|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v peg perego športni del?
27.2.2009 23:32:08   
katjolinka
Pozdravljene!

Moj sin ima nekaj čez 5 mesecev. Imamo voziček peg perego modularni sistem PLIKO P3. Fantina ima 75 cm in 7800 g in je v košari (navetta) že zelooo nesrečen, ker ne vidi ven user posted image

Kdaj ste tiste, ki imate peg perego posedle vaše user posted image  v športni del?

Hvala za nasvete in odgovore

user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 17.3.2009 21:28:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
28.2.2009 0:01:41   
Anonimen
Ena pozicija višje vzglavje ko se otrok začne dvigovat in noče več ležat. Sedenje pa takrat, ko samostojno sedi.

(odgovor članu katjolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
7.3.2009 21:36:27   
meta21
Nekatere sploh nimajo košar, ampak že od začetka uporabljajo do konca podrt športni del.

Jaz sem ga dala iz košare v športni del pri 5,5 mesecih pa mi je bilo malo žal. Je košara bolj fajn, ker ga vidiš pa še bolj enostavno ga je notri spakiratuser posted image .

Nimam PP ampak, če se ne motim, se da košara tudi malo dvignit, da lahko ven vidi ali ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
8.3.2009 17:54:22   
onur
Nimam PP ampak, če se ne motim, se da košara tudi malo dvignit, da lahko ven vidi ali ne?


ne, vzglavje se malo dvigne, vendar še vedno ven ne vidi. jaz razmišljam, da bi tudi dala športni del, pa samo malo dvignila, da bebica ne bi bila čisto v ležečem položaju, bo pa 21.3. 4 mesece

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
8.3.2009 18:13:11   
katjolinka
Punce, hvala za odgovore. Jaz sem se odločila, da počakam tem nekje do 1/4 - pa to ni šala user posted image , potem pa bo itak tudi manj oblečen, pa lepši dnevi.... pa star čez 6 mesevec.....Sedaj namreč imam tistega "bunda pajaca" user posted image  in ko sem ga strpala v športni del vozička je bil kot en natlačen zombi user posted image


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
9.3.2009 19:39:12   
TinaV*
tudi mi imamo PP modularni sistem pliko swich...NIKDAR VEC...ga bom prodala ko bo mozno,v kratkem....v lupinici reva ni bla niti enkrat tako da ce kdo ve za koga naj me kontaktira...enkrat sem jo dala za max 5 min sedet v njo pa to blo vse...kosara je fajn ampak jo bo kmalu prerasla...pa druga zadeva...tezka je zelo kosara ...v glavnem ce bi se se kdaj odlocala za vozicek PP nikdar vec

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu katjolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
9.3.2009 19:39:50   
TinaV*
aja pomembnega pa nisem napislaa...jo mam se v kosari ...bom jo pa v kratkem zacela v sportnega dajat...stara pa je 5 mesecev...

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
9.3.2009 20:05:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

tudi mi imamo PP modularni sistem pliko swich...NIKDAR VEC...ga bom prodala ko bo mozno,v kratkem....v lupinici reva ni bla niti enkrat tako da ce kdo ve za koga naj me kontaktira...enkrat sem jo dala za max 5 min sedet v njo pa to blo vse...kosara je fajn ampak jo bo kmalu prerasla...pa druga zadeva...tezka je zelo kosara ...v glavnem ce bi se se kdaj odlocala za vozicek PP nikdar vec


kako pa to? mi imamo tud PP lupinico, pa sem ful zadovoljna - zdaj je star 8,5 meseca, pa je še vedno v njej čist zadovoljen - mi je všeč, ker je tko pokončna, da fajn ven vidi

(odgovor članu TinaV*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
9.3.2009 20:07:23   
TinaV*
v njej sedi ko v konzervi...cela reva stisnjena...mi ni to vsec pa tudi mala se pritozuje

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
10.3.2009 9:15:25   
jada
Živjo,

jaz imam tudi PP, košaro je sicer hitr prerasel, medtem ko sem z vozičkom ful zadovoljna, lupinica je pa tud krasna, sm mela starejšo v njej in sedaj Žiga in mi je super.

Je mela svakinja maxi cosi, pa je bila na koncu njena punca lahko dlje časa v PP lupinici kot maxi cosi. Je pa res, da v zimskem času, ko je otrok napravljen zgleda v vseh avtosedežih utesnjen.

No moj je star 4 mesece in pol, pa sem ga prestavila v športni del pp ampak v najnižji položaj.

LP

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KDAJ V PEG PEREGO ŠPORTNI DEL?
11.3.2009 14:07:23   
onur
Jaz sem za športni del spraševala pediatrinjo na med.over.net, za 3,5 mesece staro hčerko, pa je rekla, da se lahko dvigne za cca. 45 stopinj in da se kolena podloži.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu jada )
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?