|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Elevit in Omega-3
3.3.2009 8:04:59   
janja.k
Zanima me, če lahko hkrati jemlješ Elevit in medexov sirup Omega-3?
Hvala in lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Elevit in Omega-3
3.3.2009 8:25:15   
jana banana
JA

(odgovor članu janja.k)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Elevit in Omega-3
4.3.2009 0:11:32   
elyy
ej mene pa fullll zanima te tablete elevit sm js jemala neki časa in sm jih pol kr pozabljala en dan sm drug ne in tko...pa sm jih pol nehala jemat in nejemljem nobeno prehransko dopolnilo drgač mi pa ni nč slabo al pa kej da bi se počutla!!!
zanima me a je to loh kej narobe z beybijem???'
a mi loh kera pomaga k ve????k ginekologinji nism hotla nč razlagat k bi takoj rekla d nism preveč resna........
hvala user posted image user posted image user posted image


lep pozdravuser posted image
ellyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janja.k)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Elevit in Omega-3
4.3.2009 7:26:17   
monty
živjo!

za kombinacijo elevita in sirupa omega 3 mislim, da je okej, sicer pa vprašaj v lekarni in ti bodo vse razložili. jaz sem tudi jemala neovin in zraven še tifol, po nasvetu farmacevta.

kar se tiče pozabljanja tabletk, pa je moje mnenje tako, da je sicer fino če jemlješ dodatke, predvsem folno kislino do dopolnjenega tretjega meseca nosečnosti, da pa če je prehrana pestra imaš vsega dovolj in je to le pikica (še pika ne) na i. mi je pojasnil Pušenjak, da je sicer dokazano, da folna pripoore k ustreznemu zapiranju nevralne cevi, vendar le v okrog 1% lahko preprečimo kar bi se po naravno poti itak zgodilo. dejansko je zelo malo možnosti,da bi s tem karkoli spremenili v razvoju otroka, ja pa še en varnostni mehanizem več in se pač sedaj ko se to ve, predpisuje nosečnicam.
in če brez tega ne bi bil možen potem bi kar velik % nas ki smo rojeni pred vso to znanostjo bilo najbrž prizadetih ker malo vprašaj mamo kaj so jemali - nič. tako da brez skrbi, določene se celo samo odločijo, da ne bodo nobene kemije jemale pa je tudi v redu.
poskusi pa se spomnit ali pa si jih daj na mesto kjer jih boš vsak dan videla in se boš navadila.

lp

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Elevit in Omega-3
4.3.2009 11:01:29   
Ylenia
kdaj je pa dobro jemati omega-3? kateri izdelki so pa vredu?

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Elevit in Omega-3
4.3.2009 12:51:57   
elyy
sej tm do 3 mesca sm tud jemala,pa sm pol nehaka k sm pozabljala,drgač bom šla v lekarno neki iskat res!!!
hvalauser posted image



ellyuser posted image

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Elevit in Omega-3
15.8.2009 11:45:34   
marjetka1975
no v kombinacijo elevita in omega 3 sirupa konkterno od Medexa, pa jaz nisem tako prepričana. Problem zna biti vitamin A, kateraga povečana koncentracija zna privesti do težav. ne poznam sicer točne sestave ( koncentracij) tega sirupa, vem pa, da vsebuje tudi dodatno poleg omega # vitamine C, E, A, folno kislino, D in pa B12.

Elevit vsebuje 1080 mikrogramov vit. A, zato se zdravila Elevit NE SMETE jemati z drugimi zdravili, ki vsebujejo vitamin A in vitamin D.
Veliki odmerki vitamina A in vitamina D v dolgem časovnem obdobju lahko privedejo do hipervitaminoze.

Je pa omega 3 zagotovo fino dodatno jemati, samo v kaki drugi kombinaciji, kjer ni dodanih drugih vitaminov ( Čisto ribje olje v kapsulah)

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?