|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 21:34:05   
sonček85

user posted image    2soncek2 - Nina

user posted image   Rmmaja - Dane
user posted image    Rmmaja - Fran

user posted image     Sobra - Tenea


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 21:34:13   
sonček85

user posted image
user posted image


APRILSKE  user posted image IN user posted image ,KI  SO MALO POHITELI
user posted image

IME             DATUM            PDP                 NAŠI APRILSKI ZAKLADKI

Rmmaja      18.02.         25.4.2009    FRAN (1205g) in DANE (1600g) user posted image user posted image
2soncek2    26.02          09.04.2009     NINA( 2200g-45cm ) user posted image
sobra           05.03         
15.04.2009      TENEA (2155g -44 cm)user posted image
Miška2006 11.03.         01.04.2009       NINA (2500g -48 cm)user posted image


user posted image


ČESTITKEEE
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 21:53:13   
*Junona*
Čer čveke.user posted image

STE PRIDNE, VAS JE PRAV UŽITEK BRAT. Pardon, ker pišem z velikimi, po nesreči sem vklopla in se mi ne da popravit.

Tinaaja, stave so dobra ideja.user posted image user posted image user posted image

Jaz pravim, da sta naslednji Janja in nmag.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 21:53:33   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sonček jaz imam nekaj takega...

user posted image


Lepa vreča.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 21:54:08   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Detelja zdaj si pa tudi uradno ultra čveka! user posted image user posted image user posted image  za 5 zvezdic!


Pridna, res. In tako skrbno skrbi, da zjutraj dobimo super zajtrk.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 21:55:01   
*Junona*
Sonček, mene je pa moj dans v Maca peljal na Flurrija in naju je tvoja sestra postregla. Sem ji poveala, kdo sem.user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 21:55:36   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Mater, ko bi mi zdaj slučajno en takle pomočnik slučajno zašel pred moja vrata....ta bi trpeluser posted image user posted image user posted image  (mojega namreč ni doma)!


user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj bi mu pa naredila?user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 21:56:10   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Če lahko povečan apetit prevedem kot "manija na sladko", pol bi jaz morala že desetkrat roditi. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Js tut! Dans ni da ni, tolk sladkega sem pojedla.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 21:57:35   
*Junona*


IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Evo me, spet sem tu. user posted image Sva se z dragim najedla in šla kar malo počivat, če je pa že tak dan. user posted image Je tako blaženo zaspal, da se mu je kar smejalo. Jaz pa sem danes svoje že odspala user posted image , tako da sem ga enih 15 minut samo gledala, kako spi kot dojenček. V takšnih trenutkih bi ga najraje kar pojedla, tako ga imam rada user posted image  user posted image user posted image . Ko sem ga gledala v obraz, sem se spraševala, kako bo izgledala najina deklica: kakšne bo imela ustnice, pa očke, pa nosek, kako bo šobila čobico, se smejala ... Drage moje, kako bomo srečne, ko nam bodo dali naše otročke, ki sedaj rastejo v naših trebuščkih, po porodu na prsi! user posted image user posted image Tako da strahovi gor ali dol, porod bomo lepo fino poštimale in potem bomo mamice. Ene celo prvič! Jupi! user posted image user posted image user posted image






Tole si pa tako lepo napisala.user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:03:31   
*Junona*
Nobene ni.user posted image Zdej grem pa pod tuš potem pa en film pogledat. Baje grozljivko.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:20:29   
brigita23
alo punce

Vrjetno ste šle že vse v vodoravni položaj in stiskate svoje drageuser posted image .
Jst sem bila pa danes cel dan tak pridna, da še na rr nisem utegnila pritiuser posted image

No v glavnem sem oprala večina cotk za našega dojenčka in jih večina tudi zlikala.....joj kokje to luštn del, pa čeprav sovražim likanjeuser posted image user posted image user posted image .
Dobila sem sms od svoje dobre prijateljice, da je ponoči rodila punčko in sem bila zelo vesela, saj zdaj vem da počasi prihajam jst na vrstouser posted image .
Počutila sem se danes zelo dobr, mi je vrjetno zjutraj un sendvič iz Klasja dal močiuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Kuhali nismo, me je dragi povabil na pozno kosilo....no sej sem si zaslužila a neuser posted image ?
Tudi posteljnino sem preprala in prelikala, tako da bom lahko zdej malce bolj mirna ko vas bom brala na rr kok mate že vse zrihtan.user posted image
Zdej vas grem pa mal prebrat, pa da normo izpolnim....se bojim Junonce in Sončka, da me ne bi iz rr vrglauser posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:25:13   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

alo punce

Vrjetno ste šle že vse v vodoravni položaj in stiskate svoje drageuser posted image .
Jst sem bila pa danes cel dan tak pridna, da še na rr nisem utegnila pritiuser posted image

No v glavnem sem oprala večina cotk za našega dojenčka in jih večina tudi zlikala.....joj kokje to luštn del, pa čeprav sovražim likanjeuser posted image user posted image user posted image .
Dobila sem sms od svoje dobre prijateljice, da je ponoči rodila punčko in sem bila zelo vesela, saj zdaj vem da počasi prihajam jst na vrstouser posted image .
Počutila sem se danes zelo dobr, mi je vrjetno zjutraj un sendvič iz Klasja dal močiuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Kuhali nismo, me je dragi povabil na pozno kosilo....no sej sem si zaslužila a neuser posted image ?
Tudi posteljnino sem preprala in prelikala, tako da bom lahko zdej malce bolj mirna ko vas bom brala na rr kok mate že vse zrihtan.user posted image
Zdej vas grem pa mal prebrat, pa da normo izpolnim....se bojim Junonce in Sončka, da me ne bi iz rr vrglauser posted image user posted image user posted image user posted image .



Pridna, da si vse tako uredila.user posted image user posted image user posted image Si kar malo bolj brez skrbi, kajne?user posted image
Kam sta šla na papat za kosilo? Joj, sem radovedna.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:26:48   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jutro vsem!!

No pri nas sije sonček izza oblakov,snegec gre,... vse i svašta,kr nekiuser posted image
tinaaja.hvala ,je šel še sedaj k svojmu pa bo vidu če ga bo dal na kake preiskaver k včeraj je šel dežurnemu pa je rekla če v roku 3h od takrat k se je začelo ne bo bolje naj gre v B mu je napotnico kar napisala ,pa je zaspal,jaz sem mu pustla okno odprto da je mel zrak,vedro če bi še bruhal in brisačo.Spal je pa na kavču  če bi moral letet na wc ko je bližjeuser posted image
pikaro.u hejla,a res je super a ne ,jaz komaj čakam, da se bomo vozičkali okol user posted image user posted image user posted image user posted image In kako si ti
junona.hvala za pozdravčke.Ja mogoče bi se pa lahko tudi nama to naredilo če bi jedla jajčka pa sem imela pečen pa sva se neki spičila in sem jih potem stran vrglauser posted image saj veš oven sem pa sem trmastauser posted image user posted image user posted image za tista 3 jajca se pa res ne bom sekirala če so bila res jajca kriva,ker kosilo sva pa tko isto jedla pa ni bilo prej nič,šele po večerjiuser posted image
štorkljica:ja tako blazino rueno s kjut živalcim imam jaz k  mi jo je kolegica posodlauser posted image

detelja.hvala za zajtrk m kaj bom danes jedla,sem že lačna.



Jaz sem imela pa danes lepe in grozne sanje(kr 3)user posted image prvo da sem rodila kr doma na postelji in da sem bila en dva tri konec mali je pa tak veseljaček bil,pa da sem potem še enega rodila čez pol ureuser posted image
potem enega ki ga raje ne bom povedala ,ker je še mene strahuser posted image in enega da je ena prišla z mojim  in sem jo vprašala kaj bo pila pa reče jaz nič moj bo pa verjetno colo-hallo kako tvoj če je moj in pričakujeva otroka-kr nekiuser posted image user posted image Drugače sem pa spala k angelček ,razen tega da sem šla 2x na wcuser posted image





Sonček sem tudi jst imela danes grozne sanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image , pa tud mene je moj v njih varal....in to z dvemauser posted image user posted image user posted image user posted image , jst pa noseča zraven. Mislim ej adijo pamet....sva se pol zjutraj tako smejala ko sem mu razlagalauser posted image user posted image

A je tvoj kaj bolše? Upam da je vse ok.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:29:38   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

alo punce

Vrjetno ste šle že vse v vodoravni položaj in stiskate svoje drageuser posted image .
Jst sem bila pa danes cel dan tak pridna, da še na rr nisem utegnila pritiuser posted image

No v glavnem sem oprala večina cotk za našega dojenčka in jih večina tudi zlikala.....joj kokje to luštn del, pa čeprav sovražim likanjeuser posted image user posted image user posted image .
Dobila sem sms od svoje dobre prijateljice, da je ponoči rodila punčko in sem bila zelo vesela, saj zdaj vem da počasi prihajam jst na vrstouser posted image .
Počutila sem se danes zelo dobr, mi je vrjetno zjutraj un sendvič iz Klasja dal močiuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Kuhali nismo, me je dragi povabil na pozno kosilo....no sej sem si zaslužila a neuser posted image ?
Tudi posteljnino sem preprala in prelikala, tako da bom lahko zdej malce bolj mirna ko vas bom brala na rr kok mate že vse zrihtan.user posted image
Zdej vas grem pa mal prebrat, pa da normo izpolnim....se bojim Junonce in Sončka, da me ne bi iz rr vrglauser posted image user posted image user posted image user posted image .



Pridna, da si vse tako uredila.user posted image user posted image user posted image Si kar malo bolj brez skrbi, kajne?user posted image
Kam sta šla na papat za kosilo? Joj, sem radovedna.user posted image



ooooo a še ne spišuser posted image user posted image user posted image ...ja sem bolj mirna...pa še v lekarno sem si šla nakupit lanolin, pa nastavke za dojenje, pa te stvariuser posted image user posted image user posted image .

Sva šla kar k Ježu, nama je blizu....zdej zvečer sva šla pa še v Picoteko v Zreče na vsak pol piceuser posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:31:11   
brigita23
junona-a si že kupila nastavke za dojenje??? Jst sem hotela vzeti normalne pa je rekla da boljš da vzamem small ker naj bi user posted image  lažje sesal. Kire maš pa ti?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:34:39   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

junona-a si že kupila nastavke za dojenje??? Jst sem hotela vzeti normalne pa je rekla da boljš da vzamem small ker naj bi user posted image  lažje sesal. Kire maš pa ti?


Js nastavkov za dojenje ne bom kupovala. Če jih  bom pa potrebovala jih bom pa naknadno kupila. Samo upam, da mi jih ne bo treba, ker se mi zdi to kot lizanje sladoleda čez šipo.

A si nabavila Mustelo?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:38:18   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: srecka82

Jutro.

Punce dajte mi nekaj povedati. 6.3. sem nesla na CSD vse papirje tako za porodniško kot tisti obrazec, da želim prejeti denar 270€ in ne paketa. Sedaj pa me zanima kdaj CSD nakazuje ta denar????????

Brigita:midva sva z dragim včeraj vseeno šla v BauMax kupit iverko debelino 8mm. Ti tam izrežejo kakšno mero pač želiš. Midva sva vzela kar za delo dolžino posteljice (dala 4€). 6mm pa nimajo. Če sem že kupila AC401 pol želim da to dela tako kot mora. Je pa ena napisala da na tistih letvicah Ac vseeno dela. Poskusi prej. Jaz se nisem tega prej spomnalauser posted image .

Sonček85:pregled imam 24.3 ob 8.30. Za tebe je to prehiter a ne?


Aha hvala srečka, bova sprobalauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:39:18   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

junona-a si že kupila nastavke za dojenje??? Jst sem hotela vzeti normalne pa je rekla da boljš da vzamem small ker naj bi user posted image  lažje sesal. Kire maš pa ti?


Js nastavkov za dojenje ne bom kupovala. Če jih  bom pa potrebovala jih bom pa naknadno kupila. Samo upam, da mi jih ne bo treba, ker se mi zdi to kot lizanje sladoleda čez šipo.

A si nabavila Mustelo?



Ne še je nimajo v mestuuser posted image , grem jutri v Tuš bom vidla če jo majo tam


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:50:20   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Js pa upam, da danes dobim AC, ki sem ga naročila preko soncek.si. Vse ste tako hitro dobile, pri meni pa nekaj mutijo.user posted image user posted image


A si ga dobilauser posted image  Mi smo ga dali polnit in jutri ga sprobamouser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:51:55   
*Junona*
Kaj sma sami na forumu? Se že vse stiskajo? Moj dragi tule zram mene spi.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:54:08   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Js pa upam, da danes dobim AC, ki sem ga naročila preko soncek.si. Vse ste tako hitro dobile, pri meni pa nekaj mutijo.user posted image user posted image


A si ga dobilauser posted image  Mi smo ga dali polnit in jutri ga sprobamouser posted image user posted image user posted image .


Nisem ga še dobila.user posted image Čudno.
Sonček ponavadi hitro pošlje.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:56:04   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

me back user posted image

Pregled - vse ok, vzela bris za streptokok B, na oko pravi,d a sem se lepo zaprta, tko da zurka za rd nase princeske bo - sicer v druzinskem krogu, ampak bo user posted image Dobila canesten tableto za danes in pol 3 dni s kremo mazat pol pa do konca boraks vsak dan. Skratka, vse kuuul, mama happy user posted image

Zdaj pa mal popucat od kuharije zjutraj in pol po naso pupo juhuhu vikend je skoraj ze tu user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešno upravljen pregled....a si za streptokok B sama prosila da so te testirali?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:58:01   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Kaj sma sami na forumu? Se že vse stiskajo? Moj dragi tule zram mene spi.


Mojga pa ni domauser posted image user posted image user posted image user posted image , je šel z možom od moje sestre na en drinkuser posted image user posted image user posted image . Še dobr da mamo rr, da mam zdle kaj za brat pa se mal nasmejim našim čvekicamuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 22:59:26   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Js pa upam, da danes dobim AC, ki sem ga naročila preko soncek.si. Vse ste tako hitro dobile, pri meni pa nekaj mutijo.user posted image user posted image


A si ga dobilauser posted image  Mi smo ga dali polnit in jutri ga sprobamouser posted image user posted image user posted image .


Nisem ga še dobila.user posted image Čudno.
Sonček ponavadi hitro pošlje.



aja nisem še nič naročevala preko sončkauser posted image , upam da čimprej dobiš.


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:01:47   
brigita23
še mal pa bomo pišle na 4. deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...smo pridne a neuser posted image

Junona si morava bušija spet mal poslikat...moj raste iz dneva v danuser posted image user posted image , ej men se zdi vsak dan večji. user posted image
Joj komaj čakam da grem rodit, si predstavljaš še en mesec naju čakauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?