|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
9.3.2009 21:29:08   
Nana Liza
mml - prvi dan je že za tabo. Še nekaj dni, pa boš že zrutinirana.  Upam, da se bo šefe vnesel. user posted image Super, da se nekaj premika glede varuške. To je seveda najboljša rešitev. Jeseni bom imela tudi jest 2 babi servis, pa sem vseeno Tevža vpisala v vrtec.

NRMM - ja super za novo službo. Upam, da bo tudi pri tebi šefica malo bolj tolerantna.

cuma - user posted image za tvoji punci. Sej zdej prihajajo že lepši dnevi.

Izabela - user posted image Za Matevža! Čimprej se pozdravi.

Danes sem končno našla gumijaste škornje za Tevža od Ele.  Sta zunaj letala in skakala po lužah in metala kamenčke. Koliko veselja s tremi lužami. user posted image Bunde in hlače so pa tudi že oprane in se sušijo. user posted image

Janja in JanJan - želim vama eno prijetno kofetkanje, sam ne dežja v lj poslat.user posted image



(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
9.3.2009 22:14:15   
janja 27
čer

nrmm boš pa več škilila na net k šefice ne bo zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej ni non stop okoli tebe al se motim?user posted image user posted image user posted image

mml sem ti pozabila napisat da em tvoj post o varuškah in sestankih z njim spominja mal na tv ameriške nanizanke k familija išče varuškouser posted image user posted image user posted image no sej vem da pri tebi ni takouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nanaliza  - user posted image user posted image user posted image za blatne luže bi rekla naša manca, neki časa je mela prav manijo s to risanko od pujse pepe sedaj jo je minilo trenutno je na sporedu  anicauser posted image user posted image user posted image sicer pa g ani otroka k nebi rad skakal po lužah

jaz sem tud danes brskala po mančinih premajhnih cunjah in pogeldala kolk stvari mam za metko..ceeelll kup seveda pa ji moram kej še kupi če ne drugače za mojo dušouser posted image user posted image user posted image user posted image

janjan bove šle kofetkat kr v mercatoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sva bla zadnjič z mojim tam in je prav lepo zraven igraluser posted image user posted image user posted image

lepo nočko


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
10.3.2009 7:38:26   
cuma
Dobro jutro punce!


user posted image

Mi smo še kar spali ... Ema je samo med 1 in 2 kašljala, dobila vršičkov sirup in potem je bilo bolje ... Tinkara pa je prespala noč bp.

NRMM: user posted image  ne bo panike veš ... če si kdaj plonkala v šoli, boš tudi tuki srfala ... kar ne vidiš, ne boli pravijo user posted image !

tiste, ki ste še na porodniški: še malo pa boste uživale v pomladnih sprehodih!!! Pri nas zjutraj že diši po pomladi user posted image
Meni je kar čudno, ko ugotovim, da bom lahko prav kmalu prodala še zadnji voziček in potem konec do vnučkov user posted image  ...

Ema in Tinkara sta se naveličali bombažkov ... grem!

Lep dan!

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
10.3.2009 9:01:07   
JanJan
Cuma: hvala za kofe, je prav pasaluser posted image . Super, da sta punci boljeuser posted image .

Nrmm: ne skrbi, vseeno rata priti na netuser posted image , razen če to računalničarji onemogočijo (v moji bivši službi so nam to naredili user posted image ).

Janja: velja user posted image .

Šibam, čmrlj nekaj brenči v sobiuser posted image

_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
10.3.2009 11:43:52   
tinas
ojla,

en grozno prehlajen pozdrav od mene! user posted image
čist sem sesuta. Imam tako zamašen nos, da komaj živim.
Lia je boljše, ni imela potem več vročine, zato smo vikend preživeli zunaj. no ona ga je, z user posted image sva imela precej dela: hiša, praznjenje LJ-stanovanja, lokali so bili HB natrpani, pa še eno pogostitev smo imeli v nedeljo zvečer. torej, zimskega spanja je nepreklicno konec user posted image

no, pa me zanima, tiste ki uporabljate inhalator: kje ste ga kupile, pa koliko ste dale. sem ene parkrat zasledila v hoferju, vendar tam ga imajo občasno, a ne?

NRMM in mml, upam, da ste preživele lep prvi dan v novi/stari službi. mml, želim da ti bo kmalu spet všeč hodit v službo, tebi NRMM pa da boš šefico hitro v red spravila. kako pa jutranja logistika, je šlo? mml, a Matica tvoja mama zdaj pazi? upam, da kmalu dobiš ta-pravo varuško.

cuma, WB, sem se že prav bala, da si nas zapustila. tvoji punčki sta pa tako lepi. jaz sem tudi mislila, da bo lia temnolasa (kot jaz) z zelenimi očmi (kot user posted image ). Taka je tvoja Ema, a ne? .zdaj pa je blond (kot user posted image ) in ima modre oči (kot jaz). kot tvoja Tinka. torej, kar nekaj kombinacij je možnih, bomo videli kaj bo naslednjič...

bino, malo več se oglašaj tukaj, daj! te prav pogrešamo. upam, da ste vse zdrave trenutno. user posted image zate in za tvoji pupiki.

šnucika, en velik user posted image zate, da se vse čimprej porihta. pa veliko user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image zate in za Živko.

lonja in mml, kakšne lepe smučarke. in kakšen štrukeljček je mala Manca, za pojest! kje je bil pa Matic? je tudi on smučal? mml, vidim, da ima Manca vajeti, kako se obnesejo pri vas?

ac, ne preveč delat, uživaj v porodniški raje!

izabela
, kako je Matevž, je že boljše. eno user posted image tudi za njega!

pejmo nazaj delat....

pa-pa
t


(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 7:37:55   
JanJan
user posted image

Da ne bomo vedrile na drugi strani.....user posted image

_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 9:35:46   
tinas
pa vam ponudim še jaz kavico, da se bo še katera zbudila in kaj napisala...
user posted image

pa-pa
t




< Sporočilo je popravil tinas -- 11.3.2009 9:37:55 >

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 11:48:20   
mml
Hvala za kavo user posted image

Meni računalnik tako grozno poasi dela, da nimam volje, da bi kaj dosti čepela na forumu, ker postanem čisto živčna, ker se strani tako počasi odpirajo...da o tem ,da je vse razvlečeno in čudno sploh ne zgubljam besed...seveda, če je pa računalnik star ene 8 let, če ne že kaj več...

Čez pol ure imam predavanje, po tem pa še vaje za študente, prej sem naredila pa že kar je bilo treba naredit za danes...pa naj še kdo reče, da me šparajo, ker sem šele prišla v službo user posted image

Včeraj smo Manci kupili rolerje, zdaj ji moramo pa nabavit še ščitnike, aprila gre pa v tečaj, upam, da ji bo všeč. Včeraj se ji je zdelo kar zabavno, ko sem jo vozila po stanovanju user posted image

Matic sprehaja očija po Tivoliju, vmes pa upam, da se je počistilo naše stanovanje, je bilo že prav potrebno enega generalnega čiščenja...

...v petek naj bi bila končno operirana Maticeva bodoča varuška, čeprav ne verjamem, dokler ne vidim...pa še tako me mika, da bi jo zamenjala...se moram danes odločit, kakšni so plusi in minusi...

Grem še malo naokrog, po tem pa med študente...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 11:56:35   
lonja
hajli hajlo...user posted image

Tinas, JanJan, hvala obema za kavo. Danes smo sicer morali že bolj zgodaj vstati, sva imeli z Manco pregled pri treh mesecih in cepljenje. Punca leze že proti 7 kg (6870 g in 63,5cm), pri cepljenju ni niti pisnila, mene je bila bolj groza. Pridno je popila tudi cepivo proti rota virusu in zdej samo držim pestke, da ne bo kakih zoprnih stranskih učinkov user posted image .

Izabela, kako je z Matevžem? Eno user posted image  preventivno za njega user posted image . Sem dans mal pojamrala našemu P, da Ajdi Calpol sploh več ne prime, kadar ima vročino, pa mi je napisal še recept za voltaren svečke. Upam, da bodo ostale lepo v predalu.

NRMM, fino, da si zadovoljna v službi, tisto z netom boš pa že zrihtala, saj si velika in pametna punca user posted image , prve dni poskušajo malo strašit, pol pa te isti ljudje ratajo ponavadi pohlevni.

Mml, kako kaj delovno ljudstvo in zgodnje vstajanje? Se zbudiš sama al ti pomaga kdo od družinskih članov ali celo budilka user posted image ? Matic, je zadovoljen v oči varstvu? Verjetno itak počneta bolj moške zadeve, zato rajš ne drezam naprej...user posted image . Študentje pridni? SEm mojo sestrično, ki je trenutno v 3. letniku medicine že seznanila, kaj oz.kdo jo čaka na vajah drugo leto...user posted image .

Bino, Ajda se že ful veseli jutrišnjega obiska. Upam, da nam ne prekriža poti kak virus, sicer ga bomo kr povozile user posted image .

Drgač pa samevamo punce že tretji dan brez našega očija. Moram zelo pohvalit Ajdo, ki je zvečer res kt angelček, skratka nerazpoznavna. Lepo potiho počaka, da uspavam Manco, potem pa imava še midve najin večerni ritual user posted image . Ko zaključiva se čisto potiho odplaziva v spalnico (to se ji zdi od vsega najbolj fensi user posted image ) in v hipu zaspiva. Še dva dni, pa bomo tudi mi kompletni user posted image .

Lep dan vsem!

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 12:09:30   
lonja
Aja, še tole...

Mml, naš oči je zadnjič na en ušes ujel tole od tečaja rolanja za Manco in me je zdej že 2x vprašal po telefonu iz Turčije, če sem te vprašala, kje in kdaj se to odvija. Ima namreč zloben namen, da bi tudi Ajdo naučili rolat in potem tudi mama ne bi imela izgovorov, ko bi on hotel it rolat user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 13:23:32   
tinas
mml, kje in kakšne rolerje ste kupili Manci? zadnjič sem gledala, pa niso imeli tako majhne št. (Lia ima 25). a lahko kupim večje pa ji dan nogavico? sam pol ji bo prevroče poleti, se mi zdi.

aja, pa še to: Lia misli, da so rolarji rolka user posted image . in ko sva bile zadnič v intersportu sem jaz gledala rolarje ona pa rolko, pa je hotela, da ji eno kupim in sva se čisto skregale user posted image .

pa-pa
t

< Sporočilo je popravil tinas -- 11.3.2009 13:24:02 >

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 14:43:12   
lonja
Evo, pa še eno novejših slikc mojih dveh čebelic...user posted image

user posted image

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 15:09:13   
mml
lonja tečaj rolanja se začne v začetku aprila, termini so ponedeljek/sreda oziroma torek četrtek ob 16 ali 17.30, poteka pa tečaj na Ježici. Več si pa lahko prebereš TUKAJ. Manca bo hodila ob torkih in četrtkih ob 17.30, računam, da bom pobasala oba čmrlja in bova po tem z Maticem malo blodila naokrog. Tako da bi bilo mogoče super, če bi hodila takrat tudi Ajda, pa lahko mi2 malo počvekava, ko čakava na mule user posted image
Kar se pa tiče zbujanja...zbudi me Matic, ki hoče stekleničko ali pa budilka...saj ne vem, kaj je slabše user posted image . V službi zaenkrat niti ni tako slabo, ker še niso vsi pogruntali, da sem tukaj in imam še nekaj časa za bolj neresne stvari user posted image

tinas rolerje smo kupili v Hervisu, imajo model od 25 - 29 in po tem prilagajaš velikost in so prav super, ker ni treba vsako leto kupovat novih user posted image

Študenti preživeli, jaz tudi, samo malo sem na slabem glasu, se vidi, da nisem navajena toliko govorit user posted image

Zdaj bo pa počasi čas, da ugasnem računalnik in grem po Mančolinko v vrtec

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 21:48:37   
janja 27
IZVIRNO SPOROČILO: lonja


Drgač pa samevamo punce že tretji dan brez našega očija. Moram zelo pohvalit Ajdo, ki je zvečer res kt angelček, skratka nerazpoznavna. Lepo potiho počaka, da uspavam Manco, potem pa imava še midve najin večerni ritual user posted image . Ko zaključiva se čisto potiho odplaziva v spalnico (to se ji zdi od vsega najbolj fensi user posted image ) in v hipu zaspiva. Še dva dni, pa bomo tudi mi kompletni user posted image .




vidiš sem ti rekla da ne bo panike....otroci so res priagodljivi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
11.3.2009 21:55:11   
janja 27
čer

še moj raport

danes smo se KOČNO dobile z janjanuser posted image user posted image user posted image na kavici.....lepo smo se načvekale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image domen je tak velik korenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image meni zgleda kot da bi mel 15 mesecev ne pa 9user posted image user posted image user posted image ....smo se zmele da se dobimo drug teden popoldan še z manco in janomuser posted image user posted image user posted image user posted image manca me že sprašuej kdaj gremo na igralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   hvala za paketek....žirafa je že v postelji..račke pa so danes pavale v naši banjiuser posted image user posted image   lonja se nama pridružiš..te ne bo odpihnila burja ker bomopri najboljšem sosedu k je user posted image user posted image user posted image drag user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vas pa moram neki vprašat...ne vem al je to obdobje al kako manca mi je začela neki jecljat k hoče kaj povedat na hitro..kr trokira...ttttt tako lepo...aaaa si videl...hmm sem mislila da bo minilo pa sedaj že traja ene 5 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
12.3.2009 8:14:06   
JanJan
Dobro jutro!

Najprej kot se spodobi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, da se nam jutro še lepše začne user posted image .

Ja, včeraj sva se z Janjo res načvekale in se zmenile, da to ponovimo še v večjem obsegu.

Lonja: super slikca user posted image . Še malo, pa ste v polni zasedbi, a ne user posted image . Kot je rekla Janja, pridruži se nam na user posted image drugi teden.

Ac: tudi ti poskusi priti v Po user posted image , da se še tukaj načvekamo user posted image .

Tinas: upam, da te bacili čimprej zapustijo user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
12.3.2009 8:29:10   
lonja
Jutro,

evo, Ajda odpakirana v varstvo, Manca pa podojena in uspavana nazaj, kakšen mir pr bajt....user posted image .

Sem imela dans do Celovca skočit mal cotk nabavit za Ajdo za tole prehodno obdobje, pa sem se spomnila, da nima prav nobenega dokumenta za Manco razen rojstnega lista, kar pa po mojem ne zadošča. Sej OK, meje kao ni več, sam po mojem kak dokument pa moraš imet pr seb, če te glih policaj ustavi user posted image . Tako da bo zdej prvi projekt slikanje Mance in izdelava osebne.

JanJan in Janja27 user posted image  za čvekanje. Če boste napovedale ekstremno topel dan in predvsem brez vetra, se vama pa mogoče res pridružim. Čeprav je klima tu pri nas na Vrhniki bolj prijetna user posted image .

Mml, za rolanje sem že skoraj 100%, da bo šla tudi Ajda. Skrbi me edino, če bo zatrmarila že na uvodni uri, kaj potem. Ker tamala je totalen perfekcionist, če ji nekaj ne gre, bo užaljena do amena in se tega več ne bo šla user posted image . Pa je še prostor v tej skupini ob to/čet? Ker jst bom verjetn tudi Manco imela vedno zraven, saj bo zdej T tudi med tednom delal na hiški. Ker sicer ni nobenega napredka user posted image .

Nana Liza, kako ste? Elina bradica že OK? Ste bili na sejmu? Kaj dobrega videla? Joj, samo sprašujem...user posted image .

Bino, današnjega popoldneva se pa full veselim user posted image . Virusov na poti zaenkrat ni.

NRMM, si že našla kako ozko grlo za dostop do interneta user posted image ? Kdaj pa začneva študirati?

Lep dan vsem!


(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
12.3.2009 11:13:30   
Izabela_
Hoj, punce, nisem nič brala za nazaj... Matevž je zelo bogi, ima vneta ušesa in milo tuli. Zvečer je pobruhal vso posteljo, ponoči kašljal, danes pa začel jamrati z ušesi. Smo bili pri zdravnici - virusno vnetje. Zdaj od vsega hudega in po dveh svečkah spi na kavču.

Vse lepo pozdravljam. user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
12.3.2009 11:56:36   
JanJan
Izabela: ubogi Matevž; user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da čimprej nehajo ušeska boleti.

Lonja: bova z Janjo zakurile, da bo res toplo, itak pa je v Mercatorju vročeuser posted image , pa še veter ne piha notri. Zunaj pa ... upajmo, da ne bo burjeuser posted image


_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
12.3.2009 12:24:29   
mml
izabela ubogi Matevž, držim pesti, da se bo kmalu počutil boljše user posted image user posted image user posted image

janjan hvala za jutranjo poživitev

lonja po mojem je v skupini še prostor. Jaz nimam pojma, kako se bo zadeva obnesla, samo menda so animatorji in inštruktorji pri G rega ful super, vsaj tako pravijo eni naši prijatelji (ki so zelooooooo komplicirani in natančni), ki svoja dva čmrlja vozijo k njim na plavalni tečaj. Upam, da Ajda in Manca ne bosta po tem delali samo "aj aj aj" in po svoje noreli user posted image . sicer pa super, da je Ajda tako pridna zvečer user posted image . Sicer ste pa jutri že spet kompletna familija

Jaz bi se morala česa lotit, pa ne vem kje naj začnem, tako da si trenutno kuhan en zeleni čaj. Prej smo se pa na oddelku lepo namalicali, ker ima oddelčni šef RD in je častil user posted image . Ob 14. imamo seminar, da takrat bi morala pa kaj koristnega naredit, če sem že v službi...

...včerja je prišla še ena potencialna varuška, zanimiva gospa...edino kar me skrbi je to, da nisem prepričana, da ve, kako naporno je vsakodnevno pazit otroka 9 ur in me malo skrbi, da si bi po kakšnem tednu ali dveh premislila...


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
12.3.2009 19:57:40   
šnucika
Dober večer!

Da se mal oglasim...sem v službi,pa je trenutno malo miru.Upam,da bo tako do22,30,ko končam.user posted image


Živa je danes spet šla v vrtec,ker je uspešno pregnala virozo in tudi z dihanjem nima več težav.
Upam,da bo pomlad odnesla te viroze....ampak kaj,ko že prinaša alergijouser posted image ....


Včeraj smo se odpravili na izlet v LJ.Živi smo kupili nov sedež za avto.Sva vzela concorda in Živa je navdušena...pravi,da je seksi šmeksiuser posted image
Upam,da bo v tem sedežu manj tečna,kot v starem,ker so jo blazno motili pasovi čez ramena,je stalno ven dajala roke...

Vidim,da je še kar nekaj bolančkov med nami...vsem želim hitro okrevanje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mml in NRMM...vama pa še nisem zaželela uspešnega dela v službi!Da bi vama dnevi hitro tekli....

Tako,sedaj pa grem delat...lep večer vsem in mirno noč!



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
13.3.2009 7:07:34   
NRMM
Dobro jutro! 



user posted image


Za kaj več pa žal ni časa.....uživajte!



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
13.3.2009 9:48:50   
tinas
dobro jutro tudi z moje strani.
user posted image
včeraj smo bili v LJ, smo popakirali še 2 avta robe iz stanovanja user posted image , problem je, ker zdaj te škatle ležijo povsod user posted image . bo treba naredit malo reda v kleti user posted image .
so bili z nami tudi moji starši in Lia. že zelo dolgo ni bila v našem bivšem domeku in je delovala zalo zmedeno. v garaži jo je bilo strah, tudi v dvigalu je bila nekam otrpla. potem je sicer veselo razlagala kje je on,  spančkala pa kje je mamica itd. potem sta šle z nono pohajat, da smo mi lahko v miru pospravljali. popoldan pa smo šli na kosilo, pa še k moji sestrični, ki ima tudi 3-letnika. sta se kar lepo igrala, mi smo pa malo poklepetali.

upam, da nas čaka lep sončen dan. bomo danes izbezali like-a-bike in malo potrenirali.

pa-pa
t

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
13.3.2009 13:38:54   
mml
NRMM in tinas hvala za kofe user posted image

lonja tudi v službi nisem nič bolj pridna kot doma in se javljam okrog 13.30 user posted image

pegica a si naredila izpit v Londonu?

No je že skoraj konec prvega službenega tedna in niti ni tako hudo, se mi je prvič v službi zdelo hujše, zdaj drugič ni je bilo pa dostitežje it v službo, zdaj ko sem tukaj, mi je pa čisto OK. Bo pa seveda malo drugače, ko bo treba zjutraj še oba čmrlja oblečt in odpeljat v varstvo...ampak to bo šele aprila user posted image

Danes se moram odločit ali naj oddam vlogo za mesto na fakulteti, po tem bi bila 20% zaposlena na fakulteti 80% pa tukaj...trenutno ni bistvenih prednosti in koristi, je pa več dela...predvsem s študenti...kaj pa vem user posted image
Sicer pa nič novega...

Nekaj iščem pa mi tale škatla tako počasi dela, da lahko vmes še pišem na RR user posted image

Lepo se imejte čez konec tedna

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
13.3.2009 17:51:57   
JanJan
Samo na hitro, da se javim. Jan je včeraj zvečer zakuhal na 39.8 C, danes zjutraj pa je imel 38 Cuser posted image . Sva šla k dr. in naju je poslala v lab. na odvzem krvi. Ima pozitiven test na streptokok in je dobil AB za 10 dni. Upam, da bo čez vikend že bolje, da bo bolj živahen.

Lep vikend vsem skupajuser posted image



_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?