|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 20:03:08   
Anonimen
Čao čvekice!
Še malo, pa bomo že na 4. delu. user posted image

štorkljica - Midva imava cotke predvsem iz H&M ter nekaj iz kataloga La Redoute (so ene stvari zelo poceni, tukaj sem naročila tudi spalno vrečo), na zimski razprodaji pa sem vzela nekaj stvari za pol leta v ObaIbi oz. Okaidi - če kdo mene vpraša, imajo tukaj najlepše stvari za otroke. user posted image Pa celo najde se kaj poceni, predvsem pa spet računam na poletno razprodajo, saj so popusti tudi do 50%, potem se pa kar splača. user posted image

brigita23
- Ko sem brala, kako si bila pridna za likanje, bi te kar najela. user posted image Vem, da bom pleničke morala zlikati, toda vse cunjice? user posted image No, saj mogoče pa ne bodo tako zelo zmečkane. user posted image
Kar se tiče hemeroidov, se z njimi spopadam že od prej, vendar sem prej imela notranje, sedaj pa vsake toliko tudi "prilezejo na dan" user posted image user posted image user posted image . Vem, da boli ko hudič, zato sočustvujem s tabo in upam, da bo to kaj pomagalo. user posted image Predvsem par dni ne pij čisto nič (zares nič!) kave in se izogibaj začimbam, pa se bo zadevščina gotovo umirila.
sonček85 - Tako lepo si ponudila sadno kupo s sladoledom. Ja, jaz biiiii! user posted image  user posted image  user posted image Pa še s Planico je - to je moj najljubši sladoled, še vedno. Me noben italijanski, pa ne vem kakšen ne prepriča tako. Tako da Planica je zakon! Pa Ježek lučke. Pa tiste žogice - a se jih katera spomni? Te bi bile sedaj idealne za nas! user posted image  user posted image  user posted image Samo na koncu se je bilo treba tako matrati, da si spravil ves sladoled ven. user posted image

Junona - Nastavki za dojenje kot lizanje sladoleda čez šipo  ...  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem rabila par minut, da sem prišla k sebi od smeha. user posted image Ampak veš, imaš prav. Jaz si jih tudi nisem nabavila, ker računam na to, da jih ne bom rabila. Baje je bistvo dojenja v pravilnem pristavljanju in so težave z bradavicami samo zato, ker otrok ni pravilno pristavljen.

Spanje do 10h - sonček85 in brigita23, ja meni to kar rata. user posted image Zadnji mesec to izgleda takole: Zjutraj se vstanem okrog 6.30 ali 7h, z dragim pojem zajtrk in sem pokonci do 8h. Potem pa grem nazaj pogret posteljico in zaspim do 10h ali pa tudi še dlje. Potem popoldan pa sledi še ena runda spanja, če je le čas in ni nekih opravkov. Se mi zdi, da sem kakšen dan tako utrujena, da prav potrebujem spanec. Pa zdi se mi, da ta naša princeska raste, ko spim. Ker moj buši še kar raste. Ne vem sicer, kam in kako to, da sploh še gre, toda očitno gre. user posted image user posted image user posted image Kaj pa pri vas babuške, se bušiji še večajo?
detelja - Jaz pa se priporočam za te kosmate pomočnike, ki mijavkajo. user posted image user posted image user posted image Sem namreč prav obsedeno nora na mucke, majhne in velike, tako da sumim, da sem v kakšnem prejšnjem življenju gotovo bila mačka. Takšna z repom mislim. user posted image user posted image Ker takšna s kremplji sem še vedno. user posted image user posted image user posted image
piruri - Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image Pa kako lepo ime za dečka! user posted image Pridno se muckajte, božajte in lubčkajte! user posted image user posted image

pidžamica - Jaz nimam posebej pidžamice za Elo, saj so bodiji z dolgimi rokavi in zaprtimi nogicami kot pidžamice. user posted image Take ta prave pa se mi zdi, da tako pridejo v poštev šele, ko bo stara 1 leto.

Grem počasi, se jutri več slišimo, ker sem v nedeljo in ponedeljek sama doma user posted image - bo moj izkoristil še te zadnje dni v marcu in gre za dva dni v hribe. Ker aprila pa to ne bo več šlo, niti za en dan, saj nikoli ne vemo, kdaj me bo treba peljati v P. Bo moral biti kar vse dni "dežuren" user posted image .

Lepe sanje babuške, pridno cartajte svoje bušije in drage user posted image ,
NenaLena





(odgovor članu frutolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 20:16:27   
sonček85
detelja.mmm so sexy ,ja bomo videli ,zdaj sem jaz prvo njega ,mislim pa da bo pri nas tudi kar sušauser posted image user posted image user posted image
nena:ja planica je zakon,ježek lučka tudi in žogice,full je bil dober sladoed notri,saj ponekod jih še imajo.Ja sadno kupo sem si naredila ,jutri pa mogoče banana split.

sem iskala slikco od kake sadne kupe pa ne najdemuser posted image

tko zdaj me pa že dsragi kliče za masažo,se vam pol še kaj javim


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 20:20:59   
detelja
evo malo "zdrave hrane" za pred tv...user posted image user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

zdaj pa delam sama sebi lušteuser posted image



_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 20:29:56   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Zmajcica


Pozdravljene aprilcice 2009!user posted image

Tudi jaz sem ena izmed vas, vendar se vam do sedaj nisem oglasala. Sicer vas obcasno prebiram, tako, da sem v stiku s svojimi sotrpinkami.
Na vas se obracam z eno prosnjo. Sicer sem brala tudi druge forume, ampak me bolj zanima odgovor iz prve roke. Za nasega pikca imam ze skoraj vse pripravljeno, ne vem pa s cim ga bom pokrivala. Kaksno posteljnino ste izbrale za zacetek? Aprila ne bo se niti vroce,  niti ne vem kako mrzlo ne bo vec. Mi lahko posljete kaksen link?



za pokrit imam razlicne debeline dekic, od bombaznih do flisa. pol pa po potrebi. Tudi kolicina obleke bo odvisna od tipa dojencka, ki ga bomo dobili, enim je hitro vroce, druge rado zebe. Imam pa takole spalko:
user posted image

ki ima na dnu luknjo in je zato lazje za previjat, samo zarolas gor po potrebi.

Piruri - cestitke... user posted image

Janja .. ja res grozno tole cakanje, ko te malo muci, malo ne. Ti privoscim, da si an anslednjem letalu za rim user posted image

Moji najemnici se pa meša v busi, ima tak zur, da mi trebuh miksa kot v multipraktiku user posted image Kwa ji dogaja user posted image

Grem relaksirat, je bil naporen dan user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Zmajcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 20:34:54   
detelja
če glih sem prejšnjo noč tako dobro spala sem danes cel dan kot cota...pa tudi sedaj sem neka zaspana...bom kar šla pred tv pol pa spat...upam, da bo hitro prišel dragi domov...saj po eni strani je v redu, če sem zaspana sam upam, da bom lahko spala...nikoli se ne ve katera noč bo zadnja prespana nočuser posted image

želim vam lep večer, pazite in lepo božajte buščije...uživajte...

user posted image





_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 20:45:55   
brigita23
user posted image

ufffff detelja, tole pa trgauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...tole ritko bi mogla zdej miška2006 videtuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 20:51:34   
štorkljica
Čer!
Ste pa kar načvekale danes, nisem vas cele prebrala, le nekaj...
No grem zdaj pred TV, moj mi je iz videoteke prinesel en film (Rokenroler), upam, da bo za pogledat. Bi mi pa prav pasal zdaj tisti sladoled na slikici ki ga je pripopala detelja...njami Planica.
Jutri pa gremo k mojim na kosilo, pa popoldan na kakšno bližnje igrišče, če ne bo vetra.

Smo se danes res ful prepihali tukaj pri nas. Moj je tekom dneva dobil eno nenavadno idejo, da bo on začel gojiti bonsaje...no saj vse bi blo lepo in prav, če naju pol nebi popoldan vlekel z tamalo na Goričko v gozdove kjer je pihalo ko hudičuser posted image  in smo pol tam mi v Prekmurju iskali male borovce za bonsajeuser posted image  No našli nismo nič, prepihalo pa nas je do kosti...

No toliko od nas....lep večer še naprej vsem skupaj.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 20:59:21   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Čao čvekice!
Še malo, pa bomo že na 4. delu. user posted image

štorkljica - Midva imava cotke predvsem iz H&M ter nekaj iz kataloga La Redoute (so ene stvari zelo poceni, tukaj sem naročila tudi spalno vrečo), na zimski razprodaji pa sem vzela nekaj stvari za pol leta v ObaIbi oz. Okaidi - če kdo mene vpraša, imajo tukaj najlepše stvari za otroke. user posted image Pa celo najde se kaj poceni, predvsem pa spet računam na poletno razprodajo, saj so popusti tudi do 50%, potem se pa kar splača. user posted image

brigita23
- Ko sem brala, kako si bila pridna za likanje, bi te kar najela. user posted image Vem, da bom pleničke morala zlikati, toda vse cunjice? user posted image No, saj mogoče pa ne bodo tako zelo zmečkane. user posted image
Kar se tiče hemeroidov, se z njimi spopadam že od prej, vendar sem prej imela notranje, sedaj pa vsake toliko tudi "prilezejo na dan" user posted image user posted image user posted image . Vem, da boli ko hudič, zato sočustvujem s tabo in upam, da bo to kaj pomagalo. user posted image Predvsem par dni ne pij čisto nič (zares nič!) kave in se izogibaj začimbam, pa se bo zadevščina gotovo umirila.
sonček85 - Tako lepo si ponudila sadno kupo s sladoledom. Ja, jaz biiiii! user posted image  user posted image  user posted image Pa še s Planico je - to je moj najljubši sladoled, še vedno. Me noben italijanski, pa ne vem kakšen ne prepriča tako. Tako da Planica je zakon! Pa Ježek lučke. Pa tiste žogice - a se jih katera spomni? Te bi bile sedaj idealne za nas! user posted image  user posted image  user posted image Samo na koncu se je bilo treba tako matrati, da si spravil ves sladoled ven. user posted image

Junona - Nastavki za dojenje kot lizanje sladoleda čez šipo  ...  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem rabila par minut, da sem prišla k sebi od smeha. user posted image Ampak veš, imaš prav. Jaz si jih tudi nisem nabavila, ker računam na to, da jih ne bom rabila. Baje je bistvo dojenja v pravilnem pristavljanju in so težave z bradavicami samo zato, ker otrok ni pravilno pristavljen.

Spanje do 10h - sonček85 in brigita23, ja meni to kar rata. user posted image Zadnji mesec to izgleda takole: Zjutraj se vstanem okrog 6.30 ali 7h, z dragim pojem zajtrk in sem pokonci do 8h. Potem pa grem nazaj pogret posteljico in zaspim do 10h ali pa tudi še dlje. Potem popoldan pa sledi še ena runda spanja, če je le čas in ni nekih opravkov. Se mi zdi, da sem kakšen dan tako utrujena, da prav potrebujem spanec. Pa zdi se mi, da ta naša princeska raste, ko spim. Ker moj buši še kar raste. Ne vem sicer, kam in kako to, da sploh še gre, toda očitno gre. user posted image user posted image user posted image Kaj pa pri vas babuške, se bušiji še večajo?
detelja - Jaz pa se priporočam za te kosmate pomočnike, ki mijavkajo. user posted image user posted image user posted image Sem namreč prav obsedeno nora na mucke, majhne in velike, tako da sumim, da sem v kakšnem prejšnjem življenju gotovo bila mačka. Takšna z repom mislim. user posted image user posted image Ker takšna s kremplji sem še vedno. user posted image user posted image user posted image
piruri - Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image Pa kako lepo ime za dečka! user posted image Pridno se muckajte, božajte in lubčkajte! user posted image user posted image

pidžamica - Jaz nimam posebej pidžamice za Elo, saj so bodiji z dolgimi rokavi in zaprtimi nogicami kot pidžamice. user posted image Take ta prave pa se mi zdi, da tako pridejo v poštev šele, ko bo stara 1 leto.

Grem počasi, se jutri več slišimo, ker sem v nedeljo in ponedeljek sama doma user posted image - bo moj izkoristil še te zadnje dni v marcu in gre za dva dni v hribe. Ker aprila pa to ne bo več šlo, niti za en dan, saj nikoli ne vemo, kdaj me bo treba peljati v P. Bo moral biti kar vse dni "dežuren" user posted image .

Lepe sanje babuške, pridno cartajte svoje bušije in drage user posted image ,
NenaLena







sem mogla oprat cotke in zlikat, sem zdej bolj mirnauser posted image user posted image user posted image user posted image , prej me je pa kr panika držalauser posted image  ko sem brala tele naše pridne aprilčice kako že imajo vse pošlihtano.user posted image
Ja hemeroidi me ornk matrajouser posted image user posted image user posted image user posted image , se bom skušala držat nasveta hvala, pa mal več bom zdej počivala.
Kak mi je lepo ime Ela, fulluser posted image user posted image user posted image . Glede pižamice pa bom jst tudi tako naredila, da bom mela kr te bodije.

Nočko javi se še kajuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:01:51   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

detelja.mmm so sexy ,ja bomo videli ,zdaj sem jaz prvo njega ,mislim pa da bo pri nas tudi kar sušauser posted image user posted image user posted image
nena:ja planica je zakon,ježek lučka tudi in žogice,full je bil dober sladoed notri,saj ponekod jih še imajo.Ja sadno kupo sem si naredila ,jutri pa mogoče banana split.

sem iskala slikco od kake sadne kupe pa ne najdemuser posted image

tko zdaj me pa že dsragi kliče za masažo,se vam pol še kaj javim



joooooo sonček blagor tebi....kok ti velauser posted image . Jst trenutno ležim nepremično v postelji, ker me hemeroidi tak bolijo, da še nog ne upam premaknatuser posted image .

No ti pa le uživaj ob masiranjuuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:17:25   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

user posted image

ufffff detelja, tole pa trgauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...tole ritko bi mogla zdej miška2006 videtuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja ja, Miška vidi vse.....ta rita pa mi ni ušlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:17:45   
sonček85
detelja.evo meeee mmmmm sladoled,sadna kupa ,no pa si ti našla če jaz nisem mogla za nenouser posted image user posted image user posted image

brigita
:sem uživala v masaži-najprej jaz njega ,potem on mene in  pa še user posted image smo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ti pa se pocajtaj in naj te čim prej hemeroidi nehajo matratuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sedaj grem pa spat ,lahko noč vsem in se tipkamo jutriuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:18:15   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

user posted image

ufffff detelja, tole pa trgauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...tole ritko bi mogla zdej miška2006 videtuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja ja, Miška vidi vse.....ta rita pa mi ni ušlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ta je samo tvoj ,privošči si ga user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:19:56   
Miška2006
Dober-a je, ni kaj!!!!!

Že odštevate dneve? Ste že naveličane buščkov?

Jst pogrešam brcike.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:39:50   
brigita23
ja miška...jst priznam, da že komaj čakam, da grem rodit....vse me boli, pa še ti hemeroidi, pa križ, pa noge, pa trebuh ....joj sem tak ko kit ko nasedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No pa sej ni več daleč, tebi pa vrjamem da pogrešaš brcike....se kr mal prazno počutiš a neuser posted image user posted image user posted image user posted image , glavo da ste dobro in se lepo cartateuser posted image

Čuj kako pa je s kg, hitro zginjajouser posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:43:58   
m..tina
IZVIRNO SPOROČILO: mišk


Drugače imam pa zadnje čase bolj težke noči.user posted image  Noge me bolijo, kolki, noben položaj mi ne paše, nonstop se obračam, da mam zjutri pod ritjo vso nagrbančeno rjuho in posledično zastoje prekrvavitve... Včasih bi najraj fliknla rjuho stran in direkt na jogiju spala!user posted image



No, nisi edina, men se dogaja isto. Pa če smo tok zdržali, bomo še to malo, ne?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:46:15   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

ja miška...jst priznam, da že komaj čakam, da grem rodit....vse me boli, pa še ti hemeroidi, pa križ, pa noge, pa trebuh ....joj sem tak ko kit ko nasedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No pa sej ni več daleč, tebi pa vrjamem da pogrešaš brcike....se kr mal prazno počutiš a neuser posted image user posted image user posted image user posted image , glavo da ste dobro in se lepo cartateuser posted image

Čuj kako pa je s kg, hitro zginjajouser posted image user posted image


Js tut komaj čakam, se mi zdi, da bom vedno bolj nestrpna.

Ja, pa res, kaj pa kg?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:47:13   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

detelja.evo meeee mmmmm sladoled,sadna kupa ,no pa si ti našla če jaz nisem mogla za nenouser posted image user posted image user posted image

brigita
:sem uživala v masaži-najprej jaz njega ,potem on mene in  pa še user posted image smo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ti pa se pocajtaj in naj te čim prej hemeroidi nehajo matratuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sedaj grem pa spat ,lahko noč vsem in se tipkamo jutriuser posted image



A si ga fasala, a?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je blo fajn?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mi pa ne mormo, ker nekaj drugega fašem vsak večer - svečko.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:47:37   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

evo malo "zdrave hrane" za pred tv...user posted image user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

zdaj pa delam sama sebi lušteuser posted image




Pa meni tudi... kremšnita me najbolj mika...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:48:22   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: Zmajcica


Pozdravljene aprilcice 2009!user posted image

Tudi jaz sem ena izmed vas, vendar se vam do sedaj nisem oglasala. Sicer vas obcasno prebiram, tako, da sem v stiku s svojimi sotrpinkami.
Na vas se obracam z eno prosnjo. Sicer sem brala tudi druge forume, ampak me bolj zanima odgovor iz prve roke. Za nasega pikca imam ze skoraj vse pripravljeno, ne vem pa s cim ga bom pokrivala. Kaksno posteljnino ste izbrale za zacetek? Aprila ne bo se niti vroce,  niti ne vem kako mrzlo ne bo vec. Mi lahko posljete kaksen link?



Midva sva kupila posteljnino v BC, je Aljaževa. In imam kar tisti kovterček, ki je zraven v kompletu.
za pokrit imam razlicne debeline dekic, od bombaznih do flisa. pol pa po potrebi. Tudi kolicina obleke bo odvisna od tipa dojencka, ki ga bomo dobili, enim je hitro vroce, druge rado zebe. Imam pa takole spalko:
user posted image

ki ima na dnu luknjo in je zato lazje za previjat, samo zarolas gor po potrebi.

Piruri - cestitke... user posted image

Janja .. ja res grozno tole cakanje, ko te malo muci, malo ne. Ti privoscim, da si an anslednjem letalu za rim user posted image

Moji najemnici se pa meša v busi, ima tak zur, da mi trebuh miksa kot v multipraktiku user posted image Kwa ji dogaja user posted image

Grem relaksirat, je bil naporen dan user posted image



_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:51:50   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Čao čvekice!
Še malo, pa bomo že na 4. delu. user posted image

štorkljica - Midva imava cotke predvsem iz H&M ter nekaj iz kataloga La Redoute (so ene stvari zelo poceni, tukaj sem naročila tudi spalno vrečo), na zimski razprodaji pa sem vzela nekaj stvari za pol leta v ObaIbi oz. Okaidi - če kdo mene vpraša, imajo tukaj najlepše stvari za otroke. user posted image Pa celo najde se kaj poceni, predvsem pa spet računam na poletno razprodajo, saj so popusti tudi do 50%, potem se pa kar splača. user posted image

brigita23
- Ko sem brala, kako si bila pridna za likanje, bi te kar najela. user posted image Vem, da bom pleničke morala zlikati, toda vse cunjice? user posted image No, saj mogoče pa ne bodo tako zelo zmečkane. user posted image
Kar se tiče hemeroidov, se z njimi spopadam že od prej, vendar sem prej imela notranje, sedaj pa vsake toliko tudi "prilezejo na dan" user posted image user posted image user posted image . Vem, da boli ko hudič, zato sočustvujem s tabo in upam, da bo to kaj pomagalo. user posted image Predvsem par dni ne pij čisto nič (zares nič!) kave in se izogibaj začimbam, pa se bo zadevščina gotovo umirila.
sonček85 - Tako lepo si ponudila sadno kupo s sladoledom. Ja, jaz biiiii! user posted image  user posted image  user posted image Pa še s Planico je - to je moj najljubši sladoled, še vedno. Me noben italijanski, pa ne vem kakšen ne prepriča tako. Tako da Planica je zakon! Pa Ježek lučke. Pa tiste žogice - a se jih katera spomni? Te bi bile sedaj idealne za nas! user posted image  user posted image  user posted image Samo na koncu se je bilo treba tako matrati, da si spravil ves sladoled ven. user posted image

Junona - Nastavki za dojenje kot lizanje sladoleda čez šipo  ...  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem rabila par minut, da sem prišla k sebi od smeha. user posted image Ampak veš, imaš prav. Jaz si jih tudi nisem nabavila, ker računam na to, da jih ne bom rabila. Baje je bistvo dojenja v pravilnem pristavljanju in so težave z bradavicami samo zato, ker otrok ni pravilno pristavljen.

Spanje do 10h - sonček85 in brigita23, ja meni to kar rata. user posted image Zadnji mesec to izgleda takole: Zjutraj se vstanem okrog 6.30 ali 7h, z dragim pojem zajtrk in sem pokonci do 8h. Potem pa grem nazaj pogret posteljico in zaspim do 10h ali pa tudi še dlje. Potem popoldan pa sledi še ena runda spanja, če je le čas in ni nekih opravkov. Se mi zdi, da sem kakšen dan tako utrujena, da prav potrebujem spanec. Pa zdi se mi, da ta naša princeska raste, ko spim. Ker moj buši še kar raste. Ne vem sicer, kam in kako to, da sploh še gre, toda očitno gre. user posted image user posted image user posted image Kaj pa pri vas babuške, se bušiji še večajo?
detelja - Jaz pa se priporočam za te kosmate pomočnike, ki mijavkajo. user posted image user posted image user posted image Sem namreč prav obsedeno nora na mucke, majhne in velike, tako da sumim, da sem v kakšnem prejšnjem življenju gotovo bila mačka. Takšna z repom mislim. user posted image user posted image Ker takšna s kremplji sem še vedno. user posted image user posted image user posted image
piruri - Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image Pa kako lepo ime za dečka! user posted image Pridno se muckajte, božajte in lubčkajte! user posted image user posted image

pidžamica - Jaz nimam posebej pidžamice za Elo, saj so bodiji z dolgimi rokavi in zaprtimi nogicami kot pidžamice. user posted image Take ta prave pa se mi zdi, da tako pridejo v poštev šele, ko bo stara 1 leto.

Grem počasi, se jutri več slišimo, ker sem v nedeljo in ponedeljek sama doma user posted image - bo moj izkoristil še te zadnje dni v marcu in gre za dva dni v hribe. Ker aprila pa to ne bo več šlo, niti za en dan, saj nikoli ne vemo, kdaj me bo treba peljati v P. Bo moral biti kar vse dni "dežuren" user posted image .

Lepe sanje babuške, pridno cartajte svoje bušije in drage user posted image ,
NenaLena







Js tudi upam, da ne bom rabila nastavkov. Ampak vse je možno. Tako si želim dojiti in da bi nama z user posted image supe uspelo.
Pižamice pa imam js tudi takšne.

Fajn bodi, javi se še kaj. So mi všeč tvoji posti, ker so pregledni in v enem zajameš bistvo.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:52:34   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mmmmmmmmmmmmmmmmm še dobro da me gre moj masirat zdle ,mogoče pa bo kaj akcije detelja danes user posted image user posted image user posted image


kaj meni pomaga, da bo pri tebi akcija, če je pri meni suša...prej bo kaka akcija za rimuser posted image user posted image  mogoče pa ga jutri mal "požgečkam" na občutljivem mestu pol pa itak ne bo mogel povedat, da ne pa bla blauser posted image user posted image

a se je lep pomočnik ponudil, da bo...akcijauser posted image user posted image


Detelja, teb se bo pa mešalo, ko ga boš dobila med noge.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:53:05   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

če glih sem prejšnjo noč tako dobro spala sem danes cel dan kot cota...pa tudi sedaj sem neka zaspana...bom kar šla pred tv pol pa spat...upam, da bo hitro prišel dragi domov...saj po eni strani je v redu, če sem zaspana sam upam, da bom lahko spala...nikoli se ne ve katera noč bo zadnja prespana nočuser posted image

želim vam lep večer, pazite in lepo božajte buščije...uživajte...

user posted image






To si pa ful dober napisala.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:54:09   
*Junona*
Miška, ti si FACA, VIDIM, DA TI NOBEN POMOČNIK NE UIDE.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:56:22   
brigita23
junonca sem kupila uno tekočino od Chicota, je ful dobra...sem že danes vse dizenficirala z njouser posted image user posted image user posted image user posted image .

...sem pa kupila te tetra planice v Pikapoki....sam to je pa too much cenauser posted image user posted image user posted image user posted image  10 planic navadnih belih 18 euruser posted image

nič grem pančkat počas...me matrajo tile hemeroidiuser posted image .

nočko

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 21:57:31   
*Junona*


user posted image    2soncek2 - Nina

user posted image   Rmmaja - Dane
user posted image    Rmmaja - Fran

user posted image     Sobra - Tenea




_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?