|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 15:39:59   
Anonimen
no sej bo, nekatere majo sam še dober mesec, ne pa jz k mam še skor dva mesecauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HM84)
  Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 15:40:46   
pokica_
Jaz sem načeloma tu, včasih pogledam še kero drugo temo, ko čakam da kdo kaj napiše. user posted image  Men se pa spi....nič grem js malo

user posted image

Nočko! Pridem vas kasneje prebrat!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 15:41:16   
Anonimen
no babuške dajmo naklofat dons do štirkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 15:42:16   
Anonimen
pokica kdo bo pa ponoč spal?????????

ja men se dud spi sam bom že zdržalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 15:58:25   
HM84
Tud men se oči zapirajo, sam klinc ko ne morem na kauč, sem na šihtuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:01:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HM84

Tud men se oči zapirajo, sam klinc ko ne morem na kauč, sem na šihtuuser posted image


no ja jz sem pa na kavču pa se mi čist nič ne dauser posted image

(odgovor članu HM84)
  Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:03:50   
HM84
Zgleda nas daje spomladanska utrujenost... :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:09:34   
lake
Jst morm pa še kosilo sluhat. Nč spat punce, zuni je še sonček user posted image

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:10:41   
zoja10
vam bom pomagala do 200.... user posted image user posted image

jst sm danes nakupla še zadnje stvari....vložke vir, blazince za mlekarno in take malenkosti, moj mi je kupu rožaste crokse za v P... tko da zdej še v nahrbtnik zbašem in čakammmmmm...user posted image  
me že dva dni neki ščipa in zateguje pomalem sm se kr mal ustrašla...da me ne kej preseneti...

ful bi še kej okrog bluzla sam sm ugotovila da ko grem z avtom kam...zadnjič sm šla sam v knjižnico sm že tak slon...pol pa vn in notr u avto pa tist pas ..še kakšne štenge...pridem prou zlo utrujena...user posted image  

men se tud mal spi...se šparam za zvečer...k že tko slabo spim...mi noben bok ne paše več...

drgač pa ...je cajt čokoladnih jajčk zdej...sm si jih kupla v trgovini, njami...

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:15:39   
Anonimen
zoja10: si pa pridnauser posted image jz moram zase še nabavt za bajbeta pa mam vseuser posted image ampak to bo nakoncuser posted image

(odgovor članu zoja10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:16:48   
peneja
Oj,čveke! Dolgo se nism javla ker sem skoz delala kot norc,da sm vse zrihtala in bom lahko šla na porodniško.Zaposlila sem prodajalko,pa moža za pomoč pa da sm ju vse naučila tolk je bilo vsega,pa tamala je po noricah dobila še enkrat angino,mi pa neko virozo-kašelj-za znoret,pa sm bla že čist fertik.Zdaj upam da se bo umirilo.Včeraj sem bila na pregledu-34 teden,kile77,5user posted image -sm spet shujšala,ampak pravi dr. da je vse o.k.zuser posted image .Js pa sm se sekirala kot norc.V1user posted image  sm se zredila za28 kg,zdaj pa 4,5user posted image -zadnji mesec sem izgubila 1,5kg-za znoret-pa se ful trudim jest-sam mam žolčno dieto in pravi dr. da je vreduuser posted image . Me pa zgaga peče kr naprej in mi pol nič ne paše.Prejšni teden sem bila samoplačniško na uz,da je šla tamala zraven in jeuser posted image  tehtal 2200,pa laske dolge 6mm-noro.Mislim,da je to o.k.-a ni hecn da se tolk sekiram,pa mam doma že pužo,ki je vesela in zdrava in tak sonček-nism si misla da me bo v 2user posted image  spet tak skrbeluser posted image .Ko si noseč si res hecn.Ker sm shujšala se mi je zdel da mam manjši buši pa se vsi režijo saj me je čez buši 110 in res ni majhen!!!Komaj čakam da vidim svoje dete in vsak dan mu govorim naj rase in se redi da bo velik in močan fant.Naslednji pregled imam 9.4.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:22:06   
Anonimen
peneja: no zdej je pa čas da se umiriš in mal počivašuser posted image
no pa super da je vse vreduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu peneja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:29:25   
peneja
Hvala,Cveka!Od danes naprej bo bolj mir-sam doma še zrihtam računalnik in veselo čvekam vsak dan in pridno papam.Upam,da bo zrihtano že čez vikend,ker sem zdaj res pogrešala da vas vsaj berem,če že pisat ni šlo.Zdaj pa mojmu težim da pogrešam čveke in bo končno zrihtu kišto sam da bom vesela in bo mel miruser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:40:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: peneja

Hvala,Cveka!Od danes naprej bo bolj mir-sam doma še zrihtam računalnik in veselo čvekam vsak dan in pridno papam.Upam,da bo zrihtano že čez vikend,ker sem zdaj res pogrešala da vas vsaj berem,če že pisat ni šlo.Zdaj pa mojmu težim da pogrešam čveke in bo končno zrihtu kišto sam da bom vesela in bo mel miruser posted image user posted image user posted image .


kr nej zrihta pa bouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu peneja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:49:34   
zoja10
Kr nej zrihta..
lepo da bo še kakšna čveka več... da bomo močno držale pesti...
da nam bo lepo šlo...

meni nekaj manjka....hrana user posted image  sam nevem kaj...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:52:25   
Anonimen
jz sem dons pojedla jetrca goveja prejle pa sm še jabolčni štrudelj, tako da mi zdej prav nič ne pašeuser posted image user posted image

(odgovor članu zoja10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:53:41   
Anonimen
mene pa neki zanima kako veš. če ti voda odteka počasi, a ti to skojz, al sam včasih???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 16:59:40   
zoja10
ajoj...cveka ne panicari...user posted image  jst tud vsake dve uri neki najdem....pa si mislm kaj pa če men....... nevem kaj...user posted image

pomoje če ti odteka počasi tega pač ne veš...je pa velika možnost da ti uhaja urin zdej prot koncu...pr smehu in napenjanju... men se na žalost to kdaj dogaja... bo treba keglove vaje takoj po porodu začet.

jaz postajam 'simpatično' živčna...no men je simpatično vsem okol pa najbrž ni k jih skoz poslušajo...user posted image user posted image  kr neki...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 17:00:27   
zoja10
zakaj pa nobena druga nč ne piše? a nismo rekle da danes pridemo na 200??
user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 17:03:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

zakaj pa nobena druga nč ne piše? a nismo rekle da danes pridemo na 200??
user posted image


zgleda da so šle vse spatuser posted image bomo kr same pršle do 200user posted image

(odgovor članu zoja10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 17:06:12   
zoja10
jst sm za...sam še neki za jest si k rač. prnesem...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 17:06:35   
Masi
Cveka30
To z vodo je pa težko vedet. Sploh če ti čist po mal odteka. Men se je to nardil pr hčeri pa ne bi bla ziher če ne bi mela glih takrat pregled pri g pa sm ji omenla da mi je neki čudn. Da mam hlačke mal mokre in da se mi zdi da je voda. Mi je nardila test z eno palčko k se nekak obarva če je pozitivno. No in je bla res voda. Drugač je pa zoprno ker lahko ti odteka tut pri lulanju al pa pod tušem, pa nimaš pol pojma da je to to. Mene je tega skos po malem strah zarad moje izkušnje z hčerko. Sm kr skos mal bolj pozorna. Baje da je voda bolj prozorna in da ma vonj po mandeljnih. Dobijo pa se v lekarni tudi eni taki vložki ki se ti tut nekak obarvajo če je to plodovnica. To pravi pušenjak na forumu. A si slučajn ti kej pri tebi sumljivga opazla ali kaj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 17:08:57   
petrazg
No, jst sem še sama doma... sta šla moja dva malo na igrišče...

Tubby... lepo, da ste vse poštimali doma, upam, da so zdaj vsi zdravi in da ne hodiš več po bolnicah. Zdej se kar do maja malo izogibaj...user posted image

Cveka... kako zgleda, ko voda teče počasi... nimam pojma. Dobro vprašanje. Jst vem samo kako je, ko se ti ulije.. ko kar teče user posted image Ne vem, jst bom malo pozorna, če bi bilo mogoče povečanje izcedka, pa če se mi bo drugačen zdel... Ker sedaj na koncu je tako , da imaš lahko povečan izcedek, pa še urin ti lahko malo uhaja, če dojenček čudno leži...

Peneja in HM 48 zdej pa čvekat...

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 17:11:04   
petrazg
Masi a mogoče veš kateri vložki so to? To pa niti ne bi bilo slabo...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Majčice 2009 - 3. del
26.3.2009 17:14:14   
Anonimen
Pozdravček!

Glede pisanja - mene so na eni temi označili kot pisalko spisov... pa drugače žal ne znam pisati, kot pišem. Vsaka ima svoj slog, ne? Tako kot pri govoru in samemu obnašanju... smo si kar različne.

Upam, da ste danes izkoristile sonček in toplo vreme... je bilo res luštno. Z Oskarjem sva gledala bagerje in tovornjake pa traktorje... in je mulček, kljub utrujenosti, preskočil opoldanski spanec = takšni dnevi me kar utrudijo. Imam srečo, da ga je očka peljal na tortico in dolg sprehod = upam, da bo zvečer zaspal preden mu bom rekla "Lahko noč".
Sva se peljala mimo Zbiljskega jezera in Oskar kot iz topa:"Mami, morje!" Sem se morala nasmejati!

BarbyD... prijateljica je otročka v napačni vstavi in so ji ga skušali obrnit okrog pa ni šlo. Je imela potem CR. Sem mislila, da je to potem praksa, ker rojevanje z nogicami naprej za otročka res ni najboljše. Ampak zberi dobro voljo skupaj = se bo že postavil na pravi položaj.
Druga prijateljica je imela po CR drugega otročka samo 1 leto in pol kasneje. So ji tudi v drugo delali CR (običajno gre potem tako kar pri vseh porodih) in je bilo vse bp. In nihče ji ni težil zaradi tega.

KatMat mene je tudi v prejšnji nosečnosti skrbelo, da ga ne bi poležala. Zdaj se s tem sploh ne obremenjujem, a mislim, da že zaradi samega trebuha ne moremo spati na njem tudi če bi načrtno hotele. Tiste, ki boste dojile pa se pripravite, da tudi potem ležanje na trebuhu odpade ali pa boste imele mokre jogije!

Zmajama - luštne slikice!

Dito - od naštetih imen mi je še najbolj všeč Gal. Sem prvemu v porodnišnici sprva mislila dati ime Oskar-Gal, a je ostal samo pri Oskarju, ker se mi je zdelo, da ga bom klicala samo z enim imenom (zakaj bi potem imel še drugega, če ga ne potrebuje?).

Pokica - user posted image  Mislim, da bo ploskajoči smejko dovolj. Kar tako naprej!

Imam pa vprašanji:
Mislite, da bi morala še enkrat oprati in zlikati oblekice, čeprav sem to naredila 3 leta nazaj, ko sem jih pospravljala? So bile ta čas lepo v škatli s sivko. Se mi kar ne da skozi to gospodinjsko opravilo...
Kako je z vašimi popki? Vedno so mi bile nosečnice zanimive, ker so imele popek obrnjen navzven... meni se to v prvi nosečnosti ni zgodilo, zdaj pa se mi zdi, da imam manj prostora... Kdaj se obrnejo navzven?

Moram na zamenjavo športnih copatkov - očka misli, da ima super velikega fanta in mu vedno kupi prevelike cunjice in čeveljčke!

Lepo klepetajte še naprej!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?