|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 18:42:59   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
tasa_m, mi2 bova držale noge skup in pol jutri po polnoči jih razširimo....pa ni vrag da bomo marčevke februarja rojevale kr po tekočem traku al kaj....
kaj je z Kokico?
mama_m jaz sem jih tud htela pa ni šlo. No, saj sem jih samo je plodovnica samo tekla..pa sem jih fejst skup držala pa ni šlo, sem na koncu mogla razširit.. user posted image



ah, če smo jih širle ko smo user posted image  in delale user posted image , jih bomo tudi zdaj razširle za rodit...samo jaz bi res rada marca rodila..........

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 18:46:39   
Infinity1
Ah punce kaj boste tečne, jaz bi dala našim user posted image samo en dan iz devetega mesca za preživet, pa da vidjo kako je to ko porabiš samo dopoldan celo rolico WC papirja za lulanje, pa ko ponoči ne moreš spat, te bolijo kolki in vse medenične kosti, ko ti je zjutraj dosti ležanja pa še nisi čisto sigurna ali boš lahko vstala iz postelje ali ne zaradi bolečin, ko te štiha v križu, ko ti noge otekajo, .... mislim da bi imele tisti dan veliko dela samo z njimi user posted image user posted image user posted image . No sej drugač so pa srčki, že če mal pomagajo pri pospravljanju in kuhanju to dosti odleže.

A mogoče še kateri ponoči mravljinčijo roke al se to samo meni dogaja. Se zbudim sredi noči, pa ne čutim palca, kazalca in sredinca, pa tud prstanec in mezinec sta bolj trda, ampak jih vsaj čutim. No pol mal premigam in je bolš.

LP

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 18:50:04   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Infinity1

Ah punce kaj boste tečne, jaz bi dala našim user posted image samo en dan iz devetega mesca za preživet, pa da vidjo kako je to ko porabiš samo dopoldan celo rolico WC papirja za lulanje, pa ko ponoči ne moreš spat, te bolijo kolki in vse medenične kosti, ko ti je zjutraj dosti ležanja pa še nisi čisto sigurna ali boš lahko vstala iz postelje ali ne zaradi bolečin, ko te štiha v križu, ko ti noge otekajo, .... mislim da bi imele tisti dan veliko dela samo z njimi user posted image user posted image user posted image . No sej drugač so pa srčki, že če mal pomagajo pri pospravljanju in kuhanju to dosti odleže.

A mogoče še kateri ponoči mravljinčijo roke al se to samo meni dogaja. Se zbudim sredi noči, pa ne čutim palca, kazalca in sredinca, pa tud prstanec in mezinec sta bolj trda, ampak jih vsaj čutim. No pol mal premigam in je bolš.

LP



meni da leva noga zaspi in je kr hudo..pa itak me cela leva stran boli user posted image

(odgovor članu Infinity1)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 18:54:54   
Infinity1
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Infinity1

Ah punce kaj boste tečne, jaz bi dala našim user posted image samo en dan iz devetega mesca za preživet, pa da vidjo kako je to ko porabiš samo dopoldan celo rolico WC papirja za lulanje, pa ko ponoči ne moreš spat, te bolijo kolki in vse medenične kosti, ko ti je zjutraj dosti ležanja pa še nisi čisto sigurna ali boš lahko vstala iz postelje ali ne zaradi bolečin, ko te štiha v križu, ko ti noge otekajo, .... mislim da bi imele tisti dan veliko dela samo z njimi user posted image user posted image user posted image . No sej drugač so pa srčki, že če mal pomagajo pri pospravljanju in kuhanju to dosti odleže.

A mogoče še kateri ponoči mravljinčijo roke al se to samo meni dogaja. Se zbudim sredi noči, pa ne čutim palca, kazalca in sredinca, pa tud prstanec in mezinec sta bolj trda, ampak jih vsaj čutim. No pol mal premigam in je bolš.

LP



meni da leva noga zaspi in je kr hudo..pa itak me cela leva stran boli user posted image


Ja, je kar precej hudo, ko se zbudiš pa ne veš če je roka oziroma noga tvoja ali ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 18:56:55   
mama_milchy
jaz komaj čakam, da rodim in da pol lahko lepo na trebuhu spim user posted image  kot sem navajena

(odgovor članu Infinity1)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 18:57:40   
jadrnica
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Infinity1

Ah punce kaj boste tečne, jaz bi dala našim user posted image samo en dan iz devetega mesca za preživet, pa da vidjo kako je to ko porabiš samo dopoldan celo rolico WC papirja za lulanje, pa ko ponoči ne moreš spat, te bolijo kolki in vse medenične kosti, ko ti je zjutraj dosti ležanja pa še nisi čisto sigurna ali boš lahko vstala iz postelje ali ne zaradi bolečin, ko te štiha v križu, ko ti noge otekajo, .... mislim da bi imele tisti dan veliko dela samo z njimi user posted image user posted image user posted image . No sej drugač so pa srčki, že če mal pomagajo pri pospravljanju in kuhanju to dosti odleže.

A mogoče še kateri ponoči mravljinčijo roke al se to samo meni dogaja. Se zbudim sredi noči, pa ne čutim palca, kazalca in sredinca, pa tud prstanec in mezinec sta bolj trda, ampak jih vsaj čutim. No pol mal premigam in je bolš.

LP



meni da leva noga zaspi in je kr hudo..pa itak me cela leva stran boli user posted image



user posted image user posted image ja jaz sem tudi vsa zaležana in mravljična in pol se premetavam in moj srček reče, kaj pa je to obračanje celo noč, a že gremo al kaj user posted image

res tud jaz se ne znam naštelat za spat ponoč, če pa se že naštelam, pa da zaspim, pol sem pa ko stara mama, ko so ji kosti čist zaštekaleuser posted image user posted image


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 18:59:42   
jadrnica
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

jaz komaj čakam, da rodim in da pol lahko lepo na trebuhu spim user posted image  kot sem navajena


jaz tud ...kooooooooooomaj čakam, sam ne vem kako bo to z veliki prsmi in spanje na trebuhu user posted image user posted image no ap saj ne bom imela celih mlekarn celo leto user posted image user posted image

sicer pa ne vem kdaj bom spet spala po 10 ur skup? to mam tud zlo rada user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:00:52   
jadrnica
ALi imate vse vse full apetita, ker jaz ga nekak nimam?  Skoz neki flekam, pa nič mi ne paše, se mi zdi, da otrok kar v želodec brca in bo vse šlo kontra ?user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:17:16   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

jaz pa nisem šla še na popoldanski sprehod, ker sem dobila obisk.... zdaj pa je že tema... pa drugič



ja ja, sami izgovori user posted image  midva sva šla pa vseeno malo na sprehod, čeprav je tema. Samo se je kar ohladilo.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:17:28   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Jaz bi bila še tisočkrat noseča prvih 8 mesecev, ta deveti mesec je pa kar krut, skoz sam jamram, pa nič pametnega ne počnemuser posted image user posted image user posted image user posted image



pa da ne bi bilo treba nikoli več v službo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:17:37   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

kaj je z Kokico?


čakam, čakam... user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:18:14   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

ALi imate vse vse full apetita, ker jaz ga nekak nimam?  Skoz neki flekam, pa nič mi ne paše, se mi zdi, da otrok kar v želodec brca in bo vse šlo kontra ?user posted image


jaz pa skoz neki meljem... še celo kuhat sem začela, ko prej nikoli nisem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:22:44   
Pupa7
hola pupe, mi smo nekako v nizkem štartu... tak na znanje user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:32:12   
Pupa7
jeiii zdaj bomo pa pico jedli user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:34:03   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hola pupe, mi smo nekako v nizkem štartu... tak na znanje user posted image


čaki, čaki, kako zdej to??? Ti mi moraš še družbo delat user posted image  
ja, če bo res akcija, se nam pa le javi, bomo navijale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:35:26   
felix7
aja, prejle sem gledala film Seven pounds - Will Smith igra glavno vlogo in ga toplo priporočam vsem tistim, ki imate rade filme z vsebino, meni je bil strašno všeč, ni pa za tiste, ki imate raje dinamične filme.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 19:36:03   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hola pupe, mi smo nekako v nizkem štartu... tak na znanje user posted image


čaki, čaki, kako zdej to??? Ti mi moraš še družbo delat user posted image  
ja, če bo res akcija, se nam pa le javi, bomo navijale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nevem ti še povedat a je to čist to, je pa zeloooo čudno vse skup... in itak bom še lepo doma, če bo kaj pa gremo v P user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 20:06:06   
helimaša
čer!

berem mal....pa vidm da nas bo bl mal za marca ostaluser posted image .....ja a bomo počakale al ne.....dobr da ma ta mesec sm 28dni......

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 20:12:08   
felix7
a RR spet ne dela, al se vam samo ne da čvekat?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 20:13:28   
jadrnica
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hola pupe, mi smo nekako v nizkem štartu... tak na znanje user posted image


helooooo pupa, pa ne moraš še ti februarja iti  rodit, kaj pol ne bo nobene prave marčevke ali kaj? user posted image user posted image user posted image sam poročaj, da vemo kdaj navijat

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 20:17:04   
jadrnica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

aja, prejle sem gledala film Seven pounds - Will Smith igra glavno vlogo in ga toplo priporočam vsem tistim, ki imate rade filme z vsebino, meni je bil strašno všeč, ni pa za tiste, ki imate raje dinamične filme.


ej, sem ga tud jaz glih ta teden pogledala, odlična igra pa to pa tudi sam razvoj, samo ni pa glih ideja moje sorte oziroma je vsebina bolj tako tako...skor mal sick.....res odlična igra in čudovito stopnjevanje in razvijanje dogajanja.......pri skladbi bi rekli prvovrstna kompozicija :)user posted image user posted image

glede oskarjevega zmagovalca SLUM DOG MIL....pa kdaj drugič......

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 20:18:02   
jadrnica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

a RR spet ne dela, al se vam samo ne da čvekat?

meni nekaj šteka, ampak prej vedno kopiram ,ker sem že n-x vse zgubla user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 20:21:02   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

glede oskarjevega zmagovalca SLUM DOG MIL....pa kdaj drugič......



tega pa zdej dol vlečem - a se ga splača gledat?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 20:24:16   
Najaa
Pozdravljene po dolgem času! user posted image
Midve sva doma...

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 20:26:15   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pozdravljene po dolgem času! user posted image
Midve sva doma...


ooooooooooooooooooooo, bravo Naja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a nam boš kakšno slikico dala?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?