne bo treba nekaj časa vstajat,zarad tega,da bom ob 5.30 šoferuser posted image user posted image se bi raje zbujala ob taki uri zaradi drugačnih razlogovuser posted image user posted image


spps, v muellerju jih imajo po 8,90€ in so full v redu, jaz sem že pri Žigcu jih tam kupla in so še danes kot novi

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:00:32   
mama_milchy
No,še poročilo od Jjasne:

z Leonom sta OK, se pridno dojita in najavata en na drugega; je vse OK; patronažna ki ji jhodi, je full prijazna in ji je full lepo vse razložila kar pač rabi vedet; edino kar je jo bolijo šivi tako da ne more sedet in pač PC nekje v kotu sameva in ga zdaj prav nič ne pogreša...
mali Leon je pa prav priden user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:03:22   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

No,še poročilo od Jjasne:

z Leonom sta OK, se pridno dojita in najavata en na drugega; je vse OK; patronažna ki ji jhodi, je full prijazna in ji je full lepo vse razložila kar pač rabi vedet; edino kar je jo bolijo šivi tako da ne more sedet in pač PC nekje v kotu sameva in ga zdaj prav nič ne pogreša...
mali Leon je pa prav priden user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolk časa pa ponavadi ti šivi bolijo? odvisn od posameznice?


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:05:24   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: julam

Zdele sem se spomnila, kaj mi je en model danes prijavil. Sediva z malim na klopci v Mercatorju, pa pride mimo in reče (najprej je še zgledal, da misli samo dobro): "A boš spet rodila? PA tko mejhna. A te je spet napumpu, hudič nemaren". No, verjetno ni treba razlagat, da je bil zgleda ena pijandurčina. user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



sej človek ne more verjet... niti ne najdem besed za komentirat...user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:05:33   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Dobrro jutro  Marčevkeuser posted image user posted image user posted image

a bo dans tud katera šla po štručko?user posted image


dobro jutro in NE! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:05:48   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

luna - Hmmm, pri meni v prvo ni palila. Točno katera je bila ne vem, ampakni pa bilo efekta. Je pa babica razlagala v porodni (med popadki in sem jo bolj na pol poslušala), da občutijo naval pred luno, ne na tisti dan kot je, ampak prej. Za katero luno, krajc je govorila pa ????? se ne spomim.



meni se je februarja zdelo, da jih je ogromno rodilo ene dva dni pred polno luno user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:06:00   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

aja, naslov teme, ko bomo čvekale o naših user posted image ? dejmo z idejami na plan


Marčevski zvončki in trobentice 09 user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:06:28   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: julam

Sem možeku včeraj povedala, da sem praktično še zaprta in da bi se lahko končno čez vikend spet pocrkljala. Odgovor: nič se ne bomo igrali... user posted image user posted image user posted image user posted image



haha, najbrž mu ustreza trenutni status, da še ti skrbiš za vse

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:06:43   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Dobro jutro...vidim,da se je začelo spet nekaj dogajat, no saj je cajt, zdaj so vse prišle iz P, zdaj je nova runda na vrsti.user posted image
Spala sem super, ampak Taja je spet ob 6 bila pokonci, nas očitno pripravlja na novega člana...user posted image ...jaz že kuham, danes bo jota za kosilo...pa torbo bi si morala pripravit, mislim,da bi bil že cajt,da kaj na kup zmečem...user posted image



mmmmmmm, a lahko pridem?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:07:03   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

zdaj moram sii še sam pripravit stvari zase za v P,ostalo pa mislim,da mi je uspelo-sam danes nimam časa,ker se bom morala počas it učit,ker imam še danes en izpituser posted image user posted image



kdaj moramo pesti držat?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:07:19   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: janaja

eto men s pregleda, čestitke novi družinico user posted image user posted image user posted image user posted image .

Podatki iz pregleda:
vsega skupaj + 11,2 kg
obseg bušija enak
CTG- o njem ne duha ne sluha
MV- več kot pri prvem na začetku - 3,7cm
naslednji pregled -13.3
dobila napotnico za porod


čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:07:50   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Men pa govori, da če doslej sem moral bit brez, bom pa še to brez user posted image in da noče, da bi mala imela kake posledice, zarad njegovega pimpijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kot da je moženuser posted image


hahaha, samozavesti mu pa ne manjka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:07:53   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

evo jo, manekenko Lucijo:
 
user posted image

joj, še en angelček, že 11. marčevski otročiček, 5. punčka po vrsti user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image super lepa slikcaaa...tok je šikana.... zdej je pa user posted image na vrsti, ne? se kira jav? js bi se, čez 2dniuser posted image



ne ne, še ena punčka manjka, da bo izenačeno user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:08:05   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

No,še poročilo od Jjasne:

z Leonom sta OK, se pridno dojita in najavata en na drugega; je vse OK; patronažna ki ji jhodi, je full prijazna in ji je full lepo vse razložila kar pač rabi vedet; edino kar je jo bolijo šivi tako da ne more sedet in pač PC nekje v kotu sameva in ga zdaj prav nič ne pogreša...
mali Leon je pa prav priden user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:08:09   
julam
O Felix, a je tvojih 10ur mimo? user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:09:51   
felix7
Yania pa nas razveseljuje s še eno slikico malega Timona user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 11:10:42   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: julam

O Felix, a je tvojih 10ur mimo? user posted image


zbudila sem se točno ob 10h, spat sem šla pa (se mi zdi) okoli 11h, zdaj pa izračunaj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?