|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   priprava oblačil za otročka
6.5.2005 8:39:23   
Anonimen
Imam par vprašanj in rabim vaš nasvet.:muca:

Zanima me kako ste negovale plišaste stvar( žabice, jopice,...). Ste jih prale vedno ročno ali tudi v stroju. Ste jih likale, ker mi je včeraj ena rekla da ona to samo zloži in je, sedaj pa nevem kako je s tem.

Tiste ko imate fantka me zanima če ste ga kdaj oblekle živo rdeče žabice:((, sploh nevem kaj naj z njimi naredim, a škoda jih je, ker so kot nove. Roza sem res dala na stran( ker je punčkasto- pravi moj), za rdečo pa ne vem.

Lepo se imejte v upanju da bo dnes posijalo kaj sončka
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   priprava oblačil za otročka
6.5.2005 8:41:44   
Mina1
Pliš sem prala na 30 ali 40 v stroju (brez mehčalca) in potem samo zložila. Vse se je super ohranilo tudi za drugega dojenčka.

Rdeče - no ja, sej ni slabo, meni se ne zdi, da bi bilo z rdečo kaj narobe in tako.

pa-pa Mina1;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   priprava oblačil za otročka
6.5.2005 9:34:48   
pravljica
jaz vse perem z mehčalcem, potem sušim v sušilnem stroju in ni treba ničesar likat
roza stvari sem tudi sama pospravila, kar je rdeče, bomo pa porabili tudi za fantka (tudi voziček je rdeč)...rdeča je itak moderna zdaj tudi pri moškem delu populacije in meni je všeč tako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   priprava oblačil za otročka
6.5.2005 9:40:54   
trnuljcica
glede plisa: so meni rekli naj vse okrog obrnem, pa lahko potem tudi likas, vsaj na zacetku ko pravijo da je :duda: koza bolj obcutljiva, potem pa samo zlagas, je hitreje :kuza:

glede rdece barve: pred 3 tedni smo izvedeli, da bo fantek, vecino stvari, ki sem jih dobila od prijateljice, ki ima doma puncko, pa je seveda punckastih, nekaj je tudi nevtralnih, ker ni nic vprasala, ampak vseeno. in med temi stvarmi je tudi rdeca trenirkica, rdece zabice in rdeci copatki. vse je tako lepo, kot novo, ker je mala prehitro prerasla, da bi mi bilo zeeeeeeeeloooooooooo hudo, da ga v to ne bi oblekla. sicer pa zdaj tudi za moske propagirajo cim bolj razlicne barve oblek, med njimi so tudi vsi odtenki roza (srajce, kravate...)

tako, da rdeca :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

:nosecka: 36t2/7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   priprava oblačil za otročka
6.5.2005 9:50:56   
k1
jaz jih perem v stroju, brez mehčalca in potem posušim v stroju, da so fajn mehke in se ne zmečkajo, tako da jih tudi jaz samo zlagam.

mi imamo sicer punčko, ampak mislim da z rdečo ni nič narobe, če imata oblečeno. pač kombiniraj še z drugimi barvami, pa bo!:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   priprava oblačil za otročka
6.5.2005 9:57:14   
Annny
Enako, kot k1.
Rdeča je super barva tudi za fantka:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   priprava oblačil za otročka
6.5.2005 10:10:57   
malika
jaz imam fantka in je zelo dosti v rdeči barvi, ker so mi ostale barve pač mrtve. Pa tudi zelo mu paše.

glede pranja pliša; jaz sem te pajacke prala vedno obrnjene in jih potem zlikala in so čisto OK. Zdaj ko imam sušilec, pa itak zgleda vse kot novo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?