|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 16:30:42   
neboglasnica
Todi, HB, da je z Loti vse ok. Uživajte na dopustu!



Tudi jaz se za danes poslavljam. Sem likala dobri dve uri, pa me taca boli. Grem malce počivati k Stašu na tla, potem pa zvečer itak koleice pridejo in bomo imele babji žur kar pri meni doma.


Glugluglu:
mnjami, ...



Nočka,

         user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 17:17:25   
Inigo
suha koža - nam je pomagal ribodermin. poskusite še z neuporabo mil in robčkov. ko smo mi prekinil z vsem tem in uporabljal ribodermin, je v parih dneh vse minal.

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 17:23:57   
Blacky30
Da se malo javim. Še vedno v polnem zagonu, v gužvi. Pomoč prijateljici, laufanje po opravkih, otroka sta bila večino tedna v varstvu.

Majuska, ne, nič me kaj bolj ne zaposlujeta kot prej, sta še vedno tak pridna.user posted image  

Zdaj me čaka še gora papirne vojne, pospravljanja papirjev, urejanja, prodaja in nakup avta, nakup sedežne in jedilnice. Počasi se bo potem umirilo. Samo potem pa že pride služba na vrsto. Bljakkkkkk!!! Trenutno kaže, da grem delat takoj po izteku porodniške, 22.6. za 14 dni, potem pa grem na redni dopust za 3-4 tedne v juliju, ker bomo kolektivno zaprli pisarno, saj jo bodo obnavljali. Zdaj moram splanirat še, kdaj gremo na morje in ga kar rezervirat, da se tud tega rešim.

Otročka sta pridna. Nejc je danes prvič kakal v vrtcu in sem ponosna nanj, da sem kar višja za par cm. Teja pa je tud pridna, veliko raziskuje in plazi okol. Danes je prvič jedla čufte v omaki in pretlačen kuhan krompir. Je mljaskala zraven.user posted image

Mirjam, iskreno sožalje za nono.user posted image user posted image user posted image  Lepo, da se je imela možnost poslovit.

Almera - slika z Mordorja je enkratna, za v revijo!user posted image user posted image  Še nam jih postrezi.user posted image

Vsi bolančki - čimprej se pozdravite.....za vas - user posted image user posted image user posted image

Filmčki, slikice, zobki, postavljanje na nogice, ploskanje, pa-pa, ma-ma, ......bravo vsem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Soncek85, vso srečo in držim pesti, da bo zelo hitro in v stilu "julijk 2008".user posted image


Nič, Teja se je zbudila, grem.user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 17:53:06   
glugluglu
neboglasnica, a mnjami, a?user posted image pol se mi zdi, da sem si prav zapomnila, da ti je noisette med boljšimiuser posted image ?

srečanje Lj.: jaz imam tudi avto naslednji teden, ampak edino v sredo ne morem, ker ima Tian sistematskega ob 10.15, tako, da ni šans, da vas še ujamevauser posted image , so mi ga prestavili iz petka na sredo, v petek bom pa ziher v Lj.

Blacky, pozdravljenauser posted image , sta potem zrihtali do konca stanovanje od prijateljice? A Teja se pa štako lepo že plazi, bravo puncauser posted image . Naš Tian gre še vedno narobe, na pol sede.





(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 18:02:04   
glugluglu
Aja glede suhe kože in pikic: Tian jo je tudi imel, najprej na ličku pri ušesu, potem na čelu, potem še na drugi strani. Zgledalo je kot suha koža. Potem sva šla k dermatologu dobila Locoidon in je bilo ok. Ampak se zadeva ponavlja, mu dam kremo in zgine za nekaj časa, potem pa spet. Je rekel dermatolog, da je to zelo pogosto in ponavadi dobijo dojenčki pozimi, poleti bo pa minilo.
Aja, pa še rekel je , da je lahko od temencuser posted image , samo Tian jih sploh nima toliko


(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 18:18:54   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

Blacky, pozdravljenauser posted image , sta potem zrihtali do konca stanovanje od prijateljice? A Teja se pa štako lepo že plazi, bravo puncauser posted image . Naš Tian gre še vedno narobe, na pol sede.


Smo zrihtali, vse urejeno. Že uživa noter, jutri pa gremo na obisk. user posted image user posted image user posted image  Teja pa ji je tud že zadnjič celo stanovanje preplazila. Tokrat ne bo imela več tolk prostora, ko je že pohištvo not.user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 18:21:20   
Blacky30
Metuljcek pa se je izgubila......mislim, da boste ve prej morala preskočit na naslednji del čveka kot bom jaz lahko sezname zrihtala. Saj ne boste mogle bit tak dolgo tiho.user posted image

METULJCEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK????????????????????? Nehaj se potepat in odpri že novi del. Samo še 4 strani imamo......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:09:13   
dzanika
lili iz sodišča zdej vem zakaj so mi poslali najprej negativen odgovor. Ker so rabli sodnega zapisnikarja in administratorja. Pa mam jaz pravo izobrazbo za oboje in sem v prošnji napisala oboje. Pa so mi poslal negativen odgovor za administratorja, kasneje pa pozitivnega za sodnega zapisnikarja. user posted image

Sicer pa hvala vsem še enkrat za čestitke. user posted image user posted image

sonček veliko sreče na poti v Rim!! Pa javi se nam potem kaj in nam pokaži svojega korenjaka!

blacky prosim če me odstraniš iz seznama mačk ker se ne bom mela verjetno časa tehtat vsak ponedeljek in sporočat. Že tako ne najdem časa da vas berem. user posted image

To bo to. Spet sem vas samo preletela ker enostavno ne folgam več. Jutri gremo pa na enotedenski oddih. Še zadnji pred službo. user posted image  

papa

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:10:38   
glugluglu
Blacky, ne skrbi, s tako hitrostjo ne bomo prišle do 200 strani do ponedeljka,

eh ja, pogrešam tisto večerno čvekanje,... se vidi, da se staramo,... mislim to, da dojenčki rastejo,

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:12:20   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Metuljcek pa se je izgubila......mislim, da boste ve prej morala preskočit na naslednji del čveka kot bom jaz lahko sezname zrihtala. Saj ne boste mogle bit tak dolgo tiho.user posted image

METULJCEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK????????????????????? Nehaj se potepat in odpri že novi del. Samo še 4 strani imamo......user posted image user posted image user posted image


metuljcek trenutno leta od Lj. do Kopra in nazaj, da se ji bo splačala vinjeta

ej hec, hec

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   [Brisano sporočilo]
27.3.2009 20:17:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:18:00   
Majuska
Ahhhh

kako je pasalo ... kopanje namreč. Celo uro sem preživela v banji - najprej si je Aleksander privoščil ornk čofotanje, da je bilo vse mokro user posted image   potlej sem pa še sama malce meditirala na toplem ... ful je pasalo. Medtem je očka poskrbel za malega, mu dal flaško, zdajle se še mal igrata ... fajn dan je user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:21:05   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Metuljcek pa se je izgubila......mislim, da boste ve prej morala preskočit na naslednji del čveka kot bom jaz lahko sezname zrihtala. Saj ne boste mogle bit tak dolgo tiho.user posted image

METULJCEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK????????????????????? Nehaj se potepat in odpri že novi del. Samo še 4 strani imamo......user posted image user posted image user posted image


Metulj je KOOOOONCNO prisel domov - soping, soping, ....
 
Evo, grem odpirat 10. del .... see you there ...
 
Uzivajte, komentiram cez vikend, upam, da ste vse OK! Pa, pa

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   [Brisano sporočilo]
27.3.2009 20:21:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:21:58   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

metuljcek trenutno leta od Lj. do Kopra in nazaj, da se ji bo splačala vinjeta

ej hec, hec



user posted image  user posted image  user posted image , dobra finta, glugluglu ... si me nasmejala ... zdaj pa off na part 10 ...

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:22:49   
AAA
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

Se opravičujem, ker takole vdiram na temo...
Sem nosečka, rodila naj bi predvidoma konec junija, začetek julija...zato se obračam na vas, saj veste, izkušnje s prve roke...

Po porodu planirava iti tudi na morje, ne kam daleč - blizu Opatije, v hišo z osnovnim konfortom... Glede na to, da ste rodile v podobnem času kot bom najbrž jaz, kakšne so vaše izkušnje z letovajem? Kdaj - koliko star naj bo dojenček, na kaj je treba bit pozoren, kaj je treba imet preskrbljeno in pripravljeno, kako sploh to zgleda (to bo namreč moj 1. otrok in iskreno povedano si sploh ne zamišljam... drugače nisem komplikator, marsikaj improviziramo, sem pa po drugi strani zelo skrbna, odgovorna... )
Hvala za vaše odgovoreuser posted image ....



mi smo šli 14 po porodu. Tak mali dojenček ne rabi dosti. Pa tudi kopa se še ne, tako da ne kompliciraj. Naš je najraje spal zunaj. Če je bilo pa prevroče smo pa sobo s klimo shladili in ga imeli čez dan notri, samo toliko glej da mu klima ne piha.


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:26:37   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

.se mi pa fino zdi, za tiste ki bodo šli na hr na dopust (tujci) ker obstajajo 7 dnevne vinjete, ponavadi pa ljudje hodijo vsaj za 10 ali 14 dni na dopust...ko so se tolk bunli...bi se jim bolj splača torej polletna...


moje misliuser posted image ,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:29:16   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: AAA

IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

Se opravičujem, ker takole vdiram na temo...
Sem nosečka, rodila naj bi predvidoma konec junija, začetek julija...zato se obračam na vas, saj veste, izkušnje s prve roke...

Po porodu planirava iti tudi na morje, ne kam daleč - blizu Opatije, v hišo z osnovnim konfortom... Glede na to, da ste rodile v podobnem času kot bom najbrž jaz, kakšne so vaše izkušnje z letovajem? Kdaj - koliko star naj bo dojenček, na kaj je treba bit pozoren, kaj je treba imet preskrbljeno in pripravljeno, kako sploh to zgleda (to bo namreč moj 1. otrok in iskreno povedano si sploh ne zamišljam... drugače nisem komplikator, marsikaj improviziramo, sem pa po drugi strani zelo skrbna, odgovorna... )
Hvala za vaše odgovoreuser posted image ....



mi smo šli 14 po porodu. Tak mali dojenček ne rabi dosti. Pa tudi kopa se še ne, tako da ne kompliciraj. Naš je najraje spal zunaj. Če je bilo pa prevroče smo pa sobo s klimo shladili in ga imeli čez dan notri, samo toliko glej da mu klima ne piha.




uau AAA, ti pa si faca, jaz sem pa mislila, da sem jaz bila ko sem šla 14 dni po porodu na celodnevni piknik,

(odgovor članu AAA)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:32:43   
metuljcek321
10. del ze caka .... vendar pocasi, pocasi, punce ... naj Blacky najprej vse porihta & se tule je treba nacvekati do 200-tkeuser posted image

Letim, caka me Lost - gledava novo sezono, 5. del - zanimivo, ampak majckeno pretiravajo s casovnimi preskoki ...

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 20:47:58   
Majuska
se pravi, da danes ne smemo do 200-ke ... user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   [Brisano sporočilo]
27.3.2009 20:58:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:03:46   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

se pravi, da danes ne smemo do 200-ke ... user posted image


Kaj se norca delaš!??!user posted image user posted image  Vse sem že porihtala. user posted image  Začnite maraton.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:18:15   
Blacky30
user posted image user posted image user posted image  Danes po kosilu, ko sem pospravljala mizo, mi je tista težka steklena pokrovka s kovinskim robom padla na nogo.In zdaj me vedno bolj boli, zdaj že tak, da ne morem več hodit in ful šepam. Mrzli obkladki pomagajo, ne? Pred spanjem pa si bom z Oljem 31 namazala. Kak bom pa šla jutri v šoping, pa sam bog ve.user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:20:38   
tims
Ojla, popoldne se mi je pa strgaluser posted image . Sem vse pokomentirala, pa me je ven zabrisaluser posted image . Sem sam ugasnila računalik, če ne bi ga ven zabrisala.

Metuljček, tole z vinjetam pa tud mene zanima kako se bo isteklo. Za vse itak nikol ne bo ok. Če bi bla midva še vedno na Vrhniki, bi nama bilo fajn, tako pa...

Almera, zgleda da je vse za tabo prišlouser posted image . Čajčki, Lekadol, počivanje, pa boš kot nova.

Majuska, jaz se bom vzdržala komentarja glede srečanja. Tok vedno otresam, da midve špa prideva, pa je vedno kaj narobeuser posted image . Zdej bom pa tihouser posted image .

3jeMi - ful lepo, da tako spravljaš stvariuser posted image . Jaz sem jih zelo dolgo časa. Se spomnim, da sem 10 let šparala flaško od prvega parfuma, ki sem ga dobila od moja dragega, pa karto od kina, pa storže iz avtokampa, kjer sva prvič kampirala.... pa še tisoč drugih stvari. Potem pa, ko sva se selila v najin mali domek, sem se pa mogla od teh stvari ločit, ker enostavno nisem imela kam dat vse te stvari. Če imaš 30kvadratov, ugotoviš, da se moraš odločit, al boš dal nogavice v predal, al pa vse te spominke in potem sem se odločila da se bom ločila od vseh teh stvari. Ni pa bilo lahkouser posted image . Šparam pa take malenkosti od Tima.

Neboglasnica, Ne se hecat s kosilom user posted image . Je bil pa regrat. Sem čakala na komentar, pa ga HB ni bilo. Ker drugače pa res ne bi več kuhala. Drugače pa midve danes nisva šle na sprehod. Mi je bilo prav grozno, ko sem gledala čez okno. Ful oblačno, pihal je... .Smo šli pol popoldne samo na obisk k prijatlom.

Igranje - naša se včasih igra eno uro sama, včasih pol, včasih pa tud minute ne. Čist odvisno od dneva.

Populis, tale bi pa res dobra, da bi bile najine cimreuser posted image . Jaz sam upam, da bomo dobil pozitivno rešitev. Kar se pa pošte tiče...prideš do mene na kavo in spotoma še oddaš vlogo in tako prišparaš za poštninouser posted image user posted image user posted image .

Todi, HB da je vse ok z Lotiuser posted image

Glugluglu, verjetno je res to glede staranja. Pa tud otročki so že veliko bolj ustaljeni in ni več toliko "povpraševanja" po določenih stvarehuser posted image

Lsica, Mislim, da ni nobene ovire, da ne bi šli, če je s tabo in z user posted image  vse ok. Naša je bila stara 6 t, šli smo pa takoj po prvi posvetovalnici. Mi smo šli v Pulo, pazila sem, da ji ni bilo prevroče, da ni bila na soncu... uam, da boste užival z malim user posted image  na morju. Še prej ti pa želim hitr in lahek poroduser posted image .

Zdej pa me Nina kliče.

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:22:46   
tims
Blacky, ja, obkladki naj bi pomagali, pa počivanje seveda. Če ti bo pa nateklo, si lahko pa tudi kisove obkladke narediš. Meni so pri udarcu pomagali.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?