|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 12:15:45   
katja_p
Evo, pa jo imamo user posted image
 
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 12:17:14   
katja_p
Zdaj si pa dajte duška in se razpišite user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 12:30:21   
Dali*
user posted image user posted image user posted image

Še malo manjka in se vam pridružim...pridno čvekajte...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 12:52:26   
ksenci
no končno tud tu odprta tema celjankuser posted image user posted image user posted image
sm čvekala pr celjankah v pričakovanju, ne vem če se me še spomnite, imam pa 7m sina Aljaža- 22.7.2008

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 13:09:05   
martka
zdravo, si nas pa takoj našla...user posted image

mi2 sva bili dve uri zunaj. 1uro je spala eno pa gledala.


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 13:59:29   
martka
katja in bethany....





Prodam nahrbtnik Kid Comfort II (1.3.2009 18:41:17)

primeren za otroka starejsega od sest mesecev (cca, dovolj mocen v hrbtenici). Nahrbtnik ni bil rabljen in je se originalno zavit. Fotke, po zelji, lahko posljem po mailu. >







Ime in priimek:
Andreja

Naslov:
/

Telefon:
/

E-pošta:
asandreja@yahoo.com.au

Cena:
150

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 14:20:19   
drsalka
no tudi mene veseli, da so se končno ogalsile tudi celjanke..............



user posted image lp






LARA 06.03.2001
KAJA 19.10.2008

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 14:24:47   
_kathy_
Evo, še jst se pofočkam!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu drsalka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 14:25:29   
Bethany
BRAVO za novo temo!! Smo pa kar dolgo rabile, hehe... user posted image user posted image

Skratka, superca! Upam, da se nam pridruži veliko celjskih mamic z dojenčki! user posted image user posted image

Midve sma pravkar s kratkega sprehoda, po ulici gor in dol, skoz rahlo dežuje, ampak je blo treba it ven, da mi je zaspala, pa še to se je ful upirala z jokom. Res ne vem, zakaj je tako hudo zaspat, ko je že res ful utrujena. user posted image user posted image No, zdaj spi, sem jo kar pustila v košari od vozička, da vsaj najnujnejše naredim, preden se zbudi, če jo prestavim. Med drugim je "nujno" tudi javljanje sem gor. user posted image user posted image

Joj, kako usrano vreme je danes... user posted image že pogrešam sonček prejšnjih dni. Najraje bi šla kr spat, se bom pridružila Elini, za kako urco, če se bo seveda strinjala.

Katja, Komaj čakam, da sprobama to novo pot. user posted image Ta prvi možni lep dan.

Martka, za nahrbtnik bom še vidla, midva sva sicer gledala III.-ko, zarad dežne strehce, pa mislim da samo za malo višjo ceno od te... bom vidla, kaj bo moj rekel, ki bo to financiral. user posted image user posted image Ej, kak ti zavidam novi avto! user posted image Js bi ga tudi mela, pa pred jesenjo nič ne bo... razen če me preseneti kak zadetek na loteriji, sam jo morem začet igrat. user posted image

Ksenci, dobrodošla!!

ok, to je to, zaenkrat od mene... grem preverit kaj dela moje dete in če se boma lahk zmenle še za kako rundo spanja v postelji. user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 14:28:48   
Bethany
Evo, vas še častim z brezalkoholnimi koktejli za dobrodošlico!! user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 14:45:42   
sonček85
kmalu se vam pridružim še jazuser posted image user posted image user posted image user posted image samo še 1m3t

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 15:25:52   
brkn83
super za novo temo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 15:36:52   
NoBady
ojla!
user posted image user posted image user posted image za novo temo! ...
tud jaz se najavljam da se vam pridružimuser posted image upam da čimprej, ker imam že vsega dost in bi počas že rada spoznala kdo se skriva v tem trebuščkuuser posted image

pozdravček do takrat! papauser posted image




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 16:12:29   
Bethany
Ja, nosečke, dajmo, dajmo!!

Čimprej v P., pol pa sem gor user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 16:30:02   
katja_p
jooooj ... glih preberem, dam ODGOVOR in slišim jok ... al pa je sam dudo ven vrgla ... lažni alarm .... user posted image

KDII: mi bomo tud vzeli III. Bethany, a bomo kr skup naročili? Da bo popust? Js računam, da bi  sred marca poklicali tega tipa in se zmenli.

Naša je pa dans dobila džunglo user posted image user posted image  Tisto igralno podlogo, ki sm jo naročila prejšnji teden. Sam baterije morm še notr dat. More Elina jo prit sprobat user posted image  Se lahk mal pr nas igra user posted image

Sprehod: ja, js sm kr za, sam da se tole vreme nazaj pošlihta!

Nosečke, dihamo z vami, ve pa čimprej v P, da se nam pridružite. No, sej lahk zdej tud ste tu znami in kako rečemo. Niste nezaželjene user posted image

Js bom pa nasledn tedn spet začela z inštrukcijami, tako da se bodo še mal dinarčki nabirali v blagajni user posted image  ker jih je itak vedno premal.

Zdej pa šibam hitr nardit špinačo, user posted image  je že na poti domov.

papa

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 16:30:34   
katja_p
Bethany, hvala z koktejl! Bi zdle z veseljem enga user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 16:37:42   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Bethany, hvala z koktejl! Bi zdle z veseljem enga user posted image


jaaaaaa, js tud!! user posted image user posted image


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 17:48:04   
ksenci
dans nisva šla nč na sprehod, je tako zaspano veme, upam, da bo jutr bolše, da greva mal na svež zrak in s kolegico na kavicouser posted image
bi mogla za diplomo delat, pa se mi nč ne da preveč, mi gre zlo počasuser posted image mogoč bi tud men kak koktejlček pomagaluser posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 17:52:04   
Bethany
Nam pa zmanjkuje AD3 kapljic... Tak mal ji je še not, da niti nočejo ven več kapljat. user posted image Sicer pa imamo drug teden že posvetovalnico, če pa smo en teden brez njih, pa menda ne more tak škodit, ane? Ko bi bil vsaj sonček, da bi jo lahk nastavljala vsaj za vitamin D...

Bohvedi, če dobiš nov recept, me prav zanima kako dolgo jih mora dojenček jemat.

Katja, super za odejo!! Zdaj pa hitro Tjaško not in poročat, kak se ji dopade. Vsekakor pridema enkrat pogledat to čudo od odeje, Elini se že ta običajen igralni center z loki ful dopade. Pa zadnje dni ji je ful všeč flat Erik, iz reklame za Levis, se ga spomnete?

user posted image

Ga tak gleda na utrip in se mu smeji, kot da ful štose pravi. user posted image user posted image


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 17:54:11   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: ksenci

dans nisva šla nč na sprehod, je tako zaspano veme, upam, da bo jutr bolše, da greva mal na svež zrak in s kolegico na kavicouser posted image
bi mogla za diplomo delat, pa se mi nč ne da preveč, mi gre zlo počasuser posted image mogoč bi tud men kak koktejlček pomagaluser posted image


JA, sej je vreme tako, da se nam nič ne da... mam ful cotk za zlikat, pa kuhno še od kosila umazano... pa me nič ne vleče, da bi pospravla.
Bi blo res fajn en super koktejlček popit, po možnosti na kaki tropski plaži, hehe... sanja muca o klobasi... heh! user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 18:00:57   
ksenci
bethany- mene vedno pediatra vpraša, če mam še dovolj AD3, brez problema dobiš recept. jz bi poklicala in vprašala, če lahk prideš prej iskat recept, bolš kot pa da jih ne daješ. men se večkrat zamaši tam, ko kapljice kapljajo in moram sprat z vodo.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 18:07:56   
katja_p
Js AD še imam mal manj kot pol, tk da še ni  panike. Pa tud ne dam jih ji vsak dan, ker se ne spomnim user posted image

Igralni center postavljen, sam baterije skočimše zdle kupit, sem jo dala že mal not je bla navdušen nad metuljčki user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 19:07:30   
Bethany
AD3: Aha, pol bom pa jutri poklicala glede recepta za novo dozo. Ksenci, a ti jih še vedno daješ tvojemu sinku? A to celo leto ali še več dojenčki dobivajo? Vi ste ziher že na gosti hrani, ane? Kako pa gre? Pridno je? A dojiš še?

Katja, glede nahrbtnikov se bomo pa zmenli, če da popust na skupno naročilo, se komot uskladimo, se sploh ne mudi z nabavo, če ga dobimo nekje v maju, bo čist ok, prej tak Elina ne more bit noter.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 22:01:34   
ksenci
glede goste hrane so bli en mesec taki problemi, da sm že skor obupala. je že lepo začel korenček in krompir, ko pa je zbolel, pa ni hotel nič več. kar kol sm skuhala se je začel dret in špukat ven, ampak sm mu vseen vsak dan nekaj ponudla. no in pol kr naenkrat začne lepo jest. zdaj čez dan v večini je na žličko, zjutraj in zvečer dobi flaško rižolina ali grisolina, ponoči pa še vedno mora padit ena flaša mleka.
zdaj mu dajem 7 kapljic AD3, kako dolgo pa jih moraš pa ne vem jz jih neki časa nism dajala- kr sm misla da ima od tega krče- kar je larifari, ni blo nč drugače. pa se mi zdi da se kr pozna, če dobi vitamine. je fajn posebi zdaj, ko niso skor nč na sončku. saj jih jz tud kdaj pa kdaj pozabim, sm pa se navadla, da jih mam na nočni omarci in mu jih dam, predn gre spat.
zdaj je končno zaspal, kakšna pa bo noč pa ne vem, kr je na poti tretji zobekuser posted image upam, da ne bo sile.
lahko noč!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 22:32:25   
_kathy_
Glede AD3 ...naš ima po njih krče. Pa sva dva dneva vzela samo eno kapljico, včeraj nič, da sem videla, kako bo s krči ...no, danes sem mu dala spet eno kapljico, jutri bomo pa prešli na dve. Upam, da ne bo prehudo.

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?