|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
4.3.2009 21:13:23   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Samo iskanje takih razlogov mi je malcek smesno.


To pa vsekakor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
4.3.2009 21:48:37   
spps
bom povedala kako bo z mojim,šest let nazaj ni bil zraven,čez par dni pa gre...pa da vidimouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
4.3.2009 21:49:41   
Anonimen
bom povedala kako bo z mojim,šest let nazaj ni bil zraven,čez par dni pa gre...pa da vidimouser posted image user posted image


Racunam nate, da mi statitsika ne pade v vodo user posted image .

Sicer pa srecno, obema.

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
4.3.2009 21:53:22   
Raho
Žal, ni kolapsiral....

Še slabo mu ni bilo - niti malo. Vmes je celo pojedel moje kosilo (ki mi je po besedah babice bojda pripadalo).

No, jaz vsaj vem, kaj smo plačali - kosilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
4.3.2009 21:56:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Žal, ni kolapsiral....


O šit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
4.3.2009 22:10:31   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A je kateri od vasih partnerjev kolapsiral pri porodu?

Pristojni z ministrstva je danes lepo razlozil, da porod ni zadeva kar tako, in da placilo prisotnosti partnerja krije med drugim tudi stroske v primeru kolapsa le-tega. Meni je bilo sicer smesno, kaksne razloge navaja....me pa vseeno zanima, ali se to moskim res dogaja (in ali tako upravicevanje stroska temelji na realnih, ne na hipoteticnih razlogih)?


Nisem brala odgovorov, ampak moja mami je celo življenje delal v porodnišnici in po njenem pripovedovanju so jih veliko spravljali k sebi namesto, da bi se s porodnico ukvarjali. Se je pa zgodilo, da so ga pustili na tleh ležat, če niso imeli časa zanj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 8:00:32   
emaa
Jaz še nisem slišala ali spoznala kakega, ki bi mu uspel tak kolaps. Mojemu tud ni bilo hudega. 

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 9:39:52   
mika
tUDI MOJ NI. Sicer je bil bled, ker ni spal celo noč.

babica mu je rekla, naj pogleda, da se že laski vidijo. Sploh mu nisem uspela reč, da mu tega ni treba, je že rekel, pa reeeeeeesuser posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 10:15:08   
Vrtnica79
Moj tudi ni, žal Mič user posted image  za statistiko............


................je pa kolapsiral potem v gostilni, ko so nazdravljali z kolegi. A to veljauser posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 10:41:17   
PIRANJA
moj tudi ni kolapsiral. Še danes vidim pluse v tem, da je bil zraven user posted image , četudi smo morali plačat in je bil to edini  minus user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 10:52:09   
liliana
Moj je tudi plačal.....kolapsiral pa ni.....sicer sem imela napovedan carski rez in je čakal pred operacijsko......dobil pa je vseeno zeleno obleko in cokle, bil tam slabo uro in dobil račun za, zdi se mi 13 EUR......user posted image

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 11:09:50   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Moj je tudi plačal.....kolapsiral pa ni.....sicer sem imela napovedan carski rez in je čakal pred operacijsko......dobil pa je vseeno zeleno obleko in cokle, bil tam slabo uro in dobil račun za, zdi se mi 13 EUR......user posted image


moj je tudi stal pred operacijsko, pa ni nič plačal za touser posted image Je pa videl tamalo, ko so jo samo ogrnjeno pripeljali ven iz operacijske in jo potem, ko so jo zrihtali tudi imel takoj v rokah.... kolapsiral pa ni....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 11:33:58   
viv_
A to šteje samo če med porodom kolapsira?

Kaj pa tisti, ki kolapsirajo po porodu, zaradi proslavljanja in OH-ja??? user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 11:49:18   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Moj je tudi plačal.....kolapsiral pa ni.....sicer sem imela napovedan carski rez in je čakal pred operacijsko......dobil pa je vseeno zeleno obleko in cokle, bil tam slabo uro in dobil račun za, zdi se mi 13 EUR......user posted image


moj je tudi stal pred operacijsko, pa ni nič plačal za touser posted image Je pa videl tamalo, ko so jo samo ogrnjeno pripeljali ven iz operacijske in jo potem, ko so jo zrihtali tudi imel takoj v rokah.... kolapsiral pa ni....



Izgleda, da vsaka bolnišnica po svoje priredi načine plačevanja prisotnosti očetov pri porodu.......user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 11:51:38   
Vrtnica79
Mi2 tudi nisma nič plačala v Mbuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 12:55:24   
ssevin
Nič mu ni bilo, od kolapsa niti k user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 13:16:04   
skuštrana
Ništa od kolapsa user posted image Niti prvič, niti drugič..

Mogoče bo tretjič, da popravi statistikouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 13:26:03   
Pika Zoja
Kak zdaj, a smo našli kakšnega kolapsiranega?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 13:51:21   
kamilija
Moj tudi ni kolapsiral.
Je pa pomagal in bi mu kvečem lahko kaj vrnili, glede na to, da mu tudi obleke niso privoščili.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 13:57:56   
Nur
Zdaj sem se pa pošteno nasmejala - napiše se da, nekdo ni kolabiral in ne kolapsirov  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Kar verjemte, sem med. sestra user posted image  pa vem da ljudje kolabirajo in ne kolapsirajo


Pa še da odgovorim na zastavljeno vprašanje - moj je bil obakrat zraven, pa je vse junaško prenesel in ni kolapsirov ops....kolabirov user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 14:02:11   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Nur

Zdaj sem se pa pošteno nasmejala - napiše se da, nekdo ni kolabiral in ne kolapsirov  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Kar verjemte, sem med. sestra user posted image  pa vem da ljudje kolabirajo in ne kolapsirajo


Pa še da odgovorim na zastavljeno vprašanje - moj je bil obakrat zraven, pa je vse junaško prenesel in ni kolapsirov ops....kolabirov user posted image


user posted image user posted image user posted image  vrlo važno, ja.

Le kako smo razumele za kaj greuser posted image

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 14:16:54   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Nur

Zdaj sem se pa pošteno nasmejala - napiše se da, nekdo ni kolabiral in ne kolapsirov  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Kar verjemte, sem med. sestra user posted image  pa vem da ljudje kolabirajo in ne kolapsirajo


Pa še da odgovorim na zastavljeno vprašanje - moj je bil obakrat zraven, pa je vse junaško prenesel in ni kolapsirov ops....kolabirov user posted image


user posted image user posted image user posted image  vrlo važno, ja.

Le kako smo razumele za kaj greuser posted image



user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 14:16:54   
Nur
Meni je.

Ravno tako kakor je nekarerim, da se piše z veliko začetnico. Nedolgo nazaj ste vse po vrst spljuvale post mislim da od veveričke, ker je bilo nekaj pravopisnih napak.

Upam, da smem napisati, kaj mi je smešno......  če kdo mal mimo ustreli pa "pogrunta" kako novo besedo

P.S. Mika si vremenska, kaj? Sj bo kmalu sonček...


IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Nur

Zdaj sem se pa pošteno nasmejala - napiše se da, nekdo ni kolabiral in ne kolapsirov  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Kar verjemte, sem med. sestra user posted image  pa vem da ljudje kolabirajo in ne kolapsirajo


Pa še da odgovorim na zastavljeno vprašanje - moj je bil obakrat zraven, pa je vse junaško prenesel in ni kolapsirov ops....kolabirov user posted image


user posted image user posted image user posted image  vrlo važno, ja.

Le kako smo razumele za kaj greuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 14:29:50   
Hope2
Je bil junak, vmes še šel po sendvič ga pojedel in še meni mojo frutabelo zmazal. Je pa rekel, da on ne bo rezal popkovnice, ker s epol zna zgoditi, da ga bo zmanjkalo, pa mu je babica porinla škraje v roke in si ni upal muksnit in prerezaluser posted image . Vsi smo ostali celi, noben ni skup zlezel.

Poznam pa enga, ki je skup zlezel in je zdaj ubogi, ker ga vsi kolegi zaje....ba...vajo kak je lahk v trcke padel

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 5.3.2009 14:30:39 >

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko kolapsov pri porodu?
5.3.2009 14:30:51   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Nur

Meni je.

Ravno tako kakor je nekarerim, da se piše z veliko začetnico. Nedolgo nazaj ste vse po vrst spljuvale post mislim da od veveričke, ker je bilo nekaj pravopisnih napak.

No, mene tu zraven ne moreš štet, ker  redko kdaj pišem veliko začetnico....sem veverički ravno to napisala
Upam, da smem napisati, kaj mi je smešno......  če kdo mal mimo ustreli pa "pogrunta" kako novo besedo
Tud jaz napišem kaj mi je smešno, ne povdarjam pa tega v vsakem stavku
P.S. Mika si vremenska, kaj? Sj bo kmalu sonček...

Sem vremnska, drži in komaj čakam da bo sonceuser posted image . ....ampak...tudi če bi danes sijalo sončece, bi ti enako odgovorila, ker ne maram če se kdo norca dela.



(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?