|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:18:58   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Super si se zorganizirala Miška2006! user posted image  user posted image  user posted image Upam, da tudi meni rata in da Ela ne bo imela krčev. Kako pa vama gre dojenje? Glede na to, da nisi prvič mamica, si najbrž že stara mačka, a ne? user posted image


Hvalauser posted image .

Ne, na žalost glede dojenja imam prvič te izkušnje. Moj tavečji je bil rojen v 24. tednu in je bil v glavnem v inkubatorju. Ko pa se je rešil primarnih zdravstvenih težav in smo šli domov se je pa tako navadil na flašo, da drugega ni hotel. Poleg tega sem po 9 mesecih imela toliko malo mleka, da se ni niti splačalo se matrat, ker je bil že tolko velek, da smo začeli kar z gostejšo in tršo hrano.

Tudi zdaj nimam glih ne vem kolko mleka, tako da ga po potrebi dodajam (novolac 1).


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:22:15   
Miška2006
Jst uporabljam že kar nekaj časa to sterilizacijsko tekočino od Chiccota in je odlična. Prekuham vse le 1x na 14 dni. Ma, tudi tega bi ne bilo potreba. 

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:22:39   
Miška2006
Grem panc panc. Lahko noč.

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:22:50   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Ste kaj razmišljale, kdaj boste odprle tudi temo na Starši čvekamo.....Aprilski krofeki? Koga bo doletela ta častuser posted image user posted image user posted image ?


Sem dopoldan brala marčevke in so ful dobro napisale oz. zmenile.
Kopiram:Drage marčevke,

v veliki večini ste že mamice, še nekaj pa nas je v čakalnici in z odprtjem 10. dela našega čveka smo tudi me izpolnile pogoj za pot v Rim. To je zadnji del našega čveka v tem delu foruma, saj se po rojstvu zadnjega zvončka oz. trobentice selimo na starševski čvek

Ponosna sem na vse nas, da smo postale tako dobra ekipa in načvekale toliko postov


Se mi zdi to fajn, ker tiste, ki smo med zadnjimi bi morale potem na dve temi skakat. Boljš da smo na tej vse skupaj do konca in se potem prestavimo. In pa seveda, da počakamo zadnjega krofeka.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:23:06   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Grem panc panc. Lahko noč.


Nočko.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:23:31   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Jst uporabljam že kar nekaj časa to sterilizacijsko tekočino od Chiccota in je odlična. Prekuham vse le 1x na 14 dni. Ma, tudi tega bi ne bilo potreba. 


JAz tudi imam to, še banjico sem sterilizirala z njo.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:24:46   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Super si se zorganizirala Miška2006! user posted image  user posted image  user posted image Upam, da tudi meni rata in da Ela ne bo imela krčev. Kako pa vama gre dojenje? Glede na to, da nisi prvič mamica, si najbrž že stara mačka, a ne? user posted image


Hvalauser posted image .

Ne, na žalost glede dojenja imam prvič te izkušnje. Moj tavečji je bil rojen v 24. tednu in je bil v glavnem v inkubatorju. Ko pa se je rešil primarnih zdravstvenih težav in smo šli domov se je pa tako navadil na flašo, da drugega ni hotel. Poleg tega sem po 9 mesecih imela toliko malo mleka, da se ni niti splačalo se matrat, ker je bil že tolko velek, da smo začeli kar z gostejšo in tršo hrano.

Tudi zdaj nimam glih ne vem kolko mleka, tako da ga po potrebi dodajam (novolac 1).



Potem je pa res pravi borec!user posted image user posted image user posted image BRAVO!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:25:57   
*Junona*
Kak že vse papate? JAz čakam mojega dragega, da bova skupaj papala, ker ga še ni, je šel na pogreb. Sem pa že lačnaaaa.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:27:02   
*Junona*
zupancdam, kak si?user posted image

NinaMM, Angelito,Cveta, Ella, nmag...
kje ste?user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:38:45   
sonček85
malcekvita:u tvoj dragi je pa priden.Ja tudi mi smo zadovoljni s cliom ,sva imela še en avto megane karavan a sem ga prodala ,saj je clio mlajši in sva raj tega održala
No mi smo se pa najedli  in me je dragi tko lepo pohvalil,zadnje čase zelo pogostouser posted image sem rekla ja zdaj še potem boš pa ti malo več za štedilnikomuser posted image

nena.ja malo akcije mora bit,saj si lahko misliš kako je če se en drugega masiraš pol ,je malo romantike ,lubčki pa še kaj če je je čene pa tudi ne.Bomo potem vse nadoknadili.Je pa pasalo.user posted image
tinaaja:kako ste praznvali včeraj rd od male.
In vse naj naj za malo pikico,čeprav en dan z zamudo.user posted image user posted image

Evo mi smo se najedli ,posoda pomita,mami se počas pripravlja da gre na potep ,ati pa počiva doma.Ves popoldan bo imel miruser posted image midva z Aleksom bova pa uživala na svežem zraku.
Junona.daj če mene ne bo doma k boste 3 del napolnile odpri temo 4.del k boste tko daleč   in če se ti bo dalo prestavi seznamčke,vsi so na strani 193 in 194user posted image

pa še slikca za na prvo stran user posted image user posted image

Če pa želi lahko katera drugauser posted image

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 22.3.2009 12:48:05 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:38:48   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

babnice,gledam Skoke Planica in mislim ,da se letos tko delajo norce,že 4 ič ponavljajo.

Brez veze,a je še katera tko jezna k jaz,pa glih k je naš Robert skočil tko superuser posted image user posted image user posted image user posted image



Letos je prava beda! Mi je kar minilo gledat. Verjamem, da je varnost na prvem mestu, ampak bi lahko že na začetku skrajšali....user posted image

se podpišem


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 12:38:52   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Ste kaj razmišljale, kdaj boste odprle tudi temo na Starši čvekamo.....Aprilski krofeki? Koga bo doletela ta častuser posted image user posted image user posted image ?
lahko tebe  ali pa počakamo na uradno prvo aprilčico v aprilu,ali pa da vse rodimo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:00:35   
sonček85
jeeeeeeeeeeeeeeeee stopničke imamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bravo Robert Kranjec


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:36:57   
mišk
Prestavitev na temo Dojenček: Jst sem tud zato, da se prestavimo vse  skupaj šele takrat, ko bomo vse (aktivne) aprilčice rodile. Tako smo naredile tudi oktoberke 2007 in je najboljš.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:46:38   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Prestavitev na temo Dojenček: Jst sem tud zato, da se prestavimo vse  skupaj šele takrat, ko bomo vse (aktivne) aprilčice rodile. Tako smo naredile tudi oktoberke 2007 in je najboljš.


Se strinjam.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:47:55   
*Junona*
Mišk tebi pa tickerček narobe kaže, piše da imaš 43 dni do konca. Imaš pa manj.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:49:28   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

malcekvita:u tvoj dragi je pa priden.Ja tudi mi smo zadovoljni s cliom ,sva imela še en avto megane karavan a sem ga prodala ,saj je clio mlajši in sva raj tega održala
No mi smo se pa najedli  in me je dragi tko lepo pohvalil,zadnje čase zelo pogostouser posted image sem rekla ja zdaj še potem boš pa ti malo več za štedilnikomuser posted image

nena.ja malo akcije mora bit,saj si lahko misliš kako je če se en drugega masiraš pol ,je malo romantike ,lubčki pa še kaj če je je čene pa tudi ne.Bomo potem vse nadoknadili.Je pa pasalo.user posted image
tinaaja:kako ste praznvali včeraj rd od male.
In vse naj naj za malo pikico,čeprav en dan z zamudo.user posted image user posted image

Evo mi smo se najedli ,posoda pomita,mami se počas pripravlja da gre na potep ,ati pa počiva doma.Ves popoldan bo imel miruser posted image midva z Aleksom bova pa uživala na svežem zraku.
Junona.daj če mene ne bo doma k boste 3 del napolnile odpri temo 4.del k boste tko daleč   in če se ti bo dalo prestavi seznamčke,vsi so na strani 193 in 194user posted image

pa še slikca za na prvo stran user posted image user posted image

Če pa želi lahko katera drugauser posted image


Veš da če bom na forumu bom zrihtala, sej sem zadnjič tut.user posted image Sam po moje boš kr ti, ker popoldan se bom lubiju posvetla, ga še ni in komaj čakam, da pride.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:49:56   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Ste kaj razmišljale, kdaj boste odprle tudi temo na Starši čvekamo.....Aprilski krofeki? Koga bo doletela ta častuser posted image user posted image user posted image ?


Sem dopoldan brala marčevke in so ful dobro napisale oz. zmenile.
Kopiram:Drage marčevke,

v veliki večini ste že mamice, še nekaj pa nas je v čakalnici in z odprtjem 10. dela našega čveka smo tudi me izpolnile pogoj za pot v Rim. To je zadnji del našega čveka v tem delu foruma, saj se po rojstvu zadnjega zvončka oz. trobentice selimo na starševski čvek

Ponosna sem na vse nas, da smo postale tako dobra ekipa in načvekale toliko postov


Se mi zdi to fajn, ker tiste, ki smo med zadnjimi bi morale potem na dve temi skakat. Boljš da smo na tej vse skupaj do konca in se potem prestavimo. In pa seveda, da počakamo zadnjega krofeka.user posted image user posted image user posted image



Po eni strani se popolnoma strinjam s tem, da se vse prestavimo naenkrat. Po drugi je pa malo čudno spraševat določene stvari kar se tiče novorojenčkov kar med nosečniškimi težavami. Tudi meni se poraja kar nekaj vprašanj glede user posted image , pa se mi ne zdi smiselno postavljat tle, ker je forum glede nosečnosti. No, mogoče je pa to samo dilema v moji glavi.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:50:31   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Grem panc panc. Lahko noč.


Nočko.user posted image



Dobro jutro....in že smo nazaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:51:41   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Super si se zorganizirala Miška2006! user posted image  user posted image  user posted image Upam, da tudi meni rata in da Ela ne bo imela krčev. Kako pa vama gre dojenje? Glede na to, da nisi prvič mamica, si najbrž že stara mačka, a ne? user posted image


Hvalauser posted image .

Ne, na žalost glede dojenja imam prvič te izkušnje. Moj tavečji je bil rojen v 24. tednu in je bil v glavnem v inkubatorju. Ko pa se je rešil primarnih zdravstvenih težav in smo šli domov se je pa tako navadil na flašo, da drugega ni hotel. Poleg tega sem po 9 mesecih imela toliko malo mleka, da se ni niti splačalo se matrat, ker je bil že tolko velek, da smo začeli kar z gostejšo in tršo hrano.

Tudi zdaj nimam glih ne vem kolko mleka, tako da ga po potrebi dodajam (novolac 1).



Potem je pa res pravi borec!user posted image user posted image user posted image BRAVO!user posted image user posted image user posted image



Ja, res je pravi borec. Smo zelo zelo veseli, da se nam je ta čudež zgodil, da se nam ni obrnilo v nasprotno smer.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:52:39   
*Junona*
Sej če bomo vse tukaj, ni panike. Marčevke imajo tako, pa Mišk pravi, da so tudi one imele tako, ko je imela Dono. Sej moderatorji ne težijo, kaj se menimo na tej temi, ker je pač to naš čvek. Če bomo do takrat tukaj, bojo še nam, ki nismo rodile nasveti prišli prav.user posted image user posted image user posted image

Si se fajn naspala?user posted image



< Sporočilo je popravil *Junona* -- 22.3.2009 13:55:30 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:55:02   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Ste kaj razmišljale, kdaj boste odprle tudi temo na Starši čvekamo.....Aprilski krofeki? Koga bo doletela ta častuser posted image user posted image user posted image ?
lahko tebe  ali pa počakamo na uradno prvo aprilčico v aprilu,ali pa da vse rodimo


Jst predlagam, da jo odpre aprilčica, ki je prva rodila, čeprav v nepravem mesecu, in to je Rmmaja! Kdaj bi bilo to, bi predlagala, da pa damo na glasovanje. Se strinjate?


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:55:48   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jeeeeeeeeeeeeeeeee stopničke imamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bravo Robert Kranjec


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:57:20   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Ste kaj razmišljale, kdaj boste odprle tudi temo na Starši čvekamo.....Aprilski krofeki? Koga bo doletela ta častuser posted image user posted image user posted image ?
lahko tebe  ali pa počakamo na uradno prvo aprilčico v aprilu,ali pa da vse rodimo


Jst predlagam, da jo odpre aprilčica, ki je prva rodila, čeprav v nepravem mesecu, in to je Rmmaja! Kdaj bi bilo to, bi predlagala, da pa damo na glasovanje. Se strinjate?



Aja, glede odprtja je pa meni čisto vseeno. Js sem govorila zaradi prestavitve, da se mi zdi najboljš, da gremo vse hkrati tja. Odprta je pa lahka že zarad mene danes. Se pa strinjam, da naj jo odprejo Rmmaja, Fran in Dane.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 13:58:03   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Sej če bomo vse tukaj, ni panike. Marčevke imajo tako, pa Mišk pravi, da so tudi one imele tako, ko je imela Dono. Sej moderatorji ne težijo, kaj se menimo na tej temi, ker je pač to naš čvek. Če bomo do takrat tukaj, bojo še nam, ki nismo rodile nasveti prišli prav.user posted image user posted image user posted image

Si se fajn naspala?user posted image




OK! Če se tudi druge mamice strinjajo, sem tudi jst za.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Odlično sem se prav nadrnjohalauser posted image user posted image user posted image user posted image . Vam povem, da tako paše...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?