|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kiselo mleko
3.4.2009 23:33:07   
Anonimen
se opravičujem za čakotozo..prehitro tipkam in hitro kaj zaj.....
user posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kiselo mleko
3.4.2009 23:39:07   
Anonimen
dala sem ji že 5ml kot so mi rekli..koliko časa ji naj dajem?ker zelo tiska in se ne pokaka..nima krčov ker lepo vetre spušča.tako da je valda kakec..ampak sem kupila brez recepta na hrvaškem ime pa je DUPHALAC..je kot sirup-tako zgleda..mojemu so v slo rekli da brez recepta ne dajejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kiselo mleko
3.4.2009 23:55:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

dala sem ji že 5ml kot so mi rekli..koliko časa ji naj dajem?ker zelo tiska in se ne pokaka..nima krčov ker lepo vetre spušča.tako da je valda kakec..ampak sem kupila brez recepta na hrvaškem ime pa je DUPHALAC..je kot sirup-tako zgleda..mojemu so v slo rekli da brez recepta ne dajejo.


Nimam pojma kaj je to,kar ji dajes.Moji so dali enkrat odvajalo direkt v ritko,kasneje sem ga sama kupila in ji 1x dala.Drugace ji kuham suhe slive in pije kompot,zelo pomaga,samo tvoja je se majhna,bos pa lahko dajala tam nekje od 6m naprej.
Samo,pises,da imas 2otrocka,tako da se mi zdi,da nekaj pa moras ze vedeti.Tisti jabOlcni sok,mi ne gre iz glaveuser posted image .Ce se pa slucajno zafrkavas.....vse se vraca,vse se placa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kiselo mleko
4.4.2009 12:26:00   
evi28
Obrni se na svetovalke za dojenje na dojenje .net. Tam imaš tel. številke in pa forum na Med. Over.Net, ki je samo v zvezi z dojenjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?