|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:22:40   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

grem jaz kuhat puding ve pa kr lepo pišite da bom mela kaj bratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mmmm... pa potem mal smetane gor...njami.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:23:30   
*Junona*
Zdej pa js tut grem, sem še kr v pižami.user posted image

Se tipkamo kasneje, dober tek.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:26:26   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Mmmmm, kako je pridišalo v zgornje nadstropje - moja tašča peče kruh.user posted image user posted image user posted image
mmmmmmmmmmmm kaj a je pekla včeraj krofeuser posted image user posted image user posted image

Ja že 6 bebijev,pa čeprav piruri je bolj k ne marčevka(PDP 1.4 po njenem) ,saj so tudi marčevke napisale k so ji čestitale-bravo marčevkauser posted image



Ne, hvalabogu jih ni pekla, ker če ne bi bla js danes ko sod. sma se zmenle, da drugič.user posted image Mogoče naslednji vikend ko mamo piknik.

Piruri je aprilčica.user posted image user posted image user posted image

super tašča user posted image user posted image user posted image user posted image

ja Piruri je aprilčica ,samo marčevke ,..............


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:26:34   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

grem jaz kuhat puding ve pa kr lepo pišite da bom mela kaj bratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mmmm... pa potem mal smetane gor...njami.user posted image user posted image user posted image

ja res je pa malo mrvic
al pa sokec gor user posted image user posted image user posted image


dober tek tudi vsem vam


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:30:04   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Jutro!!!!
brigita.a si jo kupila,pa še draga ni ,vsaj meni se ne zdi,okol 5-6e ,če se ne motim ,a ne? pa je skoraj 1l
pleničke 100% bombaž:v mullerju jih imajo ceneje,vsaj meni so se zdeli,imajo pa v pikapolonici tko lepe medvedek Pu ,samo kaj k je ena 2,20euser posted image
hemeroidi:boga si res ,joj kaj bi ti lahko pomagalouser posted image
detelja:hvala za obilen zajtrk,pomočnikeuser posted image
janja:drži se nam user posted image
MI pa danes nismo spali nič,skoz sem se premetavala in smrkalauser posted image tko da še moj dragi ni nič spal zaradi mene.No potem od 6.00-9.00 sva pa le lahko zaspalauser posted image



ja tekočina res ni draga, pa lepo dišiuser posted image user posted image , kar se pa tetra planic tiče mi pa tiste disnyeve tud niso ble tak lepe, da bom dala za eno 2,50 euruser posted image .....sem jih pa vidla v Mullerju, pa mi je žal da jih nisem kupilauser posted image


Js pa nisem dala tolk za eno, zgleda da ne mislima istih. morem doma na račun pogledat.



jst sem dala neki čez 5EUR skor 6 tako kot je sonček napisala, no pa literska jeuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:32:10   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

ja miška...jst priznam, da že komaj čakam, da grem rodit....vse me boli, pa še ti hemeroidi, pa križ, pa noge, pa trebuh ....joj sem tak ko kit ko nasedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No pa sej ni več daleč, tebi pa vrjamem da pogrešaš brcike....se kr mal prazno počutiš a neuser posted image user posted image user posted image user posted image , glavo da ste dobro in se lepo cartateuser posted image

Čuj kako pa je s kg, hitro zginjajouser posted image user posted image


Res je, da se kar prazno počutimuser posted image user posted image user posted image po skoraj 9 mesecih, ki sem življenje nosila v sebi. Sm bla že kot slon, ki se je komaj premikal....kadar se je premikaluser posted image user posted image user posted image . Je pa res, da je neizmerno lepo to štručko nosit okrog po stanovanju.

Po pravici povedano, se še nisem nič vagala od kar sem rodila. Mi je baterija na tehtnici pošla, tako da moram prvo v trgovino po baterijo....pol ti pa povemuser posted image

Poleg tiste kreme ti res svetujem hladne obkladke na predel, kjer maš hemeroide pa še hladen curek vode, ko se tuširaš ali v bideju!



Led full pomaga ker omrtvi boleči predel...sam veš kaj je pri meni problem, da mi user posted image  ful dol pritiska in pol je tako kot bi se vs čas napenjalauser posted image user posted image , boli ko strela.
Ja ti pa vrjamem da je lepo nositi vašo malo pikico, sej mi tudi komaj čakamo na srečni dogodek....A zunaj si že bila kaj, al je še prehitrouser posted image


Zato je bolje, da ležiš. Sedet in hodit verjamem, da ne moreš.

Ne, nismo še bile zunaj. Mogoče enkrat v sredo, če bo bolj toplo. No, saj tudi danes bo pr nas kar okrog 15 stopinj, a si vseeno ne upam še. Bom počakala patronažno, da jo vprašam kdaj lahko kidneva ven.



Pa že komaj čakaš a neuser posted image ? Ja sej boljš, da še malo počakaš....boste imeli pol še celo pomlad in poletje pred sabouser posted image user posted image user posted image user posted image  za vozičkanje.
Sem se šla zdle tuširat, je bil kr ornk naporuser posted image user posted image user posted image ...eh bo že, tudi jamranje mi ne pomagauser posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:34:03   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

dobro jutro punce

No tale noč pa je bila prava živa mora zameuser posted image .....ker imam te boleče hemeroide sem lahko spala samo na boku...levem ali desnem, in tako sem se celo noč obračala, ker so me tako zelo kolki bolel, da sem bila skoraj vs čas budnauser posted image user posted image user posted image ....Na wc če nisem šla 10X nočem nič, ko zakleto ej, pa še hemeroidi....KATASTROFA...
Moja srčka še spita, ker jih je ponoči mamica vs čas zbujala, z obhodiuser posted image .

No upam, da ste ve kaj bolje spale to nočuser posted image



Daj še malo zdrži pol boš spala skoraj celo noč. Moja Nina je na srečo res pridnauser posted image user posted image user posted image . Dam ji 2x ponoči jest in mi potem spi. Se sploh ne oglaša. Tako, da tudi jst spim skoraj celo noč. Na wc grem samo 1x....prej 10x. Sem bla bolj prej zmatrana kot zdaj.



sem ravno včeraj rekla svojmu....da bolj boli zdej vse to hemeroidi, pa kolki, pa medenična kost pa križ, pa sej veš no kak je....kot pa pol poroduser posted image  Tisto vsaj veš da je v nekaj urah fertik...to se mi pa še lahko en mesec vlečeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Da te malček potolažimuser posted image user posted image user posted image , tudi po porodu boli križ pa hrbtenica pa kolki, ker gre vse skupaj na mesto. Ma ni tako hudo. Jst sem že dobra. Če imaš hemeroide je tudi to eno doživetje po porodu....user posted image user posted image user posted image



Hvala miška za vzpodbudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...sam je pa vrjetno malček lažje k pa nimaš tazga velikega bušija in not enega trmastega sončka, ki se noče in noče premaknit ko njemu ali njej pašeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:36:18   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Jutro!!!!
brigita.a si jo kupila,pa še draga ni ,vsaj meni se ne zdi,okol 5-6e ,če se ne motim ,a ne? pa je skoraj 1l
pleničke 100% bombaž:v mullerju jih imajo ceneje,vsaj meni so se zdeli,imajo pa v pikapolonici tko lepe medvedek Pu ,samo kaj k je ena 2,20euser posted image
hemeroidi:boga si res ,joj kaj bi ti lahko pomagalouser posted image
detelja:hvala za obilen zajtrk,pomočnikeuser posted image
janja:drži se nam user posted image
MI pa danes nismo spali nič,skoz sem se premetavala in smrkalauser posted image tko da še moj dragi ni nič spal zaradi mene.No potem od 6.00-9.00 sva pa le lahko zaspalauser posted image



ja tekočina res ni draga, pa lepo dišiuser posted image user posted image , kar se pa tetra planic tiče mi pa tiste disnyeve tud niso ble tak lepe, da bom dala za eno 2,50 euruser posted image .....sem jih pa vidla v Mullerju, pa mi je žal da jih nisem kupilauser posted image


Js pa nisem dala tolk za eno, zgleda da ne mislima istih. morem doma na račun pogledat.

po moje je misla te k sem jaz rekla od medvedka puja k je ena drgač 2,5 sedaJ V AKCIJI PA SO 2,20



Ja ena je toliko jauser posted image user posted image user posted image user posted image ....pa unih ko so bli medvedki puji jih sploh ni več, so samo neke ko poše gor Desny nič lepe, pa ena planica 2,50....te ko sem pa kupila pa niso nič mehke, pa piše 100% bombaž....bi jih najraje nazaj neslauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:38:29   
malapikica
Vas samo na hitro mal pozdravim.

Včeraj smo tudi mi stopili v 37t, pa porodniška se je uradno začela. Tko, da tam ene dva tedna še lahko počakamo potem pa počasi  v Rim. Po eni strani komaj čakam, da lahko objameme mojega sončeka. Upam, da se prej še za ime zmeniva, ker zaenkrat še nimava nič dorečenega.
Pripravljeno imam vse, samo še torbo za P in cunjice za user posted image  za domov moram pripravit.

Danes je pa res končno malo lepši dan. Mi je šel ta veter že pošteno na živce. Tudi jaz ga bomo skušala čim boljše izkoristit. Po kosilu en fajn sprehod ne bo škodil user posted image .

Preživite lepo nedeljo.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:40:05   
brigita23
No pa grem tudi jst....ko se vrnem boste vrjetno že na 4. deluuser posted image user posted image user posted image user posted image ....smo pridne a ne?
Gremo potem na kosilo, ma ena prijateljica rojstni dan pa nas je na en kmečki turizem povabila....mmmmmmm bojo spet same dobroteuser posted image .
Popoldan pa vas pridem spet pogledat.
Bom zdej ziher več gor ker bom mal več počivalauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 10:59:47   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23
jst sem dala neki čez 5EUR skor 6 tako kot je sonček napisala, no pa literska jeuser posted image
ja jaz sem za prvič prekuhala kar v vodi ,samo imam pa še v načrtu kupit to ,ker je le res popolna dezinfekcijauser posted image user posted image je pa od Chikaa a ne

A si jih že oprala,če jih še nisi jih nesi nazaj.No te z medvedki pu so imeli v pikapolonici še v petek  k sem jaz bila-Žalec

Pa saj če kupiš pa še v mulllerju en paket ne bo nič narobe,kaka plenička gor  bolje k pa kak premalo.

malapikica:jaz sem glih danes pregledala torbo če imam vse in kaj mi še manjka in vse je  notri kar potrebujem.Sedaj lahko grem user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 11:00:40   
malcekvita
še dobro da sem se oglasila še preden ste skočile na 4. del user posted image .
naj se pohvalim, da v sredo dobimo nov voziček quinny buzz 3 v zeleni barvi. ful se lepo zloži in gre v cliota brez problema user posted image . prejšnji teden sem glih mislila, da sem vse pripravila za prihod našega sončka, pa sem spet dobila nekaj novih stvari, ki jih bom morala oprat in zlikat user posted image . Kakor se mi je pred enim mesecem še dozdevalo, da bomo šli prej v Rim, mam zdej občutek, da bomo en mičkeno zamujali... ponoči grem pa na 1,5 ure lulat in zjutraj sem cela polomljena in zmatrana. no sej bo.
lepo se imejte, grem se malo svojemu dragemu posvetit.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 11:06:30   
sonček85
malcekvita:a vi imate tudi cliauser posted image mi tudi, bravo za quinny buzzauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz hodim pa na  dobre 2h lulat user posted image user posted image sem rekla glih včeraj mojmu da toliko kot sem se zdaj nalulala se nisem v 23letihuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 11:09:49   
sonček85
babnice,gledam Skoke Planica in mislim ,da se letos tko delajo norce,že 4 ič ponavljajo.

Brez veze,a je še katera tko jezna k jaz,pa glih k je naš Robert skočil tko superuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 11:12:17   
sonček85

user posted image    2soncek2 - Nina

user posted image   Rmmaja - Dane
user posted image    Rmmaja - Fran

user posted image     Sobra - Tenea


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 11:24:56   
sonček85
user posted image http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/foto-najdebelejsi-clovek-na-svetu-in-njegov-avto.html

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 11:56:59   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

babnice,gledam Skoke Planica in mislim ,da se letos tko delajo norce,že 4 ič ponavljajo.

Brez veze,a je še katera tko jezna k jaz,pa glih k je naš Robert skočil tko superuser posted image user posted image user posted image user posted image



Letos je prava beda! Mi je kar minilo gledat. Verjamem, da je varnost na prvem mestu, ampak bi lahko že na začetku skrajšali....user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 11:57:22   
malcekvita
ja sonček mi imamo tudi clia, smo zelo zadovoljni z njim user posted image .
meni je moj za zajtrk spekel palačinke, mi skuhal kavico in mi božal podplate... kaj ni božanski? user posted image
grem malček počivat

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:02:41   
Anonimen
Dobro jutro babuške!
Vidim, da je detelja že poskrbela za orng zajtrk. Pa včeraj za mojo Planico in Ježka. Hvala detelja! user posted image user posted image user posted image Ti pa povem eno skrivnost: v zmrzovalniku imam celo škatlo Ježkov, me je včeraj Sonček85 tako zrajcala s tem sladoledom, da sem mojemu naročila, naj mi jo prinese iz trgovine. user posted image Tako da račun za shujševalno kuro v enih fancy toplicah prinesem kar vama. user posted image user posted image user posted image
Jaz sem spala do 10h, proti jutru vedno zaspim kot angelček user posted image , sedaj pa sem spet na grisu. Ne vem, kaj je to, da mi zadnje dni tako paše gris, s čokolado v prahu seveda. user posted image user posted image user posted image
Sonček85 - Čestitke za user posted image , to pa ni kar tako. user posted image Pri nama je bolj kot ne abstinenčno obdobje, toda moram reči, da se nič kaj ne pritožujem. Sva nekako kar soglasna, čeprav imava oba želje. Mamica malo poskrbi za očija user posted image , malo se pocartamo in polubčkamo, toda za resno akcijo pa nekako nobenemu ni. Toda, saj bomo vse nadoknadili po porodu. Z obrestmi vred! user posted image  user posted image  user posted image Tako da brigita23 in detelja, brez skrbi, kmalu pridejo dnevi, ko bo vse špricalo od strasti. user posted image  user posted image  user posted image Pa še poletje bo, s krilci in oblekcami, vroča in potna koža ... user posted image user posted image user posted image

brigita23 - Oh, ti presneti hemeroidi! user posted image Glede na to, da nisi nič kaj spala ponoči, si čez dan vzami spanje pravičnega. Naštimaj si eno tako fino mehko gnezdece, pa brez spodnjic, da te ne bo nič tiščalo. Pa čim več navadne vode popij, to tudi pomaga. Boš videla, zvečer bo že bolje. user posted image user posted image user posted image

pleničke - Jaz sem jih kupila v DM od Toto, 100% bombažne in je bilo 10 kom 15€. Sem vzela kar dva kompleta, je res bolje kakšna več kot premalo. Meni se zdijo kar fajn mehke, samo oprati jih še moram. Ravno danes so pleničke na vrsti. user posted image Jutri in pojutrišnjem cotke, v sredo spakiram svojo torbo, pa smo ready. Pol pa zares! user posted image user posted image user posted image
Miška2006 - Prav potolažila si me, ko sem videla, da imaš kljub novorojenčku čas za rr. user posted image user posted image user posted image Sem si rekla: No, pa poporodno obdobje le ni tako hudo, kot ene ženske strašijo. Kao da sploh nimaš časa niti za to, da bi se stuširal. user posted image Jaz se vsega lotevam z logiko, da manj ko kompliciraš in bolj ko si sproščen, lažje je vse skupaj. Pač urnik je potrebno prilagoditi dojenčku, toda to še ne pomeni, da se je življenje končalo, a ne? user posted image

Junona - Kot je meni rekla Sonček85, ko sem pred dnevi imela prvič prave lažne popadke, ki so me vrgli iz spanca, bom tudi jaz tebi: Welcome to club lažnih popadkov! user posted image user posted image Zdaj vsaj vemo, kako približno se bo začelo, a ne? user posted image

janja* - Če te moti, da te vsi sprašujejo, kdaj boš rodila, si pa morda izmisli, da ti je G rekla, da bo gotovo po roku in da še 14 dni gotovo nič ne bo. Da boš imela vsaj teh 14 dni mir. Ko boš rodila prej, jim boš pa tako javila. Le ideja ... user posted image

Se slišimo še kaj popoldan, ker sem sama doma, predvidevam da v 4. delu. user posted image

NenaLena



(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:13:02   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Dobro jutro babuške!
Vidim, da je detelja že poskrbela za orng zajtrk. Pa včeraj za mojo Planico in Ježka. Hvala detelja! user posted image user posted image user posted image Ti pa povem eno skrivnost: v zmrzovalniku imam celo škatlo Ježkov, me je včeraj Sonček85 tako zrajcala s tem sladoledom, da sem mojemu naročila, naj mi jo prinese iz trgovine. user posted image Tako da račun za shujševalno kuro v enih fancy toplicah prinesem kar vama. user posted image user posted image user posted image
Jaz sem spala do 10h, proti jutru vedno zaspim kot angelček user posted image , sedaj pa sem spet na grisu. Ne vem, kaj je to, da mi zadnje dni tako paše gris, s čokolado v prahu seveda. user posted image user posted image user posted image
Sonček85 - Čestitke za user posted image , to pa ni kar tako. user posted image Pri nama je bolj kot ne abstinenčno obdobje, toda moram reči, da se nič kaj ne pritožujem. Sva nekako kar soglasna, čeprav imava oba želje. Mamica malo poskrbi za očija user posted image , malo se pocartamo in polubčkamo, toda za resno akcijo pa nekako nobenemu ni. Toda, saj bomo vse nadoknadili po porodu. Z obrestmi vred! user posted image  user posted image  user posted image Tako da brigita23 in detelja, brez skrbi, kmalu pridejo dnevi, ko bo vse špricalo od strasti. user posted image  user posted image  user posted image Pa še poletje bo, s krilci in oblekcami, vroča in potna koža ... user posted image user posted image user posted image

brigita23 - Oh, ti presneti hemeroidi! user posted image Glede na to, da nisi nič kaj spala ponoči, si čez dan vzami spanje pravičnega. Naštimaj si eno tako fino mehko gnezdece, pa brez spodnjic, da te ne bo nič tiščalo. Pa čim več navadne vode popij, to tudi pomaga. Boš videla, zvečer bo že bolje. user posted image user posted image user posted image

pleničke - Jaz sem jih kupila v DM od Toto, 100% bombažne in je bilo 10 kom 15€. Sem vzela kar dva kompleta, je res bolje kakšna več kot premalo. Meni se zdijo kar fajn mehke, samo oprati jih še moram. Ravno danes so pleničke na vrsti. user posted image Jutri in pojutrišnjem cotke, v sredo spakiram svojo torbo, pa smo ready. Pol pa zares! user posted image user posted image user posted image
Miška2006 - Prav potolažila si me, ko sem videla, da imaš kljub novorojenčku čas za rr. user posted image user posted image user posted image Sem si rekla: No, pa poporodno obdobje le ni tako hudo, kot ene ženske strašijo. Kao da sploh nimaš časa niti za to, da bi se stuširal. user posted image Jaz se vsega lotevam z logiko, da manj ko kompliciraš in bolj ko si sproščen, lažje je vse skupaj. Pač urnik je potrebno prilagoditi dojenčku, toda to še ne pomeni, da se je življenje končalo, a ne? user posted image

Junona - Kot je meni rekla Sonček85, ko sem pred dnevi imela prvič prave lažne popadke, ki so me vrgli iz spanca, bom tudi jaz tebi: Welcome to club lažnih popadkov! user posted image user posted image Zdaj vsaj vemo, kako približno se bo začelo, a ne? user posted image

janja* - Če te moti, da te vsi sprašujejo, kdaj boš rodila, si pa morda izmisli, da ti je G rekla, da bo gotovo po roku in da še 14 dni gotovo nič ne bo. Da boš imela vsaj teh 14 dni mir. Ko boš rodila prej, jim boš pa tako javila. Le ideja ... user posted image

Se slišimo še kaj popoldan, ker sem sama doma, predvidevam da v 4. delu. user posted image

NenaLena





Maš popolnoma prav. Jst ne kompliciram in si ne delam brezveznih težav. Tamala v glavnem spi. Vzame mi čas le za hranjenje in podiranje kupčka. Ponavadi popoldan pa se malo cartava, ker je takrat ona na volji. Drgače jo kar pustim pancat. Dopoldneve se vglavnem ukvarjam s "tavečjim"... do zdaj je bil tamaliuser posted image user posted image user posted image . Po kosilu pa odjadra k mojim, da se še malo naužije svežega zraka. Takrat pa grem jst za eno urco pancat. To pa res paše. Aja, dopoldan pa še s tavečjim skuhava kosilo, pospraviva, opereva ipd..... Za moje pojme sem se dobro zorganizirala.

Je pa druga zgodba, če ima user posted image krče. Takrat vsa ta moja zgoraj navedena logika in urnik propadejo. Moja kolegica 6 mesecev ni spala ne po dnevi ne po noči. Tamala se je drla in drla. Niso pomagale nobene kapljice ali drugi preparati proti krčem.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:14:00   
Miška2006
Ste kaj razmišljale, kdaj boste odprle tudi temo na Starši čvekamo.....Aprilski krofeki? Koga bo doletela ta častuser posted image user posted image user posted image ?

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:15:21   
Anonimen
Super si se zorganizirala Miška2006! user posted image  user posted image  user posted image Upam, da tudi meni rata in da Ela ne bo imela krčev. Kako pa vama gre dojenje? Glede na to, da nisi prvič mamica, si najbrž že stara mačka, a ne? user posted image

(odgovor članu Miška2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:16:06   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Dobro jutro babuške!
Vidim, da je detelja že poskrbela za orng zajtrk. Pa včeraj za mojo Planico in Ježka. Hvala detelja! user posted image user posted image user posted image Ti pa povem eno skrivnost: v zmrzovalniku imam celo škatlo Ježkov, me je včeraj Sonček85 tako zrajcala s tem sladoledom, da sem mojemu naročila, naj mi jo prinese iz trgovine. user posted image Tako da račun za shujševalno kuro v enih fancy toplicah prinesem kar vama. user posted image user posted image user posted image
Jaz sem spala do 10h, proti jutru vedno zaspim kot angelček user posted image , sedaj pa sem spet na grisu. Ne vem, kaj je to, da mi zadnje dni tako paše gris, s čokolado v prahu seveda. user posted image user posted image user posted image
Sonček85 - Čestitke za user posted image , to pa ni kar tako. user posted image Pri nama je bolj kot ne abstinenčno obdobje, toda moram reči, da se nič kaj ne pritožujem. Sva nekako kar soglasna, čeprav imava oba želje. Mamica malo poskrbi za očija user posted image , malo se pocartamo in polubčkamo, toda za resno akcijo pa nekako nobenemu ni. Toda, saj bomo vse nadoknadili po porodu. Z obrestmi vred! user posted image  user posted image  user posted image Tako da brigita23 in detelja, brez skrbi, kmalu pridejo dnevi, ko bo vse špricalo od strasti. user posted image  user posted image  user posted image Pa še poletje bo, s krilci in oblekcami, vroča in potna koža ... user posted image user posted image user posted image

brigita23 - Oh, ti presneti hemeroidi! user posted image Glede na to, da nisi nič kaj spala ponoči, si čez dan vzami spanje pravičnega. Naštimaj si eno tako fino mehko gnezdece, pa brez spodnjic, da te ne bo nič tiščalo. Pa čim več navadne vode popij, to tudi pomaga. Boš videla, zvečer bo že bolje. user posted image user posted image user posted image

pleničke - Jaz sem jih kupila v DM od Toto, 100% bombažne in je bilo 10 kom 15€. Sem vzela kar dva kompleta, je res bolje kakšna več kot premalo. Meni se zdijo kar fajn mehke, samo oprati jih še moram. Ravno danes so pleničke na vrsti. user posted image Jutri in pojutrišnjem cotke, v sredo spakiram svojo torbo, pa smo ready. Pol pa zares! user posted image user posted image user posted image
Miška2006 - Prav potolažila si me, ko sem videla, da imaš kljub novorojenčku čas za rr. user posted image user posted image user posted image Sem si rekla: No, pa poporodno obdobje le ni tako hudo, kot ene ženske strašijo. Kao da sploh nimaš časa niti za to, da bi se stuširal. user posted image Jaz se vsega lotevam z logiko, da manj ko kompliciraš in bolj ko si sproščen, lažje je vse skupaj. Pač urnik je potrebno prilagoditi dojenčku, toda to še ne pomeni, da se je življenje končalo, a ne? user posted image

Junona - Kot je meni rekla Sonček85, ko sem pred dnevi imela prvič prave lažne popadke, ki so me vrgli iz spanca, bom tudi jaz tebi: Welcome to club lažnih popadkov! user posted image user posted image Zdaj vsaj vemo, kako približno se bo začelo, a ne? user posted image


janja* - Če te moti, da te vsi sprašujejo, kdaj boš rodila, si pa morda izmisli, da ti je G rekla, da bo gotovo po roku in da še 14 dni gotovo nič ne bo. Da boš imela vsaj teh 14 dni mir. Ko boš rodila prej, jim boš pa tako javila. Le ideja ... user posted image

Se slišimo še kaj popoldan, ker sem sama doma, predvidevam da v 4. delu. user posted image

NenaLena






Ja, imaš popolnoma prav.user posted image user posted image user posted image Enkrat mora začeti.user posted image
Me pa dans ščipa v luliki in dol mi tišči tu pa tam.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:16:20   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: malcekvita

ja sonček mi imamo tudi clia, smo zelo zadovoljni z njim user posted image .
meni je moj za zajtrk spekel palačinke, mi skuhal kavico in mi božal podplate... kaj ni božanski? user posted image
grem malček počivat


Priden.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:17:43   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23
jst sem dala neki čez 5EUR skor 6 tako kot je sonček napisala, no pa literska jeuser posted image
ja jaz sem za prvič prekuhala kar v vodi ,samo imam pa še v načrtu kupit to ,ker je le res popolna dezinfekcijauser posted image user posted image je pa od Chikaa a ne

A si jih že oprala,če jih še nisi jih nesi nazaj.No te z medvedki pu so imeli v pikapolonici še v petek  k sem jaz bila-Žalec

Pa saj če kupiš pa še v mulllerju en paket ne bo nič narobe,kaka plenička gor  bolje k pa kak premalo.

malapikica:jaz sem glih danes pregledala torbo če imam vse in kaj mi še manjka in vse je  notri kar potrebujem.Sedaj lahko grem user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Jutro!!!!
brigita.a si jo kupila,pa še draga ni ,vsaj meni se ne zdi,okol 5-6e ,če se ne motim ,a ne? pa je skoraj 1l
pleničke 100% bombaž:v mullerju jih imajo ceneje,vsaj meni so se zdeli,imajo pa v pikapolonici tko lepe medvedek Pu ,samo kaj k je ena 2,20e
hemeroidi:boga si res ,joj kaj bi ti lahko pomagalo
detelja:hvala za obilen zajtrk,pomočnike
janja:drži se nam
MI pa danes nismo spali nič,skoz sem se premetavala in smrkala tko da še moj dragi ni nič spal zaradi mene.No potem od 6.00-9.00 sva pa le lahko zaspala



ja tekočina res ni draga, pa lepo diši , kar se pa tetra planic tiče mi pa tiste disnyeve tud niso ble tak lepe, da bom dala za eno 2,50 eur .....sem jih pa vidla v Mullerju, pa mi je žal da jih nisem kupila


Js pa nisem dala tolk za eno, zgleda da ne mislima istih. morem doma na račun pogledat.



jst sem dala neki čez 5EUR skor 6 tako kot je sonček napisala, no pa literska je


Aja, js sem govorila za tetra pleničke. user posted image

Ja, chicco sterilizacijska tekočina je pa super. Meni full diši.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?