|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 10:00:14   
sonček75
Živjo
Po dolgem času se spet malo javljam.V četrtek smo imeli posvetovalnico,težak je 8.600 in velik 70 cm.
Me pa zanima kakšne so kaj cene mleka(sedaj pijemo HIPP 2) in kakšnih mlečnih kašic v mullerju.Ker imam do prvega mullerja vsaj 60 km ne bi rada brezveze šla.
Sedaj jih kupujem v tušu(mleko okoli 4 eur za 300g,kašice HIPP pa okoli 3 eur)
Najlepša hvala če mi bo katera napisala.
Lep vikend vsem.

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 10:19:54   
iraira
Ojla!
Mi imamo pa zadnje čase ful čudne noči. Se zbuja skoz, ne vem kaj ji je....mogoče zobki, ker si kar z ihto vse tlači v ustkauser posted image  Pa ji ponudim mlekeca pa čaja pa nič, isto se zbuja. Upam da se popravi tole drugače bom čisto izmozganauser posted image user posted image

Pri nas se je pa sonček malo skril zdajleuser posted image , upam da spet posije kmalu in da gremo venuser posted image

Meni bi tudi pasal kakšen izletek....mogoče na Šobec ali Bled? Nimam pojma, bomo videli kaj dan prinese

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 10:44:06   
jolly123
IraIra čisto možno, da so zobki pri nas je blo podobno...pa čist nič ni pomagalo, da je šel nazaj spat. Pa uživaj na izletku še namesto nas. 

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:15:12   
iraira
Pa saj pri nas zaspi nazaj ampak kaj ko se čez pol urce spet zbudiuser posted image . Zdaj pa tudi sem jo uspavala na vse možne načine ( že eno urco) pa noče in noče zaspatiuser posted image

Ni pa nič videti, da bi imela kaj otečeno ali kaj...samo take bolj bele dlesni so spodajuser posted image  nisev več pametna

Za izlet pa še itak ne vem ali bomo šli kam?

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:15:54   
iraira
Jolly hvala ti vseeno za tolažbo in lepe željeuser posted image  če pa gremo pa uživamo še malo namesto vas

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:24:04   
gogabojan
IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Jolly hvala ti vseeno za tolažbo in lepe željeuser posted image  če pa gremo pa uživamo še malo namesto vas


Mi pa smo se zmenili, da jaz ne bom šla na pogreb. Pravkar odločeno. Bi preveč bilo boleče za njih.

Pa sonček se neki kaže in skriva.

lp

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:26:32   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Pa saj pri nas zaspi nazaj ampak kaj ko se čez pol urce spet zbudiuser posted image . Zdaj pa tudi sem jo uspavala na vse možne načine ( že eno urco) pa noče in noče zaspatiuser posted image

Ni pa nič videti, da bi imela kaj otečeno ali kaj...samo take bolj bele dlesni so spodajuser posted image  nisev več pametna

Za izlet pa še itak ne vem ali bomo šli kam?


Sej pri nas se je tud nonstop zbujal...kr neki je blo.

Joj dones je pa siten za znoret kar neki tuli že odkar je vstal....pa a lahko malo miru prosim!!!!

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:29:13   
janja 27
 dobro jutro al danuser posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem pa danes po ne vem kolikem času al  letihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imela celo veliko 200x190 cm posteljo zaseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image metka je spala celo noč v svoji postelji, manca pa v svoji moj pa je delal..........................havaji.........................madona je blo placauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas pa je tko oblačnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne vem al bo dež al kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

skuham kosilo pa grem tud jaz mal na zrak popoldan gremo na RD pihat 3 svečkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


moj zida škarpo, sem se zjutraj zbudila ob pol osmih najprej seveda čukasto gledala kje so otroci, pa še mojga nisem slišala kdaj je z nočne pršu pa sem najprej pogruntala da punce še spijo  mojga pa ni blo še doma.je bla ena štala na ac in je pršu domov komaj ob 8 h namesto ob 6.30...je pa reku da ta folk v slo ni več normalen je na ac vse stalo zaradi ene okvare avtobusa v zapori (asfaltirajo ac) pa da so tolk pizuser posted image user posted image user posted image in preklinjali bli živčni da to ne moreš več vrjetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


iraira user posted image user posted image user posted image za izletek

pšemek user posted image user posted image user posted image za pridno nejko v svoji postelji

.100noga sej je boljš da skzi kaka kot pa da bi bla zaprta....user posted image user posted image

valla mogoče bo pa tilenu pašala klima pri starih staršihuser posted image user posted image

jaz bi pa danes mogla začet oz ne jaz manca šolo rolanja.........pa se je naša punca zihtala da ne gre ker ne gre tud bratranec........pa jo nečem silt da se ji ne bi zamerlo..pa drugo letouser posted image user posted image





_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:31:42   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Jolly hvala ti vseeno za tolažbo in lepe željeuser posted image  če pa gremo pa uživamo še malo namesto vas


Mi pa smo se zmenili, da jaz ne bom šla na pogreb. Pravkar odločeno. Bi preveč bilo boleče za njih.

Pa sonček se neki kaže in skriva.

lp



Potem pa lahko vseeno prideš gogabojanuser posted image  pa gremo skupaj na izlet

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:32:14   
gogabojan
Iraira a lahko prideš do LJ do tivolija, pa gremo mal tam špancirati????????

Glede na to, da jaz ne grem na pogreb???

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:33:00   
gogabojan
Sem šele sedaj videla da si pisala, pa sem se sam nasmejala.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:33:50   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Pa saj pri nas zaspi nazaj ampak kaj ko se čez pol urce spet zbudiuser posted image . Zdaj pa tudi sem jo uspavala na vse možne načine ( že eno urco) pa noče in noče zaspatiuser posted image

Ni pa nič videti, da bi imela kaj otečeno ali kaj...samo take bolj bele dlesni so spodajuser posted image  nisev več pametna

Za izlet pa še itak ne vem ali bomo šli kam?


Sej pri nas se je tud nonstop zbujal...kr neki je blo.

Joj dones je pa siten za znoret kar neki tuli že odkar je vstal....pa a lahko malo miru prosim!!!!



Očitno je danes moderno, da user posted image  ne spijo! Od 6.30 pa do mal pred 11h ni in ni zaspala, zdele se je pa že zbudila. Pa je skoraj zaspala ob 9h pa ob 9.30 pa še ob 10h. Dvakrat jo je user posted image  zmotil, enkrat pa poštar, ki je zvonil da ma za podpisat user posted image . Pol je bila pa že tok zaspana, da je sploh nisem smela več odložiti in je zaspala v mojem naročju. Pa sem jo 3x odložila, pa takoj v jok, no četrtič je le uspelo in je spala malo več kot pol ure. Joj, bo še tečna danes pomoje user posted image .

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:33:54   
janja 27
lovely imejte se maksimalno lepo  na morjuuser posted image user posted image user posted image user posted image možgančke na offuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:36:24   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Iraira a lahko prideš do LJ do tivolija, pa gremo mal tam špancirati????????

Glede na to, da jaz ne grem na pogreb???



Bom videla, če mi bo ratalo usposobiti avto. Imam eno staro podrtijo pa me alternator zauser posted image  in če ga en dan ne prižgem mi noče vžgati. Bomo videli, ti pa sporočim

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:37:18   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: janja 27

lovely imejte se maksimalno lepo  na morjuuser posted image user posted image user posted image user posted image možgančke na offuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


in čivavo na plaži user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

UŽIVAJTE, sem ti kar malo foušuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:38:22   
iraira
Pšemek danes zgleda res ni dan za naše user posted image  

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:39:10   
iraira
Janja kako je z urezninouser posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:41:10   
iraira
Evo zaspala je končno, bomo videli koliko časa bo trajalouser posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 11:51:42   
gogabojan
No daj javi. Evo jaz ga nafutram pošteno, in potem sem OFF. Sem svobodna dokler bo lepo vreme. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 12:07:25   
gogabojan
Iraira saj če ti ni, ti pač ni.

Se bovi pa kdaj drugič zmenili.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 12:08:30   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Evo zaspala je končno, bomo videli koliko časa bo trajalouser posted image


Jaz ti želim, da ti čim dalj časa spi.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 12:13:32   
janja 27
IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Janja kako je z urezninouser posted image



mah ponoči je blo ok..pa sem si zjutraj odvila pa se je spet kri ulila k zmešanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me je hotu peljat dat dva šiva not  - jok brate odpadeuser posted image user posted image user posted image user posted image bom že sem si nazaj povila in je sedaj ok najboj pa je metka zadovoljna z mojo novo kapico na palcuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jo prec v usta prova vtaknit pa ne gre ker je prširokouser posted image user posted image user posted image evo nova igrača..
hvala za tvojo skrb kako sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 12:22:58   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: janja 27

IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Janja kako je z urezninouser posted image



mah ponoči je blo ok..pa sem si zjutraj odvila pa se je spet kri ulila k zmešanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me je hotu peljat dat dva šiva not  - jok brate odpadeuser posted image user posted image user posted image user posted image bom že sem si nazaj povila in je sedaj ok najboj pa je metka zadovoljna z mojo novo kapico na palcuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jo prec v usta prova vtaknit pa ne gre ker je prširokouser posted image user posted image user posted image evo nova igrača..
hvala za tvojo skrb kako sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Janja, sej če greš zdele k dohtarju, ti ne bojo več šivov dajal ampak samo on obliž, k ti kožo skup drži, da se ti zaceli. Jaz sem tudi enkrat odlašala, tudi na prstu, pa sem potem vseeno šla, pa mi je dohtar reki, da 24 ur po poškodbi več ne šivajo. Tako da, kar pogumno user posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 12:57:36   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: Pšemek

IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Evo zaspala je končno, bomo videli koliko časa bo trajalouser posted image


Jaz ti želim, da ti čim dalj časa spi.


Spala je celih 20 minut pa čisto je zaspana

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 12:59:41   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: janja 27

IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Janja kako je z urezninouser posted image



mah ponoči je blo ok..pa sem si zjutraj odvila pa se je spet kri ulila k zmešanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me je hotu peljat dat dva šiva not  - jok brate odpadeuser posted image user posted image user posted image user posted image bom že sem si nazaj povila in je sedaj ok najboj pa je metka zadovoljna z mojo novo kapico na palcuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jo prec v usta prova vtaknit pa ne gre ker je prširokouser posted image user posted image user posted image evo nova igrača..
hvala za tvojo skrb kako sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sigurno imate doma jod, če imate kmetijo pa fino namaži, da se ti ne zastrupi

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z dojenčkom na plažo - 10 genialnih trikov
Preverite te genialne trike, ki vam bodo počitnice z dojenčkom na morju pošteno olajšali in vam tako pomagali ustvariti ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?