|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 17:53:54   
lara light
Snežinka, s tvojo princesko bi se sigurno zastopleuser posted image

Zdaj pa k tašči, držte pesti, da ne kej spet pogruntauser posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 19:16:23   
_anja3_
Čaw,nosečkeuser posted image Mene pa neki zanima...a je imela mogoče katera probleme z vnetjem,al pa kaj podobnega?Ker jaz imam danes že cel dan čuden občutek"odspodaj"user posted image Kot bi mi kaj zateklo(sramne ustnice)...Ko grem na wc in se obrišem,je kot bi me malo zabolelo..ne znam točno povedat,ampak je tak čuden občutek...Sej mogoče se sliši smešno,ampak me mal skrbi...user posted image ***LP***

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 19:20:39   
_anja3_
Pa še eno vprašanje zate,Belen...Vidim,da imaš rok 4.dni pred manouser posted image Kako se kaj počutiš?A mogoče že veš,kaj boš imela(punčko,fantka)?Meni je rekla ginekologinja,da ena bo sigurno punčka,za drugega pa ne ve,ker je nazadnje imel popkovnico med korakom in se ni videlo...**LP***

(odgovor članu _anja3_)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 19:31:23   
Snezinka4
Draga Anja, če je to tisto, kar imam jaz, si kasirala varice oz. povečane vene oz. krčne žile. Če stojiš imaš občutek, da ti bo kaj kar "ven padlo" oz. tak zoprn občutek kot prvi dan močne menstruacije. Če se boš pa dol pogledala (meni je uspelo s pomočjo ogledala) se boš pa kar zgrozila. Vidne žile, vse otečeno.  Včasih pomaga, da si "zadevo" mal gor potisnem, tako kot ta pravi moški s svojim bogastvom naredi.user posted image  Ampak ne na javnih mestih user posted image . Baje zadeva zgine v parih dneh po porodu, do takrat pa jo jemlji kot še eno nosečniško "neprijetnost". Mi je moja g. zadevo potrdila napregledu. Zdaj sem že navajena, tako da se da preživet, ampak zato so se pojavile pa krčne žile na nogi. Da mi ni dolgčas, pa da skrbim za telovadbo zjutraj ko si natikam zoknčke. O teh zna pa tudi Mlinčka kaj lepega povedat. Na to temo lahko prebereš tudi na Pušenjakovem forumu - skratka zadeva izgine. Jaz močno računam na touser posted image


(odgovor članu _anja3_)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 20:03:52   
pikatara
Pridne čvekice moje, en dan me ni pa so že tri strani. No da vam poročam. Ob osmih sem se prikazala v porodnišnici, ctg - popadkov še ni in vaginalni pregled - s prstki je otipala glavce obeh. Pol pa v sobot in čakat do kosila. Hvala Taški in Šmarnogorka za družbo. Pol mi je uspelo dobit mojega ginekologa, ki je še včeraj rekel, da mi bodo danes ali pa jutri sprožili, sedaj se mu pa ne mudi več. Kolikor sem zvedela ni nič dežuren pred torkom, tako da verjetno čakam da se bo jutri dežurni zdravnik odločil ali se bo ukvarjal z mano ali pa me bo pustil drugemu za drug dan. Moj ginekolog je samo rekel, da sem bolj varna tukaj???

Ona nasmejala si me s temi tvojimi kilami. Saj to ni nič.

Anja ti sam nič ne skrbi, ker če boš malo prebrala nazaj je velika večina dobro donosila in je vse super in tako boš tudi ti. Samo pogumno.

Mucka glede na to kako dolgo me Sunči ni spustila na prvo mesto, bom očitno tukaj še malo počakala.

Rosa dobrodošla tudi ti in čestitke.

Pridne bodite pa se jutri spet javim. Danes sem imela cel dan govorilne ure, sem prava čveka. Če bom pa prej v porodni, kar pa verjetno ne bo, bom pa poslala sms-je tistim, ki imam številko.

(odgovor članu ona23)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 20:04:39   
lara light
Anja, kako je že rekla Mlinčka, mal 'napihnjena' je, brez skrbi, moja tudi grozno zgleda...so pa vnetja v nosečnosti pogosta...poskusi si malo namazati z jogurtom, če imaš pekoč/boleč občutek, sicer pa na nasl. pregledu povej svoji G, da bo pravilno ukrepala.

Pika, kako si?
Blanči, je že vse mimo? Mislim na obeuser posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 20:08:57   
lara light
Pikauser posted image  čvekica našauser posted image , lepo te je brati. Res je, da si tam bolj na varnem. No, ko bo, bo prav. Lepo naj ti bo v modrem hotelu.user posted image  In poročaj! Lepo nočko!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 20:26:14   
sonček85
pikatara.ja bolje da si res tam ,saj si res bolj varna.T i se  kr drži me pa bomo misle na tebe user posted image user posted image čakamo novičke user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 20:27:06   
blanč
Pišem bolj počasi, ker mi ketonal direkt v žilo teče, ko bi vsaj mal šnopsa zraven zmešal
Počutim se uredu, na wc lahko grem sama pa tak sem se veselila kahlice
Jutri pa mogoče še kaj izvem kako je operacija uspela. Lačna sem bla ko satan oni pa meni, da mi bo slabo če bom jedla, japajade mi je moj prnesu sendvič pa štrudl pa jagode, zdej sem pa ko tak velik buhtl

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 20:54:28   
amrica
en lep pozdravcek vsem user posted image  danes mi je prijateljica povedala za to  stran tako kot ona tudi jaz pricakujem dvojcke in sicer 8. 6.2oo9 nevem pa kaj bo bo presenecenje . Komaj cakam da pridejo na svet ,me pa je vsak dan bolj strah

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2009 21:21:53   
Snezinka4
Dobrodošla Amrica ! Čestitke za dvojčka. Juhuhu še ena junijka se je pofočkala!!!user posted image
Ajde junijke, še ostale na plano!
Amrica kar z besedo na dan. Nas vse zanima. kako prenašaš nosečnost? Je bil šok ko si zvedela za dva? Si na bolniški? Vse ok?
Strah je nekaj normalnega, vse se spopadamo z njim vsake toliko časa, hkrati ga pa zavestno odganjamo, saj nič dobrega ne prinese. Pozitivno moramo razmišljat, pa se potem tudi bolje počutimo, a ne?

Lara kako kaj tašča? Moja mi jutri dopoldan uleti. Bom sama par ur z njo lahko preživela - možek bo v službi, otročki pa v šoli...user posted image

Blanč - dobro se držiš ni kej!user posted image In ti bi kar šnops v žilouser posted image . A nebi rajš kakšnega šampanjčka srebala, al pa kakšen fin likerčekuser posted image . Jutri pa poročaj naprej. Pa mirno noč!

(odgovor članu amrica)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 6:59:00   
mlinčka
Dobro jutro!

Najprej dobrodošlica vsem ta frišnim dvojnim user posted image ! Več nas je, bolj se mamo luštno user posted image ! Kar pridno pisat, punce!

Evo, pa še ena kavica za lepši dan

user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 7:45:09   
blanč
o mlinči, kako slastno zgleda tale tvoj zajtrk.
Snežinka bom drugič probala vizualizirat tole srebanje šampanjčkauser posted image
Pika kako kaže?
Taškica malo še zdrži 3v1 bo pa potem tooliko lepše.
MMmmmm še 15 minut pa mi prinesejo zajtrk, bemti sem lačnauser posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 8:04:39   
Snezinka4
Mlinčka - mogoče se bom pa le približala tvojim kofetkom - šalco že imam takouser posted image . to je začetekuser posted image . In tale tvoja slikca me je prepričala, da se bom spustila v spodnje nadstropje do hladilnika...Mji punci st ati hvaležni, da bosta dobili nekaj za pod zob...
Blanč men tudi že ene 15 minut kruli po želodcu, ampak kaj ko je v postelji tako fino...ampak brez dela ni jela...štunfke gor, pa zajtrk pripravljatuser posted image

Dobro jutro ostale punce! Danes imamo vsaj sonce v Lj. Ravnokar je posijalo. Lep dan vam želim!user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 8:06:19   
taškica
Blanč super, da je že zatabo. Eko, zdaj si pa zašita ko devičica....user posted image

Pikatara - če kdaj, potem moraš zdajle umiriti konje. Pred vikendom ti najbrž res ne bodo delali nič; imajo pa te na opazovanju, pa CTG redne ti bodo delali in se najbrž na podlagi tega odločili. Pa saj veš, da te imamo rade na prvem mestu, mogoče pa boš postvila nov rekord - 40tednov????

Super, da se javljate ta nove, kar lepo pogumno! Danes se spet sonček kaže, vse z malo manj kilami in malo manj tedni hitr ven na zrak, jaz grem pa kauč peglat. Je tko fino gledat skoz okno kako folk zebeuser posted image

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 9:30:49   
_rosa
Halo punce. Vidim, da ste nekatere že na vse zgodaj pridno pisale.

Sem videla, da imava samo jaz in Cembi enojajčne dvojčke. No, razen ostale ko še ne veste.

Cembi a tvoja nosečnost poteka vredo glede na to da vsi pričakujejo zaplete.

Mlinčka ti pa pošiljaš take lepe slikice, da se mi kar sline pocedijo. Grem hitr neki jest.

Zanima me če ima še katera problem, da ji trebuh otrdi. To traja kakšno minuto potem pa mine in se spet ponovi ko vstanem in hodim. Mislite, da je kaj narobe? Verjetno so nekakšni krči in upam, da niso nevarni za ortoka. Meni se to dogaja zadnje dva, dni danes je zgleda boljše. Na veliko pijem magnesol in zgleda pomaga.

Snezinka a pri vas v LJ je pa sonce, tu pri nas v SG je zjutraj ob sedmih snežilo in je kar fajn belo. Upam, da bo zdaj sonce in se bo vse stopilo.

Uživajte.

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 9:31:31   
lara light
Blanči, super, le da se dobro počutiš, lakota dober znakuser posted image ...tvoj pa ve, kaj je dobrouser posted image ...na šnop pa še mal počakaj, bo že še v potokih tekeluser posted image . Ju3 zveš več, poročaj! Drži se, lubčka!user posted image

Amrica, dobrodošla in čestitke zva 2!user posted image user posted image  Še ena nova, juhu!user posted image

O, Mlinčka, me kar lakota zagrabi...najmi, fino, mljaskuser posted image ...hvala!

Snežinka, pošlji malo sončka tudi k namuser posted image . Moja taščica je bila včeraj prav fajn, no ene par jih je spustila, ampak nič drastičnegauser posted image ...ti boš pa kar par ur s tvojo sama? srečno kekecuser posted image , se hecam, saj so zlate!

Taški, kako si spala? Jaz spet že 2. noč šlampasto. Par ur, šetnja po stanovanju, pa spet urco, pa spet ven  iz postelje....
jaz bi tudi Piko pustila še nekaj časa na prvemuser posted image ...tudi zato ker potem smo že majčice na vrsti...pa še april ni??!! Pika, drži se!

Kdaj pa Sunči pride domov?user posted image user posted image

Fajn dan vsem!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 10:55:02   
buba.miska
Pozdravljene!

Jaz pa sem se pred kako dobro uro zbudila.
Sem tak lepo spala, ker so nama včerej okne not naredli pa rolete. Včeraj sem tak mislila da mi bodo noge stran pale, ker sem stala od pol ene pa do osme. So nam tak dugo montiraliuser posted image .
No je pa blo lepo da nama luna ni not svetla pa ko je že zunaj sonček bil sem mela v sobi še čisto temo. Še malima je pasalo pa sem šla ponoči samo dvakrat na wcuser posted image hvala bogu drugače morem na vsako uro.

Lepo pozdravljene tudi nove user posted image .

Aja pa opravičujem se ker sem narobni seznam citirala in sem spet naredila delo lari lightuser posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 11:36:34   
Rubin.
Pozdravljene moje drage nosečke.

Meni se je v torek spet pojavil izcedek in še kar traja user posted image . Zato sem bolj take volje in mi ni za pisat. Držite pesti, da je vse o.k. in da je samo kakšna žilica. V ponedeljek imam pregled, pa bomo videli kaj bo.

Dobrodošle nove double go.

Pikatara drži se.

A mogoče katera ve kako je z Sunčico? Ima verjetno polne roke dela.

Lupčka vsem.

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 11:40:45   
_anja3_
Živjo,vsem skupaj!Vidim,da nekatere pridno že zgodaj vstajateuser posted image Jaz sem danes tako lepo spala,pa sem malo podaljšala,ker za čudež nisem hodila na vsake 2.uri na wcuser posted image "Snežinka",hvala ti,za podrobnejšo razložitev...si me prav malo pomirilauser posted image "Lara",hvala tudi tebi,za nasvet!Hvala bogu je danes malo boljše,kot včeraj...ni več tolko hudo...Zunaj je pa tak lep sonček..ma jaz grem vseeno še malo na kavč poležavatuser posted image Lep dan še naprej..user posted image

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 14:25:27   
pikatara
Taški bom dala jaz tebi 40 tednov, če bi bila doma bi mi bilo vseeno sploh če bi vedela, da se ta male dva redita. Tukaj nam pa ni luštno. Tud otroka ne uživata, da o nesprespani noči ne govorim. Najbolj me moti pa to ker si ful zmišljujejo in sami ne vedo kaj bi. Dva dohtarja se sklicujeta en na drugega kdaj bodo sprožili. Najhitreje jutri. Če pa ne bom pa vztrajala, da me čez vikend domov spustijo. Sem že čist slabe volje tuki. Če bi bilo kaj narobe mi ni problem tu bit, tako ko sem pa super je pa brez veze, ker je edina stvar ki jo v celem dnevu naredijo ctg. Ta pa nič ne kaže sam ravno črto. 

Rosa to so standardne težave, veliko magnesolain kalcija pa bo.


(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 17:03:09   
miska73
Pozdravljene dvojne.

Blanč a si danes imela kakšen pogovor z zdravnico o narejeni cerklaži.
Kako si drugače? Te kaj boli?
Že kaj veš, do kdaj boš na All Inclusive?

Pikatara ti verjamem, da ti preseda biti v bolnici kar tako. Ni ga čez domače okolje. Upam, da greš čez vikend domov.
Kakšna je pa hrana v LJ? Saj si tam, a ne?

Rubin držim pesti, da ni nič takšnega. Kako močni pa so izcedki?

Pozdravček tudi vsem ostalim.

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 18:47:24   
blanč
Miška moja, lepo da te malo za mene skrbiuser posted image Baje grem jutri domov, samo ne verjamem dokler jutri to ne slišim.
Rubin upam, da je prenehalo...


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 19:18:43   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Miška moja, lepo da te malo za mene skrbiuser posted image Baje grem jutri domov, samo ne verjamem dokler jutri to ne slišim.
Rubin upam, da je prenehalo...



user posted image To mi deli.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2009 19:46:56   
pikatara
Mipka hrana je kar vredu, sicer ni to kuhinja Pri Maekiju ampak za porodnišnico je super, velike porcije, 4 obroki. Včeraj:
njoki, goveji zreski v omaki, rdeča pesa, zvečer krompirjev golaž, pa vmes kruh in salama, danes kruh, kakav, trdo kuhano jajce, sirni namaz, špinača, pire, postrv, fižolja juha, salamaa, kruh, jogurt, makaroni s polovko, rdeča pesa, skupa, pa pri kosilu še rolada.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?