|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:16:52   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Pozdravljene,

poročam da je moja draga "pocka" danes ob 04.06 uri rodila zdravega fantka po imenu Blaž, "visokega" 57 cm in težkega 4170 g. Oba z mamico se počutita dobro.

Imejte se lepo.

Pocek



ČESTITKE mamici in atiju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
To pa je res lepa novica za dobro jutro.

Mislim pa, da smo dobili nov rekord...kar se velikosti in kilaže tiče, tako da sta dobila pravega junaka kot kaže.



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:20:57   
Sey
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Pozdravljene,

poročam da je moja draga "pocka" danes ob 04.06 uri rodila zdravega fantka po imenu Blaž, "visokega" 57 cm in težkega 4170 g. Oba z mamico se počutita dobro.

Imejte se lepo.

Pocek



ČESTITKE celi družini! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:31:05   
spps
dobila sem sms od novo -
 

ku-ku,Zoja tu!Danes zjutraj sem razveselila atija in mamico,težka 3010g in 50cm.
 
 
 
NOVO,iskrene čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Sey)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:31:46   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

tasa-m: kaj tebe tudi boli bradavica, pa vseeno dojiš? ker mene tolk boli, da ne morem.
imaš kaj poškodovane ali pa si jih imela- če ja, me zanima kolk časa si rabila da se pozdravijo da dojenje gre skozi(da ni preboleče)?


oo, razmerje fanti /punčke se izenačuje.
mediuhec..mene boli full leva bradavica ja. Imam razpokane full ampak vseeno dojim ja. Saj pravim boli kot user posted image ampak če si molzem ven mi ni nič kaj manj boleče. Ko pa fejst zagrabi in me zaboli pa ji pač ven odmaknem. Žal..

Mažem pa si z Bepantenom plus mazilom in Lanolinom iz P. Sem mela fajn cimre pa so mi Lanolin dale,ker one ga niso potrebovale tak da sem mela malo zaloge user posted image samo zdaj pa mi je počasi zmanjkuje.

ko se podojita si še malo mlekca z rokico ven stisn pa ga fajn razmaž po kolobarju bradavice in pusti na zraku da se posuši pol pa fajn z lanolinom namaži, pa se bo kmalu pozdravilo... 

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:32:22   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Pozdravljene,

poročam da je moja draga "pocka" danes ob 04.06 uri rodila zdravega fantka po imenu Blaž, "visokega" 57 cm in težkega 4170 g. Oba z mamico se počutita dobro.

Imejte se lepo.

Pocek

čestitke ati pocek in seveda pocki za takšnega velikanauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:32:39   
mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Pozdravljene,

poročam da je moja draga "pocka" danes ob 04.06 uri rodila zdravega fantka po imenu Blaž, "visokega" 57 cm in težkega 4170 g. Oba z mamico se počutita dobro.

Imejte se lepo.

Pocek



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za pravega korenjaka user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:33:24   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: spps

dobila sem sms od novo -
 

ku-ku,Zoja tu!Danes zjutraj sem razveselila atija in mamico,težka 3010g in 50cm.
 
 
 
NOVO,iskrene čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


čestitke za user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:36:01   
Sey
IZVIRNO SPOROČILO: spps

dobila sem sms od novo -
 

ku-ku,Zoja tu!Danes zjutraj sem razveselila atija in mamico,težka 3010g in 50cm.
 
 
 
NOVO,iskrene čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


ČESTITKE!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:38:52   
sanna
Dobro jutro! Vauuuuuuuu, tukaj pa se dogaja! ČESTITKE vsem novim dojenčkom in dojenčicam pa seveda pogumnim mamicam in očkom user posted image user posted image user posted image !!!

Včeraj imela pregled, nič novega, v ponedeljek 23.3. spet, potem me bo pa že verjetno v porodnišnico poslal. Ampak bom upala, da bom prej rodila, saj imam še tri dni. user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:40:52   
spps
user posted image user posted image user posted image user posted image  pa trezika je tud rodilauser posted image user posted image user posted image
 
SMS od trezike:

Maruša moje je ime naj zdaj vsak to ve. 20.3 ob 6.11 sem se rodila , mamici in atiju v naročje se skrila. velika sem 51 cm in težka 3460g

ČESTITAMO!



< Sporočilo je popravil spps -- 20.3.2009 8:41:50 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Sey)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:41:48   
sanna
Tole pa bo že počasi ratalo depresivno, prišle bomo na 10.del, konec marca se bliža, me pa še vedno kinder jajček user posted image   in nič se ne dogaja.

(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:42:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sanna

Tole pa bo že počasi ratalo depresivno, prišle bomo na 10.del, konec marca se bliža, me pa še vedno kinder jajček user posted image   in nič se ne dogaja.
sanna,sej bo :),saj veš,da se lahk na hitro situacija obrneuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:44:05   
_andreja_
jz čestitam vsem novopečenim mamicam in očkom, zdej vas je pa že tak fejst velik da sploh več ne sledim...

drugače pa jutri je PDP pa nisem nič kej optimist da bi bilo kej... edinole glava me je včeraj popoldan začela bolet pa je pol nehala k sem zaspala, upam da ni nič konkretnega pa da je bilo samo enkratno...me je pa začelo spodej bolet kot pri menstruaciji tist neprijeten občutek in želim da se bolečina razvije dalje da ne bo slučajno ponehala...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:48:05   
Sey
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image user posted image  pa trezika je tud rodilauser posted image user posted image user posted image
 
SMS od trezike:

Maruša moje je ime naj zdaj vsak to ve. 20.3 ob 6.11 sem se rodila , mamici in atiju v naročje se skrila. velika sem 51 cm in težka 3460g

ČESTITAMO!




ČESTITKE!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:52:35   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Pozdravljene,

poročam da je moja draga "pocka" danes ob 04.06 uri rodila zdravega fantka po imenu Blaž, "visokega" 57 cm in težkega 4170 g. Oba z mamico se počutita dobro.

Imejte se lepo.

Pocek




čestitke največjemu marčevskemu pobčku in njegovi mamici ter seveda očku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:53:18   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image user posted image  pa trezika je tud rodilauser posted image user posted image user posted image
 
SMS od trezike:

Maruša moje je ime naj zdaj vsak to ve. 20.3 ob 6.11 sem se rodila , mamici in atiju v naročje se skrila. velika sem 51 cm in težka 3460g

ČESTITAMO!




iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:55:09   
Pupa7
pupe zdaj pa res, je že mene strah kaj se dogaja ko grem spat pa na vas mislim user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Pupa7 -- 20.3.2009 8:56:17 >


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 8:56:51   
bambam
Zdravo!!

Ja, čestitke vsem novim mamicam in očkomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!
Pridno cartajte svoje otročke, da bojo veseli in zadovoljniuser posted image user posted image user posted image user posted image .

No, sanna, tudi naš trenutek bo prišel..........še nikol ni noben notri ostaluser posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi z zadnjega pregleda pri moji G. Sam še ctg v torek, pa pol na rok(če še ne bo nič).
Ma  sem mislila, da bom šla kaj prej, pa nič ne kaže. Zgleda da bo točno kot prvičuser posted image user posted image .
Drugač pa sem se skupaj zredila za 24 kil(2 kili več kot prvič-ni sileuser posted image ), trebuh mam že čist neki doli in mi vsak reče: zej pa bo kmaluser posted image

No, pa lepo se mejte še napej user posted image user posted image


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 9:00:32   
spps
sej kmalu boste tud ostale na vrsti,marec se hitro izteka,tako,da nobena ni več daleč od svoje štručkeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 9:01:05   
Paksi79
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image user posted image  pa trezika je tud rodilauser posted image user posted image user posted image
 
SMS od trezike:

Maruša moje je ime naj zdaj vsak to ve. 20.3 ob 6.11 sem se rodila , mamici in atiju v naročje se skrila. velika sem 51 cm in težka 3460g

ČESTITAMO!




iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Uuuu, zdaj pa ratuje pestro:)

CESTITKE TREZIKA IN OCI ZA MARUSO!!!!!

Mi pa se kar cakamo ampak sej bo vsak cajt...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 9:04:14   
Paksi79
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Pozdravljene,

poročam da je moja draga "pocka" danes ob 04.06 uri rodila zdravega fantka po imenu Blaž, "visokega" 57 cm in težkega 4170 g. Oba z mamico se počutita dobro.

Imejte se lepo.

Pocek



ČESTITKE mamici in atiju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
To pa je res lepa novica za dobro jutro.

 
 
 
 
 


Mislim pa, da smo dobili nov rekord...kar se velikosti in kilaže tiče, tako da sta dobila pravega junaka kot kaže.





CESTITKE POCKA ZA TAKEGA KORENJAKA:) PRAV POLEPSALI STE MI VSI DAN S TEMI NOVICKAMI:)


(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 9:04:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe zdaj pa res, je že mene strah kaj se dogaja ko grem spat pa na vas mislim user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image tud pri tebi se bo kmal začelo zaresuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 9:06:08   
Paksi79
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: spps

dobila sem sms od novo -
 

ku-ku,Zoja tu!Danes zjutraj sem razveselila atija in mamico,težka 3010g in 50cm.
 
 
 
NOVO,iskrene čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


čestitke za user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Cestitke NOVO za Zojo!!! Cakamo na slikce in pocasi se nase vrste redcijo:)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 9:09:54   
Paksi79
Punce, eno trapasto vprasanje...
 
Kak pogledam prejeta zasebna sporocila:)
 
Mi pise na mejlu, da sm dobla eno pa ne znam pogledat:)
 
 

(odgovor članu Paksi79)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
20.3.2009 9:21:29   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Paksi79

Punce, eno trapasto vprasanje...
 
Kak pogledam prejeta zasebna sporocila:)
 
Mi pise na mejlu, da sm dobla eno pa ne znam pogledat:)
 
 


Paksi,  na vrhu strani ti piše "Moja Ringaraja" - tam gor klikni, pa boš našla

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Paksi79)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?