|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj jeste najraj
6.5.2005 20:04:52   
KIRA
v prejšnji nosečnosti sem bla čist paf na pico. slutila sem, da bo otrok punčka, ampak to s tem nima noobene veze, ali pač???

v tej nosečnosti pa bi sam meso papcala, same zrezke, pače pohane ali pečene. mam pa že dalj časa filing, da bo fantek.
a mislite da je možno iz prehrane sklepat na spol ali je to čist slučajno, da se papca meso???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj jeste najraj
6.5.2005 20:39:20   
NinaŠ
Ne vem, če je kaj na hrani, res pa je, da jaz v prvi nosečnosti nisem zdržala dneva brez povornk konca mesa - pa naj je bil to šnicl, al pa koj iz obare, juhe, pleskavica, hrenovka ali čevap... imam pa fanta :)-
Zdaj pa me je vrglo na sadje na tisoč in en način - sveže, kompot, naribano s smetano, suho,... bohvet kaj to pomeni :zmeden:

Bajdvej pa ne verjamem, da je res kaj na tem :zmeden2:

LP

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj jeste najraj
6.5.2005 20:43:20   
babylove
Če ti bo kaj pomagalo: moja mama je zaprisežena mesojedka, pa v nosečnosti mesa niti videt ni mogla. In je rodila punčko, se razume ;).

Kaj bi pa ti raje imela?

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj jeste najraj
6.5.2005 22:44:45   
Gina
V prvi nos. sem jedla jabolka, ful solate, čim bolj kisle, pa od daleč nisem mogla povohat mesa - rodila fantka

V drugi nos. sem umirala za fishmac-i, če nisem šla vsak delavni dan, nič ne rečem in jogurte (jih drugače videt ne morem)- rodila punčko

V tretji sem pojedla gore pomaranč (pa jih tudi drugače 2 na leto pojem) - rodila fantka

Ne vem, če je kakšna povezava, razen da moji trije radi jedo tisto, kar mi je ful pasalo v nos. in videti ne morejo tistega, kar jaz takrat videt nisem mogla:)-:)-:)-

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj jeste najraj
7.5.2005 2:14:18   
Annny
Hehe, Gina- Fishmaci..o tem smo že enkrat pisale..tud jst sm bla čist nora nanje:love::love:
Drugače pa mesa nisem mogla..ga že itak bolj švoh jem.. najraje sem jedla ogromno sadja (zlasti grozdja, lubenic, melon..sem bila noseča poleti..), velikokrat sem naredila omako iz svežih buč z vrta (malo olivnega olja, čebule, peteršiljčka, bučke..),
pa zelo mi je bil všeč home- made cimetov sladoled z jagodno omakico Sladki greh..se mi je kar mešalo od tega
:love:
Aja, pa ko pravijo, da nosečnicam pašejo kisle kumarice..meni so se v nosečnosti zagravžale in jih nisem poskusila do danes..
Lp

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj jeste najraj
7.5.2005 2:15:47   
Annny
Ja, Kira, grem stavit, da bo fantek:love::miska::miska:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj jeste najraj
7.5.2005 7:04:45   
Taša
No v prvi nosečnosti sem jedla bolj ali manj vse..Mislim da nisem imela enih posebnih želja...Rodila punčko
Medtem ko sem v drugi nosečnosti pojedla na tone pomaranč, jagod, na tone sadnih jogurtov ampak samo Jogobela eksotic okusi, mesa pa nisem mogla videt....Res živela sem zdravo....:)-:)-:)-Tudi v drugo se nam je rodila punčka...

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj jeste najraj
7.5.2005 8:09:37   
KIRA
no, če po pravici povem, jaz bi imela vsaj 3 otroke, ampak mož pravi, da bova zaenkrat ostala pri 2, ker ne veva, če jih bova zmogla hranit in oblačit. po mojem tako velika razlika tudi ni med 2 in 3.. saj imava čas nardit še tretjega, če ne, bova pa sam vadla...:)-

sicer pa ne vem kaj bi raje imela: po eni strani punčko:roza:, ker so tako cartkane, pa moja Viktorija mi je najlepši dojenček na svetu, po drugi strani fantka:modri:, da bo parček, pa da bi se lahko ati malo považnjolu z moško družbo.

ampak res mam boj filing da bo fantek:modri:. lahko da me za nos vleče in bo punči, ampak tak občutek pač imam. pa ne zaradi samo prehrane, mogoče bi se lahko reklo intucija... za prvega sem nekako vedla da bo punčka.9nebesa za fantka niti nisva dosti premišljevala o imenih, za punčko pa sem ime imela zbrano že leta..
sedaj pa imava bolj za fanta izbrana imena, čeprav še nisem čist sigurna, za punčko pa se ne morem odločit.

smpak to glede hrane, pa drži. pri Viktoriji sem bila zelo neješča, ni mi dišalo skoraj nič - v smislu, da nisem imela apetita. edino pice bi pa jedla vsak dan. pojma nimam zakaj, ker jih običajno ne kujem v nebesa.

sedaj je bolje in imam tudi nekaj apetita, ampak v glavnem na meso. sicer mal cvikam, da se ne bom kaj zredila, ampak ker se do sedaj nisem še nič, si kar prvoščim kak šnicl, če si ga lahko. resnično, toliko mesa, kot te dni, še nisem pojedla nikoli.
vedno sem 1x, max. 2x na teden kuhala oz. jedla meso, vključno s salamami, sedaj me pa prav matra in ga skoraj vsak 2 dan jem. celo k moji mami sem parkrat šla na kosilo, ko mi je omenla, kaj bo kuhala, pa da bo delala za vse - pa mi ponavadi premastno kuha. bogi možek - se je meska najbrž že prenajedel, najprej v službi toplo malico, običajno z mesom, pol pa še doma šniclni.. ali pa misli, da je v indiji koromandiji. hihihi...


(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?