|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:54:11   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Evo jest sm fertik z delom za dons, zdej pa izležavanje. Joj kolk je čudn k ni moje miške.



A ne bo prišla domov spat?


Ne, bo dons pri babici na počitnicah


Meni se je obakrat mešalo, ko ni doma spal. Ko je prvič spal izven, je spal pri tašči, sem norela od žalosti, drugič je spal pri moji mami, preko hodnika samo, pa se mi je tudi že mešalo. Ma smo čudne. Sploh spat nisem mogla.


Sam smo resuser posted image . Sej drugač je že parkrat prespala tm, sam sm jo vedno peljala šele tak čas tja, dons je pa že od dvanajstih tam pa mi je res čudn k sm tolk časa brez nje čez dan.

Jaz sem Nejca,ko je bil še dojenček,enkrat pustila pri moji mami,čez noč,da se malo naspim,ker sem bila že čisto fertig od nespanja.Rezultat tega je bilo,da ravno tako nisem spalauser posted image ,ker mi je kar nekaj manjkalo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:55:20   
Anonimen
Edina sm neki prebrala da ne boste dobil vrtca. A si se že kej pogovorila s taščo? Upam, da se pogovorite pa da se boste začele bolje razumet.

Drugač pa jest zvem aprila kako bo z vrtcem. Mam pa zelo mal upanjauser posted image . Dobil so 615 prošenj, sprejeli bojo pa 125 vseh otrokuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:55:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Morm  pohvalit mojo mami, je Gaji kupila nove kavbojke pa majčko, en mesec nazaj pa trenirkouser posted image user posted image . Mi res prov pride, ker s tole mojo porodniško je en drek. Aja pa včeri sm ji naročila, da mi prinese s službe plenice, robčke, frutke... pa mi prav da ji dam 10 Evrovuser posted image

Zlata, zlata babi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:57:08   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Morm  pohvalit mojo mami, je Gaji kupila nove kavbojke pa majčko, en mesec nazaj pa trenirkouser posted image user posted image . Mi res prov pride, ker s tole mojo porodniško je en drek. Aja pa včeri sm ji naročila, da mi prinese s službe plenice, robčke, frutke... pa mi prav da ji dam 10 Evrovuser posted image

Zlata, zlata babi user posted image


Daj mi povej kje je kupovala, da grem še jaz tja po tak nakup za 10 €.user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:58:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Evo jest sm fertik z delom za dons, zdej pa izležavanje. Joj kolk je čudn k ni moje miške.



A ne bo prišla domov spat?


Ne, bo dons pri babici na počitnicah


Meni se je obakrat mešalo, ko ni doma spal. Ko je prvič spal izven, je spal pri tašči, sem norela od žalosti, drugič je spal pri moji mami, preko hodnika samo, pa se mi je tudi že mešalo. Ma smo čudne. Sploh spat nisem mogla.

Uf, meni je bilo pa fino, ko je 1x spal pri moji mami - ne rečem, da ni bilo na momente čudno, ampak nisem ga pa tako pogrešala, da bi mi bilo težko user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:58:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Evo jest sm fertik z delom za dons, zdej pa izležavanje. Joj kolk je čudn k ni moje miške.



A ne bo prišla domov spat?


Ne, bo dons pri babici na počitnicah

Odlično user posted image  Enjoy user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:59:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Za drenje in tečnobo je kriv zobek. Se že vidi tik pod površjem, ker vidim belo, le preklat se mora dlesen. To bo pa verjetno spet trajalo. user posted image

Joj, spet... user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:59:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

user posted image Bravo za mene, ker imam 3000 postov. user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:00:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia spi že eno uro, jo bom mogla počasi zbudit, drugače bo veselica pozno v noč user posted image

Tilen je pa ravnokar zaspal že za nočnouser posted image .Popoldne ga ati ni mogel uspavati in je bil že čisto fertig.je pa izkoristil priliko,ko je bil sam z atijem in samo da sem šla od doma,se je u.s.r.a.l do sredi hrbtauser posted image user posted image

Good job user posted image user posted image user posted image
Za Nejca pa user posted image user posted image user posted image  Moja velika pika je ob vnetju ušes tudi dobila Hiconcil, ampak ji ni nič prijelo in je zdaj v ponedeljek dobila Zitrocin. Pa jo še vedno bolijo malo ušesa user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:00:59   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Edina sm neki prebrala da ne boste dobil vrtca. A si se že kej pogovorila s taščo? Upam, da se pogovorite pa da se boste začele bolje razumet.

Drugač pa jest zvem aprila kako bo z vrtcem. Mam pa zelo mal upanjauser posted image . Dobil so 615 prošenj, sprejeli bojo pa 125 vseh otrokuser posted image

Ej, kako pa kaj kaže glede službe?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:02:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Morm  pohvalit mojo mami, je Gaji kupila nove kavbojke pa majčko, en mesec nazaj pa trenirkouser posted image user posted image . Mi res prov pride, ker s tole mojo porodniško je en drek. Aja pa včeri sm ji naročila, da mi prinese s službe plenice, robčke, frutke... pa mi prav da ji dam 10 Evrovuser posted image

Zlata, zlata babi user posted image


Daj mi povej kje je kupovala, da grem še jaz tja po tak nakup za 10 €.user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:02:37   
špelin@
Aja, moj user posted image  je kar malo jezen name, ker sem mu za na koncert "podturila" malo piko, ki si je tudi želela iti poslušat, kako bodo otroci iz GŠ igrali user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:04:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Edina sm neki prebrala da ne boste dobil vrtca. A si se že kej pogovorila s taščo? Upam, da se pogovorite pa da se boste začele bolje razumet.

Drugač pa jest zvem aprila kako bo z vrtcem. Mam pa zelo mal upanjauser posted image . Dobil so 615 prošenj, sprejeli bojo pa 125 vseh otrokuser posted image

Ej, kako pa kaj kaže glede službe?


Eh slabo, prošenj poslanih full,odgovorov ničuser posted image . Ma **** je ker sm prej delala prek ŠS pa nimam delovnih izkušenj

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:05:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Aja, moj user posted image  je kar malo jezen name, ker sem mu za na koncert "podturila" malo piko, ki si je tudi želela iti poslušat, kako bodo otroci iz GŠ igrali user posted image user posted image


user posted image user posted image  škoda da mu nisi mogla še Gregijauser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:06:39   
Anonimen
A vs nč firbec ne matra kaj vam mam za pokazatuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:06:52   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia spi že eno uro, jo bom mogla počasi zbudit, drugače bo veselica pozno v noč user posted image

Tilen je pa ravnokar zaspal že za nočnouser posted image .Popoldne ga ati ni mogel uspavati in je bil že čisto fertig.je pa izkoristil priliko,ko je bil sam z atijem in samo da sem šla od doma,se je u.s.r.a.l do sredi hrbtauser posted image user posted image

Good job user posted image user posted image user posted image
Za Nejca pa user posted image user posted image user posted image  Moja velika pika je ob vnetju ušes tudi dobila Hiconcil, ampak ji ni nič prijelo in je zdaj v ponedeljek dobila Zitrocin. Pa jo še vedno bolijo malo ušesa user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:07:52   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

A vs nč firbec ne matra kaj vam mam za pokazatuser posted image user posted image

Najbolj da že tukaj pokažeš,da bomo čimprej na novem deluuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:08:43   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

A vs nč firbec ne matra kaj vam mam za pokazatuser posted image user posted image


Seveda nas firbec matra, samo si rekla, da boš pokazala v novem delu.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:10:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

A vs nč firbec ne matra kaj vam mam za pokazatuser posted image user posted image

Najbolj da že tukaj pokažeš,da bomo čimprej na novem deluuser posted image


Aha mal pa vasuser posted image , ne bom tmuser posted image , hitr pište

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:11:32   
Skye


IZVIRNO SPOROČILO: nia5


FILIP
VSE NAJ NAJ ZA 10 MESECEV!!!!!!!!
 
user posted image



se pridružujem čestitkam user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Za drenje in tečnobo je kriv zobek. Se že vidi tik pod površjem, ker vidim belo, le preklat se mora dlesen. To bo pa verjetno spet trajalo.



user posted image user posted image user posted image

moram hitro potrkati na les.....razen prvih dveh zobkov, ki so obema delali težave, so ostali štirje pokukali ven brez kakršnih koli težav, razen enodnevne vročine.


Imam pa eno vprašanje...ali je že bila katera z svojim malčkom pri zobozdraviku? Mo smo naročeni 31.03, pa me zanima kako bo to potekalo. Sploh si ne znam predstavljati, da bi mali dve kar tako odprli usta...oz. odprli jih že bosta....sam kakor hitro bo dr. porinila kaj noter, bosta zagrizleuser posted image Ful rade namreč grizetauser posted image






_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:14:49   
Anonimen
Filip vse naj naj za 10 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas naročajo zobozdravnika šele pri 1,5letih tk da ne vem

(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:16:36   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Filip vse naj naj za 10 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas naročajo zobozdravnika šele pri 1,5letih tk da ne vem


pri nas sploh ne naročajo, če jih sam ne naročiš user posted image ...sem se pa odločila že zdaj za pregled, ker le že imata 6 zobkov...in bolje prej, kot pozneje user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:17:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Skye
Imam pa eno vprašanje...ali je že bila katera z svojim malčkom pri zobozdraviku? Mo smo naročeni 31.03, pa me zanima kako bo to potekalo. Sploh si ne znam predstavljati, da bi mali dve kar tako odprli usta...oz. odprli jih že bosta....sam kakor hitro bo dr. porinila kaj noter, bosta zagrizleuser posted image Ful rade namreč grizetauser posted image

Pri nas imajo prvi uradni obisk pri zobarju šele pri treh letih. Drugače pa se vsak starš pač samo odloči, če želi prej peljat.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:17:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

A vs nč firbec ne matra kaj vam mam za pokazatuser posted image user posted image

Čaki, mimogrede bomo na sedemnajstki user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 19:18:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Aja, moj user posted image  je kar malo jezen name, ker sem mu za na koncert "podturila" malo piko, ki si je tudi želela iti poslušat, kako bodo otroci iz GŠ igrali user posted image user posted image


user posted image user posted image  škoda da mu nisi mogla še Gregijauser posted image

O, to bi s taaaaaaaaaaaaaakiiiiim užitkom naredila... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?