|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 9:41:34   
jolly123
Jutro! Da vas ne bo skrbelo smo doma! Včeraj smo prišli dokaj pozno domov šele malo čez 8 in obadva sva že trdno spala ob 9-ih. Je bil revež tako zmatran, da se je potem prvič zbudil šele ob pol petih in potem potegnil do pol 8 prvič v svojem življenju user posted image
Načeloma je bilo vse OK, vendar ker je šele 5 mesecev so naju priklopili na infuzijo, infuzija je prišla šele ob 5-ih in so nama rekli, da bo trajalo 5 ur, jao meni se je skoraj snelo, sploh ker je bila tista sestra totalka neprijazna. Najprej je privlekla neko študentko, da so mu kri vzeli, una mu je iskala kri toliko časa, da se je Taj prav drl zraven in pol ni zneslo in je morala ta sestra vzeti z druge roke user posted image Namesto, da bi mu pustila metuljčka not je vse ven vzela in potem ko je prišla infuzija ponovi vajo in je spet ta študnetka neki mesarila tam, da sem čist živčna ratala in sem rekla, če se lahko prosim na nekom drugem uči, ker ne morem več poslušati, da mi otrok kriči. Tista sestra je bila vidno jezna name, ker me je potem ko sem Taja vzela v naročje, ko je že imel infuzijo ful nadrla, da ga moram nujno odložit v posteljo, ker potem infuzija ne teče in bova kar do polnoči kle. Sem ji rekla kako naj pustim 5-mesečnega dojenčka jokat samega tam, če hoče bit v naročju, ga je kar vzela iz rok in ga dala v posteljo in je tamal začel tako kričat da se je začel skor davit je pa rekla no pol ga pa le vzemite user posted image  user posted image  user posted image Mislim krota babja.
Pol mi ni hotla prinest prekuhane vode, ker ona kao ne more vode zavret, naj grem za tamalga iskat uno vodo iz avtomata user posted image Še dober da sem jo prej vidla kofe pit, sem jo čist nazajal, če si je lahko kofe skuhala lahko tudi meni vodo prevre mater ji user posted image Pa je potem le prinesla.... dohtarji ful v redu, sestre na sprejemni tudi, le ta koza je bila en zmaj. Sobe pa tam...hja, mogoče j ebila gužva pa smo lih mi dobili eno tako, da sva bile dve mamici not, sedeli na stolu, ki si ga komaj zraven postelje dal, tok je bilo malo placa, še dobro da nama ni bilo treba prenočit tam.

Zdaj se morava malo čuvat, veliko pit itd.

Hvala, da ste držale pesti za naju.

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 9:43:31   
Tejčika29
Hojla,

da javim na hitro. Zbor CELJANK je uspel, juhu. Jaz, Mandek in Timnala smo fino počvekale, pa še ena decembrka je bla zraven, pa srečale smo tudi eno oktoberko, ki ni na našem forumu in ima sineka - Timnala kako mu je ime?? Alina je seveda najmanjša, Zala in Nace sta prava lumpeka napram naši mišiki mali - pa saj bo zrasla, no dolga je ampak suha. Ko se naslednjič dobimo pa pričakujemo tudi MBD, Suzy, M mojco, Dream, Leno, Evelin in še katero.

Uživajte vikend mi se gremo potepat...

(odgovor članu čebelka77)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 9:45:15   
Pšemek
Joj, če ne bom jaz popiuser posted image . Moj mož sam nase misli!!!! Zjutrej je vstal eno uro za nama, kavo je tako imel že skuhano, si jo sam pogret moral. Ta čas, ko jo je pil, sva se mi2 z Nejko previjale pa igrale v kopalnici. In prideva ven,pa me vpraša, če mam v kopalnici še kej dela. Sem mu povedala, da v kopalnici ne. Poudarek je na v kopalnici ne, drugje pa veliko. OK, gre on v kopalnico se brit, pa frizirat pa tuširat. OK, se mora zrihtat, ni panike. Sva se pa že včeri pogovarjala, da bi bil tudi že čas, da se jaz malo v red spravim. Zato sem pričakovala, da ko bo on končal, grem jaz na preobrazbo v kopalnico! Ne, pride on ven, pa se v spalnico oblečt, pride ven in reče No, jaz grem zdej. user posted image  user posted image  user posted image  Niti tolko ni počakal, da bi jaz v miru pojedla kej za zajtrk. Pa da ne omenjam ostalega dela, ki ga imam. Pa diplomska, pa še moja mala žaba... On je šel pa dol montirat poštni nabiralnik. K da je to tolk pomembno. Pismo, če smo bili do zdaj brez, smo lahko pa še kakšno uro več!!!!!! Sem mu valda rekla, kdaj mi bo dal kakšno uro? Pa prav, kadar hočeš... Ja, itak. No, sva se zmenila, da pol popoldne. In sem 100%, da bo pa takrat rekel: "No, greva midva z Nejko ta čas malo dol!" Itak! Kam dol. K  njegovim. K se tko al tko vsi ostali tolk z Nejko ukvarjajo, da se njemu ni treba. Najlažja rešitev! On bo pa spet kej drugega ta čas počel. Joj, kolk to sovražim!!! Piuser posted image  sej je otrok lih tko njegov, kot je moj. Pa si lahko tisto uro na dan vzame in se z njo ukvarja, sa jaz v miru kaj postorim, ne pa da skos pol letam gledat, če je s tamalo vse OK...... Se bomo po moje danes še tok kregal...
Sem se vam mal potožila, je kar odleglo! Zdej me pa moja pikica že fejst kliče.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 9:47:25   
iraira
Super Jolly da bo vse ok pa da ste doma....tolk sem mislila na vaju........
Drugače pa sem bila jaz z starejšim v pediatrični na Vrazovem trgu ko je bil eno leto star (vročinski krči) in je bilo grozno čeprav so bile pa takrat sestr fulll prijazne in so vse naredile da bi se dobro počutili, ampak to je bilo 10let nazaj

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še enkrat pa Taju enga lupčka od Alje da se hitro pocajta

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 9:47:38   
jolly123
Pšemek te čist zastopim, sem sama dostikrat na istem, pa ne šteka zakaj se tečna in utrujena, valda če si nonstop sam doma z otrokom, kakšen pa boš. Višek dneva mi predstavlja odhod v trgovino po plenice, mah dej nehi no. 

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 9:52:48   
iraira
Pšemek sem čisto s tabo, mi je to zelllo poznano....odlaganje odgovornosti na drugeuser posted image . večino časa so sami eni veliki user posted image . Ampak kaj hočemo tako pač je......pomiri se, poglej ven in se zahvali da imaš zdravega user posted image  pa da za dežjem vedno posije sončekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 10:03:56   
*talcy*
ojla dobro jutro

.... jolly user posted image user posted image user posted image  sam da se je dobr izteklo...si pa bila dobra da nisi tiste tečne sestre udarla..jaz jo bi sigurno !!! no sam da ste ok ...

pšemek .... moj user posted image  je malček podoben tvojmu .... kdaj se mi zdi da se mu sploh ne da ukvarjat z user posted image  glede tega da imam jaz čaz zase pa ga ima no .. tud drug vikend grem žurat in ga bo on imel pa ni bil problem k sem ga vprašala drugač pa se mi zdi da se tud mojmu ne da preveč ubadat z njim user posted image

irma78

user posted image


_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 10:17:13   
suzy124
Dobro jutro vsem

gogabojan hvala za kavico, drugače pa tud naš hodi tak pozno spat, nekje med pol deseo in deseto, ker prej tud noče zaspat,user posted image user posted image
Sam naš ne prespi cele nočiuser posted image , amak se zdaj zbuja nekje okol treh za jest potem pa okol šesti.

Irma78 dobodošla med namiuser posted image user posted image user posted image

jolly123 sam da je vse vreduuser posted image user posted image user posted image   in da sta doma

Tejčika29 sam da je srečanje uspelo in da ste se lepo mele, naslednjič pa se tud midva pridruživa, sma se misla že včeraj ampak sma mogla it k P ker ima tak fejst očko vneto.user posted image user posted image

Ampak danes je že malo bolje, sam ven ne smam nič, pa tak fajn toplo je napovedanouser posted image user posted image user posted image , mogoče jutri mal če ne bo vetrauser posted image

Pšemek tud pri nas se včasih to dogaja, potem se pa morma kaj pomenit pa je en čas spet vredu.Drugače pa res mislijo bolj na sebe potem pa šele na nas inuser posted image , sem kr jezna včasihuser posted image

Lep dan vsem pa se še pol kaj tipkamouser posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 10:24:20   
Pšemek
Hvala, punce, za vzpodbudne besede. Sem se že pomirila. Sej drugače ni tako grozno, je moj možek kar priden, sam me je pa danes res tako razjezil. K sva bila vse dogovorjena pa se sploh ni spomnil, jaz sem pa že čist nervozna, k mama že tako mastno glavo, kot da bi se v olju kopala. Pa še ponoči je bilo pestro in že od zjutraj razmišljam zakaj, pa kako to uštimat... Ma HB, da mam mojo pikico, k me sam mal lepš pogleda in se mi dvakrat nasmehne, pa že pozabim na vse hudo...
Jolly user posted image  user posted image  user posted image  da ni bilo nič hujšega. S sestrami je pa vedno vprašanje, na kakšno naletiš... Važno, da je Tajko OK.

Irma78, dobrodaošla, pa veliko užitkov v čvekanju ti želim!

PikicaStonoga - UŽIVAJTE

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 10:39:42   
evelin
Jolly user posted image  za vas.
Irma78 dobrodošla

Ja celjanke lepo da je čvek uspel, upam da se vam tudi js kmalu pridružim.

Kak lep dan je dansuser posted image , izkoristite ga kolker se da

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 11:57:57   
gogabojan
Pšemek,
jaz imam skoraj tvojega klona tu domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ma kaj se vsi moški klonirajo med sebojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , le da vsakemu malo dodajo ali odvzamejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mbd dobiš razlago popoldne. Šibamo ven mi počasi. Prej pa nism mogla, je mali fulllllllllllllllllllllllllllllllll tečnaru.

lep pozdrav

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 11:59:43   
gogabojan
aja še to.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vas jolly da niste not ostale. Jaz sem rekla da ti mogoče net kaj zafrkava.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 12:28:14   
gogabojan
evo mbd čakam da se mali pokaka.

Lime wire: če ga imaš download-nega ga odpreš klikneš tam na audio. Potem napišeš v prvi kvadratek izvajalca, klikneš enter, v desnem oknu pa ti začne iskati ves avdio, kar ga najde. Računalnik pa ti shrani muziko (al pač kar si si downl. tja, kamor si si shranila lime wire ko si ga inštalirala). To pa si lahko tudi spremeniš. Npr. jaz imam lime wire na D:. Zato ko spodaj vidim, da se je dl. grem na D: lime wire, odprem in tam imam shranjeno muziko ki sem jo dl.

Bit lord: ta program inštaliraš. Greš normalno na net. Tam odtipki iso hunt al pa evo ti linka: http://isohunt.com/ tam imaš okenček za search. Tam odtipki ime filma ali risanke pa ti spodaj odpre. Najbolje so vedno na prvi strani. Pa boš dobila seznam spodaj. Tam klikneš na tisti film ki ga želiš. Najbolje je še pogledati komentarje. Nato ti mal višje piše downl. this torent. Tam ti stisneš. In se ti odpre bit lord. Tam si večinoma daj sam film dol. Brez dodatkov, ker so kr neki. In se ti bit lord avtomatično odpre. Nato daš ok. In ti vleče film dol.

Jaz si tako dam vse filme dol še preden so v kinu. Včasih mal slika ni dobra, ampak sem pa vsaj prva gledala film.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Upam da sem ti kaj pomagala. Če ne pa se slišive kaj popoldne.

Evo mali se je nakaku. Zdaj pa preoblečt in vennnnnnnnnnnn.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 14:23:17   
Dream
Dan!

Jaz sem si pa včeraj res privoščila, imam novo frizuro, popoldne sva šla pa še malce po CE pogledat v turistične agencije, da si neki uštimamo glede počitnic po 1. maju. No, smola je bila vseeno prisotna, ker se je Matic doma tako drl, da sva šla samo še v Baby center in potem na hitro domov. Ampak itak ni bilo nič hujšega, le malce ga je zvijalo.

Včeraj je Matic pogruntal, da zjutraj ne bo jedel po flaški, ampak samo pri meni. Dvomim, da je mleka dovolj, ampak flaško vztrajno zavrača. Šele po kakšni uri je pripravljen naprej jesti. Čudno, res...

Pšemek zdej si mi pa dala mislit. S tem se sicer še nisem ubadala, ampak bomo videli, kako bodo stvari šle same od sebe... Glede na to, da tale ura tudi nas zafrkava, ni 2x za reči, da ne bo tudi user posted image

Janja 27 je včasih skoraj malo scary, ko se pogledamo v ogledalo, kajne? No, jaz se počasi privajam na to, da si vzamem malo časa zase, ampak kaj, ko sem običajno takrat prelena, ko imam čas... Mah, bo že bolje.

Suzy124 hitro se pozdravite, potem pa ven na sončka! Saj bo, boš videla! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Dream jaz sem vsak dan sama z user posted image  in še s sinom (11let) pa preživimuser posted image user posted image user posted image . Je pa res, če imaš user posted image  pa itak da si slabe volje da on spi ti pa ponoči pa potem še podnevi sama z user posted image . Pa da ne boš zamerila, ker sem tako napisalauser posted image ...no upam da ne, nisem nič slabega mislila.



Vem, da se da preživet. Sej mene je najbolj razkurilo, ker se je spravil spat v dnevno sobo, namesto v spalnico (dnevna soba je pa ravno na sredini med spalnico in otroško sobo...).

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 14:42:24   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: *talcy*

se mi je pa danes zgodilo neki smešnega user posted image  sem hotla spustit enega vetrčka in sem se dobesedno pokakalauser posted image user posted image user posted image v hlače (ne se smejat) - driskaaaaaaaaa ... upam da ne prenesem na tamalega user posted image user posted image user posted image  kaj ve pravte user posted image user posted image user posted image



Sorry, ampak skor sem umrla od smeha, ker si predstavljam to zadrego user posted image user posted image user posted image  No, pri driski je najbolj pomembna higiena rok, čeprav kolikor sem sama ugotovila pri Maticu itak to ni mogle bit vzrok. Upam, da ne boš prenesla na user posted image

Spanje v avtu pri nas je večinomazelo tečen, če mu pade duda iz ust (ne vem, zakaj jo v avtu sploh hoče imet), ali pa če zaradi njegovega miganja z glavo kapa zleze na oči. Sicer pa največkrat tkaoj zaspi.

Irma78 dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image

Gogabojan Matic gre spat med 21. in 22. uro, največkrat nekje okrog 21.30, zbudi pa se ob 8h. Smo imeli pa prej uro za spanje ob 22.30 ali 23h, ampak je HB prestavil nazaj.

Jolly123 user posted image user posted image user posted image  da ste doma!!! Sedaj pa le glej, da bo Taj dosti pil, da ne bo treba spet une "koze" v bolnico it gledat...

Pšemek jaz imam včasih kar občutek, da tile moški dosti počasneje dojamejo, kaj pomeni imeti otroka in se mu 100% posvečat. Tako da te čist razumem, če si total user posted image  Jim bo treba mal dopovedat, kaj to pomeni in kako se da z otrokom ukvarjat, igrat in podobno...

Tko, vse sem prebrala in komentirala, zdej se je pa naš škratek zbudil in se neki povoarja. Grem pogledat, če bo še zdrža v posteljici ali ga bo treba ven vzet.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 14:44:55   
čebelka77
jolly123 super da ste doma in da je ok
 
janja27 napišem podatke sam da bom mela kej časa.
 
 
irma78 dobrodošla


pšemek  da ti povem da včasih povsod pride do tega da bi ga najraj poslal vuser posted image user posted image ...............jaz naprimer sem včeraj pekla tortice pa take stvari za njegov rd, in to do 23 30 na konc mi pa reče da zanga nič ni treba..........hvaležnost pa taka,ampak je pa dans slaba vest ven usekala pa je celo bajto pospraviluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tko da se je mal odkupil..... tko da ni za obupatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
LEP VIKEND VSEMuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 17:18:02   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: Dream



Spanje v avtu pri nas je večinomazelo tečen, če mu pade duda iz ust (ne vem, zakaj jo v avtu sploh hoče imet), ali pa če zaradi njegovega miganja z glavo kapa zleze na oči. Sicer pa največkrat tkaoj zaspi.



Jolly123 user posted image user posted image user posted image  da ste doma!!! Sedaj pa le glej, da bo Taj dosti pil, da ne bo treba spet une "koze" v bolnico it gledat...




Čedalje bolj ugotavljam da sta najina otroka klona user posted image user posted image Mogoče zato, ker imata podobna fotra user posted image Ne me vprašat kje je moj mož ga že skor 4 ure vidla nisem, jaz pa tako migreno da bi najraje nekoga zbutala user posted image Ne vem zakaj imamo vikend če še takrat ne more bit doma user posted image

Joj Tajko mi pa še kar noče pit, kar zavrača tale mlek da je joj, nardi dva požirka pa noče več, pa še takrat ko je lačen poje komaj polovico svoje doze user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 17:27:48   
irma78
Pozdravljene čveke,
 
Mi smo danes spali do 9-ih s tem, da pri nas spanje izgleda nekako takole. Spat gre naš Nik okrog 21-ih, potem se prvič zbudi okrog 1-ih, mu damo dudo in spi naprej do 3-eh ali do 4-ih, potem pa mu vsakih pol ure popravljamo dudo (več ali manj počnem to jaz, ker moj user posted image ali ne sliši ali pa spi v dnevni, ker mora zgodaj vstat) do ene šestih, ko obupam, ga grem previt, se podojiva in potem spi do cca. 9-ih pol desetih. Potem znova sledi previjanje, preoblačenje in hranjenje. Nato rabi naš sonček dopoldanski počitek, tako da se ponavadi okrog pol enih odpraviva na sprehod.
 
Tako je bilo tudi danes. Sva šla na pokopališče (moj user posted image   je bil itak v službi), kjer sem sopihala kot user posted image , saj sem morala 15kg voziček in 8kg otroka v zelo strm klanec rint. Potem sva šla še malo čez Golovec, pa do Leclerca kupit Dnevnik s slikanico (slikanice kupiva vsako soboto in so zelo lepe), potem pa počasi domov. Doma sem  prvič namontirala športni del vozička in dala user posted image   not, da sem dokaj v miru lahko pomila teraso, sinko pa je bil še malo na soncu. Ne vem kako je pri vas, ampak našega Nika je treba vseskozi  animirat, sicer se ga sliši kilometre daleč. Na koncu sva bila z user posted image zunaj do pol petih, vmes se je iz službe vrnil user posted image  , previl in nahranil user posted image , sedaj pa oba spita v dnevni, jaz pa z vami čvekam in vam pišem roman.
 
Sicer pa od Valentinovega dajemo našemu user posted image vsak dan pol Hippovega lončka kašice (zaenkrat samo sadne) in jih vse naravnost obožuje. Bi pojedel celo, pa se mu še ne upam dati. Mu pa ta kašica nadomesti en obrok, kar je pa tudi vredu, ker je mojega mleka čedalje manj (od tretjega meseca dalje dobi pred spanjem AM proti polivanju, ker sem zvečer čisto izpraznjena).
 

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 17:36:17   
irma78
Spanje v avtu – naš user posted image   se v avtu zelo rad vozi in gleda veselo naokrog ali pa spi, tako da v avtu nimamo problemov. Enako je z vožnjo v vozičku. Samo da se mu dogaja.
 
Jolly123 – čestitke, da niste ostali notri, sploh glede na obnašanje osebja. Jaz bi tudi ponorela. Upam, da je s Tajem sedaj že bolje in da nima več driske. Držim pesti!
 
Pa še eno vprašanje – a vaši user posted image tudi še kaj škilijo? Naš včasih bolj, včasih manj, včasih nič, me pa to kar skrbi, ker se stanje nič ne izboljšuje. P je sicer rekla, da je to do 9 meseca čisto normalno, v eni reviji pa sem prebrala, da bi se to moralo urediti do 3. meseca.
 
Evo, sedaj moram pa šibat, ker se naš user posted image   že prebuja. Ja toliko traja naš popoldanski spanec – celih pol ure. Itak, ste pa lahko že ugotovile, da sem tudi sama res čveka.
 
Pa lep preostanek sobotnega dne vam želim!

(odgovor članu irma78)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 19:01:50   
*talcy*
oj oj na hitro sem skočila pogledat kaj pravite .... šibamo na pico ob 20.00 tko da se moram še uštimat ...

dream .... pa sem rekla da ne se smejat user posted image  user posted image ...... me je kar mal user posted image user posted image user posted image  .... ja nč kaj se zgodi dobro da sem bila doma pol pa mojmu povem pa je kmal dol padu user posted image user posted image user posted image  ..... ja roke si pa itak ribam vedno ko grem na školjko....

aja sem pozabla povedat da grem drug teden delat trajno user posted image  moj možek me bo dal na dva kosa pa kaj neki si lahko tud seb privoščim ,a ne?

no lepo se mejte se pol kaj oglasim ko se najemo pice ....

_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu irma78)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 19:30:07   
gogabojan
Čer čer punce.
ČE VAM JE DOLGČAS RAJE NE BERITE TEGA, KER SE BOSTE DOLGOČASILE. ČE PA NE, PA MI NE ZAMERITE, AMPAK JAZ MAM PO-LUNINO OBDOBJE, DA ME MEČE. AL PA SE SAM S TEM TOLAŽIM, IN SEM V RESNICI VEDNO TAKA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Talcy-včeraj zvečer sem se nasmejala na tvoj račun. Pa ne zato, ker si se pokakala, ampak način kako si to napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mi smo bili do 5h vzunaj. Je bilo tako lepo da smo kar 8 km narediliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem bila čista energijska bomba.

Se vidi da .100noge ni več. Da je na dopustu. Je bolj mirno tu goriuser posted image user posted image user posted image . Pa brez zamere, se malo samo hecam.

Jolly-samo veliko daj piti otroku. Jaz verjamem v vaju, da vam bo uspelo izpluti iz tega začaranega kroga brez problemov. Bodi bolj trmasta kot on. Če pa ti je že tako hudo (mislim, če noče jesti), probaj mu mal sladkati. Vsaj zdaj, dokler se ne izvlečeta. To vem ker, ko je moj user posted image mel pljučnico, pa je mel vročino, je P rekel naj mu magari fajn sladkam čaj (svojih jošk ne morem, ker ga dojimuser posted image user posted image user posted image , zato pa se je mami basala z PIŠKOTIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ). Le tako ne bo dehidriru. Pa če par dni pije sladko, mu ne bo se nič poznalo, važno je le to da ne dehidrira.

Mbd - a si kaj poskušala že z navodili?? Al tako lepo uživate v tem vsem.

Moj user posted image zdaj ma cucelj od čaja v ustih, ga grizlja, in mene buli, medtem ko to pišem.user posted image user posted image user posted image Jaz pa sem ga dala malo počivat v postelci. EVO GA, POČASI ZAPIRA UČKE. U šit, vidu je da sem ga pogledala, pa se je takoj nasmeju. Šment.user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je že tak tečno. Vse mamo pospravljeno, mali bo zgleda zaspal, user posted image je na drugem računalniku in dela particijo zame, da bom mela velik več prostora, in da bo hitrejši comp. Starejši sin pa uživa pri babici.

Hmmmm. Jaz bi pa zdaj seksalauser posted image user posted image user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Pa se mu ne upam reč. K bo reku da me sam meče zadnje čase.

AJA. Punce, a vi še dajete kapljice d3?????? Jih še imate???? Kak dolgo se morajo dajat??? Jaz sem že pozabila od prvega sinčka. Je že 7 let nazaj. Ga pa zadnje čase tote kapljice spet full zvijajo.

Madona mi je dolgčas. Se bom pa razpisala. Upam da vas nisem dolgočasila z mojim blogom.

Avto- naš user posted image se rad pelje. Včasih takoj zaspi, zadnje čase pa ne. Tudi v vozičku, več noče spati. Mu dam uno zaščito okoli glave nižje, in on veselo opazuje okolico okoli sebe. Aja malo ima dvignjeno ležišče še v košari od vozička. Tako da okice sam švigajo sem pa tja.

Danes smo bili vzunaj brez kobizončkauser posted image user posted image . Sem ga full velik zato oblekla. Vzunaj pa sem ga slačila kot k lupiš banano. Del za delomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Uf bi zdaj svojmu banano .......

Joj punce raje me ustavite no.

aja
hmm kak že
JANJA27
(sorry če je narobe, toda internet mi noče iti na prejšnjo stran). Sam tako no, ko boš spet podatke popravljala, mi tam piše GOJABOJAN. Gogabojan bo bolj prav, ampak itak se ne sekiram. Važn je da vemo kdo sem.

PUNCE, KDAJ SE BOSTE KAJ ZMENILE???? SE BOM PRIDRUŽILA.

Zdaj pa vam dam pol ure časauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se mal spočijete od mene. Jaz pa premislim, kaj bi vam še napisala. Niti se ne upam kaj preveč pisati, da me nebi razumele narobe.

SEM FULL DOBROVOLJČEK (ko se spoznamo, in ko me ni več tako sram). Aja to pa je moj kompleks ja. Sem full sramenžljiva in vase zaprta. Ko pa se odprem, se pa še prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uffff zdaj pa me boste mele čez glavo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Nič hudega.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bo vsaj moj malo bolj vesel, ker mu ne TEČNARIMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Vas bo častil s kavico, ker me prenašate.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čaw
see u in 45 min

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 19:43:23   
gogabojan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sm svojemu zdaj rekla, da bi se rada cartala, sem se hotla uležti zraven njega on pa meni, NE, ker mu bo zdaj na računalniku se končala nova particija. KR NEKI....
Pol pa mi reče, da se vedno hočem cartati šele ob 11h zvečer, ko mora on spati.

Madona. Res ne razumem moških. Želja moških je, da bi meli žensko, ki bi jim dala vedno, ko bi si oni želeli. KO PA IMAJO TAKO ŽENSKO, ko bi si ona želela non stop user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa potegnejo rep med noge.

Ta svet je čist user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image evo nisem zdržala niti 45 minuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 20:11:11   
jolly123
user posted image  user posted image  user posted image Gogabojan si me nasmejala res. Jaz mam ravno drugačen problem res. Moj bi NONSTOP user posted image Pa mi včasih že preseda, ker res ne vem, če je ugotovil, da mam še kak drug del telesa namesto jošk in riti user posted image

Pa hvala za tisto o sladkanju bom jutri še to poskusila, ker danes je vsega skupaj spil komaj 500 ml od tega je bilo 140 ml vode. Na infekcijski so rekli da bi moral spiti najmanj 600, to je najnižja meja. No pojedel je še tretjino banane, pol mu pa tud to ni bilo več zanimivo.
kako pa sladkam recimo mleko, koliko cukra pa daš lahko to notri ?

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 20:21:37   
gogabojan
jolly kok sladkaš pa daj pomalem pa po okusu. Saj veš da mu tudi nev preveč všeč če bo preveč. Saj tudi tebi ni za piti presladkih stvari. Sama prej probi malo, tok k se ti bo zdelo da je normalno sladko zate, naj bi bilo čisto zadost.

Sm se zdaj spomnila, da moj starej sin k se je full hitro odstavil od joškic, pa je začel jesti GH, mi je nehal mleko piti. Ni šans da bi ga prepričala. Še vedno ne mara mleka. Ko pa je bil majhen, sem mu ga pa sladkala, da ga je vsaj malo spil, - saj veste - kalcij pa take stvari.

Probi jolly te nič ne košta. Mogoče bo edino mal bolj živahenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hecam se. Evo moja dva fanta sta oba na drugem računalniku. Mah mali je spal vse skupaj samo 20 min.

Mene razganja punce..

Ne znam se umiriti. Bi zdaj ... mah k bomba sem. Me bo pravkar razneslo. Od energije. Sam doma pa nimam čisto nič za spucat. Mam res vse tipitop. Hmmm obrvi pa se mi ne da pulituser posted image user posted image user posted image user posted image .

A ve se povezujete tudi prek face booka??? Kak pa ste se spoznale tok, da ste prek face booka skupaj???

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: oktoberski lumpiji 08
28.2.2009 20:25:25   
jolly123
Lohk prideš k meni pucat mam še pa još user posted image  user posted image Ti garantiram, da se boš prej zmučila predno bo vse spucano user posted image

Facebook ja tukaj smo si prek ZS-jev izmenjale imena, da smo se na FB našle, nekatere, ki smo blizu doma se že itak dobivamo, hodimo skupaj na telovadbo itd.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?